PDA

Versiunea completa : Mirese De La Reghin

lucfelice
02.02.2007, 10:04:00
nu e nimeni din reghin care se casatoreste anul acesta, pe forum?!

dellycess
19.02.2007, 12:49:17
nu e nimeni din reghin care se casatoreste anul acesta, pe forum?!
buna eu m-am mutat cu cortul din mures in reghin
nu aveau loc invitatii in local si a trebuit sa cautam altul
am avut noroc aceeasi data am gasit la gliga la castelut
:*

dellycess
19.02.2007, 12:49:48
acum suntem 2
\:D/

paula
20.02.2007, 16:55:44
Eu sunt din Deda, aproape de reghin si fac nunta la morareni, nu stiti cumva in reghin daca se fac invitatii pe undeva sau firme de decoratiuni si altele pt nunta:*

marisiovi
22.02.2008, 18:41:54
Sunt eu care ma casatoresc anul acesta in REGHIN, in 27 iulie, dar momentan sunt in Spania. Ma numesc Mariana si as vrea sa stiu daca nu e prea tarziu sa-mi inchiriez rochia de mireasa cu 2 saptamani inainte de nunta. Va pup pe toate

marisiovi
22.02.2008, 19:09:35
Draga mea dellycess, ai fost mai mult decat frumoasa...un ingeras blond. CASA DE PIATRA

CONT-INCHIS-18537
15.03.2008, 08:40:53
Sunt eu care ma casatoresc anul acesta in REGHIN, in 27 iulie, dar momentan sunt in Spania. Ma numesc Mariana si as vrea sa stiu daca nu e prea tarziu sa-mi inchiriez rochia de mireasa cu 2 saptamani inainte de nunta. Va pup pe toate
nu e tarziu....dk gasesti rochita kre iti place si este libera in ziua nuntii tale!!!!

deeelorene
15.03.2008, 09:12:06
poate o sa gasesti ceva de cumparat care sa-ti placa tot in banii aia:D

vintucristina
30.04.2008, 13:20:12
Buna ,eu am nunta in data de 11 octombrie 2008 si inca u mi-am inchiriat rochia de mireasa dar de 3 luni am inceput sa caut rochia pe care mi-o doresc.
Eu zic ca daca iti doresti o rochie anume e bine sa cauti din timp.Este in Mures un magazin abia deschis unde se tot aduc rochii in fiecare luna este in tudor la intersectia de la Fortuna.
Multa bafta.

mentosina
30.04.2008, 18:39:57
Buna ,eu am nunta in data de 11 octombrie 2008 si inca u mi-am inchiriat rochia de mireasa dar de 3 luni am inceput sa caut rochia pe care mi-o doresc.
Eu zic ca daca iti doresti o rochie anume e bine sa cauti din timp.Este in Mures un magazin abia deschis unde se tot aduc rochii in fiecare luna este in tudor la intersectia de la Fortuna.
Multa bafta.
bine ai venit printre viitoare miresici !!! eu sunt din mures dar sotul e din reghin ... e frumos restaurantul care l-ai ales ...spor la pregatiri si sa iti gasesti rochie ca sa stai mai linistita>:D<

deeelorene
02.05.2008, 17:06:56
Multa bafta.
bine ai venit printre miresici;)) spor la pregatiri si sa iti gasesti rochita visurilor:D

jenifer
29.05.2008, 22:07:14
Buna si eu sunt o viitoare miresica?am 22 de ani si sunt din reghin,iar nunta e in 27/07/2008 la restaurantul gliga.

marisiovi
29.05.2008, 22:11:05
Salutare miresici!
Am auzit ca in Reghin sunt rochii de mireasa de vanzare la 6.000.000 lei vechi, de toate felurile si culorile. Ramane de vazut. Va pup

marisiovi
29.05.2008, 22:12:32
Buna si eu sunt o viitoare miresica?am 22 de ani si sunt din reghin,iar nunta e in 27/07/2008 la restaurantul gliga.
FELICITARI
Si eu am nunta tot pe 27.07.2008
La vechea cantina a Republicii.
Te pup

jenifer
30.05.2008, 17:41:29
Buna si eu sunt o viitore miresica.Sunt din reghin si am nunta in 27.07.2008 la restaurantul gliga

cicika
30.05.2008, 21:35:00
felicitari fetelor...............<:-P <:-P

jenifer
01.06.2008, 10:58:53
FELICITARI
Si eu am nunta tot pe 27.07.2008
La vechea cantina a Republicii.
Te pup

Buna Mariana si eu momentan sunt in italia,da sunt in reghin rochite cu 6 milioane dar depinde ce custuri ai pt ca eu nu mi-am gasit nimic sa-mi placa.Incearca in mures,pot sa-ti spun ca ai mai multe sanse doar ca cred ca daca tu mergi cu doua saptamani inainte de nunta nu stiu daca gasesti rochita de inchiriat care sa-ti placa.De cumparat gasesti ,eu am fost acasa de pasti si aproape toate rochitele erau inchiriate pe 26.07.2008 Bafta??????????? felicitari????????? si casa de piatra??????????' dar si sora mea anul trecut cand a avut nunta tot asa a mers acasa inainte cu 2 saptamani si sia gasit rochita, nu te preocupa ca o sa gasesti ceva care sa-ti placa .

marisiovi
02.06.2008, 19:17:47
Mersi mult de incurajari, sper sa-mi gasesc ceva. Daca nu merg in Mures, Sau Cluj, sau chiar in bucuresti daca e nevoie. Asta nu e o problema. Sunt magazine peste tot. Iar la o urgenta dam si mai multi bani si o si cumparam ca doar o data facem nunta, nu? Si eu cred ca noi femeile meritam ceva mai mult ca doar deaia muncim ca tampitele toata ziulica. Va pup si multa bafta

deeelorene
03.06.2008, 21:46:21
fetele......si eu ma duc la nunta la reghin, duminica la viitorii mei nasici:D sper sa fie frumos:D si pt fetele noi......vine ati venit pe miresici:D

mentosina
04.06.2008, 20:32:54
fetele......si eu ma duc la nunta la reghin, duminica la viitorii mei nasici:D sper sa fie frumos:D si pt fetele noi......vine ati venit pe miresici:D
nasii tai sunt din reghin?? si sotul meu e de acolo ...poate se cunosc:">

