PDA

Versiunea completa : Miresici din Vrancea - pregatiri de nunta

Pagini : 1 2 3 4 5 [6]

nico_leta
07.06.2011, 19:26:03
e bine ca ai scapat de emotii si ca totul a iesit cum ti-ai dorit, pentru mine abia incep pregatirile si documentarea,sper ca sfaturile voastre sa imi fie de folos

nico_leta
18.06.2011, 19:29:30
vad ca nu prea mai e lume pe site
eu sunt ffff suparata am calculat cu atentie data nunti astel ca sa se potriveasca cu ce vrem noi si cu ce vreau ceilalti dar azi am aflat cu dezamagire ca trebuie sa imi schimb data nunti pentru ca niste prieteni au si ei pe aceeasi data desi cred ca am anuntat cu o jumate de an inainte ca eu pe 1septembrie o sa vreau,de schimbat o pot schimba ca cei de la restaurant sunt destul de amabili dar eu nu sunt deloc impacata cu ideea chiar daca argumentele de genul ca avem ff multi prieteni comuni si pe undeva mai suntem si rude iar oameni vor fi nevoiti sa aleaga si ramanem amandoi fara invitati sunt solide
ei vroiau in august pentru ca alor sunt plecati din tara si cum nu au gasit liber pe unde au umblat au ales data noastra si acum cica noi ar trebui sa cedam pentru ca ei sunt mai avansati cu dat avansurile,noi avem doar sala.
cred ca as putea sa scriu o pagina la cati nervi am dar mai bine ma opresc:sad:

alex88
18.06.2011, 21:21:33
eu sunt ffff suparata am calculat cu atentie data nunti astel ca sa se potriveasca cu ce vrem noi si cu ce vreau ceilalti dar azi am aflat cu dezamagire ca trebuie sa imi schimb data nunti pentru ca niste prieteni au si ei pe aceeasi data desi cred ca am anuntat cu o jumate de an inainte ca eu pe 1septembrie o sa vreau,de schimbat o pot schimba ca cei de la restaurant sunt destul de amabili dar eu nu sunt deloc impacata cu ideea chiar daca argumentele de genul ca avem ff multi prieteni comuni si pe undeva mai suntem si rude iar oameni vor fi nevoiti sa aleaga si ramanem amandoi fara invitati sunt solide
ei vroiau in august pentru ca alor sunt plecati din tara si cum nu au gasit liber pe unde au umblat au ales data noastra si acum cica noi ar trebui sa cedam pentru ca ei sunt mai avansati cu dat avansurile,noi avem doar sala.
A fost f urat din partea lor..ar trebui sa aiba un motiv solid pt asta..f urat....=((

alex88
18.06.2011, 21:32:57
Oricum daca ai nevoie de ajutor suntem aici, chiar daca nu e f multa activitate...Eu nu intru foarte des pt ca am nunta peste putin timp si am o gramada de treaba, plus sesiune,plus..plus...plus... Insa daca ai vreo problema poti sa scrii aici sau pe private si daca pot te ajut...Prin cate am trecut pana acum deja am experienta;))....ca de altfel toate fostele miresici....:>:love:

gaya24
18.06.2011, 22:55:46
Doresc tuturor viitoarelor miresici mult succes si putini nervi si totul va fi bine;));-)

alexandra_pepe
06.07.2011, 15:39:41
Doresc tuturor viitoarelor miresici mult succes si putini nervi si totul va fi bine;));-)
multumim...fetelor nu mai spuneti nimic?eu am intrat pe ultima suta de metri si sunt sper stresata:((

rita_rita
06.07.2011, 20:50:36
multumim...fetelor nu mai spuneti nimic?eu am intrat pe ultima suta de metri si sunt sper stresata:((

Cum stai cu pregatirile?

Ai cumparat tot ? invitatiile le-ai dat?

alexandra_pepe
06.07.2011, 22:25:27
Cum stai cu pregatirile?

invitatii am dat doar cateva....duminica cred ca mai dam pt ca e ziua noastra libera si in romania mai avem de dat...stau binisor cu pregatirile...mai am de cumparat cateva dar asta cand vin in tara....si as vrea sa-mi mai iau o rochie pt seara pt ca cea care o am e foarte grea si nu cred ca o sa pot sta toata noaptea cu ea.sper sa n mai am multe de facut....oricum cand ma gandesc ca mai e putin imi vine sa plang:-s....apropo se gasesc prin focsani rochie de mireasa scurta in fata si lunga in spate?

