PDA

Versiunea completa : Catex

romanianblues
15.07.2010, 23:17:54
buna fetelor,
luna vitoare am si eu nunta la catex..astept pareri..

romanianblues
20.07.2010, 00:03:58
buna fetelor,
luna vitoare am si eu nunta la catex..astept pareri..

mai da nimeni..chair rau stam la capitoul net la noi la tara...se pare..nimic..ufi ufi..:-p

savian
30.07.2010, 12:08:44
mai da nimeni..chair rau stam la capitoul net la noi la tara...se pare..nimic..ufi ufi..:-p
Buna,

si eu tot la catex voi avea nunta la anul, iar pe net chiar ca nu am gasit nici o intormatie despre restaurant! Chiar rau! te intreb pentru cate pesoane ai rezervat retsaurantul? si daca te-a obligat restaurantul la ceva huse, fete de mese aranjamnete? eu nu am discutat cu ele lucru asta! din cate am inteles la servire se vor aduce ceva ospatari ce trebuiesc plati!

romanianblues
02.08.2010, 15:38:33
Buna,

si eu tot la catex voi avea nunta la anul, iar pe net chiar ca nu am gasit nici o intormatie despre restaurant! Chiar rau! te intreb pentru cate pesoane ai rezervat retsaurantul? si daca te-a obligat restaurantul la ceva huse, fete de mese aranjamnete? eu nu am discutat cu ele lucru asta! din cate am inteles la servire se vor aduce ceva ospatari ce trebuiesc plati!
pai..sa o luam pe rand..nu m-au obligat la nimic..adik..eu imi pot aduce pe cine vreau eu sa imi aranjeze localul..si de ospatari ...la toate localurile din cl sa platesc ospatarii extra..asa k e ceva obisnuit..
eu am rezervat pentru 70 de familii..cam asa..ma rog +/- 5 familii...si in rest cam atat..tipa de acolo e f dragutza, sau cel putin asa pare, dak am avut intrebari ea mi-a raspuns mereu..acum am sa iti spun dupa nunta cum a fost
ceea ce stiu este ca am mai fost la cateva nunti acolo si a fost chiar ok, adik mancarea ok, servirea buna..si cam atat..da mancarea chiar am remarcat-o ca era chiar buna..da asta acum 2 ani..anul trecut nu am avut nici o nunta acolo si de aceea interbam si eu..dar se pare ca nimeni nu vrea sa dea nicio informatie..dak mai ai intrebari..poate te pot lamuri

savian
03.08.2010, 08:23:42
Ms mult pentru raspunsuri, si eu tot undeva la maxim 150 de pesoane am si noi mai mult am vorbit cu contabila, cea care se ocupa si de catering pentru politistii din calarasi, sefa de restaurant era acasa. Noi am fost si am vorbit prin aprilie anul acesta si ziceau ca vor sa faca si terasa, stii ceva daca s-au apucat de treaba?

romanianblues
03.08.2010, 13:52:31
hmmm..terasa?? la ce te referi? terasa exista..si e viabila..eu chiar am fost la o nunta acolo ..si a avut 100 de fam, si a aranjat si terasa..a fost ok..dar e cam racoare seara de stat acolo..nunta fiind prin august, si noi am stat pe o terasa..plus ca nu vezi nimic..numai asa..dak vrei sa iasa lumea afara..da in rest ..nu te-as sfatui..noi am plecat de la nunta cu pricina pe la 2 noaptea, k era frig..si ne cam plistisisem..eram departe de actiune..dar terasa arata ok..dak la asta te referi..

savian
03.08.2010, 14:44:20
hmmm..terasa?? la ce te referi? terasa exista..si e viabila..eu chiar am fost la o nunta acolo ..si a avut 100 de fam, si a aranjat si terasa..a fost ok..dar e cam racoare seara de stat acolo..nunta fiind prin august, si noi am stat pe o terasa..plus ca nu vezi nimic..numai asa..dak vrei sa iasa lumea afara..da in rest ..nu te-as sfatui..noi am plecat de la nunta cu pricina pe la 2 noaptea, k era frig..si ne cam plistisisem..eram departe de actiune..dar terasa arata ok..dak la asta te referi..

