PDA

Versiunea completa : Restaurante din Vaslui

Roxy25
03.09.2010, 14:06:22
Buna, sunt o miresica de 2011. Nunta va fi in Vaslui, dar inca nu am ales restaurantul pt ca atat eu cat si ginerica lucram in Bucuresti. Am nevoie de niste sugestii. Am auzit ca restaurantul hotelului Europa ar fi ceva mai dragut dar nu stiu ce sa zic....nu sunt prea convinsa. Pozele de pe site-ul hotelului nu aratau grozav. Eu imi doresc o locatie deosebita. Si...nunta va fi de cca 140-150 persoane. Astept sugestiile voastre. Va multumesc.
Ps: Eu nu am fost in Vaslui decat o singura data si am stat o zi => habar n-am ce restaurante sunt in vaslui.:-s

Cat_Eyes
03.09.2010, 14:54:05
Buna, sunt o miresica de 2011. Nunta va fi in Vaslui, dar inca nu am ales restaurantul pt ca atat eu cat si ginerica lucram in Bucuresti. Am nevoie de niste sugestii. Am auzit ca restaurantul hotelului Europa ar fi ceva mai dragut dar nu stiu ce sa zic....nu sunt prea convinsa. Pozele de pe site-ul hotelului nu aratau grozav. Eu imi doresc o locatie deosebita. Si...nunta va fi de cca 140-150 persoane. Astept sugestiile voastre. Va multumesc.
Ps: Eu nu am fost in Vaslui decat o singura data si am stat o zi => habar n-am ce restaurante sunt in vaslui.:-s

presupun ca unul dintre voi este din vaslui (el, reiese din faptul ca nu ai fost decat o data in VS). iti sugerez sa mergeti pana in oras si sa vizitati fiecare restaurant; e usor de ajuns, orasul nu e mare si altfel e sa alegi singura, neinfluentata.
nu stim ce preferi tu: sala mare, spatioasa sau mancare cat mai gustoasa? sunt multe de luat in calcul atunci cand alegi o locatie.
te sfatuiesc sa faci o vizita in VS cat mai repede, pentru e posibil ca restaurantele cele mai .. ok, sa zic asa, au inceput deja sa incheie contracte pe anul viitor.

si noi locuim in B, dar pentru fiecare serviciu pe care l-am luat din VS am mers personal pana acolo. si mergand, si tot nu s-a facut cum am discutat fata in fata, dar sa mai fi vorbit la telefon sau sa fi ales tinand cont de parerea lui x sau a lui y?
numai bine.

Cat_Eyes
03.09.2010, 14:58:27
ps: la acest thread ai cam toate numele restaurantelor pe care merita sa le vezi in oras. poti cauta pe net numere de telefon si poti stabili intalnire pentur fiecare intr-o anumita zi in care hotarati sa mergeti.
s-a mai deschis unul de curand, in aceasta vara

Roxy25
06.09.2010, 09:30:51
ps: la acest thread ai cam toate numele restaurantelor pe care merita sa le vezi in oras. poti cauta pe net numere de telefon si poti stabili intalnire pentur fiecare intr-o anumita zi in care hotarati sa mergeti.
s-a mai deschis unul de curand, in aceasta vara
Iti multumesc frumos pt ajutor. Oricum aveam de gand sa mergem in vaslui sa vedem ce restaurante interesante sunt. Doar ca intrasem putin in panica. Am vazut pe net cateva poze ale unor restaurante si...nu am vazut nimic care sa-mi placa. Caut o locatie care in primul rand sa arate foarte bine (de exemplu: http://www.alona.ro/)

Cat_Eyes
06.09.2010, 11:29:00
wow, e foarte frumos! sau cel putin, pozele sunt bine alese.
oricum, nu merge cu asteptari foarte mari. si mie mi-ar fi placut un anume tip de restaurant, dar... nu am gasit.. si a trebuit sa aleg din 'oferta' efectiva.

bianca24sv
07.09.2010, 14:19:46
Iti multumesc frumos pt ajutor. Oricum aveam de gand sa mergem in vaslui sa vedem ce restaurante interesante sunt. Doar ca intrasem putin in panica. Am vazut pe net cateva poze ale unor restaurante si...nu am vazut nimic care sa-mi placa. Caut o locatie care in primul rand sa arate foarte bine (de exemplu: http://www.alona.ro/)

:)...da arata super locatia dar cam slabe sanse in Vaslui. Nici eu nu sunt de loc din Vs dar dupa multe cautari zic eu... am facut cea mai buna alegere; nunta am facut-o la Stil in parcul Copou si am fost destul de multumita de tot.
Din cate am mai auzit la Casa Alba ar fi tot foarte frumos dar nu prea dispun de multe locuri in interior.
Multa bafta la cautat!!!

