PDA

Versiunea completa : Fotografi in Gorj

cristinalp
29.10.2009, 16:40:40
Fetele am o idee, la anu as vrea sa facem o sedinta TTD....se baga cineva?
as fi in stare sa ma duc oriunde sa alegem cel mai bun fotograf si sa facem cea mai tare TTD ever...astept pareri.....

crinutza83
06.11.2009, 14:39:08
eu am discutat cu domnisoarele de onoare si vrem dupa nunta sa facem un TTD impreuna....noi 4 sa vedem ce iasa si mai ales de ce e in stare fotografa...
am o prietena la valcea care poate se alatura si ea

fetelor sunt fericita... am gasit un fotograf care o sa ne faca trash the dress session dupa nunta unde vrem noi si cate vrem...e un coleg al lui florin si o sa vina si la nunta (dar nu ca fotograf):

(http://mariustabac.wordpress.com/)

cristinalp
06.11.2009, 20:47:23
fetelor sunt fericita... am gasit un fotograf care o sa ne faca trash the dress session dupa nunta unde vrem noi si cate vrem...e un coleg al lui florin si o sa vina si la nunta (dar nu ca fotograf):

wow super pozele ,....imi place ff mult abordarea si modul lui de a fotografia...
e bestial ...i'm in love

cristinalp
07.11.2009, 20:07:50
Sanda Tanasescu e fotografa mea si nu cred ca ii fac reclama, dar ea mi-a propus TTD ...problema e de vreme...eu vroiam un TTD in apa si in februarie nu imi vine sa intru in apa. Daca o sa fie zapada atunci o sa fie super ...sper sa am soare la nunta....imi doresc din toata inima un weekend frumos.

Nu imi pot da seama din initiale cine e fotograful....DD...

nu fac TTd dar ma uit la voi ;)) am si eu fotograful tp nunta, initialele sunt DD, e din Tg Jiu

feticilor, astept poze cand veti face TTd, nu ne lasati, da?

cristinalp
17.11.2009, 08:11:31
o data imbrac rochitza alba si as vrea sa pot sa fructic fiecare clipa si fiecare moment ....sa am amintiri cat mai placute, pentru ca astea raman peste ani...doar pozele si sentimentele noastre.....
Totul e dat uitarii si de aceea vreau ca acest moment sa ramana imortalizat in cat mai multe momente si sa imi satisfac toate dorintele pentru ca mai tarziu sa nu regret, ca as fii putut sa fac TTD si nu l-am facut....

sleepy
09.01.2010, 21:42:21
Poti sa faci TTD oricand dupa nunta, la 1 luna, 6 sau dupa 2 ani. Sunt mult fotografi pe care ii poti contracta special pentru TTD.

cristinalp
09.01.2010, 22:15:47
Poti sa faci TTD oricand dupa nunta, la 1 luna, 6 sau dupa 2 ani. Sunt mult fotografi pe care ii poti contracta special pentru TTD.

o sa fac o sedinta de ttd, la vara, sunt mai mari posibilitatile si vremea e mult mai buna, si pot sa fac orice........

symonyca
11.01.2010, 15:49:52
o sa fac o sedinta de ttd, la vara, sunt mai mari posibilitatile si vremea e mult mai buna, si pot sa fac orice........
buna fetele..sa stiti ca si eu am meditat spre sfarsitul saptamanii la o sedinta din asta foto..dar nu sa dostrug de tot rochia..sa zice....ma limitez la murdarit...am gasit pe net...adik...chiar pe miresici.ro..niste clipulete superrrr faine...mai ales toamna...in padure...goood..vreau si eu clar..i-am zis la iubitu ca vreau...dupa nunta..nu conteaza cand...aranjati, machiati...tot tacamul...abiaa astept...\:D/

dmihaelac
12.01.2010, 17:04:18
buna fetele..sa stiti ca si eu am meditat spre sfarsitul saptamanii la o sedinta din asta foto..dar nu sa dostrug de tot rochia..sa zice....ma limitez la murdarit...am gasit pe net...adik...chiar pe miresici.ro..niste clipulete superrrr faine...mai ales toamna...in padure...goood..vreau si eu clar..i-am zis la iubitu ca vreau...dupa nunta..nu conteaza cand...aranjati, machiati...tot tacamul...abiaa astept...\:D/

poate ca sunt de moda veche sau o romantica incurabila, dar ... nu-mi place ideea cu TTD. cand am dat rochia la curatat m-am simtit de parca as sterge amintiri, sentimente..mi se parea ca praful de pe ea e o parte din mine. nu stiu, poate ca sunt eu ciudata!
mi-e draga rochia mea. am pus-o sus, intr-o cutie si cand sunt singura acasa si il astept pe al meu de la munca, doar imi arunc ochii spre cutie si imi aduc aminte de ziua aia, de lumina soarelui printre pomii din parc, de poze, de zambetele celorlalte miresici... mi-e draga rochitza mea de printesa si n-as strica-o pentru nimic in lume.

