PDA

Versiunea completa : Imperial ballroom

rodi_86
30.10.2010, 17:20:21
salut fetelor
am descoperit de curand o sala noua de nunti, pentru noi nu mai e cazul dar poate sunt fete interesate sau macar curioase .
are o capacitate de pana la 250 de locuri iar meniurile incep de la 100 ron.

Alinadodea
31.10.2010, 10:55:11
si unde este restaurantul asta, ca eu nu am auzit de el

rodi_86
31.10.2010, 13:16:46
si unde este restaurantul asta, ca eu nu am auzit de el

este pe strada timisului nr 3, de pe podul ira faci dreapta si pe acolo pe undeva este

corinutza_dc
30.01.2011, 21:33:13
Merita vazut restaurantul.F frumos.mi-a placut si au preturi f bune.Oferte chiar bune.

blueoana
30.01.2011, 22:09:37
am primit la expo un pliant de acolo,all inclusive 170lei ,in poze arata f fain

Tabitus
19.04.2011, 12:27:06
s-au facut ceva nunti acolo? am nevoie da pareri. Daca stie cineva...ceva. Am vazut la ei pe site oferte f atragatoare, dar nu stiu cum ies evenimentele. Va rog daca stii careva..ceva

rodi_86
19.04.2011, 15:19:46
s-au facut ceva nunti acolo? am nevoie da pareri. Daca stie cineva...ceva. Am vazut la ei pe site oferte f atragatoare, dar nu stiu cum ies evenimentele. Va rog daca stii careva..ceva

ii f ok
noi am fost de rev acolo si am fost ffff multumiti.
cei ce se ocupa de sala sunt in bransa de ceva vreme si au experienta + de asta sunt si tineri, altfel iti permiti sa vb cu ei.
merita incercat zic eu

millena
26.04.2011, 21:41:17
Buna miresicilor.

Eu ma voi duce saptamana urmatoare pe acolo, pe site arata foarte bine sala....va tin la curent cu noutati. Va pup

biaR
21.05.2011, 22:23:40
Buna tuturor, Rodi spune-mi te rog cum e mancarea, servirea si atmosfera pe care o creeaza. Eu si prietenul meu vom avea acolo nunta anul viitor si nu stiu prea multe detalii, te rog ajuta-ma, mersi.

rodi_86
23.05.2011, 08:21:31
Buna tuturor, Rodi spune-mi te rog cum e mancarea, servirea si atmosfera pe care o creeaza. Eu si prietenul meu vom avea acolo nunta anul viitor si nu stiu prea multe detalii, te rog ajuta-ma, mersi.

salut

servirea ii f ok, toti ospatarii sunt foarte experimentati, cu ani multi in spate majoritatea.
si cei ce se ocupa de sala au lucrat in domeniu si deasta cred ca sunt cu atat mai atenti la toate detaliile.
mancarea e ok, nu stiu ce meniuri au pentru nunti dar ce am avut noi de revelion a fost ok. mu a fost clasicul meniu pe care il face toata lumea, au adaugat si niste specialitati ca sa fie altceva.
eu zic sa ai incredere si sa vorbesti deschis cu ei despre ce doresti si sunt sigura ca nu vei regreta.
daca te mai pot ajuta cu ceva , cu mare placere
spor la miresit

Risha
12.09.2011, 08:12:36
Si eu imi voi face nunta aici, nu mai revine nimeni cu pareri?;;)

biaR
11.10.2011, 22:36:44
Buna Risha, te-ai decis ce meniu vei alege? eu am ales ultra all inclusive si sunt curioasa daca sti ceva de Ovidiu Rus (dj) si Marius Barna (foto- video). Daca mai ai si alte detalii despre restaurant astept cu nerabdare sa ni le impartasesti si noua.

Risha
12.10.2011, 18:42:50
Buna, nu m-am decis inca la meniu, insa eu deja m-am hotarat la alt dj si foto-video, asa ca nu stiu de cei mentionati de tine. Inca nu stiu prea multe detalii sincera sa fiu, doar am vazut sala o singura data si apoi doar ce am vorbit cu ei.

