PDA

Versiunea completa : Pensiunea Andreea

reeat
29.06.2010, 18:44:13
Intentionam sa ne casatorim in 2012 dar stiu ca e bine sa caut sala de pe acum.Avand in vedere ca am doar 50 de invitati ma gandeam la Pensiuna Andreea.Astept si alte propuneri sau sa impartasiti opinii despre aceasta.

reeat
04.07.2010, 16:43:03
chiar nu a facut nimeni nunta acolo?sau poate ati facut altundeva cu un numar mic de invitati si imi povestiti cum a fost.

ioana19
21.07.2010, 20:37:43
eu am fakut nunta acolo...ce pot sa spun..mancare ireprosabila! totul a fost super bine ! :D...atat numa sa fii atenta la asezarea meselor ! eu daca nu treceam pe acolo devreme tare era aiurea! incurcasera asezarea cu nunta de duminica

reeat
27.07.2010, 12:13:49
Multumesc Ioana!De mancare stiu ca este foarte buna, am mancat pe acolo, insa la o nunta nu am fost niciodata si na....nu neaparat un restaurant isi pastreaza standardele la o petrecere.Intradevar, pozele sunt foarte frumoase, chiar imi place combinatia de alb cu visiniu.Apropo, decoratiunile sunt de la ei sau ai incheiat tu un contract cu cineva?

ioana19
30.07.2010, 08:42:32
hmm nu e visiniu ....e undeva spre bordo dar se vede asa in poze! pai cand am vb cu patronu el mi ia recomandat pe cei de langa kodak pt ca au contract semnat cu ei si iti da mai ieftin! oricum tipii de acolo sunt super de treaba ( eu am avut casuta din partea lor si sincer nu se merita sa investesti in ea ca oricum pe urma nu ai ce sa faci )oricum restaurantu cu tot cu terasa are capacitate de 180 maxim ! ideea e ca eu am avut nunta mai mica(ca nr de persoane) pt ca sunt inca in doliu( tatal meu a decedat in martie anul asta :( )....si patronu o zis k nu mai face nunti asa mici (50 persoane) dar sincer sunt rece comentariile si o tinut cont ca il stia pe tata bine! am avut bere de la ei in butoi pus afara pe terasa! era asa rece:Dsi buna ca pot sa zic ca dimineata nu mai era nimic :">! oricum cat despre nr de persoane eu am fost f multumita ca oricum mia iesit mai mult decat unii care au avut dublu nr de persoane la nunta 1 deci dupa mine nu conteaza cantitatea ci calitatea !:D

reeat
05.08.2010, 14:49:00
Mie chiar mi se apre unrestaurant care sa puna pe 1 loc calitatea si nu cantitatea, de aceea optasem ca 1 varianat pt el.Sper sa se mai razgandeasca pe viitor in privinta organizarii de nunti mai restranse...sau cine stie, poate ma razgandesc eu.

ioana19
05.09.2010, 16:57:40
Mie chiar mi se apre unrestaurant care sa puna pe 1 loc calitatea si nu cantitatea, de aceea optasem ca 1 varianat pt el.Sper sa se mai razgandeasca pe viitor in privinta organizarii de nunti mai restranse...sau cine stie, poate ma razgandesc eu.
eu iti spun k la inceput sa-i zici un nr mare de persoane...oricum cu o sapt inainte ii dai nr exact de persoane! nu are ce sa-ti mai spuna! da sa stii ca o sa ai parte de calitate si cantitate! f multa mancare ! printre pensiuni e pe primul loc( alaturi de cucorani)!

anuska_dea
20.09.2010, 12:27:35
Daca tot este subiectul cu Pensiunea Andreea deschis tin sa imi spun si eu parerea. In calitate de invitat la o nunta organizata acolo am observat urmatoarele: invitatii sunt cam inghesuiti la mese, cand tragem scaunul in spate il loveam pe cel din spatele meu; ringul de dans este mic, foarte alunecos, cu doi stalpi pe mijloc; mancarea nu se compara cu cea de la Cucorani (la Cucorani este cea mai buna din oras). Personalul este atent cu cei de la masa si restaurantul arata bine.

