PDA

Versiunea completa : Noblesse

chibo4
03.05.2010, 23:12:45
ce parere aveti de restaurantul noblesse ?

diaconulory
04.01.2011, 21:11:59
buna miresici,
ce parere aveti despre restaurantul noblesse sau valy's?aveti idee cum e servirea,mancarea?sau despre restaurantul roberto zona podu inalt ati auzit ceva?
astept un raspuns cat mai repede.....va pup

chibo4
09.02.2011, 20:18:40
buna miresici,
ce parere aveti despre restaurantul noblesse sau valy's?aveti idee cum e servirea,mancarea?sau despre restaurantul roberto zona podu inalt ati auzit ceva?
astept un raspuns cat mai repede.....va pup
restaurantul noblesse pot spune ca este ok am doar cuvinte de lauda, noi am fost super multumiti ! nu am avut ce sa le reprosam!merita sa te ducio sa vb cu ei.

strumf08
10.02.2011, 08:44:54
restaurantul noblesse pot spune ca este ok am doar cuvinte de lauda, noi am fost super multumiti ! nu am avut ce sa le reprosam!merita sa te ducio sa vb cu ei.

unde e acest restaurant?

mireasamika5
13.02.2011, 21:22:11
unde e acest restaurant?
Nobless este pe strada Marasesti intersectie cu strada Ceahlau;)

strumf08
14.02.2011, 09:43:32
Nobless este pe strada Marasesti intersectie cu strada Ceahlau;)

Multumesc!

elenush1986
28.02.2011, 21:11:41
si eu sunt in cautarea restaurantului, initial ma gandeam ca este cam devreme tinand cont ca nunta va fi in 2012, dar acest restaurant mi-a captat atentia din poze. daca a mai facut cineva acolo as dori pareri, poze impresii. este oare cam devreme sa merg sa intreb la ei o oferta de meniu :-?

chibo4
09.03.2011, 15:09:46
si eu sunt in cautarea restaurantului, initial ma gandeam ca este cam devreme tinand cont ca nunta va fi in 2012, dar acest restaurant mi-a captat atentia din poze. daca a mai facut cineva acolo as dori pareri, poze impresii. este oare cam devreme sa merg sa intreb la ei o oferta de meniu :-?
cum am mai scris eu am doar cuvinte de lauda despre restaurantul noblesse,nu am ce sa le reprosez,totul a fost super ok incepand de la angajati pana la mancare ,servire si altele . nu este devreme sa te duci si sa vb cu ei asa iti poti alege data pe care o vrei tu. noi am vb in luna octombrie iar nunta a fost in iulie si a iesit super super frumoasa ,fara sa avem probleme cum se intampla pe la alte restaurante. eu zic ca merita sa bati drumul pana acolo! si bafta

elenush1986
17.03.2011, 09:59:03
multumesc frumos. poti sa-mi spui si cat a fost meniul si ce a inclus ?

chibo4
11.05.2011, 11:17:02
meniul a costat 150lei si a inclus aperitivul( cu foarte multa mancare),sarmale cu mamaliguta,peste cu legume care a fost extraordinar de bun,friptura piept de pui si muschi de porc cu cartofi gratinati,alune si altele de genu acesta bautura a fost de la noi iar meniul asa l-am ales noi,dar exista mai multe variante. pot sa-ti spun ca noi am fost foarte multumiti si invitatii la fel!