PDA

Versiunea completa : TERASA GRADINA CU FLORI din Botosani

new_secret84
23.09.2010, 09:40:37
Buna fetelor, ma numesc Dana si sunt noua la voi pe forum.Sper sa putem imparti idei..pareri..si daca tot am intrat pe forum, as avea o prima intrebare: A FOST CINEVA LA VREO NUNTA SAU A AVUT VREO MIRESICA NUNTA LA GRADINA CU FLORI DIN BOTOSANI? Cea situata in CENTRUL VECHI? ma refer la local, nu la terasa ,caci terasa e superba..:-?Capacitatea salii s-ar incadra foarte bine cu numarul de invitati pe care il vom avea..Prietenului meu ii place foarte mult localul dar eu sunt putin rezervata.[-(.astept pareri..multumesc

anyta
23.09.2010, 10:46:36
eu am fost la o cumatrie si pot sa zic ca a fost foarte frumos...plus ca mancarea este foarte buna.

solmizel
23.09.2010, 13:25:55
Mie nu mi-a placut pt ca sala e divizata in separeuri. In rest, arata frumos

C_Raluca
23.09.2010, 15:16:44
Am fost si eu weekendul trecut in localul asta dar e numai separeuri si e micut.
Bine acum depinde de cati invitati ai si cum veti aseza mesele.
Eu am stat chiar in sala de la intrare si in separeu, pe partea stanga, era o nunta ceva, ca era lumea imbracata prea de nunta.
Bafta multa cu pregatirile.
Poate mai impartasim din idei :*

new_secret84
23.09.2010, 15:59:04
Mie nu mi-a placut pt ca sala e divizata in separeuri. In rest, arata frumos

Vai de mine si de mine...ce inseamna sa fii nou pe un forum..m-am invartit prin site-ul asta pana sa dau de subiectul deschis de mine..de am ametit..!!! :((:))
Intr-un fel faptul ca sala e divizata ma ajuta mult mai bine sa imi pun invitatii din partea mea intr-o sala..din partea mirelui in alta si din cea a nasilor in alta..nu e asta o problema..eu imi fac cumva griji din cauza separeurilor sa nu cada rau ca si idee..pt ca de simtit bine nu imi fac probleme..noi am fost anul trecut de revelion acolo si ne-am simtit de nota1000..a fost superb..chelnerii foarte ospitalieri..mancarea foarte buna..
<:-Psimteam nevoia de alta pareri ..impresii..legate de modul in care a fost amenajata sala...si in mare..cum le-a cazut ideea cu separeuri invitatilor..daca ramane loc de dans..si tot asa.. va multumesc mult pentru parerile voastre si mai astept si altele..

new_secret84
23.09.2010, 16:01:24
eu am fost la o cumatrie si pot sa zic ca a fost foarte frumos...plus ca mancarea este foarte buna.

pot sa imi spui te rog parerea despre cum a fost aranjata sala?a-ti avut loc de dans? cam cate persoane a-ti fost? pt ca noi vom avea cam 60 de persoane..ceea ce inseamna ca facem o nunta : "de familie" ..multumesc