PDA

Versiunea completa : formatii nunta

madutza_f
04.08.2010, 22:09:33
atia auzit de formatia orion?
sunt din iasi
am auzit k cer 1500 de euro pt a canta la local si inca 200 pt a-ti canta acasa

Cat_Eyes
05.08.2010, 14:03:18
pai si canta de la 16 (sa zicem, desi acasa ar trebui sa fie mai devreme, noi de la 12 am luat pe cineva) pana a 2a zi la 7?..

madutza_f
06.09.2010, 21:37:52
nu, vin de la 6 la restaurant
ei cer inca 200 de euro pt a canta acasa
si nu stiu dak se merita pt 2 ore cat canta ei
o sa caut un acordeonist
nu cunosti pe nimeni?

Cat_Eyes
08.09.2010, 23:53:14
nu, vin de la 6 la restaurant
ei cer inca 200 de euro pt a canta acasa
si nu stiu dak se merita pt 2 ore cat canta ei
o sa caut un acordeonist
nu cunosti pe nimeni?

bun.. vin de la 6 la resto. si acasa? la ce ora ar veni?
cati sunt in formatie? (cate persoane vor veni pentru 200E)
nu stiu cat a dat tata pentru cei pe care i-a adus acasa si nici nu stiu un numar de telefon, pentru ca s-a ocupat el. pot intreba daca e..

madutza_f
09.09.2010, 18:43:45
bun.. vin de la 6 la resto. si acasa? la ce ora ar veni?
cati sunt in formatie? (cate persoane vor veni pentru 200E)
nu stiu cat a dat tata pentru cei pe care i-a adus acasa si nici nu stiu un numar de telefon, pentru ca s-a ocupat el. pot intreba daca e..

la ora 4 k la 6 e cununia religioasa
sunt 4 in formatie,cred k solista si cel cu orga

sabrine
12.10.2010, 08:04:43
Buna fetelor,
Stie cineva de formatia CHORUS BAND LIVE? canta si muzica populara?Vreau sa semnez contract cu ei..dar nu sunt sigura ca muzica populara este punctul lor forte

PetreC2010
15.10.2010, 23:16:56
Buna fetelor,
Stie cineva de formatia CHORUS BAND LIVE? canta si muzica populara?Vreau sa semnez contract cu ei..dar nu sunt sigura ca muzica populara este punctul lor forte
Sabrina ms de Pm insa eu inca nu am voie sa trimit pe PM ... sunt mai nou pe aici.
De formatie nu pot sa iti dau mai multe detalii aici...in curand o sa pot sa dau si PM ca sa iti las un nr de tel.sau macar situl.Oricum cauta pe net Letitia Moisescu (usoara)si Mihaela Coman Parancea(populara)le gasesti sigur.Noua ne-au facut nunta super acum nah...vezi daca iti placo:-)

pitarumaria
08.02.2011, 23:51:57
Sabrina ms de Pm insa eu inca nu am voie sa trimit pe PM ... sunt mai nou pe aici.
De formatie nu pot sa iti dau mai multe detalii aici...in curand o sa pot sa dau si PM ca sa iti las un nr de tel.sau macar situl.Oricum cauta pe net Letitia Moisescu (usoara)si Mihaela Coman Parancea(populara)le gasesti sigur.Noua ne-au facut nunta super acum nah...vezi daca iti placo:-)

buna! Am semnat si eu pentru nunta cu chorus band si as vrea tare mult sa-mi spui cum au cantat si cine a fost solistul principal. M-ai ajuta enorm

pitarumaria
08.02.2011, 23:54:24
Buna fetelor,

Buna! Eu am nunta in iulie 2011 si am semnat cu chorus band. Tu ai apucat pana acum sa-i auzi cantand?

crycry82
05.04.2011, 20:50:18
buna fetelor...a auzit cineva de formatia orizont???din iasi..??daca da,ce parere aveti?