ali_aaida
23.10.2010, 22:30:05
chiar nu a facut nimeni nunta acolo?sau poate ati facut altundeva cu un numar mic de invitati si imi povestiti cum a fost.
as vrea sa aflu daca stie cineva cum e la rest adriana pt ca am nunta in febr si ma gand sa o facem acolo...nu suntem siguri ink dar cum avem doar vreeo 60 de invitati...

anuska_dea
24.10.2010, 09:28:57
as vrea sa aflu daca stie cineva cum e la rest adriana pt ca am nunta in febr si ma gand sa o facem acolo...nu suntem siguri ink dar cum avem doar vreeo 60 de invitati...

Nu as recomanda. Am fost acolo si servirea a fost dezastroasa si tacamurile nu erau curate, nu le mergea sau nu facea fata aerul conditionat si am stat mai mult pe terasa (noroc ca era vara).

loryca
25.10.2010, 00:35:29
as vrea sa aflu daca stie cineva cum e la rest adriana pt ca am nunta in febr si ma gand sa o facem acolo...nu suntem siguri ink dar cum avem doar vreeo 60 de invitati... ca si rest pt nunta nu iti pot da prea multe detalii,nu am participat.....ce e drept e micutz,are doua separeuri,pt fumatori si nefumatori...pt o nunta mai mica 60-70 max invitati e bun......eu il frecventez fff mult(cel putin cand vin in concediu,mananc numai acolo),imi place chiar mult cum se gateste acolo,mancarea e super buna si preturi bune......repet ca si restaurant e super pt mine(la mancare ma refer),nu stiu ca si pt o nunta cum e.....si,inca ceva,sunt 2 ospatari,cei mai in varsta care is un pic mai nebuni asa,mai zapaciti putin daca incepe sa se aglomereze(dar sunt baieti buni=P~).....acu ramane sa te decizi tu sau sa mergi intr-o seara acolo ca si un simplu client sa te convingi.....bafta in alegerea ta.....si spor la pregatiri...:D:-p

Creizilup
25.10.2010, 09:47:59
ca si rest pt nunta nu iti pot da prea multe detalii,nu am participat.....ce e drept e micutz,are doua separeuri,pt fumatori si nefumatori...pt o nunta mai mica 60-70 max invitati e bun......eu il frecventez fff mult(cel putin cand vin in concediu,mananc numai acolo),imi place chiar mult cum se gateste acolo,mancarea e super buna si preturi bune......repet ca si restaurant e super pt mine(la mancare ma refer),nu stiu ca si pt o nunta cum e.....si,inca ceva,sunt 2 ospatari,cei mai in varsta care is un pic mai nebuni asa,mai zapaciti putin daca incepe sa se aglomereze(dar sunt baieti buni=P~).....acu ramane sa te decizi tu sau sa mergi intr-o seara acolo ca si un simplu client sa te convingi.....bafta in alegerea ta.....si spor la pregatiri...:D:-p
Unde este restaurantul despre care vorbiti voi?

be_happy
25.10.2010, 10:10:25
E undeva pe Primaverii din cate stiu eu...Inainte de a aajunge la fosta Posta de pe Primaverii. Sper sa nu gresesc

Creizilup
25.10.2010, 10:39:57
E undeva pe Primaverii din cate stiu eu...Inainte de a aajunge la fosta Posta de pe Primaverii. Sper sa nu gresesc

Hmm...pe langa o librarie?

miki_cochi
25.10.2010, 11:57:56
Hmm...pe langa o librarie?
Da,langa cofetarie:D

loryca
26.10.2010, 00:11:59
Unde este restaurantul despre care vorbiti voi? restaurantul adriana,este in primaverii,intre cofetaria rida si fostul altex(actualmente un market).....are si o terasa afara,ingradita din lemn....ceva de genul...