jenifer
16.06.2008, 20:08:24
Buna seara fetelor,mai am foarte putin pana voi deveni sotie si deja incep emotiile.Mam cam speriat putin acum pt ca noi am facut 450 de invitatii si acum am aflat ca nu ne ajung,trebuie sa mai facem.Nu stiu sincer de unde a aparut atata lume si sunt putin ingrijorata dar sa speram ca totul va fi bine.Eu mi-am inchiriat rochita de mireasa de o luna si acum nu-mi mai place va rog datimi niste idei sau une as putea gasi ceva frumos in Tg.Mures Va pup si va urez la toate viitorele miresici casa de piatra

cicika
16.06.2008, 20:10:08
Buna seara fetelor,mai am foarte putin pana voi deveni sotie si deja incep emotiile.Mam cam speriat putin acum pt ca noi am facut 450 de invitatii si acum am aflat ca nu ne ajung,trebuie sa mai facem.Nu stiu sincer de unde a aparut atata lume si sunt putin ingrijorata dar sa speram ca totul va fi bine.Eu mi-am inchiriat rochita de mireasa de o luna si acum nu-mi mai place va rog datimi niste idei sau une as putea gasi ceva frumos in Tg.Mures Va pup si va urez la toate viitorele miresici casa de piatra
hai pe off topic mures!!!!!!
sa mai vb
acolo sunt mai multe miresici;-)

cicika
16.06.2008, 20:29:31
rochita ta am incercat-o si eu!!!!!!!!!!
dar am renuntat la ea!!>:D<

CONT-INCHIS-18537
16.06.2008, 20:47:30
rochita ta am incercat-o si eu!!!!!!!!!!
dar am renuntat la ea!!>:D<
si ea....tot rochita...noastra?????????? ce naiba in orasul asta nu este rochie mai frumoasa de inchiriat?

cicika
16.06.2008, 20:50:31
si ea....tot rochita...noastra?????????? ce naiba in orasul asta nu este rochie mai frumoasa de inchiriat?
pai ti-am zis ca toata lumea o sa sara pe ea pt ca este dragutza...pacat ca nu este si alba!!!
:-p

jenifer
17.06.2008, 12:19:33
pai ti-am zis ca toata lumea o sa sara pe ea pt ca este dragutza...pacat ca nu este si alba!!!
:-p
Fetelor rochita mea e alba

cicika
17.06.2008, 17:48:13
Fetelor rochita mea e alba
probabil...................
dar cea care era pe tine cand am incercat-o eu si lore.............era gri.....
poate acum este alba!!!
este prima rochita care am incercat-o si pe care am vrut sa o port..............insa cand am ajuns acasa si am vazut pozele cu ea.....am renuntat
si am renuntat si pt faptul ca este super solicitata rochita aceasta....adica pana in sept cand fac eu nunta o poarta cel putin 10 fete
aceasta este parerea mea.nu as vrea sa te superi!!!!!!!!!;;)

jenifer
17.06.2008, 19:52:20
Nu am de ce sa ma supar dar un lucru e cert?din moment ce inchiriezi rochita e normal sa o aiba mai multe miresici ok bafta la pregatiri si casa de piatra

cicika
18.06.2008, 18:23:20
Nu am de ce sa ma supar dar un lucru e cert?din moment ce inchiriezi rochita e normal sa o aiba mai multe miresici ok bafta la pregatiri si casa de piatra
asta asa este
insa salonul trebuie sa asigure ca fiecare mireasa o sa poarte o rochita alba...........parerea mea>:D< >:D<

deeelorene
26.06.2008, 20:54:13
asta asa este
insa salonul trebuie sa asigure ca fiecare mireasa o sa poarte o rochita alba...........parerea mea>:D< >:D<
chiar iif mffusai alba?af mea o sa fie culoarea sampanieifff

cicika
28.06.2008, 13:15:01
chiar iif mffusai alba?af mea o sa fie culoarea sampanieifff
da este musai
ma referean la rochitele albe......................pls citeste cu atentie>:D< >:D<

Piuta
01.07.2008, 18:22:30
buna fetelor!!!eu sunt o ex mireasa din mai. imi pare rau ca nu am avut cu cine vb din Reghin. daca aveti intrebari........sunt aici
sfatul meu este sa va bucurati de pregatiri, sa savurati nunta. este asa de frumos. va pup

CCCC
01.07.2008, 21:36:15
buna fetelor!!!eu sunt o ex mireasa din mai. imi pare rau ca nu am avut cu cine vb din Reghin. daca aveti intrebari........sunt aici
sfatul meu este sa va bucurati de pregatiri, sa savurati nunta. este asa de frumos. va pup

Felicitari si Casa de Piatra!....ati fost tare tare frumosi.

meghe
02.07.2008, 07:34:49

Casa de piatra...ati fost frumosi!=D>
;-)

Piuta
02.07.2008, 08:57:10
Felicitari si Casa de Piatra!....ati fost tare tare frumosi.

MULTUMESC F FRUMOS!!!VA DORESC SA FITI IN CONTINUARE FERICITI!:*

Piuta
02.07.2008, 08:58:13
Casa de piatra...ati fost frumosi!=D>
;-)

MULTUMESC F FRUMOS!!!ITI DORESC O NUNTA DE VIS! D-ZEU SA VA BINECUVANTEZE VIITOAREA FAMILIE!:*

meghe
02.07.2008, 09:20:47
MULTUMESC F FRUMOS!!!ITI DORESC O NUNTA DE VIS! D-ZEU SA VA BINECUVANTEZE VIITOAREA FAMILIE!:*

^:)^ [-o< >:D<

cicika
02.07.2008, 13:43:50
casa de piatra............
poti intra si pe mures..>:D< >:D< >:D<

eny
03.07.2008, 17:26:00
casa de piatra............
poti intra si pe mures..>:D< >:D< >:D<
casa de piatra
si eu sunt o miresaea din octombrie in data de 26 voi avea nunta in Reghin, mai umpic si inca nu am numai sala rezervata.
asa ca daca vreti putem discuta, dat fiind faptul ca inainte cu o saptamana o sa am nunta si in alt oras nu ma stresez cu cea de acasa asa de mult, dar o mai ajut pe parintii mei.
bafta fetelor si mai vb.
>:D<

cicika
03.07.2008, 20:57:31
casa de piatra
si eu sunt o miresaea din octombrie in data de 26 voi avea nunta in Reghin, mai umpic si inca nu am numai sala rezervata.
asa ca daca vreti putem discuta, dat fiind faptul ca inainte cu o saptamana o sa am nunta si in alt oras nu ma stresez cu cea de acasa asa de mult, dar o mai ajut pe parintii mei.
bafta fetelor si mai vb.
felicitari
te asteptam si pe topicul de mures..................poate te ajutam cu info!!!!!!!!>:D< >:D< >:D<

meghe
04.07.2008, 07:42:08
casa de piatra
bafta fetelor si mai vb.

