PDA

Versiunea completa : Crama Haiduceasca

Mariana_GL
11.02.2007, 20:57:11
Buna fetelor!
Mai e cineva pe aici care a avut nunta la Crama? As vrea sa mai aud si alte pareri, impresii (pro sau contra) despre local si personalul de acolo.
Noi avem pe 8 septembrie acolo si suntem foarte incantati deocamdata.
Va multumesc. :*
Spor la pregatiri viitoarelor miresici!

printzesa_26
23.02.2007, 11:58:05
Imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc.....:( Dar o prietena de-a mea care a facut nunta acolo si la care a participat si eu mi spus doar atat : Fuuuugi da Crama haiduceasca. Sper sa nu fi fost prea dura. :-\ Dar se pare ca cei de acolo dau impresia de sarlatani. In primul rand o sa iti chimbe cam tot maniul pana la sfarsit....ma refer la pret. Chiar daca in contract scrie ceva sunt mici chichite pe care nu le poti dezvalui nici macar cu notarii si avocati....In plus painea fii atenta ca nu e inclusa in meniu. O sa ti-o ceara la sfarsit si nu e decat 50 mii de persoan....$-) Iti dai seama ca nu e corectitudine. Imi pare rau pentru tine. Eu sper ca unde mi-am gasit sa fie mai bine...:-<

Gazutza_83
24.02.2007, 12:34:52
Si eu am o parere foarte proasta despre cei de la Crama Haiduceasca....in perioada in care cautam restaurantul am ajuns si la acest rest...ne-a placut enorm dar in acel moment sefii erau plecati in vacanta asa ca o doamna de acolo si-a asumat rolul de "inlocuitoare"...ne-a dat informatiile pe care le-am cerut...era ff avantajos ceea ce ne-a prezentat si asa ca ne-am hotarat sa alegem acel rest...dar surpriza,cand au revenit sefii preturile si conditiile erau total diferite fata de ce ne prezentase acea doamna...ce m-a deranjat enorm a fost faptul ca sefa de acolo ne-a tratat cu o superioritate jignitoare la un moment dat..a tinut sa precizeze ca hotelul e de 4 stele asa ca si rest se va ridica la inaltimea stelelor...in plus mi s-a parut tare dubios faptul ca intai plateai un avans de 10 mil si peste 2-3 sapt incheiai contractul...daca nu-ti conveneau termenii contractului PIERDEAI cei 10 mil...oricum am plecat cu un gust amar de acolo..eu iti urez bafta si sper sa nu intampini nici un fel de problema...

ceshcuta
25.02.2007, 17:38:36
eu zic sa nu fi dezamagita de alegerea facuta pt ca nu ai ce face, in mare parte fetele care tiau raspuns au dreptate cu privire la rest. crama haiduceasca , insa nu in totalitate, fiecare cu norocul lui. Vreau sati spun ca poti sa fii sigura ca la toate restaurantele sunt costuri ascunse pe care le descoperi pe parcurs, asta e. Trebuie sa gandesti pozitiv, mancarea e buna dj de acolo e bun si la partea cu inselatul din partea restaurantului resemneazate ca peste tot se practica.Gandestete sa iasa totul ok servirea sa fie asa cum trebuie si invitatii vostri sa se simta bine. bafta

printzesa_26
26.02.2007, 12:23:25
Asa e....scuze ca am fost prea directa mai sus....:)>- , dar pana la urma alegera e facuta, nu mai ai cum sa dai inapoi....si ceea ce este cel mai important este ca tu si invitatii sa va simtiti bine. Pana la urma in orice rau e si un bine. Intr-adevar Dj-ul de acolo e foarte bun....am vrut sa il inchiriez si eu dar este super ocupat. :-< . Si atmosfera e destul de placuta. Bafta in continuare la pregatiri...si sa ai o nunta de vis.:*

corinusha
27.02.2007, 23:43:05
Avantajul la Crama Haiduceasca e ca este foarte aerisit. Nu veti suferi de o eventuala canicula. Cat despre preturi nu uitati ca plata se face dupa nunta, dimineata si daca e ceva in neregula .... pleci si nu platesti. De ce sa ne fie teama? Cred ca fiecare restaurant incearca sa faca gimbuslucuri dar daca tii la partea ta atunci trebuie sa fii atenta ce platesti.