cristinalp
13.01.2010, 09:05:02
poate ca sunt de moda veche sau o romantica incurabila, dar ... nu-mi place ideea cu TTD. cand am dat rochia la curatat m-am simtit de parca as sterge amintiri, sentimente..mi se parea ca praful de pe ea e o parte din mine. nu stiu, poate ca sunt eu ciudata!
mi-e draga rochia mea. am pus-o sus, intr-o cutie si cand sunt singura acasa si il astept pe al meu de la munca, doar imi arunc ochii spre cutie si imi aduc aminte de ziua aia, de lumina soarelui printre pomii din parc, de poze, de zambetele celorlalte miresici... mi-e draga rochitza mea de printesa si n-as strica-o pentru nimic in lume.

nici eu nu vreau sa imi distrug rochia, acum de cate ori ma duc acasa abia astept momentul magic....poate doar s-o murdaresc nitel....acum sa vedem ce si cum...cum vor decurge evenimentele...poate o sa-mi vina mintile la cap si o sa renunt la TTD

glont10
26.06.2010, 23:32:53
Va rog, recomandati-mi un fotograf bun in tg jiu!(daca e problema de reclama, va rog sa imi trimiteti un PM) Nu sunt din Targu Jiu si nici nu petrec mult timp pe acolo sa caut.....am nunta in septembrie.As vrea ceva deosebit, doar o data se intampla si vreau sa am multe amintiri imortalizate legate de ziua mea speciala.
Multumesc anticipat.

exact_eu
06.07.2010, 09:34:59
Cel cu care o sa lucram noi (cel care mi-a fost recomandat de nasica mea) este Marcel Somanescu. Face niste albume de exceptie. Daca vrei pot sa iti dau numarul de telefon si sa iti spun ce tarife practica. Oricum il recomand sa ii faci o vizita si sa vezi ce albume deosebite face.

Bluebell24iul
26.10.2010, 20:25:40
Dragi viitoare miresici, vreau sa va impartasesc experienta neplacuta pe care am avut-o la nunta noastra in speranta ca nu veti pati si voi la fel.
Este vorba despre fotograful Claudiu Dumitrescu, care are firma DigitalProMedia din Tg Jiu []. Nu a filmat tot, desi a mai venit cu cineva pe parcursul nuntii. Au fost momente care nu au fost filmate din cauza ca niciunul dintre cei doi nu a fost prezent sau in loc sa filmeze protagonistii, ne-am trezit ca filma aiurea prin sala (podeaua de exemplu). Filmarea a fost neprofesionista, DVD-urile se vad prost lasand sa se vada si marginea obiectivului, ne-am trezit ca de ex inceputul unui moment deosebit este la finalul unui DVD si finalul momentului la inceputul urmatorului DVD, in loc sa il lase cap-coada pe acelasi DVD. La finalul filmarii a pus pe DVD un text aiurea pt care nu a cerut aprobarea noastra inainte. Deasemenea ne-am inteles la un anumit nr de CD-uri care sa contina un videoclip cu momentele importante de la cununie dar mai ales de la petrecere in care sa apara toti invitatii (intentionam sa le daruim ca "marturii" - amintiri ale evenimentului) dar ne-a dat mai putine si nu contineau videoclipul ci fotografiile de la sedinta foto descarcate cu tot cu rebuturi - imposibil sa daruiesti asa ceva la invitati caci nu e relevant pentru ei sa ne vada doar pe noi doi...
Sa mai spun ca desi stabilisem o anumita data pt livrarea DVD-urilor le-am primit abia dupa 2 luni? Timp in care Claudiu a ajuns de negasit?

Yumecriss
13.12.2010, 11:57:52
Cel cu care o sa lucram noi (cel care mi-a fost recomandat de nasica mea) este Marcel Somanescu. Face niste albume de exceptie. Daca vrei pot sa iti dau numarul de telefon si sa iti spun ce tarife practica. Oricum il recomand sa ii faci o vizita si sa vezi ce albume deosebite face.

Buna,

Nu stiu daca ai avut sau nu nunta deja, dar vreau sa iti spun parerea mea despre Marcel Somanescu. Eu il stiam de mai mult timp cand l-am contactat pentru nunta voastra din 2009. Am fost la el acasa si am ramas din nou impresionata de albumele facute, ceea ce mi-a confirmat ca am facut o alegere buna.

