PDA

Versiunea completa : Niagara

roshkata_camy
07.11.2010, 10:30:37
Buna fetele,
A facut cineva nunta la restaurantul Niagara? Ma puteti ajuta cu niste informatii despre ei? As vrea sa-mi schimb restaurantul deoarece este cam mica sala si nu avem loc pentru jucat si cum eu am niste rude care joaca non-stop........ Si cam ce preturi se practica^:)^^:)^

Paduroiuelena
08.11.2010, 13:29:09
Buna fetele,
A facut cineva nunta la restaurantul Niagara? Ma puteti ajuta cu niste informatii despre ei? As vrea sa-mi schimb restaurantul deoarece este cam mica sala si nu avem loc pentru jucat si cum eu am niste rude care joaca non-stop........ Si cam ce preturi se practica^:)^^:)^

Eu am fost la o nunta acolo si mi s-a parut foarte murdar totul, sincer nu am mancat nimic, mi-a fost frica.

roshkata_camy
08.11.2010, 22:07:36
Dar de Simplon din Brazda ati auzit ceva?

lauramaria5
09.11.2010, 13:26:31
Buna fetele,

La restaurantul Mercur te-ai gandit? Eu zic sa mergi sa il vezi daca nu ai fost la vreo nunta acolo.Meniul este bun din toate punctele de vedere.

roshkata_camy
09.11.2010, 20:44:12
Am rezervat la Niagara pe 16 iulie, e superba sala. Eu mananc des acolo si mancarea e foarte buna.

silviu78
09.11.2010, 22:28:05
am rezervat la niagara pe 16 iulie, e superba sala. Eu mananc des acolo si mancarea e foarte buna.
recomand mai bine andres,mercur,hotel park,hanul doctorului(terasa).BINE ACUMA FIECARE UNDE-I PLACE,DAR PENTRU 100 PERS.MIE LA ASTEA M-I SE PARE FRUMOS.ORICUM BAFTA

roshkata_camy
20.08.2011, 12:06:43
Pot sa spun ca am fost foarte multumita de acest restaurant, a iesit mult mai bine decat ma asteptam. Servire ireprosabila, foarte frumos decorata a fost sala, 2 AC-uri in tavan foarte spatios, loc de dans berechet. Mancarea excelenta, fiecare tip de meniu fiind foarte incarcat, plus ca nu am platit meniurile pentru persoanele care nu au venit. A tinut nunta pana la 6 dimineata, nu s-au grabit deloc sa puna mancarea ca sa ne trimita acasa. Nota 10 din partea mea. M-am simtit minunat. Le multumesc