PDA

Versiunea completa : Artificii Suceava

adriben
03.06.2010, 18:48:10
Buna miresici!!!

Aveti idee cam cat poate costa serviciul de focuri de artificii? Nu ma refer la cele care le pun la tort, ci la cele exterioare. In Spania cunosc pe cineva care a platit 400 euro si cica a fost foarte fain si a durat mult. Cam cum stam la capitolul asta in Suceava?

Spor la treaba!
Pupici!!!

roxutza88
03.06.2010, 20:57:48
am o cunostinta care pune artificii si costa cam 1000 de euro ca m-am interesat si eu,dar am renuntat la idee din cauza pretului :-<

adriben
04.06.2010, 11:47:00
am o cunostinta care pune artificii si costa cam 1000 de euro ca m-am interesat si eu,dar am renuntat la idee din cauza pretului :-<

Uaaaau! Mi se pare foarte scump! Ce pacat! Mi-ar fi placut sa am focuri de artificii...dar la pretul asta...nu prea imi surade.
Si alte chestii care sa faca putin ambient...ce ar putea fi? Baloane de spuma? Sau ce se mai poarta? :)
Adevarul e ca nu am mai mers la o nunta in Romania de vreo 6 ani..si nu stiu ce se poarta acum... Vreo idee care sa nu fie asa de scumpa ca a mea? ;-)

Merci!
Pupici!

roxutza88
04.06.2010, 12:12:36
am prietene care au fost la multe nunti cu artificii si au zis ca de cele mai multe ori,nici nu au iesit afara sa le vada.pt lume,nu mai sunt spectaculoase...s-au obisnuit cu ele.asa ca nu stiu daca merita sa dai atatia bani.
baloane de sapun o sa am si eu in sala.mie imi plac f tare si o sa am si multi copilasi care sunt sigura ca o sa alerge toata sala dupa balonase :D