Tabitus
25.10.2011, 15:56:50
Daca mai aveti putina rabdare....si noi facem nunta acolo, pe 31.12.2011. Am ales ultra all inclusive si pe Ovidiu si d-l si d-na Barna foto-video.La anul va pot da detalii.

danny_ema
26.10.2011, 10:48:00
Daca mai aveti putina rabdare....si noi facem nunta acolo, pe 31.12.2011. Am ales ultra all inclusive si pe Ovidiu si d-l si d-na Barna foto-video.La anul va pot da detalii.

31.12? Adica voi va faceti nunta de Rev? Foarte faina idee. Si e ok, va vin multi invitati sau e nunta mai mica?

Tabitus
27.10.2011, 12:55:27
31.12? Adica voi va faceti nunta de Rev? Foarte faina idee. Si e ok, va vin multi invitati sau e nunta mai mica?
da facem nunta de rev , si lista cu invitatii nu e mare , in jur de 140pers

Tabitus
27.10.2011, 13:00:04
eu personal am vorbit cu toti, si pana in prezent mi se par foarte ok

danny_ema
31.10.2011, 12:18:46
da facem nunta de rev , si lista cu invitatii nu e mare , in jur de 140pers

O sa aveti atunci un REV pe cinste:) Si o sa aveti un lucru in plus de sarbatorit de acum inainte de anul nou:)

Tabitus
02.11.2011, 17:14:46
O sa aveti atunci un REV pe cinste:) Si o sa aveti un lucru in plus de sarbatorit de acum inainte de anul nou:)
de fapt avem 3 lucruri de sarbatorit: nunta (casatoria religioasa) , revelionul si botezul fiului nostru. Noi am facut casatoria civila anul trecut in octombrie, iar acum le cuplam pe cele 3. Voi mai stiti ceva despre sala? pt ce meniu ati optat?

danny_ema
03.11.2011, 09:26:04
de fapt avem 3 lucruri de sarbatorit: nunta (casatoria religioasa) , revelionul si botezul fiului nostru. Noi am facut casatoria civila anul trecut in octombrie, iar acum le cuplam pe cele 3. Voi mai stiti ceva despre sala? pt ce meniu ati optat?

Ce frumos:) O sa aveti o petrecere pe cinste. Noi am avut nunta si nu acolo am facut-o. Doar am remarcat data nuntii si m-am mirat putin cand am vazut 31.12:) Nu am mai auzit de nimeni sa faca nunta de Anul Nou! Insa mi se pare o idee super.

Tabitus
05.01.2012, 18:07:17
a trecut si reevelionul deci nunta si botezul nostru.Pt cele interesate pot sa va spun ca totul a fost frumos (referitor la sala , servire si mancare).Am atasat cateva poze cu decorul salii pe care l-am avut noi.

Risha
10.05.2012, 20:36:26
A trecut si nunta mea, totul la local a fost super. Decorul superb, mancarea foarte buna, servirea foarte ok... au fost tot timpul pregatiti pentru orice am avut nevoie si nunta a iesit super. O sa revin daca fac rost de niste poze.

biaR
10.05.2012, 23:32:21
Risha, pe Ovidiu l-ai avut dj?, foto video Marius Barna? spune-mi te rog cum a fost prestatia lor, mai am doar doua luni pana la nunta si am deja mari emotii.

Risha
11.05.2012, 08:21:27
Imi pare rau, nu i-am avut pe niciunul din ei.

biaR
11.05.2012, 11:21:52
a trecut si reevelionul deci nunta si botezul nostru.Pt cele interesate pot sa va spun ca totul a fost frumos (referitor la sala , servire si mancare).Am atasat cateva poze cu decorul salii pe care l-am avut noi.
Ai avut meniul ultra all inclusive, spune-mi ceva si despre foto video si dj, te rog.

