PDA

Versiunea completa : Miresici din Harghita

andreazs_incze
20.07.2010, 13:51:05
Sunt cumva miresici si din Harghita pt ca eu nu de mult m-am mutat in Gheorgheni si voi avea nunta la anul la Lacul Rosu si chiar as avea nevoie de ajutor ....:(

andrea85
20.07.2010, 16:53:00
Sunt cumva miresici si din Harghita pt ca eu nu de mult m-am mutat in Gheorgheni si voi avea nunta la anul la Lacul Rosu si chiar as avea nevoie de ajutor ....:(

Eu nu sunt din Harghita, dar te cunosc pe tine si tu ma cunosti pe mine. Sotii nostri au terminat impreuna facultatea in Cluj, si se numesc la fel. ;-) Felicitari pentru logodna si nunta! :) Si spor la pregatirile de nunta!

oneangel
06.11.2010, 09:29:55
Buna, eu sunt fosta miresica, m-am casatorit anul asta. Te ajut cu cea mai mare placere daca ai nevoie.bafta

andreazs_incze
18.01.2011, 15:31:09
Buna, eu sunt fosta miresica, m-am casatorit anul asta. Te ajut cu cea mai mare placere daca ai nevoie.bafta

Mersi fetelor pt raspuns si scuze pentru reactia mea tarzie....da, chiar cred ca ne cunoastem andrea85;-) ce mai faceti? Multumesc oneangel pentru oferta, daca si tu te-ai casatorit undeva -n imprejurimi chiar o sa-ti cer ajutorul. Deocamdata caut firma care se ocupa de foto-video dar din targu mures, insa daca sti ceva firme care ma pot ajuta cu transportul, atunci te ascult......;;)

andrea85
06.02.2011, 13:01:07
Mersi fetelor pt raspuns si scuze pentru reactia mea tarzie....da, chiar cred ca ne cunoastem andrea85;-) ce mai faceti? Multumesc oneangel pentru oferta, daca si tu te-ai casatorit undeva -n imprejurimi chiar o sa-ti cer ajutorul. Deocamdata caut firma care se ocupa de foto-video dar din targu mures, insa daca sti ceva firme care ma pot ajuta cu transportul, atunci te ascult......;;)

Buna Andrea...ce faci? Cum stai cu pregatirile de nunta? ;-) >:D<

andrea85
11.08.2011, 16:06:29

Casa de piatra si felicitari! :)
Ati avut o nunta superba, tu ai fost deosebit de frumoasa, iar noi ne-am simtit foarte bine la nunta voastra!
Va dorim numai bine, multa fericire si iubire! <:-P;))=D>=D>