Buna!Bine ai venit..!>:D<
te asteptam pe mures sa vorbim despre toate...!Pe mine miresicile m-au ajutat mult in organizarea nuntii..sper sa te putem ajuta si pe tine cu multe sfaturi si pareri utile!
:)>- ..o zi buna...

lacrimioaraflore
04.07.2008, 08:29:54
casa de piatra
bafta fetelor si mai vb.
bine ai venit.....te asteptam pe topicul de mures....pana una alta spor la miresit.....>:D<>:D<

eny
04.07.2008, 11:54:50
bine ai venit.....te asteptam pe topicul de mures....pana una alta spor la miresit.....>:D<>:D<
BUNA FETELOR BINE V-AM GASIT, EU AM NUNTA IN 18 OCTOMBRIE IN ARAD SI IN 26 IN REGHIN, ASA CA SIGUR O SA AM NEVOISE SI DE SFATURILE VOASTRE,
WOW DAR CE REPEDE MI-ATI SCRIS, VOI CUM STATI CU PREGATIRILE?
CA EU INCA MAI AM FOARTE MULTE.
AM SI CATE VA INTREBARI PENTRU VOI DACA SE POATE BINEINTLESE.
IN REGHIN M-AR INTERESA UN BUN FOTOGRAF CARE FACE SI POZE SI VIDEO DAR FARA MUZICA .
CUNOASTE-TI PE CINEVA?
PUTETI SA-MI D-ATI MESAJ PRIVAT CU DATELEL LOR DE CONTACT.
MULTUMESC FRUMOS.
>:D< >:D< >:D<

lacrimioaraflore
04.07.2008, 12:29:15
BUNA FETELOR BINE V-AM GASIT, EU AM NUNTA IN 18 OCTOMBRIE IN ARAD SI IN 26 IN REGHIN, ASA CA SIGUR O SA AM NEVOISE SI DE SFATURILE VOASTRE,
IN REGHIN M-AR INTERESA UN BUN FOTOGRAF CARE FACE SI POZE SI VIDEO DAR FARA MUZICA .
CUNOASTE-TI PE CINEVA?
MULTUMESC FRUMOS.
vad ca ai nunta tot in 18 oct ca si mine...din pacate nu sunt din reghin si nu stiu nici un fotograf.....

Piuta
04.07.2008, 18:56:22
CUNOASTE-TI PE CINEVA?
MULTUMESC FRUMOS.
ti-am trimis mesaj. sper sa iti fie de ajutor. sunt cei mai buni

Piuta
04.07.2008, 18:57:31
CASA DE PIATRA MIRESELOR DIN ACEST WEEK-END!!!

cicika
04.07.2008, 19:41:47
CUNOASTE-TI PE CINEVA?
MULTUMESC FRUMOS.
nu te pot ajuta
insa stiu niste fotografi tare buni aici in mures care se deplaseaza si in reghin!!!!!!!!!!!!:* :* :*

lacrimioaraflore
04.07.2008, 23:25:21
nu te pot ajuta
insa stiu niste fotografi tare buni aici in mures care se deplaseaza si in reghin!!!!!!!!!!!!:* :* :*
ar putea incerca si eu iau fotograf de aici din mures si il duc in bistrita.....:*:*:*

cicika
05.07.2008, 21:31:30
ar putea incerca si eu iau fotograf de aici din mures si il duc in bistrita.....:*:*:*
colega mea o sa ii duca pe cei de la studio77 la Negresti.........>:D<

lacrimioaraflore
05.07.2008, 21:49:05
colega mea o sa ii duca pe cei de la studio77 la Negresti.........>:D<
eu l-am luat pe tabacu....>:D<>:D<>:D<

cicika
05.07.2008, 21:50:10
eu l-am luat pe tabacu....>:D<>:D<>:D<
nu am auzit de el.......:">

lacrimioaraflore
05.07.2008, 21:57:08
nu am auzit de el.......:">
e sef la jandarmi.....a fost la nunta la fratele meu acum 8 ani si e super bun.....:*:*:*:*

cicika
05.07.2008, 22:16:52
e sef la jandarmi.....a fost la nunta la fratele meu acum 8 ani si e super bun.....:*:*:*:*
atunci ai facut o alegere buna
nu este cumva la pompieri!!!si acolo este un domn care se ocupa cu asa ceva:">

lacrimioaraflore
06.07.2008, 23:14:29
atunci ai facut o alegere buna
nu este cumva la pompieri!!!si acolo este un domn care se ocupa cu asa ceva:">
nu......:-p:-p:-p

cicika
08.07.2008, 18:35:54
nu......:-p:-p:-p
ok>:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

marisiovi
15.07.2008, 06:40:34
Buna Piuta si casa de piatra, sa fiti fericiti pana la adanci batraneti.
Uite ca eu am nevoie de putin ajutor, imi caut pantofi si nu stiu de unde sa incep ca m-am uitat in Reghin si nu sunt, iar in Mures nu stiu unde sa ma uit. Nu stii ceva magazine care au pantofi de mireasa, in Mures sau chiar Cluj merg oriunde doar sa ai de unde alege, nu o pereche si nici la aia nu au marimea pe care o cauti. As dori ceva cu bot ascutit, dar am vreo 8 ani de cand nu mai port pantofi cu toc, munca in Spania te obliga sa porti ceva comod, asa ca as vrea ceva cu toc mai mic sau daca nu imi iau si niste balerini ca sa ma pot schimba dupa ce fura pantoful miresei.
Cu rochia de mireasa am avut mare noroc, dupa muilti kilometrii facuti pe jos prin Mures am gasit un acare mi se potriveste, a fost prima rochita pe care am probat-o si mi-a placut. Am sa adaug o poza si va cer parerea voua miresicilor, credeti ca e frumoasa?
Va multumesc pentru tot si va pupacesc pe toate.
Multa bafta la pregatiri.
P.S. Am reusit sa pun doar o poza, imi spune ca e prea mare, cum o fac pe cealalta mai mica, ca nu am reusit nicicum.

