PDA

Versiunea completa : Fotografi din Bucuresti

BumbleBee
05.08.2010, 18:21:49
Salut, miresici!
Eu cred ca la nunta fotograful este cam al treilea ca importanta, dupa mireasa si mire :). Fotografiile de la nunta sunt cele care raman peste ani si de care toata lumea intreaba cand vine vorba de nunta ta. De aceea, cred ca merita sa platesti mai mult, dar sa ai niste servicii de calitate. Eu am avut nunta in mai, in judetul Arges, ce-i drept, dar fotografii au fost cei de la Ostafi Photography (din Bucuresti). Cu un search pe Google puteti vedea cat de minunati sunt si ce fotografii superbe executa :-p. Eu am fost foarte multumita de serviciile lor si am fost foarte impresionata de Andy Ostafi, care este un profesionist desavarsit...
O nunta de vis si fotografii asemenea va urez!:x

ainival11
22.10.2010, 20:51:37
Salut, miresici!
Eu cred ca la nunta fotograful este cam al treilea ca importanta, dupa mireasa si mire :). Fotografiile de la nunta sunt cele care raman peste ani si de care toata lumea intreaba cand vine vorba de nunta ta. De aceea, cred ca merita sa platesti mai mult, dar sa ai niste servicii de calitate. Eu am avut nunta in mai, in judetul Arges, ce-i drept, dar fotografii au fost cei de la Ostafi Photography (din Bucuresti). Cu un search pe Google puteti vedea cat de minunati sunt si ce fotografii superbe executa :-p. Eu am fost foarte multumita de serviciile lor si am fost foarte impresionata de Andy Ostafi, care este un profesionist desavarsit...

Buna, cam cat au costat serviciile lor ? multumesc anticipat:)

amarilda
26.10.2010, 22:59:03
Salut, miresici!
subscriu in totalitate la ce ai scris, si eu am nunta in iasi dar imi aduc foto din buc..felicitari ptr alegerea fotografului si mai ales ptr alegerea florilor (I :love:tulips!!)...pupici si casa de piatra!:*

iirnuca
03.11.2010, 23:35:42
Salut,

Am vazut si noi portofoliul de pe ostafi , frumos intr-adevar, aveti idee cam cat costa?

irina_dontu
26.11.2010, 09:53:36
A colaborat cineva cu fotografii recomandati de firma de decoratiuni Style Events sau cu cei de la Andreas Foto?

marta21
01.12.2010, 21:57:31
Salut, miresici!

Buna, imi poti da te rog, un pm cu detaliile despre ei? cam cat au costat serviciile lor? multumesc mult

dulca
11.05.2011, 12:54:08
Salut,

Am vazut si noi portofoliul de pe ostafi.ro, frumos intr-adevar, aveti idee cam cat costa?
O sa intreb o verisoara de-a mea din Bucuresti, si cum aflu, anunt imediat.

simina21
20.05.2011, 16:46:22
O sa intreb o verisoara de-a mea din Bucuresti, si cum aflu, anunt imediat.

cam cat costa un album foto cu poze imprimate. cu vreo 30 de file? stie cineva?

lupuelena2009
15.02.2013, 20:21:17
Eu am semnat azi contractul pentru foto si video cu o firma care pare chiar ok , la 650 Euro primesc foto si video dar si album cu trash the dress .Am incercat si la cei de la caseta dar nu ma incata....parca astia au fotografii mai bune si pretul pare chiar interesant . Daca vroiam fara albumpretul scadea cam cu 100 euro
Firma cu care am semnat contractul se numeste gold arena si au mai multe chestii pe acolo insa pe mine ma interesa in special foto si porumbei

Elena

ONETT13
05.03.2013, 00:44:56
Vand roschie de mireasa, model cosmobella, voal cu cristale svarovski. Poze la profil.<:-p<:-p

white_dream
22.01.2015, 13:14:00
Ce recomandari mai sunt pe aceasta tema?