alexandra_pepe
06.07.2011, 22:27:42
Cum stai cu pregatirile?

tu mai ai 10 zile pana la nunta?:Onu esti emotionata?cum stai cu pregatirile?

rita_rita
08.07.2011, 00:16:58
De unde pot cumpara lumanati simple la un pret acceptabil?

gabi_myx_mail
08.07.2011, 11:24:43

Lumanari mari pt cununia religioasa? :-?
De obicei, florariile au...

alina512
08.07.2011, 14:48:56

Sa inteleg ca vrei sa le decorezi singura? Daca da, poti gasi lumanari in Onasis sau lumanari sculptate am vazut la un magazin cu articole bisericesti.

rita_rita
08.07.2011, 22:50:07
da, alina , vreau sa le decorez singura ( de fapt o prietena si domnisoarele de onoare ). Si pt aceasta am nevoie si de flori.
creau ca florile ,buchetele si lumanarile sa le fac " eu "

alexandra_pepe
13.07.2011, 13:44:39
da, alina , vreau sa le decorez singura ( de fapt o prietena si domnisoarele de onoare ). Si pt aceasta am nevoie si de flori.
creau ca florile ,buchetele si lumanarile sa le fac " eu "
rita...mai ai 2 zile pana la nunta....iti doresc o nunta de vis si sa va iasa tot cum va doriti....te asteptam cu poze:*:*

nico_leta
27.07.2011, 19:09:52
chiar ca nu mai gasesti pe nimeni pe aici,ma tot uit in fiecare zi dar nimeni nu a mai scris nimic.eu am reusit sa imi gasesc muzica si foto
pentru ca nu voi avea o nunta cu multi invitati am ales o varianta de compromis ,mi-am luat dj+solisti,sunt din ploiesti,Initial am vrut pe cineva din bacau dar pentru ca eu am amanat treaba s-au ocupat si cine ramasese liber nu eram multumita .sper sa fi facut o alegere buna,dar nu am de unde sa stiu decat dupa nunta si mai este ceva timp, vorba aceea nu sunt moldoveni:D dar sper sa se adapteze,pozele pana la urma le-am luat tot de la ei,pentru ca mi-au oferit o reducere si in felul acesta recuperez banii pe transport.voi ce a-ti mai facut,chiar nu se marita nimeni in 2012 sau miresele acelea nu stau pe internet deloc.Si in plus miresele de 2011 care au trecut deja de emotii ,nu au revenit deloc cu poze sau comentarii si fiti sigure ca mai avem nevoie de pareri

alina_stef
28.07.2011, 10:03:21
chiar ca nu mai gasesti pe nimeni pe aici,ma tot uit in fiecare zi dar nimeni nu a mai scris nimic.eu am reusit sa imi gasesc muzica si foto
pentru ca nu voi avea o nunta cu multi invitati am ales o varianta de compromis ,mi-am luat dj+solisti,sunt din ploiesti,Initial am vrut pe cineva din bacau dar pentru ca eu am amanat treaba s-au ocupat si cine ramasese liber nu eram multumita .sper sa fi facut o alegere buna,dar nu am de unde sa stiu decat dupa nunta si mai este ceva timp, vorba aceea nu sunt moldoveni:D dar sper sa se adapteze,pozele pana la urma le-am luat tot de la ei,pentru ca mi-au oferit o reducere si in felul acesta recuperez banii pe transport.voi ce a-ti mai facut,chiar nu se marita nimeni in 2012 sau miresele acelea nu stau pe internet deloc.Si in plus miresele de 2011 care au trecut deja de emotii ,nu au revenit deloc cu poze sau comentarii si fiti sigure ca mai avem nevoie de pareri

eu te sfatuiesc sa stai mai mult pe topicul mireselor de 2012, acolo sigur este "activitate".
cat despre noi cele care am avut nunta, dupa ce se termina toata agitatia, de vorbesti un an de zile inainte, despre nunta, pregatiri, mai povestesti si o luna dupa, pt ca te intreaba toata lumea, nu iti mai arde sa o iei iar de la capat...ai sa vezi.:)

florina01vn
02.08.2011, 21:11:29
Foste miresici si viitoare miresici, a facut cineva sedinta foto la teatru? Daca da, cum ati procedat, cu cine ati vorbit? Ce alte locatii recomandati pt poze individuale dar si pt grup in afara de parcuri?