meghe
15.07.2008, 07:57:49
Uite ca eu am nevoie de putin ajutor, imi caut pantofi si nu stiu de unde sa incep ca m-am uitat in Reghin si nu sunt, iar in Mures nu stiu unde sa ma uit. Nu stii ceva magazine care au pantofi de mireasa, in Mures sau chiar Cluj merg oriunde doar sa ai de unde alege, nu o pereche si nici la aia nu au marimea pe care o cauti. As dori ceva cu bot ascutit, dar am vreo 8 ani de cand nu mai port pantofi cu toc, munca in Spania te obliga sa porti ceva comod, asa ca as vrea ceva cu toc mai mic sau daca nu imi iau si niste balerini ca sa ma pot schimba dupa ce fura pantoful miresei.
Cu rochia de mireasa am avut mare noroc, dupa muilti kilometrii facuti pe jos prin Mures am gasit un acare mi se potriveste, a fost prima rochita pe care am probat-o si mi-a placut. Am sa adaug o poza si va cer parerea voua miresicilor, credeti ca e frumoasa?
P.S. Am reusit sa pun doar o poza, imi spune ca e prea mare, cum o fac pe cealalta mai mica, ca nu am reusit nicicum.

Buna...!
Dupa cate se vedeiti vine bine rochita..sa o porti sanatoasa si o nunta de vis!
Mai avem putin...!
Cum stai cu pregatirile...ceva emotii?
Te pup!
Zile frumoase!>:D<

lacrimioaraflore
15.07.2008, 08:15:07

este frumoasa rochita si iti vine bine......vei fi o mireasa superba.....multa bafta ca vad ca mai ai putin pana la nunta.......:*:*:*

marisiovi
16.07.2008, 07:39:27
Multumesc frumos.
Cu pregatirile stau bine, dar mai caut pantofi, nu stiti un magazin cu pantofi de mireasa, dar sa ai de unde alege. Am fost aici langa statia de taxi, am gasit foarte frumosi, dar au tocul foarte inalt si nu ma vad in stare....mai caut.
As mai avea o poza cu toata rochia, dar imi zice ca e prea mare. Cine ma ajuta s-o micsorez? ca eu nu stiu de unde si cum.
Va pupacesc dulce.
Mari

diana31
16.07.2008, 07:52:31
Multumesc frumos.
Cu pregatirile stau bine, dar mai caut pantofi, nu stiti un magazin cu pantofi de mireasa, dar sa ai de unde alege. Am fost aici langa statia de taxi, am gasit foarte frumosi, dar au tocul foarte inalt si nu ma vad in stare....mai caut.
As mai avea o poza cu toata rochia, dar imi zice ca e prea mare. Cine ma ajuta s-o micsorez? ca eu nu stiu de unde si cum.
Va pupacesc dulce.
Mari

vezi ca ai pe calculator programul PAINT , il gasesti sigur in Start si in el o poti micsora:)>- :)>- :)>-

cicika
16.07.2008, 12:31:24

salutare
intra pe topicul de mures si te ajutam....acolo afli mai multe info;;)

Farfalla
22.08.2008, 20:42:59
Buna fetelor!
Am nunta la anu si am nevoie de ajutorul vostru! Momentan locuiesc in Italia si m-ar interesa daca stiti cum lucra cei de la floraria Flamingo din cart. Libertatii si daca ei se ocupa si de decorat sala?
S-au voi cu cine ati lucrat?
Si ati fi dragute daca puteti si aveti sa postati poze cum ati decorat voi restaurantul!
Va multumesc!

theea
03.09.2008, 12:24:15
Buna fetelor!
Am nunta la anu si am nevoie de ajutorul vostru! Momentan locuiesc in Italia si m-ar interesa daca stiti cum lucra cei de la floraria Flamingo din cart. Libertatii si daca ei se ocupa si de decorat sala?
S-au voi cu cine ati lucrat?
Si ati fi dragute daca puteti si aveti sa postati poze cum ati decorat voi restaurantul!
Va multumesc!

eu doar buchete pt diferite ocazii mi-am facut la ei, dar lucreaza cel mai bine din oras, te sfatuiesc sa mergi cu incredere

theea
03.09.2008, 12:25:19
ps: apropo
ma bucur ca am gasit si "mirese din reghin" spor la treaba fetelor >:D<

paula_flopy
03.09.2008, 19:00:15
ei fetelor se pare ca rochita aleasa de voi e cea mai super din oras!=D>

cicika
03.09.2008, 22:58:39
ei fetelor se pare ca rochita aleasa de voi e cea mai super din oras!=D>
bine ca am rnuntat la ea,acum am alta minunatie<:-P <:-P <:-P

Farfalla
05.09.2008, 13:52:19
bine ca am rnuntat la ea,acum am alta minunatie<:-P <:-P <:-P

Oricum rochita ta e un vis! :O :O :O :* :* :*

cicika
05.09.2008, 21:40:21
Oricum rochita ta e un vis! :O :O :O :* :* :*
aaaaaaaaaaaaaaaa mersi;;) ;;) ;;) ;;)

Farfalla
06.09.2008, 11:02:11
eu doar buchete pt diferite ocazii mi-am facut la ei, dar lucreaza cel mai bine din oras, te sfatuiesc sa mergi cu incredere

Asa am auzit si eu!
Tu unde te-ai gandit sa-ti faci buchetul si decoratiile?
Pupici;-) ;-) ;-)

theea
09.09.2008, 10:20:21
buchetul la flamingo mi-l fac, in caz ca nu gasesc ce vreau si ce imi place cred ca o sa-l fac la mures, iar decoratiile inca nu m-am gandit dar undeva in reghin oricum.
trebuie sa dau o tura prin florarii sa vad ceva preturi si ce ofera
tu?

Farfalla
09.09.2008, 10:57:09
buchetul la flamingo mi-l fac, in caz ca nu gasesc ce vreau si ce imi place cred ca o sa-l fac la mures, iar decoratiile inca nu m-am gandit dar undeva in reghin oricum.
trebuie sa dau o tura prin florarii sa vad ceva preturi si ce ofera
tu?

