PDA

Versiunea completa : Case de moda din Braila

Floric_album
22.08.2010, 09:03:39
Salut. Stie cineva preturi la manopera de la case de moda din Braila. Stiu ca s-a vorbit de Catalina Fashion si Noel parca ar fi mai rasarite (ca si calitate) dar la ce preturi? Intentionez sa imi confectionez rochia de nasa si as vrea sa stiu la ce sa ma astept finanaciar si calitativ.
Multumesc.

ameli2008
22.08.2010, 14:47:15
salut. Stie cineva preturi la manopera de la case de moda din braila. Stiu ca s-a vorbit de catalina fashion si noel parca ar fi mai rasarite (ca si calitate) dar la ce preturi? Intentionez sa imi confectionez rochia de nasa si as vrea sa stiu la ce sa ma astept finanaciar si calitativ.
Multumesc.
buna,eu mi-am facut rochitele de nasa la catalina fashion,mie imi plac ff mult,revin cu poze dupa nunta.o recomand cu incredere.

Floric_album
23.08.2010, 09:16:20
buna,eu mi-am facut rochitele de nasa la catalina fashion,mie imi plac ff mult,revin cu poze dupa nunta.o recomand cu incredere.

Cat te-a costat toata afacerea? Cate articole ti-ai cusut acolo?

ameli2008
23.08.2010, 20:17:29
[QUOTE=Floric_album;3535267]Cat te-a costat toata afacerea? Cate articole ti-ai cusut acolo?mi-am facut 2 rochii.

Floric_album
26.08.2010, 12:23:33
Am fost ieri la Catalina fashion (la d-na Catalina, specific Nu la cumnata sa). Dar....NU am fost incantata la prima vedere. In primul rand ca Nu mi-a oferit sfaturi despre ce sa cumpar (ca material) cum si ce fel. Mi-a spus in schimb ca modelul ales de mine nu o sa ma avantajezeze dar sa cumpar 4 m jumatate de matrial (ce vreau eu) si ea o sa imi faca o rochie pe gustul meu. Dar.....de unde stie ea gustul meu?????? Oricum total neprofesionist m-a tratat ca pentru prima intalnire cu un potential client. Fie e sictirita de cati clienti are, caci are Slava Domnului, fie asta estilul ei de comerciant uzat.
Pacat. Concluzi intalnirii de ieri...M-am dus si m-am intors vaca sau Am venit cu ideile mele si am pelcat cu ideile ei...oricum impacata si rezolvata toit nu sunt. Mai mult am vb cu o alta doamna de acolo care m-a destupat in privinta materialelor ca si culori ce mi se potrivesc contexturi, etc.
Astept parerile voastre despre relatia cu d-na.

Floric_album
26.08.2010, 22:30:07
Am fost azi l aun magazin de materiale si totodata si croitorie, mai frumos spus casa de moda Gabriel's Fashion din Ga;ati. Avand experienta de ieri cu d/na Catalina ...am ramas placut impresionata de modul de prezentare si abordare a persoanlului de la GAbriel's. I/as cumpara un abonament d/nei Catalina cum sa invete sa vorbeasca si sa isi vanda marfa.
Oricum daca Habib are marfa buna...acest magazin primeaza la capitolul broderii si dantelarii. Bi si preturi pe masura dar important ca iti gasesti. Nu am stiu de el pana acum dar merita. Deci cand aveti nevoie dati o cautare pe goagal despre Gabrie's fashion Galati. Merita.

amorita
23.05.2012, 15:22:47
doar ce s-a deschis in Braila un magazin nou de rochii de mireasa, bella boutique. a fost cineva?