Roxy25
07.09.2010, 14:53:19
:)...da arata super locatia dar cam slabe sanse in Vaslui. Nici eu nu sunt de loc din Vs dar dupa multe cautari zic eu... am facut cea mai buna alegere; nunta am facut-o la Stil in parcul Copou si am fost destul de multumita de tot.
Din cate am mai auzit la Casa Alba ar fi tot foarte frumos dar nu prea dispun de multe locuri in interior.
Multa bafta la cautat!!!
Da, la "impresie artistica" restaurantul Casa Alba e tentant , insa mult prea mic. Nu am vaut poze din restaurantul Stil, nu am gasit nimic pe net. Sper sa ajungem cat de curand in Vaslui sa-l vedem. :)

bianca24sv
07.09.2010, 16:00:43
Da, la "impresie artistica" restaurantul Casa Alba e tentant , insa mult prea mic. Nu am vaut poze din restaurantul Stil, nu am gasit nimic pe net. Sper sa ajungem cat de curand in Vaslui sa-l vedem. :)

Daca vrei iti pot arata eu niste foto.....dar cel mai bine e sa vezi cu ochii tai

ciocolatika
07.09.2010, 21:20:50

Buna Roxy....in primul rand..Alona e din Barlad...tu unde vrei sa faci nunta?in oras Vaslui?
Foarte frumos este restaurantul deschis vara asta Bliss(fostul Porumbelul Alb)..
in al doilea rand...dak iti alegi o firma de decoratiuni buna si ai banutzi...vei reusi sa'ti faci nunta asha cum doresti.
in al treilea rand totul depinde de bugetul alocat ptr Nunta voastra!

Multa bafta!:*

Cat_Eyes
09.09.2010, 00:54:51
eu zic ca in primul rand depinde de buget.
am vazut Blissul, pare ok, dar .. cel mai bine mergi si vezi oferta.
sunt curioasa ce vei alege.
succes :)

Roxy25
09.09.2010, 13:52:28
Buna Roxy....in primul rand..Alona e din Barlad...tu unde vrei sa faci nunta?in oras Vaslui?
Foarte frumos este restaurantul deschis vara asta Bliss(fostul Porumbelul Alb)..
in al doilea rand...dak iti alegi o firma de decoratiuni buna si ai banutzi...vei reusi sa'ti faci nunta asha cum doresti.

Da, stiu ca Alona e in Barlad#-o Il dadusem ca exemplu de restaurant care arata bine. E prima data cand aud de restaurantul Bliss. Abia astept sa ajung in vs sa studiez oferta:P Din ce am vazut pe net pana acum, cred ca restaurantul hotelului Europa e cel mai bine aranjat.

Roxy25
09.09.2010, 13:54:13

Tu esti in poza? wowwwww!!!!! imi place rochia ta la nebunie. de unde ti-ai luat-o?

Roxy25
09.09.2010, 13:57:19
Daca vrei iti pot arata eu niste foto.....dar cel mai bine e sa vezi cu ochii tai
Ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai arata cateva poze. :*

Ralk
19.09.2010, 20:09:12
Salut,

Si eu sunt miresica de 2011 si saptamanile astea ne chinuim sa alegem restaurantul. Pana saptamana trecuta aveam 2 variante: Copou si Everest. Copoul a picat (s-a mers sa se discute cu ei si nu ne-a placut ne ne-au zis) si acum cautam o noua alternativa. Everestul ne place f tare dar are capacitate cam mica pentru ce avem noi nevoie (incap max 180 pers, si ca dezavantaj are ringul micut) si noi cautam ~ 200 cu un ring mai mare. Saptamana viitoare mergem sa vedem unul la Moara Grecilor (Carul cu Flori, parca). Sper sa ne placa.

dohanallynaro
20.09.2010, 15:01:09
Salut,

Si eu sunt miresica de 2011 si saptamanile astea ne chinuim sa alegem restaurantul. Pana saptamana trecuta aveam 2 variante: Copou si Everest. Copoul a picat (s-a mers sa se discute cu ei si nu ne-a placut ne ne-au zis) si acum cautam o noua alternativa. Everestul ne place f tare dar are capacitate cam mica pentru ce avem noi nevoie (incap max 180 pers, si ca dezavantaj are ringul micut) si noi cautam ~ 200 cu un ring mai mare. Saptamana viitoare mergem sa vedem unul la Moara Grecilor (Carul cu Flori, parca). Sper sa ne placa.

