PDA

Versiunea completa : nunta la cort(in aer liber)

laura_b22
07.06.2010, 17:23:42
Buna miresicile mele!
Mi-a venit o idee care ma incanta enorm:sa fac nunta la cort,sau in aer liber! :D
Acum vine marea mea problema:vreau si eu un cort frumoooos,cu podea,mocheta(eventual drapaje)..stiu,ma ridic cu pretentii :">. Insa nu am auzit sa fie un asemenea cort in teleorman..cel putin la nuntile la care am fost eu la cort am vazut clasicul cort verde :-<...asa nu vreau
Aaaaa,si as mai vrea niste masute si niste scaune dragute :madlaugh::madlaugh::madlaugh::madlaugh::madlaugh:
Va atasez si cateva poze,k sa vedeti cam ce vreau.
Stiti unde as putea gasi ceva asemanator?
Va pupacesc :*

superdanutza
08.06.2010, 23:10:17
eu stiu pe cineva care a facut nunta la cort si a fost foarte frumos. Cortul este pe rosu cu podea si mocheta. Am inteles ca ar fi vreo 60 milioane inchiriatul. Sa caut pozele si le postez.

laura_b22
09.06.2010, 10:06:50
Super,pana la urma nu conteaza foarte mult culoarea(doar sa nu fie din ala vechi verde sau negru).Iar pretul mi se pare mai mult decat rezonabil.Astept pozele :*

superdanutza
12.06.2010, 14:34:31
cam tarziu cu pozele, dar le-am luat de la sora miresei care a facut nunta. Nu era chiar totul aranjat, dar poti sa iti faci o parere. Daca mai gasesc poze mai postez.

laura_b22
13.06.2010, 23:00:29
:A:A:A:A:A:A e exact ceea ce caut eu....daca mai ai poze,le astept cu cea mai mare placere!
Sau daca poti sa afli cumva numele firmei sau un numar de telefon si sa-mi trimiti pe pm ,k arata prea frumos cortul!

superdanutza
16.06.2010, 22:16:12
:A:A:A:A:A:A e exact ceea ce caut eu....daca mai ai poze,le astept cu cea mai mare placere!
Sau daca poti sa afli cumva numele firmei sau un numar de telefon si sa-mi trimiti pe pm ,k arata prea frumos cortul!

ma interesez si iti spun

lucia_bk
17.06.2010, 11:29:11
arata super...dar banuiesc ca corul se inchiriaza...dar meniulnu este inclus in pret???

superdanutza
17.06.2010, 17:21:33
arata super...dar banuiesc ca corul se inchiriaza...dar meniulnu este inclus in pret???
in pretul cortului intra doar aranjamentul si vesela

laura_b22
17.06.2010, 23:07:07
De vesela ma gandeam k e inclusa,dar de mese si scaune? K oricum husele mi le gasesc singura :D
Oricum astept toate informatiile tale,pentru ca pana acum este singura varianta de cort pe care o am.

laura_b22
27.06.2010, 14:08:01
Superdanutza...nici o informatie noua?Ca sunt in Rosiori pana maine seara si ma gandeam ca poate am sansa sa si vad in realitate cortul:D

superdanutza
28.06.2010, 18:13:45
Superdanutza...nici o informatie noua?Ca sunt in Rosiori pana maine seara si ma gandeam ca poate am sansa sa si vad in realitate cortul:D
imi pare rau k nu am mai venit cu informatii, dar am luat legatura cu prietena mea care a facut nunta la cort si mi-a spus sa mai astept ptr k tocmai a decedat tatal prop. cortului. vin cat pot de repede cu info

superdanutza
05.07.2010, 17:47:26
Ti-am trimis pe privat nr. de tel al tipei cu cortul. Mai multe detalii afli de la ea. Scuze ptr intarziere.

koko83
01.09.2010, 19:11:01
Ti-am trimis pe privat nr. de tel al tipei cu cortul. Mai multe detalii afli de la ea. Scuze ptr intarziere.

buna miresici,te rog frumos poti sa mi trimiti si mie nr. de tel.,la cort facem si noi dar la anul.te rog.

koko83
03.09.2010, 13:55:37

multumesc mult de tot

simona_simona
04.08.2011, 17:16:20
buna ziua,
de o buna bucata de vreme caut si eu sa inchirez un cort pentru nunta mea , si tot nu gasesc , daca ma puteti ajuta;;), ca tot ce gasesc sunt la preturi exagerate.
va multumesc,

myhay
10.05.2012, 15:36:55
Buna!
Puteti sa ma ajutati,va rog,cu un nr de tel al proprietarului unui cort, pentru o nunta, mai accesibil ca pret?
Eventual nr de la cortul din Rosiori despre care s-a discutat...

Multumesc frumos!

laura_b22
08.06.2012, 14:17:18
Buna!
Puteti sa ma ajutati,va rog,cu un nr de tel al proprietarului unui cort, pentru o nunta, mai accesibil ca pret?
Eventual nr de la cortul din Rosiori despre care s-a discutat...

Multumesc frumos!

Eu am numarul tipei cu cort din Rosiori,chiar am inchiriat de la ea.
Din pacate nu pot posta numarul pe forum iar tu nu ai minim 10 mesaje ca sa ti-l dau pe privat.