Si eu al Flamingo m-am gandit. La mine ii mai greu ca ajung acasa inainte de nunta cu o luna. Sper sa rezolv ceva cum pot, asa de la departare. Te rog din sufletel cand mergi sa intrebi pt tine nu intrebi daca au cale albe micute, ca vreau buchetul mic si rotund din trandafiri galbeni cu cale albe micute!
Si daca poti vezi ce-ti zic si de preturi. Multumesc!
Esti o scumpa si bafta!>:D< >:D< >:D<

theea
10.09.2008, 11:21:41
sigur ca o sa intreb, doar ca mai incolo, cred ca deocamdata e prea devreme, nu cred ca o sa- mi zica de pe acuma un pret pt anul viitor. Dar cand ma duc sa vad de al meu intreb. nu poti trimite eventual o poza cu un buchet care iti place ca sa le arat exact ce vrei? sau nu ai vazut un model anume?
orice ai nevoie si te pot ajuta te rog sa- mi spui, cred ca trebuie sa fie foarte greu sa iti organizezi nunta de departe
te pup

Farfalla
10.09.2008, 13:04:02
sigur ca o sa intreb, doar ca mai incolo, cred ca deocamdata e prea devreme, nu cred ca o sa- mi zica de pe acuma un pret pt anul viitor. Dar cand ma duc sa vad de al meu intreb. nu poti trimite eventual o poza cu un buchet care iti place ca sa le arat exact ce vrei? sau nu ai vazut un model anume?
orice ai nevoie si te pot ajuta te rog sa- mi spui, cred ca trebuie sa fie foarte greu sa iti organizezi nunta de departe
te pup

Iti multumesc mult. O sa-ti trimit poze cam cum as vrea dar inca nu am gasit exact modelul respectiv. O sa mai caut!
Te pupic si ti-am trimis un Pm.>:D<

theea
03.10.2008, 08:14:35
pentru miresicile din reghin care au avut nunta deja, cine v-a cantat la nunta si ce fotograf ati avut?

jenifer
25.02.2009, 17:21:10
pentru miresicile din reghin care au avut nunta deja, cine v-a cantat la nunta si ce fotograf ati avut?
Buna eu sunt o fosta miresica si la mine la nunta am avut formatie ,,TUTI,, si iti pot recomanda un fotgraf foarte bun Balazs csongor []

theea
20.03.2009, 12:53:21
Buna eu sunt o fosta miresica si la mine la nunta am avut formatie ,,TUTI,, si iti pot recomanda un fotgraf foarte bun Balazs csongor
cum canta tuti la nunti, si eu tot pe el il am dar nu l-am auzit niciodata, mi-a fost doar recomandat de multa lume? Foto am deja

theea
20.03.2009, 12:54:30
inca ceva, poti sa imi arati si niste poze de la nunta ta?

Broski
19.05.2009, 15:37:41
cum canta tuti la nunti, si eu tot pe el il am dar nu l-am auzit niciodata, mi-a fost doar recomandat de multa lume? Foto am deja
Tuti canta bine la nunti...canta e la timpul trecut pt ca Tuti a murit...si eu am niste prieteni care tot pe el il aveau contractat pt toamna...
sper ca ti-ai gasit alternativa

annkkaboor
27.05.2009, 17:12:48
sunteti careva din reghin?

jenifer
13.06.2009, 21:43:59
>:D<buna seara miresici bafta la pregatiri

incaomiresica
15.06.2009, 22:55:30

Servus! Si noi avem nunta in Reghin in 23 August :) la restaurantul Marion. Stii cumva o florarie faina, dar mai ales ieftina? Sau poate un particular care este pasionat si face aranjamente? Multumesc mult

Farfalla
28.06.2009, 08:34:43
Servus! Si noi avem nunta in Reghin in 23 August :) la restaurantul Marion. Stii cumva o florarie faina, dar mai ales ieftina? Sau poate un particular care este pasionat si face aranjamente? Multumesc mult

Buna draga mea si bine ai venit!!!!!!!>:D<
Si eu am nunta la restaurantul Marion,doar ca pe 15 august!Cum stati cu pregatirile?

ankyy
29.07.2009, 21:41:03
buna. si eu o sa am nunta in reghin, in luna mai. am o intrebare, pentru cele care veti mai face nunta la marion. deja e ocupat pana in august? eu saptamana viitoare vreau sa merg sa vad cand pot sa rezerv, dar as vrea tare mult prin aprilie-mai....si am vazut ca voi aveti in august. a fost optiunea voastra sau doar atunci mai era liber?
si inca o intrebare, pentru cele care au avut nunta la marion. cum a fost? personalul cum s-a descurcat? meniul cam in ce pret a fost? si alte detalii care mi-ar putea fi de folos.
eu am ales restaurantul marion pentru ca o sa am nunta de 350-400 de persoane si din cate stiu eu, altul in reghin nu mai este asa mare. daca mai stiti voi altul poate imi spuneti.
multumesc!

lleicam821
30.07.2009, 06:47:02
din pacate pe Reghin nu prea intra fetele....doar Orsy care intra si ea e acum plecata pe mare.....

cicika
30.07.2009, 12:21:54
buna. si eu o sa am nunta in reghin, in luna mai. am o intrebare, pentru cele care veti mai face nunta la marion. deja e ocupat pana in august? eu saptamana viitoare vreau sa merg sa vad cand pot sa rezerv, dar as vrea tare mult prin aprilie-mai....si am vazut ca voi aveti in august. a fost optiunea voastra sau doar atunci mai era liber?
si inca o intrebare, pentru cele care au avut nunta la marion. cum a fost? personalul cum s-a descurcat? meniul cam in ce pret a fost? si alte detalii care mi-ar putea fi de folos.
eu am ales restaurantul marion pentru ca o sa am nunta de 350-400 de persoane si din cate stiu eu, altul in reghin nu mai este asa mare. daca mai stiti voi altul poate imi spuneti.
multumesc!
bine ai venit!!!!>:D< >:D< >:D<
fete pe reghin nu prea sunt......poti intra pe mures asa faceau si ele.....
Orsy face nunta la Reghin in august.....ea intra mai mult pe mures dar acum este plecata:">

ankyy
10.08.2009, 19:35:49
bine ai venit!!!!>:D< >:D< >:D<
fete pe reghin nu prea sunt......poti intra pe mures asa faceau si ele.....
Orsy face nunta la Reghin in august.....ea intra mai mult pe mures dar acum este plecata:">

ok, ms, o sa intru pe mures, pentru ca mi-am schimbat oricum locatia, o sa fac la un restaurant din mures pentru ca este mult mai avantajos decat in reghin. si mult mai dragut restaurantul decat ce am gasit in reghin.