seluna
14.05.2012, 14:24:41
buna fetelor o sa fiu si eu nasa in iulie la ei asa ca o sa va spun ce si cum finii mei au ales meniul ultra all inclusi am fost cu ei sa isi aleaga invitatiile si mai trebuie sa isi caute staroste in rest nu mai trebuie sa isi faca probleme cu nimic au facut si degustarea tortului ( pralina) si au fost incantati e super pt ca fac ei tot inclusiv buchetul nasei ( yyeyyyy) eu cred ca o sa fie super revin cu detalii in iulie spor la pregatiri>:D<>:D<

Risha
21.05.2012, 13:11:54
Va arat cateva poze cu aranjamentele mele.

seluna
22.05.2012, 23:31:38
superr exact aranjamentul din vaza il facea tipa de acolo cand am fost cu viitori mei fini sa vada invitatiile ei si-au ales pe gri si cu pene albe dar e super pe verde>:D<

seluna
11.07.2012, 01:29:33
buna miresici, am revenit de curand am fost nanasa la imperial, a iesit totul mai perfet decat se astepta toata lumea mancarea a fost perfecta muzica pe placul tuturor servirea, nici nu am cuvinte sa o descriu Sorin a fost tot timpul langa noi nu a lipsit absolut nici un detaliu am facut cateva poze dar de proasta calitate o revin cu ele sincer chiar imi pare rau ca nu am ales si eu aceasta sala am si eu nunta la anul si sper sa fie macar jumate de frumoasa pe cat a fost a finutilor mei pt detalii nu ezitati sa vorbiti cu sorin va pot ajuta cu un contact da sala si tota fost superb finutii nostrii au avut 124 de persoane si credeam ca o sa arate destul de gol da chiar din contra a fost chia super bine si dj-ul a fost la ialtime si cameraman si foto sper ca peste 2 saptamani sa imi ajunga si mie in poze daca o sa alegeti aceasta sala eu zic sa nu va mai faceti chiar nici o problema....spor la pregatiri>:D<>:D<>:D<

albastrea
21.07.2012, 22:18:38
Buna!

Am vazut ca intreba cineva de Ovidiu Rusu. Eu il stiu de la cateva nunti si alte evenimente si este foarte priceput ca si dj :)

O prietena buna de-a mea va avea nunta la Imperial Ballroom anul viitor si a ales meniul ultra all inclusive, deci, daca mai aflati noutati va rog impartasiti-le cu noi :)

MihaelaDogaru
10.10.2012, 17:25:52
salut si noi am semnat cu ei pt septembrie 2013
care mai aveti nunta pana atunci sa mi spuneti cum iese :P
ultra all inclusive
ma intereseaza f mult foto, cum e fotograful, ce impresii artistice are viziune, idei... cate poze face, ca pt mine conteaza pozele f mult si e un lucru care nu prea m a incantat in ultra all inclusive ca nu pot sa mi aleg eu fotograful...
o sa l contactez cu cateva luni inainte sa ne si cunoastem sa discutam... totusi pana atunci as vrea parerile voastre :)
eventual poze :)
puteti sa mi scrieti si pe privat :)
mersi

mirrtys
07.01.2013, 14:01:22
Salut miresici. Si eu am nunta pe 25.05.2013 la imperial ballroom, meniu ultra all inclusive. nu stiti ceva site a fotografului, Marius Barna, sa imi fac o idee despre el?

alexa_cris
15.01.2013, 00:21:38
Buna Miresicilor! Va rog sa-mi spuneti care stiti, cat costa cu aproximatie un meniu de nunta, la Imperial ballrom, ca ma tenteaza si pe mine sa facem nunta la ei. Pe site-ul lor vad ca nu apar tarifele. Multumesc!

skumpyk
16.01.2013, 23:02:50
Buna Miresicilor! Va rog sa-mi spuneti care stiti, cat costa cu aproximatie un meniu de nunta, la Imperial ballrom, ca ma tenteaza si pe mine sa facem nunta la ei. Pe site-ul lor vad ca nu apar tarifele. Multumesc!

