PDA

Versiunea completa : machiaj si coafura in severin

girlme
10.06.2010, 08:43:25
Buna, sunt destul de noua de acest forum , am nunta 11 septembrie si nu stiu unde sa ma coafez si sa ma machiez in severin. precizez ca sunt din timisoara.aveti vreo idee?voi unde v-ati machiat si coafat?mersi

lili1308
10.06.2010, 12:34:10
buna,si eu am tot pe 11 septembrie la decebal.tu unde ai? si eu stau tot in timisoara si am aceeasi problema ca si tine,nu stiu unde sa ma fac =((.daca afli ceva sa ma anunti si pe mine .

girlme
10.06.2010, 15:03:42
Nunta va fi de fapt in strehaia, dar cum acolo nici gand sa gasesc profesionisti,o sa merg in dimineata nuntii la severin. sper sa gasim pe cineva profi pana la urma. eu merg sambata asta sa ma interesez,poate aflu ceva

corinutza_mica
10.06.2010, 17:52:16
Nunta va fi de fapt in strehaia, dar cum acolo nici gand sa gasesc profesionisti,o sa merg in dimineata nuntii la severin. sper sa gasim pe cineva profi pana la urma. eu merg sambata asta sa ma interesez,poate aflu ceva

in legatura cu acest subiect fetele au discutat la miresici de severin. is acolo pareri despre saloanele din severin

corinutza_mica
11.06.2010, 16:57:40
s_a discutat mult despre salonul ma damme pe care si eu il recomand

lavinikM
15.06.2011, 13:10:47
s_a discutat mult despre salonul ma damme pe care si eu il recomand

Eu m_am aranjat la Ma damme.Intr-adevar foarte bune serviciile.Coafura mi-a iesit mai bine decat ma asteptam si machiajul la fel.Eu am fost pt coafura la doamna Marga si pt machiaj la Lavinia:),carora le multumesc mult de tot!

aandra
15.06.2011, 18:48:02
Buna, sunt destul de noua de acest forum , am nunta 11 septembrie si nu stiu unde sa ma coafez si sa ma machiez in severin. precizez ca sunt din timisoara.aveti vreo idee?voi unde v-ati machiat si coafat?mersi
buna eu ma voi coafa la un salon pe crisan....am fost foarte incantata de proba:x

adriana_it
15.06.2011, 20:29:51
buna fetele.am avut nunta pe 11 iunie si m-am aranjat la salonul madamme de la decebal..coafat si machiat dna doina..a iesit superrr..am fost foarte multumita..iar manichiura si pedichiura la o colega de acolo..fiind la fel de multumita..recomand cu incredere..

adriana_it
16.06.2011, 08:03:05
Promit ca am sa pun cum am sa primesc de la fotograf..mi-a spus ca in maxim o luna voi primi intreg materialul..dar pana atunci am sa incerc sa pun niste poze facute cu un apara472534t foto de niste prietenei..http://www.miresici.ro/themes/miresici/images/misc/pencil.png

LadyX
18.06.2011, 19:07:31
Multumesc ..la fel le doresc si eu tuturor care au facut nunta iar cele ce o vor avea sa aiba parte de o petrecere minunata!
la biserica aia fac si eu.. pe cine ai avut fotograf? si eu vreau sa ma machiez la madamme dar nu stiam daca sa merg la cel din decebal sau la cel din crihala.. cat te-a costat machiatul? casa de piatra si multa fericire va doresc!!!!! :*:*:*

adriana_it
18.06.2011, 20:02:35
la biserica aia fac si eu.. pe cine ai avut fotograf? si eu vreau sa ma machiez la madamme dar nu stiam daca sa merg la cel din decebal sau la cel din crihala.. cat te-a costat machiatul? casa de piatra si multa fericire va doresc!!!!! :*:*:*

e foarte frumoasa biserica dar pacat ca nu are un parculet pentru poze..fotograf l-am avut pe olly..iar de serviciile de la madamme din decebal am fost foarte multumita..dna doina este o profesionista...

LadyX
19.06.2011, 09:18:47
e foarte frumoasa biserica dar pacat ca nu are un parculet pentru poze..fotograf l-am avut pe olly..iar de serviciile de la madamme din decebal am fost foarte multumita..dna doina este o profesionista...
eram sigura k pe olly, ca si noi tot la fel, pe el il avem si el ne-a zis de biserica asta ca e f frumos pictata si proaspata.. nu conteaza parcul, doar interiorul conteaza, k poze avem unde sa facem in alte parti... deci dna doina de la decebal este priceputa? ca sa stiu de cine sa intreb.. cam cu cat timp inainte sa imi fac programarea? eu am nunta pe 23 octombrie.. cam cat ti-a luat pe un machiaj? puuuup

Ramo2008
13.05.2012, 23:10:34
Va rog mult am nevoie sa imi recomandati pe cineva bun la machiaj si coafor in severin!!!sunt plecata de multi ani de acolo si nu stiu pe nimeni !!!Chiar nu vreau sa ma dau pe mana unor neprofesionisti!!!I-am zis la o prietena si mi-a zis ca ea poate sa gaseasca pe cineva dar nu garanteaza ca produsele folosite sunt bune si mai bine sa cumpar eu produsele!!!Am nevoie de cineva priceput ^:)^

GeannieBlue
30.05.2013, 10:37:10
Va rog frumos, imi spuneti si mie unde as putea sa ma coafez si machiez in Dr. Tn. Severin?
Nu sunt din Severin si nici nu am fost acolo decat o singura data.

M-ati ajuta foarte mult daca mi-ati da cateva nume de saloane in care aveti incredere.

Va pup si multumesc anticipat!

serpoaik
17.07.2013, 19:50:31
Va rog frumos, imi spuneti si mie unde as putea sa ma coafez si machiez in Dr. Tn. Severin?
Nu sunt din Severin si nici nu am fost acolo decat o singura data.

M-ati ajuta foarte mult daca mi-ati da cateva nume de saloane in care aveti incredere.

Va pup si multumesc anticipat!
offf,sper sa nu fie prea tarziu ...salon vogue ..in autogara la cap de linie..intrebi si te indruma cineva..(in cazul in care nu ai rezolvat inca)