PDA

Versiunea completa : Casa armatei

allsoul
17.04.2010, 12:55:15
Buna fetele,
Eu as vrea sa am nunta la casa armatei,dar nu stiu nimic si nu gasesc nimic de locatie. Eu am avut banchetul acolo acum foarte mult timp in urma si un coleg de-al lui iuby a avut nunta acolo anul trecut.Cica a fost foarte ok totul,dar eu vreau mai multe detalii....si pana in decembrie nu pot ajunge sa vorbesc cu ei.
Daca stiti ceva.....mersi mult>:D<

Princes
17.04.2010, 17:51:27
Buna fetele,
Eu as vrea sa am nunta la casa armatei,dar nu stiu nimic si nu gasesc nimic de locatie. Eu am avut banchetul acolo acum foarte mult timp in urma si un coleg de-al lui iuby a avut nunta acolo anul trecut.Cica a fost foarte ok totul,dar eu vreau mai multe detalii....si pana in decembrie nu pot ajunge sa vorbesc cu ei.
Daca stiti ceva.....mersi mult>:D<
eu am fost la doua nunti acolo si nu mi-a placut!:)>-

laviniamihart
19.05.2010, 20:55:01
ceau si eu am fost la cateva nuti pe acolo si a fost ok..sevire..ok..mancarea totul...numa ca mie sincer nu mi-a placut sala cea de jos pt ca sta lumea cam inghesuita..na depinde cate persoane ai..si cea de sus cam scartie parchetul cand dansezi si e cam jalnica tr sa investesti ceva banuiti in aranjamente..inafara de astea doua lucruri e ok.;;)

adelapreda
03.06.2010, 13:32:51
ceau si eu am fost la cateva nuti pe acolo si a fost ok..sevire..ok..mancarea totul...numa ca mie sincer nu mi-a placut sala cea de jos pt ca sta lumea cam inghesuita..na depinde cate persoane ai..si cea de sus cam scartie parchetul cand dansezi si e cam jalnica tr sa investesti ceva banuiti in aranjamente..inafara de astea doua lucruri e ok.;;)

Ai idee in care dintre sali ar incapea in jur de 150 de persoane? Nu am fost niciodata inaintru la Casa Armatei.. :|

laviniamihart
03.06.2010, 23:41:08
Ai idee in care dintre sali ar incapea in jur de 150 de persoane? Nu am fost niciodata inaintru la Casa Armatei.. :|

sala de sus i si spatiu de dans..bine e si jos spatiu de dans..dar jos eu am fost la o nunta de 120 de persoane si o fost cam inghesuiala..acuma vedeti voi depine de cate lume iti zice ca vine:)

alisucafeli
13.03.2013, 10:57:37
Buna fetelor,
Am rugamintea sa-mi transmiteti daca ati fost la nunta in sala de sus la Casa Armatei. Socru meu are cunostiinte acolo si ar fi mai avantajos pentru noi sa facem acolo , numai ca mi s-a parut ca este cam inalta si mi-e teama ca sonorizarea sa nu fie inadecvata. Noi o sa vrem sa facem nunta in 31 mai anul viitor sau in primul weekend din iunie, deci chiar daca nu are aer conditionat , de acest aspect nu trebuie sa ne facem griji. As vrea sa va mai intreb: cam cate persoane intra acolo (noi avem intre 150-200 pers) ? Va rog sa ma ajutati cu parerile voastre si despre alte aspecte pe care nu le-am cuprins aici: cum a fost mancarea, ce v-a placut sau displacut si daca se merita sa facem acolo.
Va multumesc mult pentru amabilitate si va doresc o zi frumoasa!