PDA

Versiunea completa : Sala din Mall- Deva

micadoctorita
26.05.2010, 17:42:17
Ce parere aveti? In afara locatiei ar mai fi ceva de obiectat? Noi de cand ne-am hotarat acolo radem de numa la urmatorul dialog:
I Unde faci nunta?
R La Mall =))
Apropo daca a mai facut cineva acolo de pe site sa-mi spuna si mie cum a fost pana nu mor de curiozitate
Pupici

dannutsa
01.06.2010, 12:22:09
E frumoasa sala de la mall..super!in care faci?in aia mare de 450 de locuri?
si noi tot mall`ul l am ales..dar fata de alte restaurnte..eleganta,stil..chiar fain!
Eu am mai vb cu perechi ce au mai facut acolo,si toata lumea are doar cuvinte de lauda..
chiar merita!

micadoctorita
01.06.2010, 15:41:13
E frumoasa sala de la mall..super!in care faci?in aia mare de 450 de locuri?
si noi tot mall`ul l am ales..dar fata de alte restaurnte..eleganta,stil..chiar fain!
Eu am mai vb cu perechi ce au mai facut acolo,si toata lumea are doar cuvinte de lauda..
chiar merita!

Eu o sa fac in sala de la etajul 3, care acum e in constructie, dar identica cu sala de la 4. Multumesc pt raspuns :*

dannutsa
15.06.2010, 08:03:23
acum am vazut ca ai inaintea mea nunta..in aceeasi sala:d..
mult sporr la pregatiriii..si rabdare!!:*

micadoctorita
28.06.2010, 16:43:09
Multumesc, la fel!

dannutsa
15.07.2010, 13:48:41
Buna..
doar acum am vzt c m ai intrebat andreea:)
nush prea multe de cofetaria amaretto,am auzit k sunt bune acolo..dar sunt neserioasi pot spune..am o prietena care a facut comanda acolo de tortulete la caserola..si cu cateva zile inainte d nunta,o sapt cam asa,au trecut pe la cofetarie si le a spus ca de fapt se schimbase pretul, la 30 d lei/kg de la 25 cat era cand s au inteles ei..
evident au renuntat sa mai faca acolo..si chiar dupa o zi cred,i-a sunat doamna de la cofetarie sa le spuna ca de fapt lasa pretul tot la 25 de lei,cand a vaz k s au razgandit..chiar asa sa te puna pe drumuri cu cateva zile ianinte,cand tu deja vorbisesi o treaba..
Nush c sa zic..cam atat stiu despre ei doar..
eu la yasmine la hd fac praji!
spor la pregatiri!!:*

Mihaela9
21.07.2010, 13:18:04
Buna..
doar acum am vzt c m ai intrebat andreea:)
nush prea multe de cofetaria amaretto,am auzit k sunt bune acolo..dar sunt neserioasi pot spune..am o prietena care a facut comanda acolo de tortulete la caserola..si cu cateva zile inainte d nunta,o sapt cam asa,au trecut pe la cofetarie si le a spus ca de fapt se schimbase pretul, la 30 d lei/kg de la 25 cat era cand s au inteles ei..
evident au renuntat sa mai faca acolo..si chiar dupa o zi cred,i-a sunat doamna de la cofetarie sa le spuna ca de fapt lasa pretul tot la 25 de lei,cand a vaz k s au razgandit..chiar asa sa te puna pe drumuri cu cateva zile ianinte,cand tu deja vorbisesi o treaba..
Nush c sa zic..cam atat stiu despre ei doar..
eu la yasmine la hd fac praji!
spor la pregatiri!!:*

buna fetelor

eu zic ca puteti sa va faceti linistete prajiturile la cofetaria amaretto. a prietena de-a mea si-a facut prajiturile si tortul de nunta acolo si a fost foarte incantata. am mancat si eu prajituri de acolo si sunt extraordinare si nu sunt deloc scumpe. in comparatie cu celelalte cofetarii din zona au preturi mai bune si sunt si de calitate produsele lor. nu vad cum ar fi putut sa le faca prajiturile la acelasi pret din moment ce s-a majorat tva-ul, pentru ca toate materiile prime s-au scumpit. eu cred k doamna a fost de acord sa le lase tortul la acelasi pret tot pentru a-i ajuta pe ei.