PDA

Versiunea completa : Restaurant Baicoi-Ploiesti

katyI
20.10.2010, 18:56:22
Seara buna, miresici! Sunt o miresica in devenire, care inca nu stie incotro sa se indrepte in organizarea nuntii...:)Prioritara este gasirea unui restaurant, bineinteles. Viitorul meu sot este din Baicoi, asa ca va rog sa imi recomandati un restaurant cu care ati colaborat bine, ca m-am ingrozit de ce am citit pe forum cu pataniile unor miresici. Ar fi ideal un restaurant din zona, ma gandeam la Regina Noptii din Paulesti, altele nu prea stiu. Va rog sa ma luminati si sa ma sfatuiti astfel incat sa nu am surprize (cel putin nu prea mari:) ) Multumesc!

flori_s03
22.10.2010, 10:29:00
Seara buna, miresici! Sunt o miresica in devenire, care inca nu stie incotro sa se indrepte in organizarea nuntii...:)Prioritara este gasirea unui restaurant, bineinteles. Viitorul meu sot este din Baicoi, asa ca va rog sa imi recomandati un restaurant cu care ati colaborat bine, ca m-am ingrozit de ce am citit pe forum cu pataniile unor miresici. Ar fi ideal un restaurant din zona, ma gandeam la Regina Noptii din Paulesti, altele nu prea stiu. Va rog sa ma luminati si sa ma sfatuiti astfel incat sa nu am surprize (cel putin nu prea mari:) ) Multumesc!

Buna....si eu sunt o miresica in devenire...:) noi avem nunta pe 14 mai 2011 la Regina Noptii din Paulesti, eu sunt din Plopeni, iar viitorul meu sot este din Bertea...dar am inteles k si in Baicoi au un restaurant ok...Camexim...sau ceva de genu, si sunt mult mai ieftini decat regina noptii....si am inteles k sunt destul de ok...Chiar am o prietena care va face nunta acolo in 2011 iulie...daca vrei sa ma intrebi cate ceva despre reg noptii iti stau la dispozitie:)
Toate cele bune si spor la pregatiri

olgutza26
22.10.2010, 10:33:23
intra pe topicul destinat restaurantelor din Prahova. Fetele cu siguranta iti vor da toate detaliile de care ai nevoie.

http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=204