PDA

Versiunea completa : Locatii in Alexandria pentru miresicile "furate"

lylaa
22.06.2010, 19:29:14
Buna fetelor,
Eu nu sunt din Alexandria, insa voi avea nunta acolo. Am stabilit deja ca voi fi furata de prietenele mele, care nu sunt nici ele din Alexandria(doar rudele mirelui sunt de acolo). Pana aici, totul bun si frumos. Numai ca nu am nici cea mai mica idee unde am putea merge pentru aproximativ 30-40 min. Sincer, nu as prea dori sa merg in club si nici sa fac schimb cu o alta mireasa.
Mi-ati putea da niste idei?

adelinacristea
07.07.2010, 11:33:37
Buna fetelor,
Eu nu sunt din Alexandria, insa voi avea nunta acolo. Am stabilit deja ca voi fi furata de prietenele mele, care nu sunt nici ele din Alexandria(doar rudele mirelui sunt de acolo). Pana aici, totul bun si frumos. Numai ca nu am nici cea mai mica idee unde am putea merge pentru aproximativ 30-40 min. Sincer, nu as prea dori sa merg in club si nici sa fac schimb cu o alta mireasa.
Mi-ati putea da niste idei?

la o terasa cu fetele???

miriam2009
10.07.2010, 18:10:57
Sau poti sa profiti si sa faci niste poze tu singura in parc.Parerea mea, ptr ca mie nu imi plac miresele din discoteci si cluburi.:(

paradise
10.07.2010, 22:32:28
exista discoteca in alexandria? sau club? :D
pe mine m-au dus la o terasa unde am stat si eu jos in sfarsit si am baut un suc :))
daca as mai fi furata o data as cere sa fiu dusa in parc sa stau pe o banca :D

miriam2009
11.07.2010, 11:22:51
Nu exista discoteca in Alexandria?:ODar e atat de important "furatul"?

paradise
11.07.2010, 18:08:07
eu stiu ca nu e! :D
poate nu e important, dar cu siguranta e funny si o ocazie de a te mai racori sa zic. :)

crisstina1982
12.07.2010, 13:15:12
Cand am fost eu furata am atat in masina celor care m-au furat, in parcare, ca nu puteau sa scoata masina de acolo din cauza ca era blocata de masina altor invitati. :-p
Si a fost foarte bine, ca nu am pierdut mult timp din petrecere. Oricum mie nu mi-ar fi placut sa ma duc la vreun bar sau in alta parte.
M-am si odihnit in perioada aia, vreo 20-30 de minute cat a durat totul.

lylaa
13.07.2010, 09:21:27

Pentru mine e destul de important, pentru ca va fi o perioada de relaxare impreuna cu prietenele mele. Ideea e ca vazand imprejurimile restaurantului, nu prea mi-a venit nici o idee unde as putea merge.
Nici in club nu vreau sa merg (decat sa plec de la un balamuc la altul, mai bine stau la al meu :-"), dar nici de nebuna nu pot merge pe strada, nu? ;))

lylaa
13.07.2010, 09:26:31
exista discoteca in alexandria? sau club? :D
pe mine m-au dus la o terasa unde am stat si eu jos in sfarsit si am baut un suc :))
daca as mai fi furata o data as cere sa fiu dusa in parc sa stau pe o banca :D

Pentru un parc as opta si eu (eventual cu leagane). Numai ca...in care? Fara suparare, dar nu prea exista in Alexandria. Si am inteles ca cel cel mai mare e cel de langa Casa de cultura, unde e restaurantul unde vom face nunta. ;))
Ma mai gandeam la un parc de distractii, dar am inteles ca din ala nu se face decat la balci si la ocazii speciale. :-<

paradise
15.07.2010, 21:28:41
Pentru un parc as opta si eu (eventual cu leagane). Numai ca...in care? Fara suparare, dar nu prea exista in Alexandria. Si am inteles ca cel cel mai mare e cel de langa Casa de cultura, unde e restaurantul unde vom face nunta. ;))
Ma mai gandeam la un parc de distractii, dar am inteles ca din ala nu se face decat la balci si la ocazii speciale. :-<

un parc cu leagane gasesti in padurea vedea! :)>-

zcristina
21.09.2010, 11:18:09
Eu am fost furata in Alexandria... si ne-am plimbat cu masina :)) Nunta a fost duminica si am cautat un bar o terasa ceva, dar era totul inchis :O.

mady22yo
22.12.2010, 09:38:42
Sau poti sa profiti si sa faci niste poze tu singura in parc.Parerea mea, ptr ca mie nu imi plac miresele din discoteci si cluburi.:(
Eu achiesez la parerea ta...imi place ideea...de a face poze in timpul cat esti tinuta "prizoniera"...cred ca va fi si distractiv si vor iesi si poze dragute...:x