PDA

Versiunea completa : Cantina liceului Energetic

andreiutza_04
01.11.2010, 22:00:44
Buna!
As dori sa va intreb daca a fost sau a facut cineva nunta de curand la cantina liceului Energetic?
Am auzit ca e foarte ieftin! Stiti ceva?
Mersi

ATH
10.11.2010, 19:06:21
Trebuie sa faci o nunta "la kilogram"?
Vrei o nunta la care invitatii sa-si stearga tacamurile dupa fiecare fel de mancare?
Vrei sa ai meniu de doua clase, ca trenul?
Vrei sa ti se tranteasca bautura pe masa si fiecare sa-si vada de...treburile lui?
Vrei o mancare pe care nici tu nu ti-ai pune-o in farfurie la micul dejun in cea mai aglomerata zi a vietii tale?
Vrei farfurii ciobite si tacamuri gaurite? Dar soioase?
Poti petrece la nunta ta, stiind ca resturile de mancare pot ajunge a doua/a treia zi in farfuriile elevilor care vor lua masa acolo?
Vrei un grup sanitar vandalizat?
Risti sa-ti vezi invitatii stramband din nas?
Retorica poate continua...

andreiuta90
11.11.2010, 11:56:25
Trebuie sa faci o nunta "la kilogram"?
Vrei o nunta la care invitatii sa-si stearga tacamurile dupa fiecare fel de mancare?
Vrei sa ai meniu de doua clase, ca trenul?
Vrei sa ti se tranteasca bautura pe masa si fiecare sa-si vada de...treburile lui?
Vrei o mancare pe care nici tu nu ti-ai pune-o in farfurie la micul dejun in cea mai aglomerata zi a vietii tale?
Vrei farfurii ciobite si tacamuri gaurite? Dar soioase?
Poti petrece la nunta ta, stiind ca resturile de mancare pot ajunge a doua/a treia zi in farfuriile elevilor care vor lua masa acolo?
Vrei un grup sanitar vandalizat?
Risti sa-ti vezi invitatii stramband din nas?
Retorica poate continua...

stii tu ca asa e peste tot, sau generalizezi? eu am avut rude care si-au facut nunta la cantina si a fost mult mai bine decat ma asteptam.

lore_edana
09.12.2010, 18:50:28
ar fi foarte bine sa vedem si niste poze de la vreo nunta sa ne facem o parere generala :)si sa-si dea cu parerea o fosta miresica acolo cu ce a fost bine si ce nu :D

seluna
04.12.2011, 02:29:25
am auzit ca s-a renovat de curand stie careva ceva are cineva poze, stiu din surse foarte sigure ca s-a renovat...dar cam atat, daca stitzi ceva pls raspundeti:P

ATH
06.12.2011, 13:52:48
Mi-as dori ca banii pe care-i castiga cantina (de stat!!!!) sa fie folositi la zugravit, la schimbarea robinetelor, a vaselor de toaleta, sa fie reinvestiti spre binele copiilor care invata acolo, ca de la gura lor se ia o parte din mancare, ca sa poata fi gatit meniul pt nunti!
Insist: mi-as dori foarte mult asta! Din pacate, s-ar putea ca a doua zi mancarea lor sa fie tot orez ingrosat cu faina si cazaturi...iar banii...:((
Sa facem bani din piatra seaca, de acord, dar nu inainte de etica.

martyn
02.03.2014, 21:28:47
Am avut nunta si am gasit totul schimbat. Sala a fost renovata in 2013, este foarte frumos amenajata.
Din ce am vazut, sala a fost preluata de altcineva , deci nu se mai serveste mancare de cantina,ca acum cativa ani, mancare a fost foarte buna.De sala se ocupa doamna Jeni(0728 907 888), care s-a ocupat foarte frumos de noi, la sfarsit ne-a returnat toate sticlele cu bautura, atat incepute cat si neincepute. Personalul a fost simpatic.
Va recomand aceasta locatie.