iuliacriss
27.10.2010, 10:43:38
Buna
Sunt noua pe aici. Eu am nunta in 2011 si as vrea sa aflu mai multe detalii despre pensiunea Andreea.
Cand am incheiat contractul (2010), patronul de aici mi-a zis ca mareste sala. Stie cineva mai multe detalii in legatura cu asta? Este cineva care a avut nunta in 2010 acolo?
Multumesc!

iuliacriss
27.10.2010, 10:50:42
Va rog ajutati-ma. Eu as avea in jur de 160 de invitati si mi-e frica sa nu stea ingramaditi la mese :-s.

iuliacriss
04.11.2010, 15:45:14
eu am fakut nunta acolo...ce pot sa spun..mancare ireprosabila! totul a fost super bine ! :D...atat numa sa fii atenta la asezarea meselor ! eu daca nu treceam pe acolo devreme tare era aiurea! incurcasera asezarea cu nunta de duminica

Buna,
La anu si eu am nunta la pensiunea Andreea si sunt un pic cam ingrijorata cu sala. Eu as avea in jur de 150 de invitati si ma tem ca o sa fie prea inghesuiti. Ma poti ajuta cu mai multe detalii (daca invitatii stau inghesuiti la mese, daca este loc pe ringul de dans, daca mancarea e buna, cum e servirea...).Cat ai platit pentru chelneri si bucatar? Cati invitati ai avut la nunta?

anuska_dea
04.11.2010, 20:52:11
Buna
Sunt noua pe aici. Eu am nunta in 2011 si as vrea sa aflu mai multe detalii despre pensiunea Andreea.
Cand am incheiat contractul (2010), patronul de aici mi-a zis ca mareste sala. Stie cineva mai multe detalii in legatura cu asta? Este cineva care a avut nunta in 2010 acolo?
Multumesc!

Pai am scris cu cateva pagini in urma. Pentru 160 de persoane este mica sala.Vor sta inghesuiti si nici nu vor avea loc sa danseze.

roxana_m19
22.12.2010, 11:03:26
Buna, eu am avut nunta pe 5 septembrie 2009 la pensiunea Andreea si ti-o recomand cu caldura ,mancarea multaaaaaa si fffff buna, servire ireprosabila, crede-ma am fost extre, de multumiti.Daca vrei iti pot recomanda si o tipa care orneaza sala super ok pret-calitate. Noi am avut 160 de persoane la nunta, o parte au stat pe terasa, dar a fost super

roxana_m19
22.12.2010, 11:05:43
Buna,
La anu si eu am nunta la pensiunea Andreea si sunt un pic cam ingrijorata cu sala. Eu as avea in jur de 150 de invitati si ma tem ca o sa fie prea inghesuiti. Ma poti ajuta cu mai multe detalii (daca invitatii stau inghesuiti la mese, daca este loc pe ringul de dans, daca mancarea e buna, cum e servirea...).Cat ai platit pentru chelneri si bucatar? Cati invitati ai avut la nunta?

Noi am avut 160 , o parte au stat pe tareasa. Crede-ma nu ai de ce sa te ingrijorezi, initial m-am gandit ca se vor simti aiurea separat, dar a fost ok, am asezat tineretul afara, unde era racoare, chiar au fost impresionati toti. Nu-ti fa niciun fel de probleme!

anuska_dea
22.12.2010, 17:24:53
Noi am avut 160 , o parte au stat pe tareasa. Crede-ma nu ai de ce sa te ingrijorezi, initial m-am gandit ca se vor simti aiurea separat, dar a fost ok, am asezat tineretul afara, unde era racoare, chiar au fost impresionati toti. Nu-ti fa niciun fel de probleme!