Noi nu am fost la nici o nunta la catex, ci doar cand am dat avansul pentru nunta, iar contabila asa se lauda ca s-ar putea sa se extinda. iti spun ce am auzit. Doream sa te intreb tu pe ce culorii iti faci aranjamnetle si decoratiunile de la restaurant?

romanianblues
03.08.2010, 16:36:17
nu s-au extins..e la fel..
asa..culorile sunt visiniu si crem...k localul nu prea permite altceva..si am si tema la nunta..fluturii..si am fluturi peste tot...am gasit eu ceva pe net..cam asa ar trebui sa arate..

romanianblues
03.08.2010, 16:47:14
dar asta e o poza dupa net..sa iei in considerare ca scaunele si masele sunt f mici la catex. uite iti atasez niste poze d la nunta de acolo sa vezi cum arata localul, sa iti faci o idee

savian
03.08.2010, 17:44:39
dar asta e o poza dupa net..sa iei in considerare ca scaunele si masele sunt f mici la catex. uite iti atasez niste poze d la nunta de acolo sa vezi cum arata localul, sa iti faci o idee

Ms pentru poze chiar nu ma asteptam sa iasa localul asa frumos cu aurilul acela, il dechide mult !!! eu eram convinsa sa imi fac ceva pe grena, dar astept poze de la nunta ta, sa vad ce nebunie iese! interesanta ideea cu fluturii

romanianblues
04.08.2010, 19:51:03
si eu astept cu nerabdare marea zi..pt care am muncit mai bine de un an..si acum pe ultima suta de metrii ..am niste emotii..sa iasa totul bine, sa nu fie prea cald..bla bla bla..sa termin cu fluturii..si asa mai departe..dak vrei te pot ajuta cu firma care se ocupa de decoratiuni..eu am cautat mult pana am gasit..si au cele mai mici preturi..si sunt deschise la dialog..dak te intereseza..let me know..

savian
04.08.2010, 20:19:08
si eu astept cu nerabdare marea zi..pt care am muncit mai bine de un an..si acum pe ultima suta de metrii ..am niste emotii..sa iasa totul bine, sa nu fie prea cald..bla bla bla..sa termin cu fluturii..si asa mai departe..dak vrei te pot ajuta cu firma care se ocupa de decoratiuni..eu am cautat mult pana am gasit..si au cele mai mici preturi..si sunt deschise la dialog..dak te intereseza..let me know..

ms mult, dar am 2 prietene care fac aranjamente si decoratiuni la nunta , si ma sprijin mult pe ele mai ales ca sunt deja experte in domeniu si din mainile lor chiar ies frumuseti, iar si eu le am ajutat asa putin la nunta lor asa ca sper sa primesc acelasi sprijin! ai vreo foarfeca ceva speciala pentru fluturi?

romanianblues
05.08.2010, 13:36:53
yeap..da intreaba-ma ce nu am in forma de fluturi...am de toate..mari, mici, medii...deja e o obsesie..mai ales ca se apropie nunta si mai am multi de facut..

savian
25.08.2010, 08:04:03
Asteptam pozele si impresiile de la tine !!!!! Casa de piatra!

romanianblues
30.08.2010, 21:58:58
Asteptam pozele si impresiile de la tine !!!!! Casa de piatra!

multam multam..
gata nunta..gata pozele..sunt in semnatura..
astept pareri

savian
31.08.2010, 08:22:57
multam multam..
gata nunta..gata pozele..sunt in semnatura..
astept pareri

Foarte frumoase pozele chiar a meritat efortul cu fluturasi, mi-a placut mult decorul, dar si buchetul calele sunt si preferatele mele! Intrebare unde te-ai coafat mie imi plac mult coditele impletite!!!!

romanianblues
01.09.2010, 22:00:22
Foarte frumoase pozele chiar a meritat efortul cu fluturasi, mi-a placut mult decorul, dar si buchetul calele sunt si preferatele mele! Intrebare unde te-ai coafat mie imi plac mult coditele impletite!!!!

tot ce vezi..adica coafura, machiaj, unghii am facut la salon sabrina..recomand cu toata inima..acum depinde de om..peste tot fac chestii impletite..depinde de tine cum vrei...mie mi-a placut cel mai mult atmosfera mai europeana sa zicem..