alina_stef
02.08.2011, 21:49:11
Foste miresici si viitoare miresici, a facut cineva sedinta foto la teatru? Daca da, cum ati procedat, cu cine ati vorbit? Ce alte locatii recomandati pt poze individuale dar si pt grup in afara de parcuri?

flory daca faceti cununia civila imbracati in mire si mireasa, puteti face poze in interiorul teatrului , de asta ar trebui sa se ocupe fotograful (sau dati 20 de lei femeii de acolo, si totul va fi ok).
locatii in afara de parcuri nu prea sunt, din pacate.

ingerash_mic
03.08.2011, 10:09:56
Fata de anul trecut pe vremea asta,anul asta e slaba miscarea pe aici.Poate ca multe miresici au devenit mamici..sau postura de proaspat casatorita iti ofera din ce in ce mai putin timp liber....:-?:-\

florina01vn
03.08.2011, 10:51:55
flory daca faceti cununia civila imbracati in mire si mireasa, puteti face poze in interiorul teatrului , de asta ar trebui sa se ocupe fotograful (sau dati 20 de lei femeii de acolo, si totul va fi ok).
Buna Alina, long time no see:-?, ai devenit doamna, ne e dor de tine, mai vine si pe forumul general, sa ne mai sfatuiesti cu una, cu alta.
Noi avem cununia civila facuta, de aceea as vrea sa stiu daca avem acces astfel in teatru. :-?
La gara ar mai putea fi o locatie indicata pt poze? In parc vor fi multi adunati in acea zi, si nu vreau sa fie grupuri peste tot. 8-|
Totusi, ce parcuri recomanzi?

alina512
03.08.2011, 14:25:21
Fata de anul trecut pe vremea asta,anul asta e slaba miscarea pe aici.Poate ca multe miresici au devenit mamici..sau postura de proaspat casatorita iti ofera din ce in ce mai putin timp liber....:-?:-\

Eu intru zilnic (chiar daca sunt mamica), dar daca nu sunt intrebari, nu am ce sa povestesc eu singura. :)

gabi_myx_mail
03.08.2011, 16:12:53
Eu intru zilnic (chiar daca sunt mamica), dar daca nu sunt intrebari, nu am ce sa povestesc eu singura. :)

Si eu intru zilnic :)

florina01vn
03.08.2011, 22:15:05
Sa va povestesc eu ceva, daca tot intrati, sa vorbim. Am cautat florarii, am mers peste tot in oras si mi s-au parut mari preturile, asa ca le iau din Galati, mi le aduc ai mei. Mai ramane in dimineata aceea sa ne facem aranjamentele florale, asa ca daca aveti idee de niste floricele la un pret accesibil, va rog sa-mi spuneti. Acum ne facem planurile, unde sa facem sedinta foto, cum sa intram la teatru sa ne pozam acolo, sa ajungem cat mai repede sa vorbim cu cineva.

alina512
03.08.2011, 23:26:31
Sa va povestesc eu ceva, daca tot intrati, sa vorbim. Am cautat florarii, am mers peste tot in oras si mi s-au parut mari preturile, asa ca le iau din Galati, mi le aduc ai mei. Mai ramane in dimineata aceea sa ne facem aranjamentele florale, asa ca daca aveti idee de niste floricele la un pret accesibil, va rog sa-mi spuneti. Acum ne facem planurile, unde sa facem sedinta foto, cum sa intram la teatru sa ne pozam acolo, sa ajungem cat mai repede sa vorbim cu cineva.

Sunt si persoane care vand pe piata flori si fac aranjamente reusite si mai ieftine.

Am mai vazut la o nunta ghivece cu orhidee, puse in niste vaze inalte, vaza avea niste "iarba", boabe de cafea, iar ghiveciul era infasurat cu o frunza lata verde ca sa nu se vada, in pamant era infipt un paharel in care tot puneau gheata carbonica. Chiar venea bine, la acelasi pret cu aranjamentele, dar mai ramai si cu ghivecele.

florina01vn
03.08.2011, 23:31:03
Sunt si persoane care vand pe piata flori si fac aranjamente reusite si mai ieftine.