In luna septembrie, noaptea, afara.... mi se pare destul de riscant... poate ploua. Eu am fost la o nunta pe o terasa care era acoperita si ingradita cu un fel de stuf, in luna iulie si tot mi-a fost racoare...

alexutza_23
22.12.2010, 19:17:25
In luna septembrie, noaptea, afara.... mi se pare destul de riscant... poate ploua. Eu am fost la o nunta pe o terasa care era acoperita si ingradita cu un fel de stuf, in luna iulie si tot mi-a fost racoare...
Noi am fost la nunta la pensiunea Andreea pe 21 septembrie si am stat la terasa si a fost putin racoare, dar in rest a fost bine pt ca este foarte bine acoperita terasa si la nunta aceea avea si perdea luminoasa cu care era acoperita terasa si a aratat bine:*

aryanna
22.12.2010, 19:18:44
sau poate patesti sa poua torential cum s-a intamplat in iulie, cand am fost la o nunta la imperia...pana aici nimic grav insa am furat mireasa si ne-am dus la cucorani cu ea ca era aproape

ei acolo erau vreo 3 nunti cred, din care una era afara in gradina aia, doooamne si ce plouaaa, duca-s-ar... noi nu stiam cum sa fugim mai repede din masina in restaurant... imi inchipui ce frumos trebuie sa fi fost pt aia de afara, si era si friiig.

dupa un timp inainte de nunta mea , venea o tanti la mine pt masaj si din vorba in vorba aflu ca a fost invitat la nunta aia, a zis ca a venit bocna acasa si leoarca, era umbrele acolo insa se formase balti si picurii stropeau deci tot te uda.

alexutza_23
22.12.2010, 19:28:41
sau poate patesti sa poua torential cum s-a intamplat in iulie, cand am fost la o nunta la imperia...pana aici nimic grav insa am furat mireasa si ne-am dus la cucorani cu ea ca era aproape

ei acolo erau vreo 3 nunti cred, din care una era afara in gradina aia, doooamne si ce plouaaa, duca-s-ar... noi nu stiam cum sa fugim mai repede din masina in restaurant... imi inchipui ce frumos trebuie sa fi fost pt aia de afara, si era si friiig.

dupa un timp inainte de nunta mea , venea o tanti la mine pt masaj si din vorba in vorba aflu ca a fost invitat la nunta aia, a zis ca a venit bocna acasa si leoarca, era umbrele acolo insa se formase balti si picurii stropeau deci tot te uda.
La pensiunea Andreea nu cred ca va fi vreo problema daca va ploua...:*
Intr-adevar nasoala faza de la nunta la care a fost tanti aia care a venit la tine...:O

aryanna
22.12.2010, 20:21:50
apropo: erau umbrele

uneori mai scriu tampenii ca ori e buburuza in brate, ori ma grabesc din cauza ei

alexutza_23
22.12.2010, 21:24:17
apropo: erau umbrele

uneori mai scriu tampenii ca ori e buburuza in brate, ori ma grabesc din cauza ei
Se mai intampla:>...eu de multe ori patesc...:*important e sa intelegeti voi ce am vrut sa spun;))

anuska_dea
22.12.2010, 23:56:42
Noi am fost la nunta la pensiunea Andreea pe 21 septembrie si am stat la terasa si a fost putin racoare, dar in rest a fost bine pt ca este foarte bine acoperita terasa si la nunta aceea avea si perdea luminoasa cu care era acoperita terasa si a aratat bine:*

Posibil... acum depinde si de persoana.... eu sunt cam friguroasa.... si nu imi place ideea de a avea perdea luminoasa (ca sa acopere unele defectiuni).;;)

anuska_dea
23.12.2010, 00:00:44

Eu una am preferat sa nu risc sa imi bat joc de invitatii mei... Acum, fiecare face ce vrea si cum considera...

alexutza_23
23.12.2010, 00:05:42
Posibil... acum depinde si de persoana.... eu sunt cam friguroasa.... si nu imi place ideea de a avea perdea luminoasa (ca sa acopere unele defectiuni).;;)
Parerea mea este ca fiecare face cum vrea si dupa posibilitatile pe care le are...:>

anuska_dea
23.12.2010, 00:50:28
Parerea mea este ca fiecare face cum vrea si dupa posibilitatile pe care le are...:>