Bine ai venit!
Langa Carul cu flori mai este Crismona, mie mai mult mi-a placut ala! Si mai este la Brodoc ceva, o pensiune cu restaurant, o poti inchiria pe toata daca ai multi invitati, acolo e dezvanatajul ca sunt mai multe sali si lumea ar sta separata. Restaurant mare este si la Europa, destul de aeresit din cate am vazut. La copou e mai greu de comunicat, dar daca treci peste impedimentul asta....noi am reusit sa trecem :)
Spor la cautari, sa ne spui si noua ce ai gasit!

agnesas
20.09.2010, 16:49:35
Buna! Carul cu flori este superb, foarte spatios ar incapea foarte bine 200 de persoane si ringul de dans este mare si pozitionat pe mijloc daca nu ma insel.

Ralk
22.09.2010, 21:38:57
Bine ai venit!
Langa Carul cu flori mai este Crismona, mie mai mult mi-a placut ala! Si mai este la Brodoc ceva, o pensiune cu restaurant, o poti inchiria pe toata daca ai multi invitati, acolo e dezvanatajul ca sunt mai multe sali si lumea ar sta separata. Restaurant mare este si la Europa, destul de aeresit din cate am vazut. La copou e mai greu de comunicat, dar daca treci peste impedimentul asta....noi am reusit sa trecem :)
Spor la cautari, sa ne spui si noua ce ai gasit!

Principalul impediment la Copou a fost faptul ca ne impuneau nunta de zi (program 12-24)...ni s-a parut f ciudat avand in vedere ca anul acesta se fac nunti de noapte. Probabil vor sa schimbe de la anul. habar nu am. Am auzit si de localul de la Brodoc dar nu l-am vazut si Europa nici nu am luat in calcul. La crismona am fost la o nunta si nu am fost extraordinar de incantata de sala si de servire. Am mai auzit de un nou local care se construieste acum in Zona Industriala (pe malul lacului de la fostul Hitrom) si va fi deschis la anul in aprilie...dar pare cam riscant. Oricum vineri plecam spre Vaslui sa vizitam localuri.

dohanallynaro
24.09.2010, 11:27:35
Principalul impediment la Copou a fost faptul ca ne impuneau nunta de zi (program 12-24)...ni s-a parut f ciudat avand in vedere ca anul acesta se fac nunti de noapte. Probabil vor sa schimbe de la anul. habar nu am. Am auzit si de localul de la Brodoc dar nu l-am vazut si Europa nici nu am luat in calcul. La crismona am fost la o nunta si nu am fost extraordinar de incantata de sala si de servire. Am mai auzit de un nou local care se construieste acum in Zona Industriala (pe malul lacului de la fostul Hitrom) si va fi deschis la anul in aprilie...dar pare cam riscant. Oricum vineri plecam spre Vaslui sa vizitam localuri.
Nunta de zi?:O:-Bn-am auzit de asa ceva!
E prima data cand aud asa ceva!

ciocolatika
24.09.2010, 22:39:25
Tu esti in poza? wowwwww!!!!! imi place rochia ta la nebunie. de unde ti-ai luat-o?

Da eu sunt...de la Lorange din Iulius Mall iasi;;);;)..multumesc

Ralk
25.09.2010, 19:51:32

Nici noi nu auzisem de asa ceva. Stiam ca in Ardeal se fac, dar nu in Moldova. Zic ei ca ar fi noua 'moda'. Dar parintii ne-au recomdandat sa zicem pas pentru ca la noi lumea nu e obisnuita si nu-ti vine nimeni la ora 14 la restaurant. Si daca vrei sa faci civil si religios in aceeasi zi?

Ralk
25.09.2010, 19:55:20
Salut,

Am fost astazi sa vedem 'Carul cu flori'. Ne-a placut. Singura 'problema' ar fi ca nu se fumeaza inauntru ci afara, au o terasa amenajata in spate. Nu am facut poze, dar azi ornau pentru o nunta de 70 de pers si arata bine (nu foloseau nici jumatate din capacitate), saptamana viitoare au zis ca au una de 150 si mesele vor fi altfel puse. Poate reusim sa tragem o fuga si atunci si astfel sa ne hotaram. Dar per total e frumos si avem referinte bune(de la persoane care au facut nunta acolo acum o luna).