Trist a fost, insa, la nunta cand a venit singur(si pt fotografii si pentru filmare). Dupa ce am ajuns la restaurant a plecat vreo 2 ore, iar cand am primit pozele am constatat cu stupoare ca facuse doar 500 de poze(incluzand si rebuturile), ca au iesit arse si foarte prost incadrate. Albumele au fost ok dar pozele absolut groaznice. La cununia civila in Pitesti am avut pe cineva care a cerut mult mai putin si a facut niste poze minunate.

Este cu atat mai deprimant cu cat sunt practic singurele amintiri care iti raman de la nunta...am fost profund dezamangita

cypyuty
18.02.2011, 15:13:42
Ma intereseaza foarte tare acest subiect,apropiatii imi spun ca am destul timp sa imi gasesc fotograful dar eu cred ca cei buni sunt luati cu mult timp inainte,asa s-a intamplat si cu restaurantul,eu vroiam alta data si m-am dus cu speranta ca o sa gasesc data pe care o vroiam si era totul ocupat,asa ca nu vreau ca un fotograf bun si cel care va filma,pt ca vreau pe cineva care va filma separat sa fie luati :( ....imi puteti recomanda pe cineva cu adevarat bun,va multumesc!

gio88
25.02.2011, 16:29:03
Nu stie nimeni nimic despre un fotograf si un cameraman bun???:-SS

andreealu
25.02.2011, 20:15:22
buna fetele! eu mi-am aranjat capitolul foto-video. Am gasit un cuplu... ea la foto, el la video. tineri, simpatici si mi-a placut mult albumul aratat si plus pozele si videoclipurile de pe net. daca mai vreti detalii, cereti-mi-le intr-un pm. pupici!!!!

aaaaaaaa, si uitasem!!!!! nici nu sunt prea scumpi. undeva pe la 300 de euro. in conditiile in care am si cununia civila si cea religioasa in aceasi zi, fata de cei de la bestmemories care cer 20-25 mil

onutzatesea
26.02.2011, 00:28:42
buna fetelor! eu am vb despre filmare si foto cu un domn lucian padure il cheama, mie mi-a placut ceea ce face are pachete incepand de la 1500 lei pana la 2000, nu are nimic afisat pe net

gio88
26.02.2011, 00:57:36
buna fetelor! eu am vb despre filmare si foto cu un domn lucian padure il cheama, mie mi-a placut ceea ce face are pachete incepand de la 1500 lei pana la 2000, nu are nimic afisat pe net
E chiar convenabil mai ales daca lucreaza si bine.Unde il putem gasi? :*

atheaa_me
28.02.2011, 21:21:42
buna fetele! eu mi-am aranjat capitolul foto-video. Am gasit un cuplu... ea la foto, el la video. tineri, simpatici si mi-a placut mult albumul aratat si plus pozele si videoclipurile de pe net. daca mai vreti detalii, cereti-mi-le intr-un pm. pupici!!!!

aaaaaaaa, si uitasem!!!!! nici nu sunt prea scumpi. undeva pe la 300 de euro. in conditiile in care am si cununia civila si cea religioasa in aceasi zi, fata de cei de la bestmemories care cer 20-25 mil

scuze ca ma bag, dar amintiti de tine cer, dar si ofera:) eu cu ei am colaborat, si am fost multumita de tot...adica la cununia civila am preferat ceva ieftin, dar am avut ce am platit...si acum mi-e groaza sa ma uit la filmare/fotografii.

Dl Padure...l-am vauzt la foarte multe nunti..este f ok la capitolul organizare..face ''militarie'' la poze cu rude cu tot..dar are niste colaje pentru poze....hm..mie nu mi-a placut:)

atheaa_me
28.02.2011, 21:22:58

imi poti zice doar prenumele ei?

atheaa_me
28.02.2011, 21:24:27
Ma intereseaza foarte tare acest subiect,apropiatii imi spun ca am destul timp sa imi gasesc fotograful dar eu cred ca cei buni sunt luati cu mult timp inainte,asa s-a intamplat si cu restaurantul,eu vroiam alta data si m-am dus cu speranta ca o sa gasesc data pe care o vroiam si era totul ocupat,asa ca nu vreau ca un fotograf bun si cel care va filma,pt ca vreau pe cineva care va filma separat sa fie luati :( ....imi puteti recomanda pe cineva cu adevarat bun,va multumesc!

ai dreptate, si eu mi-am luat fotograful cu un an si ceva inainte de nunta..si ai avantajul, ca ramai la pretul din anul 2011 daca in 2012 mai cresc preturile, la tine nu se va aplica<:-P(la mine asa a fost)

andreealu
01.03.2011, 18:08:47

sanda si cristi

andreealu
01.03.2011, 18:29:26
scuze ca ma bag, dar amintiti de tine cer, dar si ofera:) eu cu ei am colaborat, si am fost multumita de tot...adica la cununia civila am preferat ceva ieftin, dar am avut ce am platit...si acum mi-e groaza sa ma uit la filmare/fotografii.