Am mai vazut la o nunta ghivece cu orhidee, puse in niste vaze inalte, vaza avea niste "iarba", boabe de cafea, iar ghiveciul era infasurat cu o frunza lata verde ca sa nu se vada, in pamant era infipt un paharel in care tot puneau gheata carbonica. Chiar venea bine, la acelasi pret cu aranjamentele, dar mai ramai si cu ghivecele.
Alina, nu stiu cum vor arata aranjamentele de pe mese, avem vazele, nu-s inalte, au cam 25 cm si sunt rotunde, cam 14 sa zic....ma gandeam sa fac un aranjament simplu, din flori colorate. Dar inainte o sa merg in piata sa vorbesc cu cineva de acolo si sa vad la vaza mea cat mi-ar cere. Asta daca nu-mi palce cum imi iese mie, dar nu are ce sa fie greu, era mai complicat la lumanari si buchete, asa... o sa reusim.

gabi_myx_mail
04.08.2011, 10:02:06
Alina, nu stiu cum vor arata aranjamentele de pe mese, avem vazele, nu-s inalte, au cam 25 cm si sunt rotunde, cam 14 sa zic....ma gandeam sa fac un aranjament simplu, din flori colorate. Dar inainte o sa merg in piata sa vorbesc cu cineva de acolo si sa vad la vaza mea cat mi-ar cere. Asta daca nu-mi palce cum imi iese mie, dar nu are ce sa fie greu, era mai complicat la lumanari si buchete, asa... o sa reusim.

Sfatul meu ar fi sa nu va complicati in ziua nuntii, deoarece o sa fie multe altele de facut - de luat prajiturile si tortul, lumanari, buchete, de pus la punct ultimele detalii la restaurant, iar voi doi veti face sedinta foto, tu - coafor+machiaj (care dureaza cam 3 ore)... sincer, ziua aceea este deja mult prea plina ca sa va mai ganditi si la aranjamente. Eventual, puteti sa va ganditi la niste floricele care rezista mai mult si sa le faceti de vineri seara ;;)

marllenska
04.08.2011, 15:19:02

La Ema, vis-a-vis de Arbia, ai ajuns?

alina_stef
04.08.2011, 19:01:40
Buna Alina, long time no see:-?, ai devenit doamna, ne e dor de tine, mai vine si pe forumul general, sa ne mai sfatuiesti cu una, cu alta.
Noi avem cununia civila facuta, de aceea as vrea sa stiu daca avem acces astfel in teatru. :-?
La gara ar mai putea fi o locatie indicata pt poze? In parc vor fi multi adunati in acea zi, si nu vreau sa fie grupuri peste tot. 8-|
Totusi, ce parcuri recomanzi?

buna flory..:*...si eu intru zilnic, dar daca nu este activitate...cat despre topicul general, eu mi-am incheiat treaba acolo, nunta s-a terminat iar la sfaturi nu sunt buna... raman in umbra insa va citesc mereu!
la gara pot iesi poze frumoase daca sunt putin prelucrate de fotograf, in "noua" Piata Unirii, doar ca o sa fie plina de copii, la crang, in muzeul satului daca puteti "fugii" cateva zeci de minute de la nunta.

nico_leta
04.08.2011, 19:42:56
explica si mie te rog carei persoane trebuie sa dam bani pentru sa facem poze la teatru?este cineva care ia taxa?eu mai am destul pana la nunta dar as vrea sa fac si acolo cateva dar daca nu gasesc pe nimeni acolo in momentul acela mai ales ca mai mult ca sigur v-a fi o data ocupata?trebuie sa ma ocup eu ca fotograful meu nu este din oras si o sa fie pierdut in spatiu.
si o alta intrebare, in crang este deschis si sambata mai tarziu.stiu ca au si ei un program,sigur in parc nu o sa gasesc loc in ziua aceea>:P?
PS:la cat cer pe 2 minute "muncite"la o cununie civila sambata ar trebui sa iti dea si de mancare:-s

rita_rita
04.08.2011, 22:34:43
unde va cazati invitatii ?

alina512
04.08.2011, 23:16:07
explica si mie te rog carei persoane trebuie sa dam bani pentru sa facem poze la teatru?este cineva care ia taxa?eu mai am destul pana la nunta dar as vrea sa fac si acolo cateva dar daca nu gasesc pe nimeni acolo in momentul acela mai ales ca mai mult ca sigur v-a fi o data ocupata?trebuie sa ma ocup eu ca fotograful meu nu este din oras si o sa fie pierdut in spatiu.
si o alta intrebare, in crang este deschis si sambata mai tarziu.stiu ca au si ei un program,sigur in parc nu o sa gasesc loc in ziua aceea>:P?
PS:la cat cer pe 2 minute "muncite"la o cununie civila sambata ar trebui sa iti dea si de mancare:-s

O data ce faci cununia acolo, cu siguranta poti face si poze, nu vad de ce nu te-ar lasa.