Daliana
16.03.2007, 10:38:19
Buna :)

Am vazut ca spuneati ca dj-ul de la Crama Haiduceasca, e ff bun.
Eu am fost de curand,(aseara:P ) si era o formatie..:)
....formatie despre care as vrea sa stiu mai multe...:P( ii vreau ptr nunta), daca stie cineva ceva.... in plus.
Cand am fost eu erau 2 baieti, si am inteles ca mai au si o solista.

I-a ascultat cineva pe la vre-o nunta...?
Nu stiu numele, si nu cred ca au un nume...de fapt..:P..

Va pup, si spor la pregatiri:)

Daliana
18.03.2007, 15:51:59
tot eu:P

i-am ascultat , sunt fffffff buni,

printzesa_26
19.03.2007, 15:16:05
tot eu:P

i-am ascultat , sunt fffffff buni,

Intr-adevar Daliana, sunt buni. I-am ascultat si eu si mi-au placut tare mult.

karmina
18.01.2008, 19:13:10
Bune fetelor! Are cineva cumva niste poze de la Crama haiducesca ca ai mei au inchiriat deja restaurantul dar eu nu-s in tara si tare as vrea sa vad cum arata. Am vazut ca nu au nici o pagina pe net asa ca voi sunteti singura speranta. Vreau sa fac planurile de decorare - ce culori folosesc, cum aranjez...nu pot face nimic fara sa stiu cum arata restaurantul. Toate parerile sunt apreciate si bine venite. Va pup

mariannaz
31.03.2008, 18:45:26
Buna fetelor!
Noi avem nunta in iulie 2008 la Crama haiduceasca.
Ne-a placut mult terasa, stilul rustic, faptul ca e aerisit. Am platit deja avansul, dar suntem putin preocupati pt ca am auzit multe pareri contra.
Sefa de acolo ne-a zis ca treb sa avem minim 80 de persoane si ca nu vor fi 2 nunti in aceeasi noapte (pe terasa si in restaurant).
Sper sa se tina de cuvant si sa nu ne para rau.
Pupici

Gazutza_83
31.03.2008, 22:47:02
Buna fetelor!
Noi avem nunta in iulie 2008 la Crama haiduceasca.
Ne-a placut mult terasa, stilul rustic, faptul ca e aerisit. Am platit deja avansul, dar suntem putin preocupati pt ca am auzit multe pareri contra.
Sefa de acolo ne-a zis ca treb sa avem minim 80 de persoane si ca nu vor fi 2 nunti in aceeasi noapte (pe terasa si in restaurant).
Sper sa se tina de cuvant si sa nu ne para rau.
Pupici
Nu vreau sa te dezamagesc...poate intre timp au schimbat regulile dar cand am mers eu si am vb cu sefa de acolo mi-a spus ca dak vreau sa fac pe terasa trebuie sa am min 80 pers dar ca restaurantul are iesire si prin hotel asa ca e fff posibil sa mai fie o nunta si in rest..a fost unul din motivele pentru care nu am facut acolo..un alt motiv..atitudinea sefei..care nu a fost una placuta

Gazutza_83
31.03.2008, 22:51:28
Bune fetelor! Are cineva cumva niste poze de la Crama haiducesca ca ai mei au inchiriat deja restaurantul dar eu nu-s in tara si tare as vrea sa vad cum arata. Am vazut ca nu au nici o pagina pe net asa ca voi sunteti singura speranta. Vreau sa fac planurile de decorare - ce culori folosesc, cum aranjez...nu pot face nimic fara sa stiu cum arata restaurantul. Toate parerile sunt apreciate si bine venite. Va pup
Imi pare rau dar am vazut tarziu mesajul tau..daca vrei iti pun eu poze cu terasa(in timpul zilei).

mariannaz
29.05.2008, 12:36:47
Nu vreau sa te dezamagesc...poate intre timp au schimbat regulile dar cand am mers eu si am vb cu sefa de acolo mi-a spus ca dak vreau sa fac pe terasa trebuie sa am min 80 pers dar ca restaurantul are iesire si prin hotel asa ca e fff posibil sa mai fie o nunta si in rest..a fost unul din motivele pentru care nu am facut acolo..un alt motiv..atitudinea sefei..care nu a fost una placuta