Dl Padure...l-am vauzt la foarte multe nunti..este f ok la capitolul organizare..face ''militarie'' la poze cu rude cu tot..dar are niste colaje pentru poze....hm..mie nu mi-a placut:)

pot sa spun ca am vazut si foto si video facute de ei si am fost foarte incantata. tipa a aparut si la ziar. oricum vedem atunci ce se intampla. am auzit de firme mari care au dat chics dar si de incepatori care au facut o super treaba

atheaa_me
01.03.2011, 18:29:31
sanda si cristi

eram sigura:) si eu am tins sa ii iau tot pe ei...ea face pozele frumoase, chiar ok..eu despre el la filmat am auzit ca o mai gafeaza...dar probabil s-au mai perfectionat...eu ce am vauzt era din 2009:)

andreealu
01.03.2011, 18:31:20
eram sigura:) si eu am tins sa ii iau tot pe ei...ea face pozele frumoase, chiar ok..eu despre el la filmat am auzit ca o mai gafeaza...dar probabil s-au mai perfectionat...eu ce am vauzt era din 2009:)

sa speram ca da, desi cred ca e cam imposibil in atata timp sa nu se priceapa din ce in ce mai bine
:D:D:D[-o<[-o<[-o<[-o<

bride_2010
07.04.2011, 10:40:11
Uite iti recomand eu fotograful nostru care credema ca este super ok.
Are o groaza de pachete promotionale pentru toate gusturile.
Daca vrei sunal la numarul de telefon 7 6 7 0 2 2 4 4 4

bride_2010
07.04.2011, 10:44:16
Daca vrei sunal la numarul de telefon 7 6 7 0 2 2 4 4 4

bride_2010
07.04.2011, 10:48:50
Daca vrei sunal la numarul de telefon 0 7 6 7 0 2 2 4 4 4

bride_2010
07.04.2011, 11:11:15
Dragi viitoare miresici, vreau sa va impartasesc experienta neplacuta pe care am avut-o la nunta noastra in speranta ca nu veti pati si voi la fel.
Este vorba despre fotograful Claudiu Dumitrescu, care are firma DigitalProMedia din Tg Jiu []. Nu a filmat tot, desi a mai venit cu cineva pe parcursul nuntii. Au fost momente care nu au fost filmate din cauza ca niciunul dintre cei doi nu a fost prezent sau in loc sa filmeze protagonistii, ne-am trezit ca filma aiurea prin sala (podeaua de exemplu). Filmarea a fost neprofesionista, DVD-urile se vad prost lasand sa se vada si marginea obiectivului, ne-am trezit ca de ex inceputul unui moment deosebit este la finalul unui DVD si finalul momentului la inceputul urmatorului DVD, in loc sa il lase cap-coada pe acelasi DVD. La finalul filmarii a pus pe DVD un text aiurea pt care nu a cerut aprobarea noastra inainte. Deasemenea ne-am inteles la un anumit nr de CD-uri care sa contina un videoclip cu momentele importante de la cununie dar mai ales de la petrecere in care sa apara toti invitatii (intentionam sa le daruim ca "marturii" - amintiri ale evenimentului) dar ne-a dat mai putine si nu contineau videoclipul ci fotografiile de la sedinta foto descarcate cu tot cu rebuturi - imposibil sa daruiesti asa ceva la invitati caci nu e relevant pentru ei sa ne vada doar pe noi doi...
Sa mai spun ca desi stabilisem o anumita data pt livrarea DVD-urilor le-am primit abia dupa 2 luni? Timp in care Claudiu a ajuns de negasit?

Buna fetelor nu stiu cine a scris acest articol dar pot sa va spun ca respectiva " miresica " vorbeste numai prostii . Daca vreti sa va comvingeti de Claudiu Dumitrescu dati un sarch pe google cu digitalpromedia.ro si o sa va comvingeti .Noi l-am avut la nunta si am fost super multumiti din toate punctele de vedere de Claudiu .Face niste clipuri si albume de nunta absolut geniale .Este de nota 10

cypyuty
07.04.2011, 11:55:25
Merci de recomandare dar am vorbit..cu daniel popescu...l-am gasit la miresicile din craiova...l-am cautat pe net si mi-a placut ce am vazut..l-am sunat si sambata are o cununie in tg-jiu si ma intalnesc cu el sa vad ce pachet imi aleg..plus ca unele miresici au pus poze de la nunta lor si mi-a placut...oricum multumesc mult!!:*

bride_2010
07.04.2011, 15:58:36
[QUOTE=andreealu;4012339]buna fetele! eu mi-am aranjat capitolul foto-video. Am gasit un cuplu... ea la foto, el la video. tineri, simpatici si mi-a placut mult albumul aratat si plus pozele si videoclipurile de pe net. daca mai vreti detalii, cereti-mi-le intr-un pm. pupici!!!!

