PDA

Versiunea completa : Restaurante in Hunedoara - poze si discutii

Anastacia2009
14.01.2010, 21:13:08
Eu voi face in Restaurant"Casa ROMANEASCA" e foarte frumos :)
Sper sa fie de vis si voi pune si poze.

RalucaAlina
25.01.2010, 17:00:19
Eu voi face in Restaurant"Casa ROMANEASCA" e foarte frumos :)
Sper sa fie de vis si voi pune si poze.
Eu voi face la restaurant Ciuperca in Hunedoara :) multa bafta la organizarii :*

dannutsa
14.05.2010, 21:54:09
Am auzit k este frumos la casa romaneasca:)
noi am vb la hanul Bucura,dar nu prea sunt multumita:(
Imi poti da detalii despre Casa Romaneasca?
la cat ai aj cu meniul?cate locuri sunt..un nr de tel eventual de acolo pt contact!ms mult!!!

dannutsa
19.05.2010, 20:50:59
la cat ai aj cu meniul?cate locuri sunt..un nr de tel eventual de acolo pt contact!ms mult!!!

RalucaAlina
20.05.2010, 10:32:45

nu stiu eu fac nunta la ciuperca in hunedoara ... daca aflu o sa iti spun

Chilly
10.08.2010, 15:40:47
buna, sunt nou venita pe site, si as vrea sa stiu si eu cate ceva despre salile de nunti din judetul nostru, in special zona deva,orastie,hunedoara si mai ales despre cele cu o capacitete den aprox 400 persoane. M-ar interesa in mod special daca stiti cate ceva despre sala de nunti din orastie,pe drumul castaului, nu stiu exact cum se numeste, unii ii zic alionescu:) va multumesc tuturor anticipat si sper cu ajutorul si sfaturile voastre sa-mi realizez o nunta de vis.

stoto
11.10.2010, 11:29:52
http://img.weddingcountdown.com/ticker/stw299e87ax.png (http://www.weddingcountdown.com)

stoto
11.10.2010, 11:31:10
A aranjat careva dintre voi sala cu cei de la Coralia Design din Deva? Ce parere aveti?

luiza04
08.01.2011, 20:42:13
A facut vreuna din mirese nunta la restaurantul Maestro din Deva??? Ma intereseaza pareri, a fost suficient loc? Cum a fost servirea? ...[-o<^:)^orice...

ankyelena
02.04.2011, 15:55:22
buna, de coaralia design nu am auzit nimic, in schimb cineva spunea de almi deco ca sunt super tari. am intrat si la ei pe site si chiar mi-au placut pozele facute de ei.
mai stie cineva ceva in plus despre almi deco? preturi? sau orice alceva m-ar fi de ajutor. ms

pyciulika
03.05.2011, 23:23:25
buna, sunt nou venita pe site, si as vrea sa stiu si eu cate ceva despre salile de nunti din judetul nostru, in special zona deva,orastie,hunedoara si mai ales despre cele cu o capacitete den aprox 400 persoane. M-ar interesa in mod special daca stiti cate ceva despre sala de nunti din orastie,pe drumul castaului, nu stiu exact cum se numeste, unii ii zic alionescu:) va multumesc tuturor anticipat si sper cu ajutorul si sfaturile voastre sa-mi realizez o nunta de vis.
Cred ca ne cunosteam nu sunt sigura. Ma bucur ca vom avea nunta in acelasi an.Pt 400 de persoane ar fi foarte frumos laConac Archia.Am vazut niste poze superbe acolo .Sau Ciperca Hunedoara .
Spor in continuare la organizari. Te pup

Chilly
13.05.2011, 16:53:42
Cred ca ne cunosteam nu sunt sigura. Ma bucur ca vom avea nunta in acelasi an.Pt 400 de persoane ar fi foarte frumos laConac Archia.Am vazut niste poze superbe acolo .Sau Ciperca Hunedoara .
Spor in continuare la organizari. Te pup

De unde crezi k ne cunoastem? La Ciuperca HD am fost, mi-a placut dar nu e loc pt 400 de persoane si nu cred k nici la archia, poate la cort sau nu stiu...oricum in 3 iunie am n banchet acolo si ma interesez de mai multe, mersi oricum.pupici

pushica_c
01.11.2011, 11:14:15
buna, de coaralia design nu am auzit nimic, in schimb cineva spunea de almi deco ca sunt super tari. am intrat si la ei pe site si chiar mi-au placut pozele facute de ei.
mai stie cineva ceva in plus despre almi deco? preturi? sau orice alceva m-ar fi de ajutor. ms

Buna
Ai gait pe cineva? Eu am vazut pe forum ca multe miresici s au plans de a.d. Si eu am intrat pe site si la fel...
Nu stiu daca fac nunti in deva dar cauta floraria emilia in hd. Au site. Eu cu ei merg si imi plac ffff mult pt ca au huse de scaun nelucioase, ceea ce e foarte important pt mine!!! Am un fix!
Success

butterflygirl
01.11.2011, 23:39:27
Buna
Ai gait pe cineva? Eu am vazut pe forum ca multe miresici s au plans de a.d. Si eu am intrat pe site si la fel...
Nu stiu daca fac nunti in deva dar cauta floraria emilia in hd. Au site. Eu cu ei merg si imi plac ffff mult pt ca au huse de scaun nelucioase, ceea ce e foarte important pt mine!!! Am un fix!
Success

si deco efect au huse din brocart. :)
la asta am tinut si eu foarte tare.sa nu am huse de saten :-&

andredeia
16.11.2011, 16:25:50
dragutelor,poate cineva sa-mi spuna ceva despre Pensiunea Cora din Hateg?
ati fost la vreo nunta,petrecere?cum vi s-a parut?
mersi

marygreen
24.11.2011, 05:55:10
Buna fetelor :)
Poate stiti voi mai multe detalii despre conacul Archia sau daca ati fost acolo la vreo nunta ce parere v-a lasat?
merci ;;)

Chilly
24.11.2011, 22:27:31
cortul arata super, daca faci nunta pe timp de vara e ok, dar pe toamna-iarna e mai naspa k e cald doar langa aeroterme, insa sala in general e naspa, zici ca stai mereu suspendat, la mese stai intr-o parte, pana si bautura in pahar sta intr-o parte k asa e constructia, pe ringul de dans nu mai zic, ai impresia k te duci in cap la unele dansuri, in rest mancarea e buna dar meniul mi se pare exagerat de scump pt ce si cat ofera,chelnerii destul de ok, am fost la mai multe evenimente dar nu mi-as face nunta acolo, decat strict pt cum arata aranjat cortul...acum depinde si ce fel de oameni sunt la nunta, k daca sunt doar de-astia simandicosi e super, dar pt un om obisnuit mi se pare un pic prea mult,adica e enervant cel putin la bauturi,nu iti poti turna singur nimic, vine chelnerul si iti toarna pe jumate in pahar...la un moment dat deja imi era si rusine sa mai cer ceva de baut,mai bine am rabdat de sete decat sa ii tot cer....