Buna! Regulile le-au schimbat radical... nu mai au voie sa faca nunti pe terasa. Locatarii din zona i-au dat in judecata - din cauza galagiei - si au castigat. Pe buna dreptate parerea mea. Si eu m-as supara daca nu m-as putea odihni noaptea.
Dar problema este ca ne-au anuntat abia acum o luna cand aveam deja o parte din invitatii impartita, platit avansul pt dj, video, biserica si local. Solutia lor salvatoare era sa facem inauntru, dar nici nu se pune problema. Acolo e spatiu pt facut o pomana poate. In niciun caz o nunta de cel putin 80 de persoane.
E drept ca ne-au inapoiat banii pt local - 10mil - dar ce facem cu invitatiile? Contractele dj si video le-am amanat pt anul viitor, dar invitatiile treb refacute si nu au costat tocmai putin. Nu au fost dati in judecata peste noapte, au stiut de ceva timp, dar noua ne-au spus abia in ultima clipa. In situatia noastra mai erau doi tineri care s-au dus la local sa stabileasca meniul inainte de nunta si au aflat abia atunci. Pe noi macar ne-au sunat .
Cel mai mult ne-a deranjat atitudinea impertinenta a manager-ei de la Crama Haiduceasca care, atunci cand parintii nostri au cerut si banii pe invitatii , le-a raspuns: da nu vreti si banii pe sosete? Noi putem sa trecem peste faptul ca am pierdut 4 mil, dar nu acceptam sa ni se vorbeasca in acest fel. Nu am cerut nimic de pomana. Este problema lor ca li s-a ridicat licenta. Daca stiam din timp nu mai faceam invitatiile si, cine stie, ... poate aveam timp sa gasim si alt local.

blondy_broscutza
25.04.2009, 14:59:12
fetelor va dau o veste proasta eu am muncit acolo un timp dar va zic sincer fugiti de crama:O va pune sa platiti bani foarte multi in plus practic pt nimik:k sau spart pahare la nunta,farfurii au venit mai multi invitatii si multe multe alte lucruri sincer va spun mai bine nu:-& cautati in alta parte,sunt prea avari pt noi$-) .imi pare rau de veste dar e adevarat.:*

Mireselu
17.06.2009, 20:59:36
Fetelor,
acceptati si o parere masculina?

Retineti! Am plecat de la o discutie destul de incordata cu conducerea restaurantului!

Am facut nunta la Crama anul trecut in vara cand intradevar nu s-a mai organizat pe terasa.
Nu m-a deranjat deloc (ulterior!) pentru ca in interior era racoare iar fumatorii puteau sa stea de vorba pe terasa. Oricum afara era mult mai cald.
Dar pentru modificarea din contract mi-au oferit ca o compensatie o camera in hotel Galmondo (4 stele) care ne-a prins foarte bine.
Mai ales doamnelor pentru refacerea machiajului, schimbul toaletelor sau dimineata cand eram tare obositi.
In camera ne astepta o sticla de sampanie la gheata. Am fost foarte incantati. :love:
O sa fiti multumite de mancare. Aranjamentele de la bufetul suedez iti luau ochii. Adevarate opere de arta. Nu-ti venea sa te atingi de ele.
Nu am avut nici o problema alaturi de preturi fata de ce am stabilit.
Bineinteles am platit si ceva in plus: comenzile invitatilor in afara meniului stabilit (in special bauturi spirtoase scumpe; nu am tinut evidenta lor), micile "accidente" (4 pahare si un scaun pe care un invitat mai "vesel" s-a suit sa danseze <:-P)
Cand mergeti la orice restaurant nu lasati bacsis ospatarului? Nu puteam sa ma duc la fiecare sa le bag in buzunar!
La pretul stabilit in contract am mai adugat si remiza (sau cum s-o numi in mod mai elevat bacsisul)
Per total am platit cu aproximativ 10% in plus fata de pretul din contract. Acceptabil din punctul meu de vedere.

Repet, am plecat de la o discutie destul de incordata cu conducerea restaurantului ca urmare a modificarilor din contract, in special ca nu era tearasa disponibila.
Eu eram "acidulat", conducerea probabil era "acidulata" din cauza recentelor interdictii... ne-am certat. Fara prea multa tragere de inima am hotarat sa nu schimbam nimic.
In final a fost excelent! O nunta care o vom tine minte cu placere!... si am ajuns sa-i laud!