cicika
10.08.2009, 20:45:19
ok, ms, o sa intru pe mures, pentru ca mi-am schimbat oricum locatia, o sa fac la un restaurant din mures pentru ca este mult mai avantajos decat in reghin. si mult mai dragut restaurantul decat ce am gasit in reghin.
buna alegere>:D<

bebimelinda
15.08.2009, 16:27:42
acum suntem 2
\:D/
chiar ca o printesa esti, dar as avea o intrebare daca vrei sa-mi scrii, te rog d in suflet spunem unde ai facut tortul acela frumos , msy daca o sa raspunzi.:*

cicika
15.08.2009, 16:43:01
chiar ca o printesa esti, dar as avea o intrebare daca vrei sa-mi scrii, te rog d in suflet spunem unde ai facut tortul acela frumos , msy daca o sa raspunzi.:*
miresica aceasta parca nu a mai intrat de ceva vreme...:D
poti intra pe Mures ca acolo mai intra si fetele din Reghin si Tarnaveni:)>-

anka_16_sp
26.08.2009, 17:59:19
Salut fetelor.....eu sunt din reghin,noua pe acest site:),am si eu o dilema mare,deocamdata eu nu sunt in tara,nunta o sa o am anul viitor,ce pareri aveti despre restaurantele din reghin?care sunt mai bune?

cicika
26.08.2009, 20:46:58
Salut fetelor.....eu sunt din reghin,noua pe acest site:),am si eu o dilema mare,deocamdata eu nu sunt in tara,nunta o sa o am anul viitor,ce pareri aveti despre restaurantele din reghin?care sunt mai bune?
eu am auzit lucruri bune despre padurea rotunda:D

lleicam821
27.08.2009, 06:04:41
si eu am auzit lucruri bune despre padurea rotunda>:D<

ankyy
27.08.2009, 07:40:20

sincer din ce am vazut in reghin, Padurea Rotunda mi se pare si mie cel mai ok. eu am fost sa vad doar restaurantele mai mari pt ca am multi invitati. in plus, am auzit ca si meniurile sunt foarte bune aici. eu am mancat de cateva ori acolo si am fost multumita. si Valea Regilor e dragutel, dar parca e prea roz :) in plus, meniul e exagerat (in comparatie cu alte restaurante) unde o sa fac eu nunta, in tg mures, restaurantul e mai frumos decat Valea Regilor si meniul foarte bun, exact la jumatate de pret fata de aici. dar cel mai bine e sa le vezi cu ochii tai pe toate, si doar apoi sa alegi :) spor!

munequita
27.08.2009, 08:55:25
sincer din ce am vazut in reghin, Padurea Rotunda mi se pare si mie cel mai ok. eu am fost sa vad doar restaurantele mai mari pt ca am multi invitati. in plus, am auzit ca si meniurile sunt foarte bune aici. eu am mancat de cateva ori acolo si am fost multumita. si Valea Regilor e dragutel, dar parca e prea roz :) in plus, meniul e exagerat (in comparatie cu alte restaurante) unde o sa fac eu nunta, in tg mures, restaurantul e mai frumos decat Valea Regilor si meniul foarte bun, exact la jumatate de pret fata de aici. dar cel mai bine e sa le vezi cu ochii tai pe toate, si doar apoi sa alegi :) spor!

Buna, eu am fost anul trecut la o nunta la padurea rotunda, a fost frumos..nu mai tin eu minte detalii, dar parca mancarea a fost buna!eu cam atat pot sa-ti zic de acest restaurant.

anka_16_sp
27.08.2009, 10:09:54
Da stiu si eu de padurea rotunda dar e foarte mare,eu am cam 120-140 de persoane iar restaurantul are capacitatea de 400.Iar la valea regiilor nu am fost niciodata am auzit k e frumos dar k e si foarte scump,nu stiu ce sa zik,mai nasol e k nu sunt in tara si restaurantele nu au pagina web.:-?

ankyy
27.08.2009, 10:11:35
Da stiu si eu de padurea rotunda dar e foarte mare,eu am cam 120-140 de persoane iar restaurantul are capacitatea de 400.Iar la valea regiilor nu am fost niciodata am auzit k e frumos dar k e si foarte scump,nu stiu ce sa zik,mai nasol e k nu sunt in tara si restaurantele nu au pagina web.:-?

au pagini web, si padurea rotunda si valea regilor. iti trimit pm.
la valea regilor era ocupat pe aproape tot anul viitor. ar trebui sa te grabesti....cred...

anka_16_sp
27.08.2009, 10:28:15
:-\ :-\ ms mult ..........stiu k ar trebui sa ma grabesc,pe 12/sept mergem in tara sa speram k gasesc locuri pt septembrie anul viitor.Am vazut paginiile web,sunt faine amandoua dar sunt super mari.Mai am un lucru care ma preocupa la noi cred k nu se mai fac nunti de noaptea...........si sincer mi se pare prea aglomerat sa le faci toate intro zii.

ankyy
27.08.2009, 15:06:41
:-\ :-\ ms mult ..........stiu k ar trebui sa ma grabesc,pe 12/sept mergem in tara sa speram k gasesc locuri pt septembrie anul viitor.Am vazut paginiile web,sunt faine amandoua dar sunt super mari.Mai am un lucru care ma preocupa la noi cred k nu se mai fac nunti de noaptea...........si sincer mi se pare prea aglomerat sa le faci toate intro zii.

sa stii ca Valea Regilor nu e chiar super mare :) cat despre nuntile de noapte, la Padurea Rotunda nu cred ca ar fi o problema, pentru ca restaurantul nu e inconjurat de locuinte, cum e restaurantul din tg mures unde am eu nunta. in contractul meu chiar scrie ca dupa ora 10 trebuie sa pastram linistea pentru a nu deranja locatarii (sau cam asa ceva), deci ar fi ideal ca pana la acea ora sa fiu gata cu toata nunta. dar aici in reghin....sa fim seriosi....restaurantul e in padure, pe cine sa deranjezi? :d

anka_16_sp
28.08.2009, 09:41:34
neata........da in mare parte ai dreptate dar am auzit k in reghin nici un local nu face nunta de noapte..........nu stiu dak o fii adevarat,dar parerea mea e k o nunta de noaptea e mult mai frumoasa :-?

