PDA

Versiunea completa : Luna

medeadeea
04.05.2010, 19:18:04
buna fetelor, ce stiti despre restaurantul luna din bt? eu am vazut restaurantul dar ma intereseaza si cateva pareri din afara. ms

anuska_dea
04.05.2010, 19:47:03
buna fetelor, ce stiti despre restaurantul luna din bt? eu am vazut restaurantul dar ma intereseaza si cateva pareri din afara. ms

Sincer... mie nu imi place. Parerea mea.:(

Creizilup
04.05.2010, 20:01:16
Sincer... mie nu imi place. Parerea mea.:(

Subscriu :D Din cate stiu inainte era acolo o cantina sau...asa ceva?
Daca alegeti acest restaurant din motive financiare, sa stiti ca eu una sunt convinsa ca gasiti si altceva mai frumusel exact in aceiasi bani...Bafta!

anuska_dea
04.05.2010, 20:04:22
Subscriu :D Din cate stiu inainte era acolo o cantina sau...asa ceva?
Daca alegeti acest restaurant din motive financiare, sa stiti ca eu una sunt convinsa ca gasiti si altceva mai frumusel exact in aceiasi bani...Bafta!

Asa este. Inainte a fost o cantina.

Renata_Pavel
04.05.2010, 21:30:39

De afara nu arata rau, si din cate am vazut si inauntru pare frumusel, dar pt faptul ca a fost cantina, cred ca nu o sa te avantajeze, oricat l-ar fi renovat ei. Si cum zic si fetele, se mai gasesc restaurante la preturi accesibile. Bafta multa!

solmizel
04.05.2010, 22:13:27
Eu stiu ca l-au renovat. Nu cred ca mai arata a cantina.A fost si un supermarket acolo. L-am vazut si aranjat ca locuiesc prin zona si nu arata rau.

Creizilup
04.05.2010, 22:30:55
Eu stiu ca l-au renovat. Nu cred ca mai arata a cantina.A fost si un supermarket acolo. L-am vazut si aranjat ca locuiesc prin zona si nu arata rau.

Am trecut inainte de Pasti cu masina pe acolo- exersez condusul ca sa nu uit :)) - si aveau niste perdele....:| Nu stiu acum cum o fi, insa atunci chiar nu mi-a lasat o impresie buna. Eram cu nasa si ea m-a lamurit ce e cu el, ca eu nici nu stiam de existenta lui...

Porumbita
04.05.2010, 22:32:18
buna
eu am facut nunta la acest restaurant (sala mare) si nu am avut nici un fel de probleme si nici nu mi s-a parut urat si aranjat chiar e dragut si nu are nici un an de cand e deschis(in forma asta)
oricum in fond si la urma urmei bucuria acelei zile,atmosfera creata de invitati si calitatea muzicii(daca pace sau nu invitatilor) face mai mult decat decorul si sala si orice\:D/
noi am avut o nunta de vis in ciuda sutelor de proble pe care le-am avut iar sala si mancarea au fost super nu s-a plans nimeni credeti-ma ca nu am motive sa mint si nici un motiv sa fac reclama restaurantului:-p:-p
si personalul s-a purtat frumos iar daca vrei poti sa ducu u ospatari(cel putin noua ne permitea daca aveam pe cineva)
si despre patroni am o parere ffff buna pt ca au facut tot ce le-a stat in putinta sa iasa totul bine si sa nu avem alte probleme intreaga noapte in afara DISTRACTIEI:D:D:D

Creizilup
04.05.2010, 22:36:48
Fetelor, eu mi-am dat doar cu parerea, sper ca Porumbita si alte fete care au facut nunta acolo sau vor sa faca acolo sa nu se simta jignite in niciun fel; nu asta a fost intentia mea. Cred in continuare aceleasi lucruri, dar am tinut sa fac aceasta mentiune ca sa nu se creada cumva altceva...:)>-

Porumbita
04.05.2010, 22:45:01
au si un site daca vrei cateva poze si informatii despre ei
noi am avut sala alta culoare ornata dar nu am multe poze in album iar acum nu am nici in calc le-a sters sotul:-p:-p si tre sa caut dvdurile;-);-)

Porumbita
04.05.2010, 22:50:36
Fetelor, eu mi-am dat doar cu parerea, sper ca Porumbita si alte fete care au facut nunta acolo sau vor sa faca acolo sa nu se simta jignite in niciun fel; nu asta a fost intentia mea. Cred in continuare aceleasi lucruri, dar am tinut sa fac aceasta mentiune ca sa nu se creada cumva altceva...:)>-
Fiecare cu parerea lui iar eu si cine a mai facut acolo oricum nu am putea schimba nimic ca faptul e consumat
eu am avut o nunta de vis si atmosfera a contat mai mult decat sala(oricum mi-a placut si acest aspect)

Creizilup
04.05.2010, 23:01:15
Fiecare cu parerea lui iar eu si cine a mai facut acolo oricum nu am putea schimba nimic ca faptul e consumat
eu am avut o nunta de vis si atmosfera a contat mai mult decat sala(oricum mi-a placut si acest aspect)

Nu inteleg la ce fapt consumat te referi si nici nu am vorbit despre vreo schimbare... Eu vroiam doar sa clarific faptul ca mi-am dat doar cu parerea, subiectiv ca orice persoana, opinie exprimata prin prisma gusturilor mele fara a face aluzie la cineva...