Exact! Nimic de obiectat la ceea ce ai zis!! Doar ca eu inainte de toate imi exprim parerea... despre acel lucru...

solmizel
23.12.2010, 10:10:23
Si la mine a fost racoare, dar nush de ce unii invitati au stat pe terasa. Sa fie de vina meciul de fotbal?(trebuie interzise tv-urile pe terase la nunti!!!!) Sa fie de vina caldurile provocate de bauturica?:-? Misteeeeeeer!!!! Oricum, cine vrea sa se distreze, se distreaza si daca toarna cu galeata.

alexutza_23
23.12.2010, 11:15:25
Si la mine a fost racoare, dar nush de ce unii invitati au stat pe terasa. Sa fie de vina meciul de fotbal?(trebuie interzise tv-urile pe terase la nunti!!!!) Sa fie de vina caldurile provocate de bauturica?:-? Misteeeeeeer!!!! Oricum, cine vrea sa se distreze, se distreaza si daca toarna cu galeata.
Exact!!! Sunt de acord cu tine!!!;));-)

andrachitanu
09.01.2011, 21:54:17
Pai am scris cu cateva pagini in urma. Pentru 160 de persoane este mica sala.Vor sta inghesuiti si nici nu vor avea loc sa danseze.

nu stau inghesuiti pt k este si terasa de afara.eu tot in 2011 am nunta si la fel ne-au zis si noua, k mareste terasa,acuma nah..sa vedem..tot 160 de invitati am si eu si au spus k incap fara probleme.

iuliacriss
02.02.2011, 14:49:18
Va multumesc tuturor pentru raspunsuri. Sincer m-am mai linistit si sper sa fie frumos.
Zilele ce urmeaza vreau sa merg sa vb cu patronul de la pensiune ca sa mai cer detalii.Revin cu informatii.Spor la pregatiri.

pavelache
11.05.2011, 23:17:57
Buna
Multumesc!
Am nunta la doua saptamani dupa a ta, tot la Andreea. Mi-ar placea sa-mi spui cate ceva despre organizare, daca vrei...Cine iti orneaza sala, ce meniu ai ales, cat costa chelnerii...si mai ales mi-ar placea mult de tot sa-mi spui dupa nunta cum a fost...Oricum, petrecere frumoasa si casa de piatra !!!

cristinusa
25.06.2011, 14:32:08
am nunta la doua saptamani dupa a ta, tot la andreea. Mi-ar placea sa-mi spui cate ceva despre organizare, daca vrei...cine iti orneaza sala, ce meniu ai ales, cat costa chelnerii...si mai ales mi-ar placea mult de tot sa-mi spui dupa nunta cum a fost...oricum, petrecere frumoasa si casa de piatra !!!

buna fetelor sunt cristina viitoare miresica in 2012 si eu tot la pensiunea andreea fac si m-ar interesa cum ati petrecut voi;cine v-a ornat sala'
va pup si astept raspunsuri cate un pic din toate paaaaaaaaaaaa

dienusha89
11.09.2011, 23:05:18
Buna
Multumesc!
buna..as avea si eu o curiozitate..pe ce data ai nunta?sau ai avut o?am inteles k ai la pensiunea andreea nu??multumesc..

dienusha89
12.09.2011, 21:44:59
BUNA..as avea si eu o intrebare..am si eu nunta la pensiunea andreea anul viitor si sunt tare ingrijorata in leg cu ringul de dans si cu nr de persoane..la u cum a fost??ce nr de pers ai avut? mi e frik sa nu stea invitatii inghesuiti la mese,sa nu aiba loc de dans..am citit la cnv k i s a promis k se mareste sala dar...nimic,la mn la fel a zis dar cred k sunt doar promisiuni..in leg cu mesele?le ai aranjat tu?multumesc

cristinusa
08.01.2012, 20:50:46
buna miresici am si yo o rugaminte,i-mi puteti recomanda pe cineva ptr ornarea salii ,am nunta anul asta in septembrie la pensiunea andreea si nu am idee de nimic in legatura cu ornatul ,florile ,cofetarie etc.cine a avut nunta sigur ma poate ajuta ;va multumesc si astept raspunsuri va rog,pupici dulci fetelor ,miresicilor