Aah, si sa nu uit: un ospatar s-a tinut de glume specifice nuntilor. A inveselit atmosfera in mod reusit. Am ras copios!
Noi am avut DJ. Din salonul alaturat razbateau acorduri de la o petrecere. Nederanjant, dar la un moment dat o parte din invitatii nostrii dansau alaturi.
"Trupa" resaurantului e formata din solisti ai Teatrului Muzical. Cand mi s-a propus sa cante ei am refuzat (deja eram neincrezator; discutam "la nervi").
Acum as merge pe oferta conducerii.

Postez acestea pentru ca o prietena de familie ne-a cerut un sfat pentru nunta ei. Am recomadat Crama Haiduceasca. Raspunsul ei a fost link-ul catre acest forum.
Alegerea va apartine. Eu spun doar prin ce am trecut noi.

Gazutza_83
18.06.2009, 16:59:00
Este normal ca unii sa laude acest restaurant dar eu am o parere foarte proasta despre ce se intampla acolo...noi am vrut sa facem nunta acolo(cred ca am povestit asta unei miresici) dar dupa ce am avut parte de o tratatie jalnica din partea administratorei am zis PAS.Este de un tupeu fantastic si chestia asta o face sa piarda foarte mult.Ulterior am fost invitati la o nunta(vara trecuta) unde s-a servit masa pe terasa si s-a dansat inuntru..era nasol ca daca vroiai sa dansezi pe o melodie care-ti placea pana ajungeai pe ring trecea ceva timp si erau momente in care nunta era impartita in 2:unii afara,unii inuntru...am plecat rapid.Si o alta experienta acolo a fost chiar in primavara asta cand am fost invitati la un botez in sala renovata prin februarie...mancarea a fost ok dar au avut parte de un chelner care era beat!nu ametit ci cat se poate de beat care a servit execrabil,a spart farfurii...a fost penibil momentul..intr-un final cineva(din angajatii rest) a sesizat ce se intampla si respectivul chelner a disparut.Asa ca,dupa cateva experiente la acest rest pot sa zic ca nu as face absolut nici o petrecere acolo vreodata(parerea mea).

DanielaAndreea
10.09.2009, 18:17:12
Buna
Am intrat de curand pe acest site la recomandarea nasei mele.
Am cautat ceva informatii despre restaurantul Crama Haiduceasca din Galati si am gasit mai multe pareri contra:-< . Eu am fost si am vb cu o d-na acolo si a fost tare dragutza si nu a lasat nimic nelamurit ,iar contractul l-am facut pe loc cand am dat si avansul de 1000 ron.
A avut cineva nunta in 2009 acolo ?Cum a fost ? Va rog sa ma ajutati daca aveti idee de cum e acum.

airkaterine
10.09.2009, 19:20:50
Nu am fost la nici o nunta la crama dar pot sa iti spun ca ziua mea de nastere acolo am facut-o si a fost foarte frumos si atmosfera a fost super ....la fel si mancarea...nu am nimik de reprosat...toata lumea a fost multumita...apoi am fost in aceeasi locatie la un botez care chiar a fost minunat in stil traditional...deoarece asta impune si locul caci e totul din lemn...mancarea buna....servire buna...dar cam inceti,nu a lipsit nimik....singurul inconvenient ....ringul de dans care este cam micut dar daca nu aveti multi invitati e ok....spor la miresit

DanielaAndreea
10.09.2009, 19:29:48
Nu am fost la nici o nunta la crama dar pot sa iti spun ca ziua mea de nastere acolo am facut-o si a fost foarte frumos si atmosfera a fost super ....la fel si mancarea...nu am nimik de reprosat...toata lumea a fost multumita...apoi am fost in aceeasi locatie la un botez care chiar a fost minunat in stil traditional...deoarece asta impune si locul caci e totul din lemn...mancarea buna....servire buna...dar cam inceti,nu a lipsit nimik....singurul inconvenient ....ringul de dans care este cam micut dar daca nu aveti multi invitati e ok....spor la miresit
Multumesc foarte mult pentru raspuns . stateam ca pe ghimpi asteptand sa vad primul mesaj daca e pro sau contra.
nu am multi invitati in .
Multumesc.:*
La fel si tie '' spor la miresit''

airkaterine
10.09.2009, 21:07:55
CU placere:*. Asta e parerea mea personala...sigur vei primi parerei pro si contra asa se intampla deobicei#-o.Important e sa ai muzica buna si prieteni cu care sa te distrezi....in rest mancarea...ospatarii...servirea...nik nu e perfect