Stiu eu un cuplu care face akolo nunta in iunie si spun k ii coasta 22O all inclusuv doar florile trebuie sai mai cumpere...

laura2112
17.01.2013, 16:24:40
Stiu eu un cuplu care face akolo nunta in iunie si spun k ii coasta 22O all inclusuv doar florile trebuie sai mai cumpere...

Chiar asa de rau stam la scris cu limba romana???:-B:-B

skumpyk
18.01.2013, 18:43:09
Chiar asa de rau stam la scris cu limba romana???:-B:-B
ma grabeam si scriam de pe tel :)

seluna
20.01.2013, 00:22:46

Buna eu zic sa vb direct cu sorin e unul dintre proprietari e foarte simpatic si te ajuta absolut cu orice daca vrei te pot ajuta cu in nr de contact sau il gasesti pe fb exact cu aceelas nume ca si restaurantul...e mai bine sa te interesezi exact de la ei noi am fost nasi in vara la ei finutzi mei au avut meniul all inclusiv dar vreau sa spun ca nu a mai rebuit sa se ingrijoreze de nimic a fost chiar super ok totul daca nu dadeam avans la alta sala probabil faceam si noi tot acolo....sper ca te-am ajutat cu ceva spor la pregatiri!!!

Tabitus
02.04.2013, 14:40:32
salut si noi am semnat cu ei pt septembrie 2013
care mai aveti nunta pana atunci sa mi spuneti cum iese :P
ultra all inclusive
ma intereseaza f mult foto, cum e fotograful, ce impresii artistice are viziune, idei... cate poze face, ca pt mine conteaza pozele f mult si e un lucru care nu prea m a incantat in ultra all inclusive ca nu pot sa mi aleg eu fotograful...
o sa l contactez cu cateva luni inainte sa ne si cunoastem sa discutam... totusi pana atunci as vrea parerile voastre :)
eventual poze :)
puteti sa mi scrieti si pe privat :)
mersi
noi am facut nunta acolo, tot ultra all inclusive... si vreau sa spun ca nu am nici un regret. Ovidiu e super bun, la noi aproape nici nu au stat invitatii la mese(greu se opreau si pt mancat), d-l si d-na Barna sunt si ei buni. Eu am stat de vorba cu ei si le-am spus cam ce as vrea si ce nu, si a iesit ceva de neuitat (aici ma refer la toata petrecerea ,inclusiv muzica si foto-video).Iar referitor la ultra all inclusive, au fost persoane care inainte de nunta imi spuneau ca am ales prost (dar eu am fost super multumita), iar anul trecut unul din aceste persoane au facut nunta la alt restaurant si vreau sa va spun ca a iesit mult mai scump (desi a ales meniu simplu si au fugit ei pt toate),mai mult i-au si furat la greu cei de la restaurant.In concluzie recomand Imperial Ballroom.

Anca_Lau
28.08.2013, 13:40:44
Buna miresici,
am ales si noi Imperial Ballroom pentru marele eveniment. Nu mai avem informatii proaspete despre acest local?:zz:
cine mai face nunta aici sa mai impartasim idei/pareri/opinii?

MihaelaDogaru
09.01.2014, 23:52:09
Buna miresici,
am ales si noi Imperial Ballroom pentru marele eveniment. Nu mai avem informatii proaspete despre acest local?:zz:
cine mai face nunta aici sa mai impartasim idei/pareri/opinii?

salut anca noi o sa facem nunta in 3 mai, ca in septembrie era sarbatoare si a trebuit reprogramat, dar baietii au fost super draguti si m au ajutat sa gasesc alta data...

tu ai facut nunta sau urmeaza? in ce data?

Anca_Lau
16.01.2014, 09:56:59
salut anca noi o sa facem nunta in 3 mai, ca in septembrie era sarbatoare si a trebuit reprogramat, dar baietii au fost super draguti si m au ajutat sa gasesc alta data...

tu ai facut nunta sau urmeaza? in ce data?

Buna Mihaela, noi avem in 7 septembrie 2014 nunta. Cum stati cu pregatirile? Ca la voi mai e un pic pana la nunta. Noi am ales varianta Ultra All Inclusive, voi?

