PDA

Versiunea completa : Restaurant Hotel Bucovina

Namarie
13.05.2010, 00:04:22
Va rog spuneti-mi ce parere aveti despre restaurantul Bucovina. Am mers de mai multe ori la Revelion, dar nu am asistat la nici o nunta.
Ce parere aveti? Cum e mancarea? Cum servesc ospatarii?

roxutza88
13.05.2010, 12:08:38
nu vreau sa te supar.eu imi spun doar parerea pt ca asa ne-ai cerut tu.mie nu-mi place restaurantul Bucovina.de ce ai ales sa faci acolo?sunt atatea restaurante f frumoase in sv.oricum e alegerea ta si oricum ar fi locatia,trebuie sa te bucuri de nunta ta alaturi de cel pe care il iubesti.spor la pregatiri >:D<

Namarie
14.05.2010, 02:45:32
Stiu... nu e tocmai cel mai frumos restaurant, nici pe departe... Dar nu prea am avut de ales. Ne-am hotarat acum 2 saptamani ca o sa ne casatorim vara asta si nu mai erau locuri libere la nici un restaurant care imi doream. Asa ca.. incerc sa ma conform cu ce este si sa sper ca va fi frumos restul.

roxutza88
14.05.2010, 14:33:51
lasa ca daca il ornati frumos o sa fie bine.important e sa va simtiti voi bine si invitatii.dar de ce va grabiti asa?:-?>:D<

andreutzaa
14.05.2010, 22:21:54
Stiu... nu e tocmai cel mai frumos restaurant, nici pe departe... Dar nu prea am avut de ales. Ne-am hotarat acum 2 saptamani ca o sa ne casatorim vara asta si nu mai erau locuri libere la nici un restaurant care imi doream. Asa ca.. incerc sa ma conform cu ce este si sa sper ca va fi frumos restul.

Am fosteu la cineva la nunta la Bucovina si a fost ok.Au ornat frumos, mancare a fost buna doar ca am auzit k s`ar fura.(nu stiu ce mancare, bautura...nu mai retin).orice sala o faci frumoasa cu o firma buna de ornat.stai linistita k daca ii ai alaturi pe cei dragi nu mai conteaza sala.:*

Namarie
18.05.2010, 01:54:17
Va mutumesc pentru raspunsuri si incurajari! Ne grabim putin pentru ca vrem sa ne mutam impreuna si parintii nu ar fi deacord:hm: altfel decat casatoriti:[email protected] Si daca tot avem de gand sa o facem.. de ce sa mai asteptam un an? <:-P

Krantzika
02.09.2010, 18:55:27
Buna Namarie!

Ai putea, te rog frumos, sa-mi dai mai multe impresii despre nunta de la Bucovina? Si eventual niste poze sa-mi dau seama cum arata?

Eu urmeaza sa am nunta acolo pe 25 septembrie, iar acest lucru l-am aflat doar acum doua zile si sunt total pierduta, avand in vedere ca eu locuiesc in Bucuresti si nu ajung la nunta decat cu o zi inainte. Intrucat mirele este din alt colt al tarii, eu din altul si locuim in Bucuresti, vom face doua nunti una in Bucuresti si la 2 spatamani dupa in Suceava.

Restaurantul l-au schimbat ai mei acum doua zile pt. ca numarul de invitati previzionat a crescut si nu mai incap in restaurantul initial ales. Acum trebuie sa reconcep si decoratiunile si alte lucruri, dar nici nu mai stiu cum arata sala, iar pe internet nu am gasit poze pt. a-mi da seama.

Poate imi poti spune si cu ce firma de decoratiuni ai lucrat?

Mersi mult!