DanielaAndreea
12.09.2009, 16:17:32
Nu mai stie nimeni nik? Sau va abtineti?!:-<

karinacm
08.10.2009, 14:50:09
Eu am avut nunta in iunie 2008 la Crama Haiduceasca. Stabilisem cu ei cu un an in urma sa fie pe terasa. Din pacate, m-au sunat cu 2 luni inainte de nunta k sa ma anunte ca nu se mai poate tine decat inauntru, ceea ce m-a intristat enorm de mult ptr ca eu ptr acest lucru am ales localul, ptr terasa superba (asa mi s-a parut mie atunci...mai ales ca nu aveam invitati f mult, in jur de 80 si ceva). La intalnirea cu patroana localului am fost cu parintii, ea era cu avocatul ei. Mi-a vorbit frumos, mi-a propus gratuit o camera inchiriata in hotel in noaptea aceea si ornarea salii, tot gratuit - ornarea scaunelor, a mesei..masa mirilor, etc..bolurile cu flori tot ei le-au ornat pe mese. Cu sefa de sala si administratora nu am avut probleme. Muzica lui Marius (dj ul Cramei) a fost excelenta. Toata lumea a fost f multumita de mancare si muzica.

In schimb....ce m-a deranjat pe mine ..stiind ca i-am intrebat si m-au asigurat ca nu vor fi probleme in aceasta privinta-a fost faptul ca blestematul ala de aer cond a fost stricat in noaptea nuntii..ptr asta nu-i iert...:-L K sa aflu ca l-au reparat exact dupa nunta mea...no comment.

In rest..ce sa zic..n-aveam de ales..alt local nu mai gaseam cu 2 luni inainte de nunta oricum...Una peste alta..totul a fost in regula...Nu cred ca exista vreun local unde totul a mers struna..ori te mai fura la meniuri..ori la bauturi..ori muzica lasa de dorit...ori mancarea e naspa..

Va urez succes!

DanielaAndreea
09.10.2009, 19:49:22
Eu am avut nunta in iunie 2008 la Crama Haiduceasca. Stabilisem cu ei cu un an in urma sa fie pe terasa. Din pacate, m-au sunat cu 2 luni inainte de nunta k sa ma anunte ca nu se mai poate tine decat inauntru, ceea ce m-a intristat enorm de mult ptr ca eu ptr acest lucru am ales localul, ptr terasa superba (asa mi s-a parut mie atunci...mai ales ca nu aveam invitati f mult, in jur de 80 si ceva). La intalnirea cu patroana localului am fost cu parintii, ea era cu avocatul ei. Mi-a vorbit frumos, mi-a propus gratuit o camera inchiriata in hotel in noaptea aceea si ornarea salii, tot gratuit - ornarea scaunelor, a mesei..masa mirilor, etc..bolurile cu flori tot ei le-au ornat pe mese. Cu sefa de sala si administratora nu am avut probleme. Muzica lui Marius (dj ul Cramei) a fost excelenta. Toata lumea a fost f multumita de mancare si muzica.

In schimb....ce m-a deranjat pe mine ..stiind ca i-am intrebat si m-au asigurat ca nu vor fi probleme in aceasta privinta-a fost faptul ca blestematul ala de aer cond a fost stricat in noaptea nuntii..ptr asta nu-i iert...:-L K sa aflu ca l-au reparat exact dupa nunta mea...no comment.

In rest..ce sa zic..n-aveam de ales..alt local nu mai gaseam cu 2 luni inainte de nunta oricum...Una peste alta..totul a fost in regula...Nu cred ca exista vreun local unde totul a mers struna..ori te mai fura la meniuri..ori la bauturi..ori muzica lasa de dorit...ori mancarea e naspa..