In crang poti face sedinta mai dimineata, pana-n ora 13, sau iti alegi o altazi in care sa faci o sedinta foto, cum au mai facut si alte fete, relacati, fara stres si cu siguranta vor iesi super.

Gasesti si in parc loc. Eu am facut nunta in iunie, dar nu sunt toate parcurile si colturile ocupate. Depinde de imaginatia voastra si de fotograf.

Toate bune si spor la pregatiri!

marllenska
06.08.2011, 11:28:13
unde va cazati invitatii ?

Eu i-am cazat la Pensiunea Lifa.... Conditii foarte bune; direct proportionale cu pretul!

nico_leta
06.08.2011, 15:41:41
in alta zi nu pot sa fac poze iar dimineata nu sunt prea incantata.mai am timp sa ma gandesc ce sa fac si cum dar eu tot speram sa fac pozele dupa cununia religioasa ca atunci majoritatea invitatilor care vin ziua fug acasa sa se schimbe,nu vreau sa aud comentarii de genul "au plecat si ne-au lasat sa ii asteptam...."ca astia mai in varsta nu sunt obisnuiti cu sedintele foto si la cumnata mea a fost o intreaga discutie mai ales rudele nasilor pentru o jumatate de ora in care ei au disparut pentru poze

florina01vn
06.08.2011, 18:54:54
Unde este muzeul satului?

nico_leta
07.08.2011, 19:54:14
Unde este muzeul satului?

in crang la petresti,cand eram eu mica si ma ducea tata aveau si niste pasari,un urs,un lup o mica gradina zoo,dar cum saracele animale erau moarte mereu de foame au renunta la idee.acum au ramas doar casele ,era bine ca putea sa vada un copil si el ceva,ca poate nu iti permiti sa il duci la bucuresti.

nico_leta
27.08.2011, 13:39:21
cred ca sunt singura miresica din 2012 din vrancea care se plimba pe site ,parca la anul m-as marita numai eu ,dar nu este adevarat eu sunt doar singura care umbla pe site-ul acesta
pacat ca nu am cu cine vb si din oras

alina_stef
28.08.2011, 11:18:02
cred ca sunt singura miresica din 2012 din vrancea care se plimba pe site ,parca la anul m-as marita numai eu ,dar nu este adevarat eu sunt doar singura care umbla pe site-ul acesta
pacat ca nu am cu cine vb si din oras

eu ti-as recomanda sa stai pe topicul miresicilor de 2012, cat despre topicul nostru, sunt miresici care intra des dar in lipsa de subiecte, nu au ce scrie, asa ca adresati intrebari miresici de 2012 si noi va raspundem.

nico_leta
28.08.2011, 19:25:53
stau pe acolo dar e bn si cand vb cu lumea din oras ca ei stiu magazine ,etc

dianaroxana
18.09.2011, 22:43:45
stau pe acolo dar e bn si cand vb cu lumea din oras ca ei stiu magazine ,etc

vad ca ai nunta in acceasi luna cu mine :) ma bucur...poate mai vorbim de nunta si eu as fi interesata sa mai impartasesc idei cu cineva :) pana atunci spor la pregatiri :*

cristinaapostu
25.01.2012, 09:10:56
spor la pregatiri!

nico_leta
18.03.2012, 07:42:44
Imi doresc un anumit tip de invitate si as vrea sa o fac singura in speranta ca ma ajunge mai ieftin,stiti cumva ce preturi au cei de laris pentru imprimari pe carton(nu din acela foarte gros).A-ti facut careva din voi asa ceva la ei?

alina512
18.03.2012, 11:29:12
Imi doresc un anumit tip de invitate si as vrea sa o fac singura in speranta ca ma ajunge mai ieftin,stiti cumva ce preturi au cei de laris pentru imprimari pe carton(nu din acela foarte gros).A-ti facut careva din voi asa ceva la ei?