Roxy25
27.09.2010, 16:07:26
Yup....Am fost eu acum doua saptamani la o "nunta de zi". A inceput la ora 14:30 si s-a terminat pe la 12:30. M-am simtit neasteptat de bine, pt ca esti mai odihnit si in timpul nuntii, dar si a doua zi. Mi-a placut mult. Ideea e ca la noi in Moldova nuntile nu se tin ziua, si ni se pare ciudat. Dar in Ardeal toate nuntile sunt de zi. Si, dupa parerea mea, e mai bine asa. Si toate astea venind de la o persoana foarte reticenta initial la nuntile de zi. Dupa ce am vazut..m-am convins:P

Ralk
18.10.2010, 21:11:33
Pana la urma am rezervat la Caru' cu flori. Acum urmeaza cautarea formatiei...

dohanallynaro
19.10.2010, 08:47:31
Pana la urma am rezervat la Caru' cu flori. Acum urmeaza cautarea formatiei...

Felicitari pentru alegerea restaurantului, incet-incet incep sa se lege lucrurile, asa-i?
Multa bafta cu formatia, sa ne spui asupra cui te-ai oprit....noi vom avea DJ

savi
19.10.2010, 12:04:03
Buna miresicilor, sunt o mireasa de 2011 in Vaslui, am rezervat restaurantul Stil din Copou pentru 1 octombrie 2011..daca mai sunt miresici aici care vor face nunta acolo mi-ar face placere sa discutam.
Va pup

stefy82ag
20.10.2010, 23:37:23
buna...cine ma poate ajuta cu niste poze d la restaur Bliss din vaslui...firme de decorat..imi puteti recomanda ceva..va rog..nu ne aflam in tara..mersik

miand
04.11.2010, 10:26:33

Din cate am vazut avem nunta odata. Eu am inchiriat Restaurantul Crismona, cel de la iesire din Vaslui, cum mergi inspre Iasi. Casa Alba e ok ca si locatie, asta daca nu ai prea multi invitati, si nu ai nevoie de ring prea mare. Pe mine ma enerveaza la culme stalpii de pe mijloc, care sincer stau in calea privirii invitatilor. Daca mai e ceva... ne mai putem ajuta. ;)

Mihaela

dohanallynaro
04.11.2010, 21:46:18
buna...cine ma poate ajuta cu niste poze d la restaur Bliss din vaslui...firme de decorat..imi puteti recomanda ceva..va rog..nu ne aflam in tara..mersik

buna, incearca cu kikidecor, cauta pe google si gasesti site-ul lor. sunt doua fete tinere super de treaba, cu idei noi.
noi chiar maine mergem sa semnam contract cu ele:)
multa bafta

o_moaka
17.11.2010, 23:42:36
miand....te asteptam si pe topicul miresicilor de septembrie 2011>:D<
Si eu tot la Crismona voi avea nunta si se pare ca o voi avea cu cateva saptamani inaintea ta;))

Roxy25
05.01.2011, 15:24:22
Buna miresicilor, sunt o mireasa de 2011 in Vaslui, am rezervat restaurantul Stil din Copou pentru 1 octombrie 2011..daca mai sunt miresici aici care vor face nunta acolo mi-ar face placere sa discutam.
Va pup
Buna, Savi!
In primul rand felicitari pt. rezervarea restaurantului Stil. As dori sa stiu care sunt conditiile celor de la Stil. Noi locuim in Bucuresti, am ajuns acum de sarbatori in vaslui si am avut neplacuta surpriza de a gasi ambele restaurante din parcul Copou inchise:((. Suntem interesati de locatie, deci daca m-ai putea ajuta cu informatii referitoare la pretul meniului/ persoana, avans, decor, etc ti-as fi recunoscatoare.
Multumesc si bafta in continuare la pregatiri.

irina1980
25.01.2011, 23:01:02
Despre La Livada poate sa imi dea cineva detalii va rog ;;)

Roxy25
26.01.2011, 08:24:36
Buna Mihaela,
Noi ne hotaraseram initial sa facem nunta la Stil, dar apoi ne-am razgandit si am dat ASEARA avansul la restaurantul "Diplomat" din Iasi. Nunta va fi pe 24 septembrie 2011. Desigur, azi-noapte nu am putut sa inchid un ochi :D
Iti doresc o nunta ca-n povesti!