MihaelaDogaru
23.01.2014, 00:10:44
Buna Mihaela, noi avem in 7 septembrie 2014 nunta. Cum stati cu pregatirile? Ca la voi mai e un pic pana la nunta. Noi am ales varianta Ultra All Inclusive, voi?

si noi tot ultra all inclusive am ales :)) de aceea eram tare curioasa cine mai face aici, da mi id ul tau de mess pe privat sau ma gasesti aici pe fb: https://www.facebook.com/mihaela.dogaru poate mai discutam
voi ati ales huse?
eu ma tot zbat sa aleg ceva ca mie mi place albastru dar nu prea se potriveste cu sala... si mai aveau ceva cu imprimeuri dar soacrei mele nu ii place ca sunt prea incarcate dupa parerea ei si nu prea stiu ce sa fac... voi la ce v-ati gandit? si ce tema a nuntii ar merge ca ar cam fi cazul sa ma decid :)))

Anca_Lau
23.01.2014, 13:01:43
si noi tot ultra all inclusive am ales :)) de aceea eram tare curioasa cine mai face aici, da mi id ul tau de mess pe privat sau ma gasesti aici pe fb: https://www.facebook.com/mihaela.dogaru poate mai discutam
voi ati ales huse?
eu ma tot zbat sa aleg ceva ca mie mi place albastru dar nu prea se potriveste cu sala... si mai aveau ceva cu imprimeuri dar soacrei mele nu ii place ca sunt prea incarcate dupa parerea ei si nu prea stiu ce sa fac... voi la ce v-ati gandit? si ce tema a nuntii ar merge ca ar cam fi cazul sa ma decid :)))

Ti-am dat add pe FB, nu pot trimite msg privat.
husele le alegem acum sambata... sper... Albastrul e si culoarea mea preferata, insa am zis ca totusi as alege ceva mai putin strident pentru sala. Pata de culoare o voi da din flori. Oricum... orice culoare ai alege va fi frumos... sunt convinsa! Pentru ca asa e aranjata sala... sa arate frumos. Eu cred ca voi alege o culoare deschisa... poate chiar numai alb. Dar mai vedem. Pana sambata ma mai razgandesc de cateva ori :))

YVY
07.02.2014, 14:12:37
Salut.
Ma alatur si eu voua, vom avea nunta si noi la Imperial Ballroom :)
Poate in sambata respectiva sa ne fi si vazut, si noi am fost sa ne alegem culorile pentru sala.
Cum stati cu pregatirile?
Spor.

Anca_Lau
08.02.2014, 13:24:58
Salut.
Ma alatur si eu voua, vom avea nunta si noi la Imperial Ballroom :)
Poate in sambata respectiva sa ne fi si vazut, si noi am fost sa ne alegem culorile pentru sala.
Cum stati cu pregatirile?
Spor.

Salutare,
E posibil sa ne fi văzut. Voi când aveți nunta? Cu pregătirile eu sunt in grafic. Acum îmi caut pantofii. Rochita e luată, verighetele le ridicam vineri, mai avem mărunțișuri de pus la punct, gen flori, coafura, prăji de dat acasă, de dat invitatiile in lucru...
Ce culori ați ales pt sala voi? Si cum stati cu pregătirile?

MihaelaDogaru
28.04.2014, 22:25:51
ceva in genul am ales pana la urma... dar fara flori roz ci albe cu galben
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1622029_10203010458320407_209144097_n.jpg

denisaalexandra
30.10.2014, 11:48:41
Miresici care ati avut aici nunta aici sau urmeaza sa aveti spuneti-mi cateva detalii despre sala, cat costa meniul, ce ofera , cum sunt presoanele cre se ocupa de evenimente ...etc
Eu am nunta in 2016 si sunt in curs de informare despre sal/i foto-video, dj si altele.
Multumesc

alexa28
21.04.2015, 14:27:56
Hello,
As fi interesata sa imi fac nunta la Imperial Ballroom in 2016 ce imi puteti spune despre aceasta locatie?
A facut cineva nunta acolo?
Mersi.