aaaaaaaa, si uitasem!!!!! nici nu sunt prea scumpi. undeva pe la 300 de euro. in conditiile in care am si cununia civila si cea religioasa in aceasi zi, fata de cei de la bestmemories care cer 20-25 mil[/QUOT
Uiti ca nu te casatoresti de doua ori int-o zii?
Stiu ca este criza dar totusi ..... o merita sa riscam ?
Nu cred.
Cautati pe cineva cu experienta in domeniu nu NOVICI ca si cei doi sot si sotie Cristi si Sanda probabil ca in timpul saptamini sunt vinzatori la taraba in piata.
nu tin parte celor de la bestmemories dar hai sa fiim seriosi .
Noi am luat pe un domn Claudiu Dumitrescu si suntem super multumiti de el .
Un adevarat PROFESIONIST

bride_2010
07.04.2011, 16:09:08
Cu placere eu am incercat sa ajut

cypyuty
07.04.2011, 17:06:12
Cu placere eu am incercat sa ajut
vad ca esti f multumita de ce ai ales...asa sunt si eu..sambata o sa vad ce pachet aleg..

andreealu
11.04.2011, 22:40:45
[QUOTE=andreealu;4012339]buna fetele! eu mi-am aranjat capitolul foto-video. Am gasit un cuplu... ea la foto, el la video. tineri, simpatici si mi-a placut mult albumul aratat si plus pozele si videoclipurile de pe net. daca mai vreti detalii, cereti-mi-le intr-un pm. pupici!!!!

aaaaaaaa, si uitasem!!!!! nici nu sunt prea scumpi. undeva pe la 300 de euro. in conditiile in care am si cununia civila si cea religioasa in aceasi zi, fata de cei de la bestmemories care cer 20-25 mil[/QUOT
Uiti ca nu te casatoresti de doua ori int-o zii?
Stiu ca este criza dar totusi ..... o merita sa riscam ?
Nu cred.
Cautati pe cineva cu experienta in domeniu nu NOVICI ca si cei doi sot si sotie Cristi si Sanda probabil ca in timpul saptamini sunt vinzatori la taraba in piata.
nu tin parte celor de la bestmemories dar hai sa fiim seriosi .
Noi am luat pe un domn Claudiu Dumitrescu si suntem super multumiti de el .
Un adevarat PROFESIONIST

nu uit, stai linistita. Si eu si viitorul sot am mai fost casatoriti si avem experienta in chestii de genul, in plus, ei au fost la 2 cunostinte....o nunta si un botez si au fost foarte multumiti de ei. Iar seara au stat tot timpul in picioare, pe langa miri si nuntasi. As aprecia daca nu ati mai fi asa critice si rautacioase, cand nu stiti experienta viitoarei mirese. Best memories au filmat la fratele meu la nunta si au fost ok, dar prea scumpi. Si da, ma uit si la bani, pentru ca noi ne facem singuri nunta, nu ne da nimeni nici un leu, iar din salariul meu de profa ma uit la fiecare banut economisit. Nu inseamna ca mai ieftin e neaparat mai prost sau daca cineva e mai scum e mai bun. Poti gasi servicii de buna calitate si la un pret mai bun, mai avantajos. Crede-ma nu fac rabat la calitate. Duna nunta o sa postez poze si videoclipuri sa te convingi. Toate cele bune

cypyuty
12.04.2011, 00:14:23
[QUOTE=bride_2010;4103295]

nu uit, stai linistita. Si eu si viitorul sot am mai fost casatoriti si avem experienta in chestii de genul, in plus, ei au fost la 2 cunostinte....o nunta si un botez si au fost foarte multumiti de ei. Iar seara au stat tot timpul in picioare, pe langa miri si nuntasi. As aprecia daca nu ati mai fi asa critice si rautacioase, cand nu stiti experienta viitoarei mirese. Best memories au filmat la fratele meu la nunta si au fost ok, dar prea scumpi. Si da, ma uit si la bani, pentru ca noi ne facem singuri nunta, nu ne da nimeni nici un leu, iar din salariul meu de profa ma uit la fiecare banut economisit. Nu inseamna ca mai ieftin e neaparat mai prost sau daca cineva e mai scum e mai bun. Poti gasi servicii de buna calitate si la un pret mai bun, mai avantajos. Crede-ma nu fac rabat la calitate. Duna nunta o sa postez poze si videoclipuri sa te convingi. Toate cele bune
Iti dau dreptate..fiecare alege ce vrea si ce-i place..nu cred ca trebuie sa fim rautacioase unele cu altele doar pt simplul motiv ca avem gusturi si pareri diferite..eu asa cred..nici mie nu mi-ar placea sa-mi zica cineva "nu e bine ce ai ales..nu sunt de aceasi parere cu tine"..fiecare dintre noi ne facem planuri si sperante in legatura cu nunta noastra..suntem bucuroase si cand ne zice cineva cum ti s-a zis tie de fotograf si o stare aiurea..mi s-a intamplat si mie pe forum si am avut o stare..cateva zile nu mi-a trecut..era ceva in legatura cu ziua nuntii..noi sa fim sanatoase..;-)