Set de cartoane mai ieftine gasesti in Carrefour (la jumatate fata de Laris), iti faci singura invitatia in publisher si o poti si printa tot tu. Doar asa te ajunge mai ieftin.

nico_leta
08.04.2012, 13:09:48
ai spune ca in 2012 nu sunt miresici in Focsani desi stiu ca nu este adevarat,ma tot uit si nu mai scrie nimeni pe vrancea de luni intregi:-?

claudiapetrea
01.05.2012, 13:27:59
Nu cred ca merita sa le faci singura...acum se gasesc la diferite preturi, unele chiar f mici...

alis_madalina
21.02.2013, 08:36:37
Buna ziua

Vroiam sa va intreb ce stiti de cazarea in Focsani, respectiv in apropiere de Focsani. Eu o sa am niste rude care vin din alte parti si o sa imi trebuiasca niste camere. Eu ma gandeam la Hotel Vrancea sau la Dinita sau Pensiunea Dana 2 ca auzisem ca sunt mai ieftine dar nu stiu cum arata acolo daca sunt acceptabile conditiile. Voi ce stiti? :-?

gaya24
21.02.2013, 09:20:30
neatza miresiko, inclusiv noi am stat la hotel unirea pt ca nu mai aveam loc acasa si inca cateva cupluri nu am platit mult era aproape d casele noastre si ff curat am f multumiti

alis_madalina
21.02.2013, 10:55:22
neatza miresiko, inclusiv noi am stat la hotel unirea pt ca nu mai aveam loc acasa si inca cateva cupluri nu am platit mult era aproape d casele noastre si ff curat am f multumiti

Am inteles Multumesc mult! :*

nicolle26
24.04.2013, 20:02:35
Buna !
Desi e prima data cand scriu, citesc de mult timp acest forum. Nunta se apropie incet si sigur si ne dam seama pe zi ce trece ca mai avem multe de facut. Aveti idee de unde am putea face rost de sucuri acidulate (cola si fanta la 0.5) mai ieftin? Pana acum preturile din supermarketuri nu sunt deloc avantajoase, iar in onasis, ce sa zic...f scump. Voi cum ati rezolvat problema asta ? :-s

Valentina04fcs
21.05.2013, 11:48:34
Buna !
Desi e prima data cand scriu, citesc de mult timp acest forum. Nunta se apropie incet si sigur si ne dam seama pe zi ce trece ca mai avem multe de facut. Aveti idee de unde am putea face rost de sucuri acidulate (cola si fanta la 0.5) mai ieftin? Pana acum preturile din supermarketuri nu sunt deloc avantajoase, iar in onasis, ce sa zic...f scump. Voi cum ati rezolvat problema asta ? :-s

Cu distribuitorii ai vorbit?! Stiu eu pe cineva insa de la Pepsi.. mie mi-a facut o oferta foarte buna! Daca te intereseaza,contacteaza-ma ptr a stabili detaliile! Pupici :*

nicolle26
23.05.2013, 18:12:32
Multumesc mult pentru ajutor dar noi ne-am hotarat pentru cola la 0.5. Oricum, pentru luna oct e cam devreme sa vorbim cu distribuitorii. Din discuțiile cu alții am inteles ca pe perioada verii e ceva mai scump, iar in extrasezon se mai ieftineste. Vom vedea. >:D<

pingeo
31.10.2013, 20:59:26
Buna ziua

Vroiam sa va intreb ce stiti de cazarea in Focsani, respectiv in apropiere de Focsani. Eu o sa am niste rude care vin din alte parti si o sa imi trebuiasca niste camere. Eu ma gandeam la Hotel Vrancea sau la Dinita sau Pensiunea Dana 2 ca auzisem ca sunt mai ieftine dar nu stiu cum arata acolo daca sunt acceptabile conditiile. Voi ce stiti? :-?

Buna ziua

Vroiam sa va intreb ce stiti de cazarea in Focsani, respectiv in apropiere de Focsani. Eu o sa am niste rude care vin din alte parti si o sa imi trebuiasca niste camere. Eu ma gandeam la Hotel Vrancea sau la Dinita sau Pensiunea Dana 2 ca auzisem ca sunt mai ieftine dar nu stiu cum arata acolo daca sunt acceptabile conditiile. Voi ce stiti?

Buna,

Imi poti da si mie cateva informatii suplimentare te rog?De ex,la cat ajunge camera la hotel Vrancea ,unirea etc?Am vazut ca ai avut nunta..Casa de piatra :*

alis_madalina
12.11.2013, 19:47:15
Buna,

Imi poti da si mie cateva informatii suplimentare te rog?De ex,la cat ajunge camera la hotel Vrancea ,unirea etc?Am vazut ca ai avut nunta..Casa de piatra :*

Pana la urma invitatii mei au stat la Ambasador si a fost 120 RON. La Vrancea si Unirea parca tot asa era. E cel mai ieftin ca pe la pensiuni e mai scump.