Farfalla
31.08.2009, 07:31:16
Buna dimineata miresicilor!!!!!!>:D< >:D< >:D<
Noi am avut nunta la rest.Marion(Padurea Rotunda) si am fost super multumiti!!!!Nu am sincer nimic de reprosat!De la ei am luat totul pt masa si nici nu visam ca un restaurant sa ti le vanda al pret de en-gros fara atata bataie de cap cu umblatu!Plus ca am avut in jur de 126 de confirmari si in ziua nuntii ne-am trezit cu 140 de pers si nu au fost probleme....ne-am incadrat in marja de 15 pers si in 2 sec sa-u aranjat mesele si invitatii au fost multumiti!Eu va recomand din suflet acest restaurant(pe d-l Ovidiu sau pe d-na Viorica).....si am stat si pana la aproape 1 noaptea si nu au zis nimic!:x
Daca mai aveti nevoie de informatii va ajut cu cea mai mare placere!!!!!!!
Spor la pregatiri!

cicika
31.08.2009, 10:02:05
Buna dimineata miresicilor!!!!!!>:D< >:D< >:D<
Noi am avut nunta la rest.Marion(Padurea Rotunda) si am fost super multumiti!!!!Nu am sincer nimic de reprosat!De la ei am luat totul pt masa si nici nu visam ca un restaurant sa ti le vanda al pret de en-gros fara atata bataie de cap cu umblatu!Plus ca am avut in jur de 126 de confirmari si in ziua nuntii ne-am trezit cu 140 de pers si nu au fost probleme....ne-am incadrat in marja de 15 pers si in 2 sec sa-u aranjat mesele si invitatii au fost multumiti!Eu va recomand din suflet acest restaurant(pe d-l Ovidiu sau pe d-na Viorica).....si am stat si pana la aproape 1 noaptea si nu au zis nimic!:x
Daca mai aveti nevoie de informatii va ajut cu cea mai mare placere!!!!!!!
Spor la pregatiri!
Orsy>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

anka_16_sp
31.08.2009, 10:06:24
neata,cum a fost servirea,la marion?Cat te-a costat meniul si ce a continut?si eu ma gandeam tot acolo dar trebuie sa vad dak mai au liber pentru septembrie 2010?

Farfalla
31.08.2009, 12:42:41
neata,cum a fost servirea,la marion?Cat te-a costat meniul si ce a continut?si eu ma gandeam tot acolo dar trebuie sa vad dak mai au liber pentru septembrie 2010?

Noi am fost ffff multumiti si oaspetii la fel!Coco,seful ospatarilor un dragut,erau tare atenti la oaspeti sa aiba tot la masa.Noi am ales al doilea meniu(au vreo 3 oferte parca)si costa 100 lei plus am cumparat de la ei tot...bautura,saratele,fursecuri,fructe...ca le-au adus la pret de en-gros.Am avut incredere in ei ,pt ca nu am vrut sa pun pe nimeni din fam sa se uite la bautura si toata seara sa numere...dar totul a fost ok.Singurul lucru dus de noi a fost vinul,sotul fiind din Focsani.:D
Plus ca bonus ne-au dat si o camera matrimoniala pt noaptea nuntii,fff comod ca la cat de obositi eram si scarile alea de la hotel ni se pareau un munte de urcat!
Am lista cu meniul si cand am un pic de timp o copiez.
Ah... si am uitat ca in sala mica mai era o nunta de vreo 40 de pers si mireasa era o veche cunostinta...sa vezi ce ne-am distrat 2 mirese....
Ar trebui sa suni sa vezi un pic cu data,cere cu D-na Viorica,ca noi am inchiriat-o inca din 2007 ianuarie pt 2009 august si mai aveau 1 sambata si o dumninica libera pt august!
Spor la pregatiri!>:D<

anka_16_sp
31.08.2009, 21:57:54
Noi am fost ffff multumiti si oaspetii la fel!Coco,seful ospatarilor un dragut,erau tare atenti la oaspeti sa aiba tot la masa.Noi am ales al doilea meniu(au vreo 3 oferte parca)si costa 100 lei plus am cumparat de la ei tot...bautura,saratele,fursecuri,fructe...ca le-au adus la pret de en-gros.Am avut incredere in ei ,pt ca nu am vrut sa pun pe nimeni din fam sa se uite la bautura si toata seara sa numere...dar totul a fost ok.Singurul lucru dus de noi a fost vinul,sotul fiind din Focsani.:D
Plus ca bonus ne-au dat si o camera matrimoniala pt noaptea nuntii,fff comod ca la cat de obositi eram si scarile alea de la hotel ni se pareau un munte de urcat!
Am lista cu meniul si cand am un pic de timp o copiez.
Ah... si am uitat ca in sala mica mai era o nunta de vreo 40 de pers si mireasa era o veche cunostinta...sa vezi ce ne-am distrat 2 mirese....
Ar trebui sa suni sa vezi un pic cu data,cere cu D-na Viorica,ca noi am inchiriat-o inca din 2007 ianuarie pt 2009 august si mai aveau 1 sambata si o dumninica libera pt august!
Spor la pregatiri!>:D<
mersi mult..........dar peste 2 saptamani plec in tara si merg sa vad sa speram k mai gasesc ceva disponibil pt septembrie 2010,eu am cam 130-140 de persoane si ma gandeam sa nu fie prea mare sala,tortul l-ai luat tot de la ei sau separat?

Farfalla
01.09.2009, 08:40:12
mersi mult..........dar peste 2 saptamani plec in tara si merg sa vad sa speram k mai gasesc ceva disponibil pt septembrie 2010,eu am cam 130-140 de persoane si ma gandeam sa nu fie prea mare sala,tortul l-ai luat tot de la ei sau separat?

Buna dimineata!>:D<
Si noi am fost 140 de pers dar nu parea deloc goala sala.Am folosit mese de 10,6 si 8 persoane si chiar a aratat super...in ceea ce priveste tortul noi am comandat-o la Tg. Mures.
Oricum incearca sa suni si sa vb cu ei sa vezi ce data au liber si asa macar sti cum sa te orientezi,noi asa am facut(nici noi nu suntem in tara)!

anka_16_sp
01.09.2009, 09:15:03
Buna dimineata!>:D<
Si noi am fost 140 de pers dar nu parea deloc goala sala.Am folosit mese de 10,6 si 8 persoane si chiar a aratat super...in ceea ce priveste tortul noi am comandat-o la Tg. Mures.
Oricum incearca sa suni si sa vb cu ei sa vezi ce data au liber si asa macar sti cum sa te orientezi,noi asa am facut(nici noi nu suntem in tara)!
Buna dimineata.........ai dreptate Orsy o sa sun azi sa vad dak au liber,sa nu-mi fac planuri degeaba8-| asa stiu macar la ce sa ma astept,si la ce retaurante sa merg.tu cand ai rezervat localul ai facut contract cu ei?a ramas aceelasi pret,sau lau urcat de la un an la altul?Scuze k te bat atat la cap dar nu am nici o idee,sunt un pic in aer cu toate/:)