floren
15.04.2011, 16:07:04
Buna fetelor nu stiu cine a scris acest articol dar pot sa va spun ca respectiva " miresica " vorbeste numai prostii . Daca vreti sa va comvingeti de Claudiu Dumitrescu dati un sarch pe google cu digitalpromedia.ro si o sa va comvingeti .Noi l-am avut la nunta si am fost super multumiti din toate punctele de vedere de Claudiu .Face niste clipuri si albume de nunta absolut geniale .Este de nota 10

Nu trebui sa criticam pe cineva , poate chiar asa a patit nu ai de unde sa sti ce motive au avut fiecare sau poate vrea sa il defaimeze nu avem de unde sa stim exact motivul . Eu il cunosc personal pe Claudiu Dumitrescu si il am la nunta si ca invitat dar si ca foto - video pentru nunta , dar nu am cum sa il acuz sau sa ii iau apararea ptr ca nu stiu ceea ce sa intamplat acolo atunci .

bride_2010
17.04.2011, 02:57:03
Nu trebui sa criticam pe cineva , poate chiar asa a patit nu ai de unde sa sti ce motive au avut fiecare sau poate vrea sa il defaimeze nu avem de unde sa stim exact motivul . Eu il cunosc personal pe Claudiu Dumitrescu si il am la nunta si ca invitat dar si ca foto - video pentru nunta , dar nu am cum sa il acuz sau sa ii iau apararea ptr ca nu stiu ceea ce sa intamplat acolo atunci .

Da asa este nu trebue sa ne criticam dar eu sunt suparata pentru ca anumite .... miresisiii..... cu ghilimelele de rigoare incearca sa strice imaginea unor oameni pe care poate nici nu ii cunosc cu adevarat ,cred ca fac asta ca un defect profesional ..... (avocat) Revenind la subiect "Claudiu Dumitrescu" cred in continuare cu tarie ca este un profesionist care pune suflet in cea ce face .Inainte de la alege sa ne fie alaturi la nunta l-am vazut la citeva nunti in tg jiu am vazut ce lea facut prietenilor nostri ,si fiind foarte multumiti de cea ce am vazut am decis ca este omul potrivit pentru noi si sa nu mai spun ca pe cine intrebam din cunoscutii nostri pe cine ne recomanda ca si fotograf si cameraman toata lumea ne dirija catre el. Ma bucur ca nu sunt singura care la ales pentru cel mai frumos eveniment din viata noastra si sper sa revii cu comentarii despre el si munca lui .Cind ai tu nunta?

littlelady
01.08.2011, 21:45:52
Buna,

Nu stiu daca ai avut sau nu nunta deja, dar vreau sa iti spun parerea mea despre Marcel Somanescu. Eu il stiam de mai mult timp cand l-am contactat pentru nunta voastra din 2009. Am fost la el acasa si am ramas din nou impresionata de albumele facute, ceea ce mi-a confirmat ca am facut o alegere buna.

Trist a fost, insa, la nunta cand a venit singur(si pt fotografii si pentru filmare). Dupa ce am ajuns la restaurant a plecat vreo 2 ore, iar cand am primit pozele am constatat cu stupoare ca facuse doar 500 de poze(incluzand si rebuturile), ca au iesit arse si foarte prost incadrate. Albumele au fost ok dar pozele absolut groaznice. La cununia civila in Pitesti am avut pe cineva care a cerut mult mai putin si a facut niste poze minunate.

