PDA

Versiunea completa : Diplomat - Urziceni

Lorei
06.05.2010, 20:03:54
Buna,
Am nunta anul acesta in Urziceni, la restaurant Diplomat.
Din nefericire am auzit numai lucruri urate despre dl Dan Banu. La prima discutie cu acest domn mi s-a parut destul de ciudat si exagerat de categoric, poate chiar paranoic. Si-a impus nu numai mancarea si bautura (ceea ce nu se intampla la niciun alt restaurant) ci si florile, tortul, chiar si muzica. Ulterior am avut ocazia sa discut cu persoane care au facut nunta la respectivul restaurant, iar ceea ce am aflat m-a ingrozit de-a dreptul.
Va rog, macar un comentariu favorabil, daca se poate, sau ceva indicatii.
Va multumesc anticipat si va doresc o nunta de vis tuturor viitoarelor miresici!
Lore.

amberbaby
18.06.2011, 23:09:21
Buna,
Am nunta anul acesta in Urziceni, la restaurant Diplomat.
Din nefericire am auzit numai lucruri urate despre dl Dan Banu. La prima discutie cu acest domn mi s-a parut destul de ciudat si exagerat de categoric, poate chiar paranoic. Si-a impus nu numai mancarea si bautura (ceea ce nu se intampla la niciun alt restaurant) ci si florile, tortul, chiar si muzica. Ulterior am avut ocazia sa discut cu persoane care au facut nunta la respectivul restaurant, iar ceea ce am aflat m-a ingrozit de-a dreptul.
Va rog, macar un comentariu favorabil, daca se poate, sau ceva indicatii.
Va multumesc anticipat si va doresc o nunta de vis tuturor viitoarelor miresici!
Lore.

Buna Lorei,
Cum a fost nunta la Diplomat in Urziceni?
Vara viitoare ma gandesc sa fac si eu in acelasi loc, maine as vrea sa dau avansul.
Eu din ce am inteles de la Dan Banu, pot sa aduc eu bautura, muzica, etc.
M-ar interesa tare mult un feedback din partea ta.
Multumesc!

karin3ti
05.11.2011, 16:16:07
salutare, ce preturi au la meniurile de nunta??? va rog daca se poate un raspuns cat mai rapid, multumesc anticipat