Farfalla
01.09.2009, 12:36:30
Buna dimineata.........ai dreptate Orsy o sa sun azi sa vad dak au liber,sa nu-mi fac planuri degeaba8-| asa stiu macar la ce sa ma astept,si la ce retaurante sa merg.tu cand ai rezervat localul ai facut contract cu ei?a ramas aceelasi pret,sau lau urcat de la un an la altul?Scuze k te bat atat la cap dar nu am nici o idee,sunt un pic in aer cu toate/:)

Stai linistita ca asa eram si eu>:D< ....la mine au fost ai mei si au vorbit,au dat avans(parca 750 lei)si noi cand am mers acasa dupa un an,adica anul asta in februarie am mai platit sa scapam si atunci am ales varianta de meniu dupa care in saptamana nuntii am mers si am dat varianta finala,nr de pers,organizarea meselor si comanda la bautura si fructe.Doamna Viorica e o draguta si cu siguranta o sa te intelegi cu ea.Eu iti recomand daca mergeti acasa peste 2 sapt sa rezolvati si muzica,foto,video,decor ca sa stati mai linistiti dupa.>:D< >:D< >:D<

c_baias
01.09.2009, 12:59:17
... eu am cam 130-140 de persoane si ma gandeam sa nu fie prea mare sala...

Mai bine mai mare, decat sa nu iti incapa invitatii!

anka_16_sp
01.09.2009, 18:06:34
Mai bine mai mare, decat sa nu iti incapa invitatii!
da ai dreptate doar k e cam greu sa te hotarasti.........offf

anka_16_sp
09.09.2009, 17:31:50
nu mai e nimeni din reghin pe forum?;))

mely87
23.10.2009, 02:07:16

ce ai facut pana la urma? ai vb la marion? :*

mucoasa
20.11.2009, 09:47:44
salut
eu sunt din reghin.
daca ai ceva intrebari , nu ezita...
spor la miresit<:-P

ankyy
23.11.2009, 18:22:39

si eu sunt din reghin, dar o sa am nunta in targu mures. daca te pot ajuta cu ceva....intreaba :)

Ramona_pisicuta
04.12.2009, 06:21:48
Buna miresici unde ati vazut in Reghin rochite de mireasa? Va pup

ankyy
07.12.2009, 16:38:36
Buna miresici unde ati vazut in Reghin rochite de mireasa? Va pup

eu nici nu am cautat in reghin. mai bine mergi si tu direct in tg mures :)

AnaCristina82
02.03.2010, 13:45:48
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un nr de tel de la o companie din Reghin care am auzit ca ar produce instrumente muzicale PERSONALIZATE, chiar si in miniatura. Vrem sa ii facem un codou nasului care e pasionat de asa ceva. Noi am aflat de la Florin Salistean MCul nostru ca la voi in Rghin ar fi... Multumesc

daniela80
26.04.2010, 10:27:49
Salutare viitoarelor miresici. Eu doresc sa imi vand rochia de mireasa, gen printesa,deosebita, cu trena lunga si cu sistem de prindere, culoare ivory,potrivita miresicilor de 1.55-1.70m, si max 60 kg. Este cu corset,reglabil, aplicatii manuale, material deosebit. Este din colecta magie sottero si va stau la dispozitie pt mai multe detalii. Pret achizitie 4.500 ron, pret vanzare 1.300 ron. Stau la dispozitie pentru mai multe detalii
Rochia se afla in Targu-Mures.

Roxynutza
04.12.2010, 19:57:01
buna fetelor,

nu mai avem miresici de reghin? :)

Onutzzza
16.02.2011, 12:43:41
buna fetelor,

Buna, eu o sa fiu miresica in reghin....anul acesta in iunie...am apucat sa ma uit la pozele tale adunate...am gasit niste ideei interesante..multu..;;)

LiaMal
12.04.2011, 00:35:49
Buna fetelor! eu sunt din ms dar am o intrebare la voi...daca ma poate ajuta cineva pls...stiti cumva ce atmosfera face Doru Pop la nunti?cum e?multumesc si multa bafta tuturor;)

Roxynutza
18.04.2011, 20:22:08
Buna, eu o sa fiu miresica in reghin....anul acesta in iunie...am apucat sa ma uit la pozele tale adunate...am gasit niste ideei interesante..multu..;;)

vom avea la acelasi restaurant :)

ma bucur ca ti-am putut fi de folos :)

tu unde iti vei face tortul de nunta? cum vrei sa fie si la ce pret ai gasit? eu sunt panicata cu tortul pt ca mi-e teama ca nu voi gasi in Reghin ceva care sa "ma satisfaca" :)) poti sa imi dai vreo recomandare? :-?

Onutzzza
10.06.2011, 11:26:27
vom avea la acelasi restaurant :)

ma bucur ca ti-am putut fi de folos :)

tu unde iti vei face tortul de nunta? cum vrei sa fie si la ce pret ai gasit? eu sunt panicata cu tortul pt ca mi-e teama ca nu voi gasi in Reghin ceva care sa "ma satisfaca" :)) poti sa imi dai vreo recomandare? :-?

eu tortul il voi face in Tg Mures, in Reghin chiar nu stiu cine face torturi bune...preturile sunt deobicei intre 30-40 lei kg, din cate stiu...

muse
21.06.2011, 12:34:33
eu tortul il voi face in Tg Mures, in Reghin chiar nu stiu cine face torturi bune...preturile sunt deobicei intre 30-40 lei kg, din cate stiu...
Si eu imi fac tortul la Tg Mures.Am auzit povesti nu tocmai placute de anumite laboratoare din Reghin.Am gasit o firma in Tg Mures care iti face orice model de tort,cu orice fel de combinatie de blat si crema.Plus ca prajiturile lor sunt extraordinare,proaspete,insiropate si frisca e naturala,ceea ce e cam rar in ziua de azi.Din pacate nu fac si inghetata asa ca va trebui sa gasesc alta cofetarie care sa se ocupe de asta.

cozmapaunita
05.11.2011, 17:29:33
buna fetelor,

mai sunt miresici de reghin , eu sunt una dintre ele pt anul 2012

elaics
05.11.2011, 20:23:47
mai sunt miresici de reghin , eu sunt una dintre ele pt anul 2012

felicitari si spor la pregatiri