PDA

Versiunea completa : Porumbei albi pentru nunta

agnesas
04.05.2010, 21:09:48
Buna! Stiti daca e in Vaslui vreo firma sau o persoana care sa se ocupe de asa ceva?

ciocolatika
04.05.2010, 21:30:24
Buna! Stiti daca e in Vaslui vreo firma sau o persoana care sa se ocupe de asa ceva?

da sunt mai multe...acum depinde ce porumbei vrei...
sunt porumei voiajori si porumbei normali albi:)>-

agnesas
05.05.2010, 08:23:07
da sunt mai multe...acum depinde ce porumbei vrei...

As vrea porumbei voltati (normali) albi..stiti un pret?

Cat_Eyes
05.08.2010, 23:11:08
150 de lei am dat eu si am fost multumita de cel care i-a adus. punctual si serios.
a fost si un moment amuzant cand am vrut sa ii eliberam -- au stat saracii la intuneric pana am tras de laturile cutiei si cand a navalit deodata lumina peste ei .. ei bine, nu au mai vrut sa zboare! a trebuit sa le dea un imbold! a fost foarte amuzant! :)):)):))

iar cei rotati au fost preferatii copiilor :)

savi
28.10.2010, 13:01:51
Buna cat_eyes, poti sa-mi spui te rog de unde ai luat porumbeii? Un telefon, o persoana de contact. Cati porumbei ati avut? Cu cat timp inainte trebuie sa discut cu respectiva persoana? Mersi

Cat_Eyes
29.10.2010, 12:49:25
Buna cat_eyes, poti sa-mi spui te rog de unde ai luat porumbeii? Un telefon, o persoana de contact. Cati porumbei ati avut? Cu cat timp inainte trebuie sa discut cu respectiva persoana? Mersi

noi am vorbit cu vreo saptamana inainte, daca nu ma insel.
o sa caut prin mail nume si numar si iti dau un mesaj. Costel daca imi amintesc eu bine.. il chema pe baiat.

agnesas
29.10.2010, 17:00:21
Si noi tot pe Costel l-am avut (recomandat de Cat_Eyes), foarte serios baiatul ;)

Cat_Eyes
31.10.2010, 13:21:42
Si noi tot pe Costel l-am avut (recomandat de Cat_Eyes), foarte serios baiatul ;)

aha, deci mi-am amintit bine numele!
pff.. sa caut prin arhive si telefoane .. sa iti trimit numarul!

Agnesas, ma bucur ca v-a placut! si noi am fost incantati :D .. si ce-mi place, clar, zic si eu mai departe :)

edit:: am dat un mesaj, cum primesc raspuns iti dau PM.

honnney
24.06.2011, 10:44:56
aha, deci mi-am amintit bine numele!
pff.. sa caut prin arhive si telefoane .. sa iti trimit numarul!

Agnesas, ma bucur ca v-a placut! si noi am fost incantati :D .. si ce-mi place, clar, zic si eu mai departe :)

edit:: am dat un mesaj, cum primesc raspuns iti dau PM.

buna..imi poti trimite si mie pe pm nr de tel persoanei de la care ai luat porumbeii?..si cati porumbei ti-au adus?multumesc mult

Andeli
04.08.2011, 00:30:54

drele
17.06.2012, 06:15:53
hello,
imi puteti trimite si mie date de contact ale cuiva care inchiriaza porumbei pt nunta?