Din cate am vazut avem nunta odata. Eu am inchiriat Restaurantul Crismona, cel de la iesire din Vaslui, cum mergi inspre Iasi. Casa Alba e ok ca si locatie, asta daca nu ai prea multi invitati, si nu ai nevoie de ring prea mare. Pe mine ma enerveaza la culme stalpii de pe mijloc, care sincer stau in calea privirii invitatilor. Daca mai e ceva... ne mai putem ajuta. ;)

Mihaela

mymoni
11.03.2011, 00:05:25
buna, incearca cu kikidecor, cauta pe google si gasesti site-ul lor. sunt doua fete tinere super de treaba, cu idei noi.
noi chiar maine mergem sa semnam contract cu ele:)
multa bafta
Buna,

Imi poti da detalii despre contract?
cam la ce suma ajunge?

katinutza
14.04.2011, 11:55:58
Buna fetelor,
vreo miresica care are nunta la Crama domneasca este pe aici?
:*poate mai impartasim idei.

dohanallynaro
14.04.2011, 16:36:49
Buna,

Imi poti da detalii despre contract?
cam la ce suma ajunge?

Abia acum am vazut mesajul, nu pot sa-ti spun o suma exacta, totul depinde de ce vrei tu. Pe mine ma ajunge undeva la 2500 lei, dar depinde de flori, de materiale, de tot....:) multa bafta

stefisor
15.04.2011, 09:42:45
Buna fetelor,
vreo miresica care are nunta la Crama domneasca este pe aici?
:*poate mai impartasim idei.

Salut,
Eu am avut nunta anul trecut la Crama Domneasca
Daca te pot ajuta cu ceva ... sunt aici .
Mult spor la miresit !

katinutza
15.04.2011, 16:48:14
Salut,
Eu am avut nunta anul trecut la Crama Domneasca
Daca te pot ajuta cu ceva ... sunt aici .
Mult spor la miresit !
buna,
ma intereseaza ce meniu ai ales,daca a fost suficienta mancare,daca ati adus voi bauturile sau ati ales sa fie incluse in meniu si daca ati platit separat si personalul.Cam multe nelamuriri...
multumesc

stefisor
20.04.2011, 18:42:02
buna,
ma intereseaza ce meniu ai ales,daca a fost suficienta mancare,daca ati adus voi bauturile sau ati ales sa fie incluse in meniu si daca ati platit separat si personalul.Cam multe nelamuriri...
multumesc

Salut,
Am ales meniul ala cu totul inclus , patru feluri de mancare a fost mai mult decat suficient si foarte gustoasa.
Bautura a fost inclusa in meniu dar am mai adus eu niste whisky sa fiu sigura ca este din belsug ca doar asta era limitat (cate o suta la fiecare barbat ) ,la doamne cate un coktail la doamne (bun si ala), sampanie pentru la intare am mai luat sa fie sigura ca imi ajunge dar nu ar mai fi fost nevoie iar personalul cred ca a fost inclus in pretul meniului dar nu mai stiu sigur .
A fost neasteptat de bine , ringul un pic cam mic pentru ca planuiam o nunta mica si a iesit o nunta mai maricica dar stii cum e cei ce se iubesc .... .
Daca sefa de sala este tot doamna Mihaela sau Mariana (o doamna cu parul lung, brunet si prins in coada ) asculta de sfaturile ei , stie ce spune si nu te invata de rau eu am fost fost norocoasa sa o am aliat.
Mult spor la miresit!
Daca mai ai intrebari ... .

mymoni
14.05.2011, 21:20:42
Abia acum am vazut mesajul, nu pot sa-ti spun o suma exacta, totul depinde de ce vrei tu. Pe mine ma ajunge undeva la 2500 lei, dar depinde de flori, de materiale, de tot....:) multa bafta
multumesc! Da..cam atat si pe mine!

Ralk
14.07.2011, 22:48:46
Fetelor,

Sunt printre voi care au nunta in perioada urmatoare la Crismona, Carul cu Flori sau ce restaurante mai sunt in Moara Grecilor? Ati vazut ca se lucreaza la largirea strazii si e groaznic la intrarea in restaurant. Eu sper sa termine in 3 luni, altfel o sa fie un stres in plus.

o_moaka
15.07.2011, 10:51:35
Fetelor,

Sunt printre voi care au nunta in perioada urmatoare la Crismona, Carul cu Flori sau ce restaurante mai sunt in Moara Grecilor? Ati vazut ca se lucreaza la largirea strazii si e groaznic la intrarea in restaurant. Eu sper sa termine in 3 luni, altfel o sa fie un stres in plus.

