PDA

Versiunea completa : Cazare pentru nuntasi in Calarasi

bebepreamic
05.10.2010, 15:36:58
Buna miresici,
eu voi avea nunta in 2011, pe 4 iunie.
Pana acum nu am scris pe acest forum, doar am citit comentariile voastre, care de multe ori mi-au fost de folos.
As avea si eu nevoie de cateva informatii, daca ma poate ajuta cineva.
Eu voi avea mai multi invitati care nu sunt din Calarasi pe care va trebui sa ii cazez undeva.
Are cineva idee unde as putea sa ii cazez, unde este mai avantajos. In principiu stiu care sunt locurile de cazare, dar ma gandeam ca poate sa ma ajute cineva cu ceva informatii din experienta proprie.
multumesc anticipat

lenutza28
05.10.2010, 17:33:30
Buna miresici,
eu voi avea nunta in 2011, pe 4 iunie.
Pana acum nu am scris pe acest forum, doar am citit comentariile voastre, care de multe ori mi-au fost de folos.
As avea si eu nevoie de cateva informatii, daca ma poate ajuta cineva.
Eu voi avea mai multi invitati care nu sunt din Calarasi pe care va trebui sa ii cazez undeva.
Are cineva idee unde as putea sa ii cazez, unde este mai avantajos. In principiu stiu care sunt locurile de cazare, dar ma gandeam ca poate sa ma ajute cineva cu ceva informatii din experienta proprie.
multumesc anticipat
k pret e cam peste tot e la fel,eu iam cazat la pensiunea casa de vis si au fost foarte multumiti,ar fi bine sa te interezi mai din timp cu cazarea k.

bebepreamic
22.10.2010, 16:15:31
k pret e cam peste tot e la fel,eu iam cazat la pensiunea casa de vis si au fost foarte multumiti,ar fi bine sa te interezi mai din timp cu cazarea k.

Multumesc pentru raspuns.
Ca locatii ce stiu eu sunt Hotel Calarasi si pensiunea Casa de vis, dar ma interesa daca mai sunt si altele.
E bine de stiut ca oamenii au fost multumiti la Casa de vis.
La hotel stie cineva cum e?
Preturile cum sunt? Se face vreun discount daca se inchiriaza mai multe camere (eu zic ca asa ar trebui :) )?

lenutza28
23.10.2010, 16:48:59
Multumesc pentru raspuns.
Ca locatii ce stiu eu sunt Hotel Calarasi si pensiunea Casa de vis, dar ma interesa daca mai sunt si altele.
E bine de stiut ca oamenii au fost multumiti la Casa de vis.
La hotel stie cineva cum e?
Preturile cum sunt? Se face vreun discount daca se inchiriaza mai multe camere (eu zic ca asa ar trebui :) )?

gasesti si info despre hotel pe net.succes la cautari,stiu k un aprt de inchirit era 250 ron la hotel.

Alexia_cl
03.11.2010, 14:07:03
Nu stiu preturile de la hotel Calarasi, dar am participat la un botez la care "luatul mirului" a avut loc in una dintre camerele acestuia. Au mai investit si ei ceva bani si camerele arata bine. Acum fiecare cu pretentiile lui!

bebepreamic
03.11.2010, 18:06:57
Nu stiu preturile de la hotel Calarasi, dar am participat la un botez la care "luatul mirului" a avut loc in una dintre camerele acestuia. Au mai investit si ei ceva bani si camerele arata bine. Acum fiecare cu pretentiile lui!

asa auzisem si eu ..ca arata chiar ok camerele..dar mai vroiam si eu niste pareri
multumesc mult pentru raspuns :x

eleny88
08.11.2011, 11:43:38
Pentru cazare cred ca la Hotel Calarasi si Casa din Vis arata destul de bine. Insa depinde si de locatia in care ai restaurantul, din cate stiam si la Intim sunt camere, deci ai de unde alege iar daca rezervi camere mai multe poate reusesti sa negociezi ceva, o mica economie nu strica niciodata la bugetul nuntii.