Porumbita
04.05.2010, 23:13:29
Nu inteleg la ce fapt consumat te referi si nici nu am vorbit despre vreo schimbare... Eu vroiam doar sa clarific faptul ca mi-am dat doar cu parerea, subiectiv ca orice persoana, opinie exprimata prin prisma gusturilor mele fara a face aluzie la cineva...
ma refeream la nunta ca nunta a fost si nu as putea sa dau timpul inapoi sa imi aleg altceva:-p
cu privire la parere e normal sa nu placa la toata lumea pt ca fiecare dintre noi e diferit si am inteles ca nu era nici o aluzie>:D< stai linistita:*:*

Creizilup
04.05.2010, 23:21:01
ma refeream la nunta ca nunta a fost si nu as putea sa dau timpul inapoi sa imi aleg altceva:-p
cu privire la parere e normal sa nu placa la toata lumea pt ca fiecare dintre noi e diferit si am inteles ca nu era nici o aluzie>:D< stai linistita:*:*

Ma bucur ca m-am facut inteleasa si ca tu ai fost fericita la nunta ta, indiferent ca mie nu-mi place respectiva locatie :D Sanatate si tie si lui bebe ! :*

medeadeea
06.05.2010, 18:28:34
ms pt parerea voastra fetelor..........oricum localul in interior arata bn si cand va fi si decorat va arata si mai bn.;-)>:D<:D

Creizilup
06.05.2010, 21:22:14
ms pt parerea voastra fetelor..........oricum localul in interior arata bn si cand va fi si decorat va arata si mai bn.;-)>:D<:D

Bafta la pregatiri si bine ai venit printre noi! >:D<

anuska_dea
08.05.2010, 19:59:10
Ma bucur ca m-am facut inteleasa si ca tu ai fost fericita la nunta ta, indiferent ca mie nu-mi place respectiva locatie :D Sanatate si tie si lui bebe ! :*

Ceea ce ai spus tu pana acum e valabil si la mine...;-)

Creizilup
08.05.2010, 22:18:27
Ceea ce ai spus tu pana acum e valabil si la mine...;-)

In ce sens? Te referi la parerea despre restaurant?

anuska_dea
09.05.2010, 14:21:33
In ce sens? Te referi la parerea despre restaurant?

Da. Exact asa gandesc si eu despre acest restaurant si aceleasi referiri le fac si eu ca sa nu fiu gresit inteleasa. E parerea noastra.

Creizilup
09.05.2010, 15:16:46
Da. Exact asa gandesc si eu despre acest restaurant si aceleasi referiri le fac si eu ca sa nu fiu gresit inteleasa. E parerea noastra.

Ok, am inteles acum :) Da, cred ca in legatura cu orice subiect parerile vor fi impartite pentru ca oamenii sunt diferiti si cu cat sunt mai diferiti cu atat sunt mai frumosi si ofera diversitate si culoare vietii >:D<

medeadeea
09.05.2010, 18:46:50
fetelor, eu doar am cerut o parere....asta nu inseamna ca trebuie sa fiti sau sa fiu de acord cu parerea mea despre restaurant. apreciez faptul ca mi-ati raspuns si nu ati ignorat, cum a spus si creizilup...suntem diferite si e normal sa avem pareri diferite........fiecare vede nunta in stilul ei, una intr-un restaurant luxos din oras....poate altele vad o nunta reusita la tara si cu o mie de traditi(am vazut k nu prea va plac traditiile;));-)) iar asta nu inseamna k nu o sa avem niste nunti MINUNATE cu care ne vom mandrii la copiiiiiiiiiiii nostri sau nepoti;-)

cucush
18.05.2010, 18:57:07

Noi ne.am plimbat pe la toate restaurantele din Bt pana am gasit ceva care sa ne convina..din majoritatea punctelor de vedere. Restaurantul Luna este frumos inauntru, are perdele verzi si albe, si asa sunt si fetele de mese. Am vazut sala decorata (poze pe care ni le.a aratat sefa de sala)...este spatios, ai loc de dans berechet, dar e foarte urat pe dinafara #-oVopseaua scorojita de pe pereti ... si carciuma de langa arata rau ...
In ziua cand fusesem noi se facea curatenie (cu o seara inainte se facuse "Hora Moldoveneasca" si a fost mare petrecere). Cu toate acestea nu mirosea a fum de tigara...deci cred ca AC merge la maxim.

anuska_dea
19.05.2010, 19:35:43
Am vazut azi in ziar ca Restaurantul Luna este scos la licitatie!