PDA

Versiunea completa : Melissa

lore_edana
06.06.2010, 23:11:28
Dragele mele...am auzit pareri foarte bune despre restaurantul asta,dar cu toate astea nu am gasit un subiect referitor la acest restaurant.Sunt foarte curioasa sa aud pareri de la voi foste miresici si viitoare miresici si de ce nu sa vad si niste poze.va pup!

tequilutza
07.06.2010, 08:10:34
Dragele mele...am auzit pareri foarte bune despre restaurantul asta,dar cu toate astea nu am gasit un subiect referitor la acest restaurant.Sunt foarte curioasa sa aud pareri de la voi foste miresici si viitoare miresici si de ce nu sa vad si niste poze.va pup!

Eu am fost sambata la o nunta acolo. Sala mi-a placut foarte mult dar nu era ea aranjata cum trebuie. Mancarea a fost foarte buna iar chelnerii foarte amabili si foarte atenti. Au aer conditionat dar prea face fata si geamurile nu stiu daca se pot deschide. Nu stiu daca ai fost sa vezi sala dar eu iti pun o poza. Sper sa te ajute ca sa-ti faci o idee. Spor la pregatiri in continuare.

melinda21
07.06.2010, 14:08:06
eu am fost acolo anul trecut la o nunta, sala ii foarte frumoasa, dar mie nu imi place locul unde este situat restaurantul
cum a zis si teqilutza aerul conditionat nu prea face fata, noi dupa 10 minute cum am ajuns la sala am inceput sa simtim o caldura apasatoare, transpiri de numa numa
sala a fost super fain decorata, chelnerii au fost foarte amabili

larisa1984
07.06.2010, 21:46:35
eu am fost acolo anul trecut la o nunta, sala ii foarte frumoasa, dar mie nu imi place locul unde este situat restaurantul
cum a zis si teqilutza aerul conditionat nu prea face fata, noi dupa 10 minute cum am ajuns la sala am inceput sa simtim o caldura apasatoare, transpiri de numa numa
sala a fost super fain decorata, chelnerii au fost foarte amabili

se simtea mirosul de mancare?

melinda21
07.06.2010, 21:56:07
nu nu s0a simtit deloc

lore_edana
08.06.2010, 21:06:13
uhh,...asta cu aerul conditionat nu-mi place deloc.....nu suport caldura de nici un fel:Dsi chiar caut o sala cu aer conditionat functionabil:D

melinda21
08.06.2010, 21:20:34
nu pot sa zic ca aeul conditionat nu a functionat, ci pur si simplu zic eu caldura de afara si cum am fost si multi in sala, a fost depasita

deci eu stiu cum am fost acolo, dupa 10 minute in sala simteam ca, curge apa pe spate

roxanamircea
15.06.2010, 12:05:02
Este un local frumos, sala este luminoasa fara stalpi in interiorl si incap pana la 250 pers

pietricel
13.07.2010, 17:20:46
Salutare!!! Am auzit numai lucruri bune despre acest restaurant. Singurul lucru despre ce nu am auzit este muzica...... daca a fost cineva la vreo nunta si stia sa zica cum e muzica acolo.
Multumesc!! ;;)

dya_net
29.07.2010, 13:41:33
poti sa ne dai mai multe detalii despre sala?
te rog....:>

A_Alexandra
10.01.2012, 02:03:35
Buna
Azi am fost pentru oferta la restaurant. 95 de lei doar meniul 4 feluri de mancare +cafea, tortul aduc miri.
sau 145 de lei meniu all-inclusive (meniu, bauturi, aranjamente sala, muzica , foto video)
120 de lei ospatarul.
Am lucrat acolo si mancarea si muzica e foarte buna. de aceea mi-am ales si pentru nunta mea acest restaurat.