alexutza_23
11.01.2012, 15:15:01
buna miresici am si yo o rugaminte,i-mi puteti recomanda pe cineva ptr ornarea salii ,am nunta anul asta in septembrie la pensiunea andreea si nu am idee de nimic in legatura cu ornatul ,florile ,cofetarie etc.cine a avut nunta sigur ma poate ajuta ;va multumesc si astept raspunsuri va rog,pupici dulci fetelor ,miresicilor
Sunt foarte multi furnizori cu ornatul, numai ca depinde de ceea ce-ti doresti tu si in ce buget vrei sa te incadrezi.
Vezi ca este o sectiune speciala pt acest subiect...poate acolo gasesti mai multe detalii!!!;-)

felisss
23.04.2012, 19:28:27
BUNA..as avea si eu o intrebare..am si eu nunta la pensiunea andreea anul viitor si sunt tare ingrijorata in leg cu ringul de dans si cu nr de persoane..la u cum a fost??ce nr de pers ai avut? mi e frik sa nu stea invitatii inghesuiti la mese,sa nu aiba loc de dans..am citit la cnv k i s a promis k se mareste sala dar...nimic,la mn la fel a zis dar cred k sunt doar promisiuni..in leg cu mesele?le ai aranjat tu?multumesc
salut eu am nunta pe 19 mai anul acesta la pensiunea andreea accelasi text ni l-a spus si noua cu maritul salii dar au fost doar vorbe...si acceleasi probleme ni le-am facut si noi cu capacitatea salii noroc ca pana la urma nu avem mai mult de 100 invitati ca altfel........

dianapadurariu
08.06.2012, 12:33:08
salut eu am nunta pe 19 mai anul acesta la pensiunea andreea accelasi text ni l-a spus si noua cu maritul salii dar au fost doar vorbe...si acceleasi probleme ni le-am facut si noi cu capacitatea salii noroc ca pana la urma nu avem mai mult de 100 invitati ca altfel........

buna Felisss....felicitari si casa de piatra !!!! ai avut nunta la pensiunea andreea? imi povestesti si mie te rog cum a fost ? nu ai avut sala marita ? eu am auzit k ei s au apucat de tb cik,sa o mareasca k asa promisese la cnv care avea nunta undeva in iunie dak nu ma insel,k este gata pana la nunta lor :( mie una imi pare sincer rau k ne amageste ...de vreo 2 ani am inteles k tot spune la lume k o sa aiba sala mare..bla bla bla......eu am in august :( sper sa fie gata

balib
13.06.2012, 19:12:08
nu va mai lasati amagiti cu maritul salii,ca sigur anul asta nu se face,m-am interesat si nu s-a miscat nimik,si sa ne gandim ca sezonul nuntilor este deja inceput...si noua tot asa ne-au zis ca mareste sala.

dianapadurariu
13.06.2012, 21:54:58
nu va mai lasati amagiti cu maritul salii,ca sigur anul asta nu se face,m-am interesat si nu s-a miscat nimik,si sa ne gandim ca sezonul nuntilor este deja inceput...si noua tot asa ne-au zis ca mareste sala.

buna...in legatura cu pensiunea andreea...au fost socrii mei luna trecuta si lor le au aratat stalpii si nu mai stiu ce alte chestii gata pregatite pentru extindere :) tb sa fie gata sala de mult dar au fost unele probleme cu firma care s a impacat.. a zis k a promis la cei care au nunta in iunie ca v a fi gata :) concluzie..........DOAR AMAGIRI,NESERIOSI !!! :(

balib
14.06.2012, 10:55:18
buna...in legatura cu pensiunea andreea...au fost socrii mei luna trecuta si lor le au aratat stalpii si nu mai stiu ce alte chestii gata pregatite pentru extindere :) tb sa fie gata sala de mult dar au fost unele probleme cu firma care s a impacat.. a zis k a promis la cei care au nunta in iunie ca v a fi gata :) concluzie..........DOAR AMAGIRI,NESERIOSI !!! :(
numai cand ma gandesc la stalpii aia 2 din sala ma apuca plansul...e aiurea pt ca incurca la filmat,si cand dansezi intr-o hora ei sunt in centrul atentiei\:D/.voi cum v-ati inpacat cu husele la scaune,cu ospatarii?platiti tot?cat au cerut?