Este cu atat mai deprimant cu cat sunt practic singurele amintiri care iti raman de la nunta...am fost profund dezamangita
Buna,

Si eu l-am avut pt foto-video la nunta pe dl Somanescu si am numai cuvinte de lauda pt dumnealui.
S-a deplasat pana la Giurgiu, 350 km, ceea ce nu multi fotografi ar face si nu ne-a costat in plus decat strict banii de benzina.
Avem aprox 680 de poze, ceea ce nu mi se pare prea putin, cele 2 albume sunt foarte frumoase si ar fi iesit chiar mai bine dc am fi avut mai mult timp pt sedinta foto. Se vede ca este foarte pasionat de ceea ce face si isi da interesul.

chimista
24.10.2011, 11:01:21
Buna,

Si eu l-am avut pt foto-video la nunta pe dl Somanescu si am numai cuvinte de lauda pt dumnealui.
S-a deplasat pana la Giurgiu, 350 km, ceea ce nu multi fotografi ar face si nu ne-a costat in plus decat strict banii de benzina.
Avem aprox 680 de poze, ceea ce nu mi se pare prea putin, cele 2 albume sunt foarte frumoase si ar fi iesit chiar mai bine dc am fi avut mai mult timp pt sedinta foto. Se vede ca este foarte pasionat de ceea ce face si isi da interesul.

Uni il lauda alti nu prea, nasi nostri l-au avut pe el si au fost cat de cat multumititi nu zic nu, numai ca mie mi sa parut ca au dat prea mult, iar 680 de poze mie mi se par putin avand in vedere ca noi avem peste 2000 de poze.
Noi am colaborat cu Best Memories, super ii recomand cu mare drag cel putin foto, pentru ca numai asta aveam pana acum sunt superbe nu am ce comenta, toata lumea ni le lauda, sambata merg dupa filmare....abia astept sa o vad.Si sper si sunt convinsa ca nu ma va dezamagi.

littlelady
12.11.2011, 10:04:41
Uni il lauda alti nu prea, nasi nostri l-au avut pe el si au fost cat de cat multumititi nu zic nu, numai ca mie mi sa parut ca au dat prea mult, iar 680 de poze mie mi se par putin avand in vedere ca noi avem peste 2000 de poze.
Noi am colaborat cu Best Memories, super ii recomand cu mare drag cel putin foto, pentru ca numai asta aveam pana acum sunt superbe nu am ce comenta, toata lumea ni le lauda, sambata merg dupa filmare....abia astept sa o vad.Si sper si sunt convinsa ca nu ma va dezamagi.
Buna,

Felicitari pentru casatorie si casa de piatra!
In ceea ce il priveste pe dl Somanescu, pentru noi a fost intr-adevar cea mai buna alegere. Noi l-am intalnit prima data la nunta nasilor nostri, acum 3 ani, la Tg Jiu, si ne-a placut foarte mult cum a lucrat. Ne-am bucurat foarte mult ca a acceptat sa vina pana la Giurgiu pentru nunta noastra si mi s-a parut chiar ca am platit o suma foarte rezonabila in comparatie cu serviciile primite. Alternativele noastre ar fi fost fie unul dintre fotografii din Giurgiu, si din pacate nimic din ce am vazut nu ne multumea, fie un profesionist din Bucuresti, care ne depasea cu mult bugetul.
La noi in familie, dl Somanescu e aproape o "traditie" :) la nunta: nasii nostri, noi si de curand fratele nasului l-am ales.

adina2102
21.11.2011, 00:14:17
buna fetelor.spuneti-mi si mie va rog cine sunt acei sanda si cristi sau claudiu dumitrescu si ce site au.nu vreau acele poze si filmari banale,insa ce am gasit pana acum depaseste bugetul meu de 500 de euro si vreau pachet foto-video.multumesc.

mircynho11
21.02.2012, 09:00:09

Poti sa imi dai te rog in PM numarul domnului Somanescu Marcel?:-\

badeamihaela
03.05.2012, 10:17:43
buna fetelor. de fotograful Catalin Olaru stiti ceva?
multumesc! va pup

atheaa_me
02.10.2012, 18:13:22
sa continuam aici povestile despre fotografi.

Eu la lista de NU adaug pe padure si fetele de la parangu', una e Anisia...

dragos-fpn
02.10.2012, 19:23:55
Continuare de aici: http://www.miresici.ro/forum/showthread.php?t=9949&page=342

Cine ma ajuta sa completam o lista a fotografilor din Tg-Jiu ...

Alfabetic:
Apertura Photography - www.apertura.ro (http://www.apertura.ro)
Best Memories - www.bestmemories.ro (http://www.bestmemories.ro)
Cosmin Baragan - www.bstudio.ro (http://www.bstudio.ro) sau www.cosminbaragan.com (http://www.cosminbaragan.com)
Claudiu Dumitrescu
Kristiano Photography
Our Events - www.ourevents.ro (http://www.ourevents.ro)
Romeo Ionete - www.romeoionete.com (http://www.romeoionete.com)
RStudio photography - www.rstudio.ro (http://www.rstudio.ro)
Marcel Somanescu
Sanda Tanasescu - www.sandatanasescuphotography.ro (http://www.sandatanasescuphotography.ro)

Eleodor Bazavan-poze pe facebook < Cred ca este din Craiova, nu Tg-Jiu. Poate gresesc.
Ovidiu Dina este videograf, nu fotograf. Altcineva se ocupa de fotografii.