Va urez succes!

multumesc frumos ptr detalii.>:D<

C_ELLA
16.09.2010, 11:26:48
Nu mai stie nimeni nik? Sau va abtineti?!:-<
nu ne spui si noua cum a fost pana la urma nunta la ,,Crama" ?!

luiza_luiza1982
19.11.2010, 23:26:58
Buna miresicilor,va rog mult,cer si eu o parere despre restaurantul Crama Haiduceasca desi am vazut ca parerile sunt impartite dar eu la anul in august 2011 am nunta acolo si deja am platit un avans.Problema e ca pe mine ma intereseaza salonul aristrocratic nu cel rustic pentru ca eu voi face o nunta micuta de circa 40 persoane.Vroiam sa stiu daca in acel salon cu cele 40 de persoane mai e loc si de ring de dans,ce imi puteti spune de aranjamentul salii?se ocupa ei si de asa ceva?multumesc si astept raspuns.

monica87
20.11.2010, 11:58:28
Buna miresicilor,va rog mult,cer si eu o parere despre restaurantul Crama Haiduceasca desi am vazut ca parerile sunt impartite dar eu la anul in august 2011 am nunta acolo si deja am platit un avans.Problema e ca pe mine ma intereseaza salonul aristrocratic nu cel rustic pentru ca eu voi face o nunta micuta de circa 40 persoane.Vroiam sa stiu daca in acel salon cu cele 40 de persoane mai e loc si de ring de dans,ce imi puteti spune de aranjamentul salii?se ocupa ei si de asa ceva?multumesc si astept raspuns.
buna....nush de care salon vb... ce pot sa iti zik este ca am fost la un botez la crama si a fost frumos...am f uimita de servire...ospatarii tare atenti, si mancare fff buna.mi-au placut tare multe la friptura au auvut ciuperci gratinate....f bune .

luiza_luiza1982
20.11.2010, 17:32:29
buna....nush de care salon vb... ce pot sa iti zik este ca am fost la un botez la crama si a fost frumos...am f uimita de servire...ospatarii tare atenti, si mancare fff buna.mi-au placut tare multe la friptura au auvut ciuperci gratinate....f bune .

Multumesc draga monica,nu stiu daca stii dar Crama are 2 saloane:unul rustic care are o capacitate de cca 100 persoane si altul mai micut de 40 persoane,eu vorbeam de cel micut care nu e rustic deloc,e un salon modern cu scafe din rigips.eu intr-un fel am fost nevoita sa aleg acest salon deoarece nunta mea va fi una micuta doar apropiatii si m-a incantat faptul ca nu m-au obligat la numarul de meniuri,cat se consuma atat se plateste,in plus avansul a fost doar de 2 milioane vechi.mie una mi-a placut sala dar eu nu locuiesc in tara si pentru mine e mai complicat ca nu stiu exact spatiul de ring si altele......oricum multumesc mult,m-ai incurajat putin ca pana acum am vazut multe pareri contra.

luiza_luiza1982
20.11.2010, 18:00:02
[QUOTE=monica87;3765537]buna....nush de care salon vb... ce pot sa iti zik este ca am fost la un botez la crama si a fost frumos...am f uimita de servire...ospatarii tare atenti, si mancare fff buna.mi-au placut tare multe la friptura au auvut ciuperci gratinate....f bune .[/QU
Monica,mai am o intrebare,am vazut ca tu ai atasat pozele de la nunta voastra si as dori sa stiu daca ai angajat o firma de decorare a salonului,mi-a placut mult.m-ar interesa ce firma si care a fost pretul.

monica87
24.11.2010, 18:18:27
[QUOTE=monica87;3765537]buna....nush de care salon vb... ce pot sa iti zik este ca am fost la un botez la crama si a fost frumos...am f uimita de servire...ospatarii tare atenti, si mancare fff buna.mi-au placut tare multe la friptura au auvut ciuperci gratinate....f bune .[/QU
Monica,mai am o intrebare,am vazut ca tu ai atasat pozele de la nunta voastra si as dori sa stiu daca ai angajat o firma de decorare a salonului,mi-a placut mult.m-ar interesa ce firma si care a fost pretul.
da am angajat o firma de care am fost tare multumita.m-a costat in total 23 mil....aranjatul salii, aranjat la gradina botanica pt cununia civila si aranjat biserik.numele firmei ti-l trimit printrun pm.

KatyMiresik
02.03.2012, 20:40:30
Daca puteti sa ma ajutati cu informatii actualizate despre acest restaurant. A mai avut cineva nunta acolo anul trecut? Cum a fost mancarea, servirea, a facut fata aerul conditionat? Care este numarul maxim de persoane care incape acolo?