dianapadurariu
14.06.2012, 12:11:26
numai cand ma gandesc la stalpii aia 2 din sala ma apuca plansul...e aiurea pt ca incurca la filmat,si cand dansezi intr-o hora ei sunt in centrul atentiei\:D/.voi cum v-ati inpacat cu husele la scaune,cu ospatarii?platiti tot?cat au cerut?

mie imi spui...stalpii aia sunt f urati acolo :( dar ce putem face? credeti ma ca eu de anul trecut tot sun la ei si ii intreb de extindere,am zis k dak insist poate reusesc ceva,dar,DEGEABA :(:(:( eu am inteles k de vreo 2 ani tot zice la oameni ca extinde..chiar nu mai inteleg nimic..au fost socrii mei luna trecuta si le au promis k totu v a fi gata, k vor pune mese rotunde ...am sa ii trimit din nou saptamana viitoare ca sunt in drum sa vedem ce le mai zice :)

balib
18.06.2012, 20:19:00
mie imi spui...stalpii aia sunt f urati acolo :( dar ce putem face? credeti ma ca eu de anul trecut tot sun la ei si ii intreb de extindere,am zis k dak insist poate reusesc ceva,dar,DEGEABA :(:(:( eu am inteles k de vreo 2 ani tot zice la oameni ca extinde..chiar nu mai inteleg nimic..au fost socrii mei luna trecuta si le au promis k totu v a fi gata, k vor pune mese rotunde ...am sa ii trimit din nou saptamana viitoare ca sunt in drum sa vedem ce le mai zice :)
Sa de d-zeu sa fie gata...pacat de zona ca e frumoasa,dar sala e mica,scaunele prea apropiate,daca vrei sa iesi de la masa trebuie sa deranjezi 3-4 persoane.>:P.Daca se intampla o minune zi-mi si mie.Spor la pregatiri.

dianapadurariu
19.06.2012, 00:02:24
Sa de d-zeu sa fie gata...pacat de zona ca e frumoasa,dar sala e mica,scaunele prea apropiate,daca vrei sa iesi de la masa trebuie sa deranjezi 3-4 persoane.>:P.Daca se intampla o minune zi-mi si mie.Spor la pregatiri.

Fara nici o grija,te tin la curent..socrii mei vor merge martea viitoare la ei acolo sa vada care e treaba,am vb astazi cu ei si mi au zis k a zis sefu de la pensiune k in Post vor face extinderea,dar akm,D ZEU stie la cate promisiuni a facut :-<.....revin cu noutati saptamana viitoare ..spor la pregatiri ;;)

dianapadurariu
22.06.2012, 12:43:41
Fara nici o grija,te tin la curent..socrii mei vor merge martea viitoare la ei acolo sa vada care e treaba,am vb astazi cu ei si mi au zis k a zis sefu de la pensiune k in Post vor face extinderea,dar akm,D ZEU stie la cate promisiuni a facut :-<.....revin cu noutati saptamana viitoare ..spor la pregatiri ;;)

buna fetelor....vreau sa va anunt pe cele care aveti nunta la pensiunea andreea k nu se v a mai face nici o extindere :( am sunat eu personal si m i s a confirmat :( sunt foarte dezamagita desi ma asteptam :(

dianapadurariu
22.06.2012, 14:12:05

buna..te rog mult spune mi si mie cum v ati descurcat la nunta cu ,,ringul,, de dans pentru ca este fffff mic:( cum a fost ? mersi mult