Eu am la Crismona in 3 Septembrie...Intr-adevar se lucreaza la latirea strazii, insa de cate ori am mers pe acolo, cei de la Crismona aveau mereu pus niste pietris sau nisip in dreptul portii astfel incat sa poti intra cu masina fara probleme in curte...Patronii vin in fiecare zi cu masina acolo, deci trebuie sa isi asigure intrarea:D

Acum am vazut ca tu ai la Caru cu flori...intr-adevar e mai rau acolo pentru ca nu au parcare facuta separat ci ar trebui sa parchezi direct in strada:-s

Ralk
02.08.2011, 22:37:30
Eu am la Crismona in 3 Septembrie...Intr-adevar se lucreaza la latirea strazii, insa de cate ori am mers pe acolo, cei de la Crismona aveau mereu pus niste pietris sau nisip in dreptul portii astfel incat sa poti intra cu masina fara probleme in curte...Patronii vin in fiecare zi cu masina acolo, deci trebuie sa isi asigure intrarea:D

Acum am vazut ca tu ai la Caru cu flori...intr-adevar e mai rau acolo pentru ca nu au parcare facuta separat ci ar trebui sa parchezi direct in strada:-s

Am fost anul trecut la o nunta la Crismona si parcarea lor nu face fata. Toata lumea o sa parcheze pe unde apuca. In weekend merg in Vaslui si o sa vad cum merg lucrarile.

o_moaka
02.08.2011, 22:40:45
Am fost anul trecut la o nunta la Crismona si parcarea lor nu face fata. Toata lumea o sa parcheze pe unde apuca. In weekend merg in Vaslui si o sa vad cum merg lucrarile.

Merg foarte bine lucrarile...deja au terminat primul sens de mers pe acolo...au dat drumu si la circulatie pe banda respectiva...Acum ma gandesc ca vor incepe lucrarile la cealalta banda:-s
Referitor la Crismona depinde si de cate masini vor fi...oricat de mica ar fi macar exista si acea parcare...daca nu ar fi fost deloc era mai rau ca nu aveau unde parca atatea masini

tcv16
06.08.2011, 18:01:31
in iulie cand am avut noi au fost 2 nunti la crismona si ne am descurcat cu parcarea

Merg foarte bine lucrarile...deja au terminat primul sens de mers pe acolo...au dat drumu si la circulatie pe banda respectiva...Acum ma gandesc ca vor incepe lucrarile la cealalta banda:-s
Referitor la Crismona depinde si de cate masini vor fi...oricat de mica ar fi macar exista si acea parcare...daca nu ar fi fost deloc era mai rau ca nu aveau unde parca atatea masini

Ralk
11.08.2011, 14:47:53

Intradevar am vazut si eu progrese, insa tot urat e in Moara Grecilor si Vaslui cu atat de multe lucrari
M-am interesat si restaurantul Caru' cu Flori are parcarea in spate, deci rasuflu usurata din acest punct de vedere.

Miresica_Rusu
12.09.2013, 18:50:09
Fetelor, caut si eu un restaurant pt 2014 in Vaslui. O sa avem sub 100 invitati, deci o nunta mica si nu am vrea sa ne intindem cu bugetul prea mult. Pana acu am luat in considerare Minion si Crismona. Astept sfaturi si pareri. [-o<

andreea_puy
01.01.2014, 15:16:36
buna tuturor! La multi ani si un an nou cat mai bun! Eu am facut nunta la Ambasador , in cartier, la restaurantul de la etaj si au si un restaurant mai mic la parter. Am fost si la Minion la cineva la nunta si a fost frumos.

BlackButterfly
04.02.2014, 07:54:02
Buna, si eu am la Ambasador pe 7 iunie. Poti sa imi spui cum a fost, nemultumiri, chestii bune, la ce sa fiu atenta?

andreea_d14
16.04.2014, 11:53:43
Buna!
A facut cineva nunta la restaurant Classic, Vaslui?
Voi avea nunta anul viitor si as vrea sa aflu cateva pareri, sugestii, cu atat mai mult cu cat restaurant este relativ nou, iar eu traiesc acum in Bucuresti si e mai greu sa aflu informatii depsre restaurant. Multumesc!