PDA

Versiunea completa : masina de baloane

diana000
26.06.2010, 23:29:33
Ati avut cumva la nunta masina de baloane, dar de aia mare, profesionala? M-ar interesa daca nu cumva deranjeaza invitatii si daca nu se face "patinoar" pe jos. Noi am vrea in principiu asa ceva atat la cununia civila cat si la nunta...dar asteptam si parerile altora.

rukmyny_85
27.06.2010, 02:25:51
Ati avut cumva la nunta masina de baloane, dar de aia mare, profesionala? M-ar interesa daca nu cumva deranjeaza invitatii si daca nu se face "patinoar" pe jos. Noi am vrea in principiu asa ceva atat la cununia civila cat si la nunta...dar asteptam si parerile altora.

buna !
daca masina e profesionala si samponul ar trebui sa fie pe masura.....sa nu lase pete pe haine,sa nu aluneci,sa aiba un miros placut,iar durata functionarii si anumite momente vb cu cei care va inchiriaza masina(poti folosi masina doar ptr la valsul mirilor sau pe tot parcursul serii). masina este prevazuta cu un buton de inchidere-deschidere,e alimentata la curent......asta stiu,dar sunt mai multe modele de masini....succes!

Candia
27.06.2010, 14:31:56
Noi am fost la o singura nunta cu masina de baloane, insa era sa ne rupem gaturile imediat dupa valsul mirilor. A trebuit sa asteptam pana a spalat cineva pe jos, si pana s-a uscat. Probabil nici solutia nu a fost foarte buna...

Reni0921
27.06.2010, 14:38:26
Noi am fost la o singura nunta cu masina de baloane, insa era sa ne rupem gaturile imediat dupa valsul mirilor. A trebuit sa asteptam pana a spalat cineva pe jos, si pana s-a uscat. Probabil nici solutia nu a fost foarte buna...
dupa cum zicea si Rukmyny, depinde mult de calitate

rukmyny_85
27.06.2010, 14:52:20
dupa cum zicea si Rukmyny, depinde mult de calitate

azi am vb cu tipa care-mi decoreaza sala si am intrebat-o special ptr tine.....masina care o are ea e cu telecomanda si o poti folosi cand vrei,e de buna calitate,nu lasa pete nu aluneci( sunt la magazin si sampoane la 5 lei care-ti rupi gatul,dar na.acum fiecare cum gandeste)....functioneaza 10ore...oricum daca vrei sa fie ceva special...o poti folosi la vals,la aducerea miresei,la tort(parerea mea)...merita inchiriata deoarece nu in toate restaurantele te lasa cu vulcani-artificii...si decat sa pun artificii de tort in 4 colturi in vaze mai bine masina,se poarta acum:P

Reni0921
27.06.2010, 15:00:29
azi am vb cu tipa care-mi decoreaza sala si am intrebat-o special ptr tine.....masina care o are ea e cu telecomanda si o poti folosi cand vrei,e de buna calitate,nu lasa pete nu aluneci( sunt la magazin si sampoane la 5 lei care-ti rupi gatul,dar na.acum fiecare cum gandeste)....functioneaza 10ore...oricum daca vrei sa fie ceva special...o poti folosi la vals,la aducerea miresei,la tort(parerea mea)...merita inchiriata deoarece nu in toate restaurantele te lasa cu vulcani-artificii...si decat sa pun artificii de tort in 4 colturi in vaze mai bine masina,se poarta acum:P
si noi o sa avem balonase :)
pe noi ne costa 50 euro, de la restaurant. pe voi?

diana000
28.06.2010, 17:52:21
Pana la urma am rezolvat problema. Masina e super, am vazut-o in aciune si baloanele facute nu uda, nu pateaza, nu miros etc. Ne costa 200 lei, dar toata noaptea nu doar pentru dansul mirilor si o vom avea si la cununia civila.

nicole1981
08.07.2010, 15:49:56
Pana la urma am rezolvat problema. Masina e super, am vazut-o in aciune si baloanele facute nu uda, nu pateaza, nu miros etc. Ne costa 200 lei, dar toata noaptea nu doar pentru dansul mirilor si o vom avea si la cununia civila.

buna imi poti da si mie pm cu datele firmei de unde inchiriezi masina de facut baloane,multumesc mult

diana000
11.07.2010, 15:53:42
Din pacate inca nu pot trimite pm deoarece nu am un numar suficient de mesaje postate. Dar in curand cred ca voi putea sa ti-l trimit.

diana000
12.07.2010, 12:39:48
Scrie-mi pe adresa [email protected]

pisinarci
11.08.2010, 20:27:19
si eu am fost la o nunta cu masina de baloane si a fost f fain, in loc de confetii , eu zic ca e mai interesant si nici nu se face asa mare mizerie

miha_miha
30.09.2010, 13:13:20
Din pacate inca nu pot trimite pm deoarece nu am un numar suficient de mesaje postate. Dar in curand cred ca voi putea sa ti-l trimit.

si eu vreeaaaaaaaaaauuuuuuuuu
imi scrii si mie pe ***? yahoo
te rog mult

lore_vasc
30.09.2010, 21:22:27
Fratele meu a avut masina de baloane si a fost foarte frumos:)
Ii adevarat ca pe jos era mocheta....nu stiu pe gresie daca devine alunecos sau nu dar de la cine a inchiriat-o ne-a asigurat ca nu este nici o problema daca ii gresie.
Persoana care are de inchiriat ii din Satu Mare:)

ramonasuciu
26.06.2011, 23:17:29
Buna fetelor!Puteti sa imi dati si mie un nr.de tel de la o firma care inchireaza masina de baloane profesionala?!Va multumesc!

BRIana22
28.06.2011, 11:04:16
Ti-am trimis un PM :) cu info.

ralucagv
29.09.2011, 15:06:57
BRIana22poti sa imi tr si mie pls pm cu informatii in leg cu masina de baloane?