Ca sa nu ajungem sa adaugam in lista si persoane care doar poarta un aparat foto de gat, de comun acord cred ca ar trebui sa stabilim cateva criterii minime de a intra in lista. As sugera una din situatiile: are portofoliu public, este recomandat pozitiv de mai multe persoane sau are notorietate.
Este obligatoriu sa fie din Gorj si sa nu fie strutocamila 2 in 1 (foto-cameraman cu patrafir si cadelnitahttp://www.miresici.ro/forum/images/smilies/yahoo/yahoo_doh.gif)

fatihemel
21.10.2012, 00:35:23
Buna,

buna, ai idee cum pot lua legatura cu acest domn Somanescu?

bride_2010
15.01.2013, 00:48:11
Claudiu Dumitrescu
www.digitalpromedia.ro
https://www.facebook.com/digitalpromedia.ro?ref=hl

Studioul Digitalpromedia, este o companie de multimedia, care ofera servicii profesionale in: filmari HD, foto, video, poze, filmari nunti, filmari botezuri, filmari evenimente speciale, poze nunta, poze de calitate superioara, prelucrari foto, video. Suntem recunoscuti pentru calitatea serviciilor oferite.
Scopul nostru este sa captam toate momentele si emotiile dumneavoastra intr-o maniera profesionista astfel incat sa puteti sa va bucurati din plin de amintirile create.
Combinand pasiunea cu tehnica de ultima generatie si experienta in domeniul mutimedia, echipa noastra va lucra impreuna cu dumneavoastra pentru a va ajuta sa creati amintiri de neuitat.
Ne adresam in primul rand celor care apreciaza calitatea, spiritul artistic si profesionalismul .

bride_2010
15.01.2013, 00:50:42
Claudiu Dumitrescu
www.digitalpromedia.ro
https://www.facebook.com/digitalpromedia.ro

Studioul Digitalpromedia, este o companie de multimedia, care ofera servicii profesionale in: filmari HD, foto, video, poze, filmari nunti, filmari botezuri, filmari evenimente speciale, poze nunta, poze de calitate superioara, prelucrari foto, video. Suntem recunoscuti pentru calitatea serviciilor oferite.
Scopul nostru este sa captam toate momentele si emotiile dumneavoastra intr-o maniera profesionista astfel incat sa puteti sa va bucurati din plin de amintirile create.
Combinand pasiunea cu tehnica de ultima generatie si experienta in domeniul mutimedia, echipa noastra va lucra impreuna cu dumneavoastra pentru a va ajuta sa creati amintiri de neuitat.
Ne adresam in primul rand celor care apreciaza calitatea, spiritul artistic si profesionalismul.

fatihemel
19.07.2013, 11:23:44
buna fetelor,
eu pt foto-video am colaborat cu cei de la profestiv. o alegere neispirata pot spune. vreau sa spun ca ceea ce ne-au promis cand am semnat contractul nu seamana cu ceea ce ne-au oferit de fapt. da, avem un album dragut cu vreo 80 de foto, dar cd-urile cu filmare lasa de dorit. imaginea nu este clara, nu au fost atenti cand am aruncat buchetul si nu am nici o poza si nici filmare de la buchet; au uitat sa imi puna pe cd pozele pe care l-am facut la restaurant, clipul de cateva minute cu toata nunta nu exista samd... aveti grija cu cine colaborati. eu sincer am ramas dezamagita. si nu am platit putin, chiar deloc....

inutza2014
27.02.2014, 11:25:02
Buna, fetelor.

As vrea sa stiu si eu daca ti colaborat cu Apertura si cum s-a incheiat colaborarea. ( am vazut ca au mai fost miresici si au fost multumite).
Ca pret sunt ok?

Multumesc :*

inutza2014
26.03.2014, 10:41:48
Hei, fetelor.

Nu mai e nimeni pe forum?

:)

sabina32
20.11.2014, 13:46:56
Buna fetelor, si eu as avea nevoie de o recomandare pentru un fotograf bun in tg jiu, mai ales ca as vrea sa am parte si de o sedinta TTD memorabila :-p

atheaa_me
20.11.2014, 13:47:59
Buna fetelor, si eu as avea nevoie de o recomandare pentru un fotograf bun in tg jiu, mai ales ca as vrea sa am parte si de o sedinta TTD memorabila :-p

R studio, Kristiano Fotografia, Best Memories.