PDA

Versiunea completa : Solisti, Dansatori si alte Suprize la nunta

zarzarel
15.11.2010, 15:03:39
Salut,

Deschis un nou subiect si va pun intrebarea: veti avea un moment artistic la nunta?
Eu ma gandeam la niste perechi de dansatori, aveti idee daca prin Vl gasesc asa ceva si daca da, aveti idee cam cat m-ar costa?
Astept pareri !;-)

Iri43
15.11.2010, 17:41:35
Salut,

Deschis un nou subiect si va pun intrebarea: veti avea un moment artistic la nunta?
Eu ma gandeam la niste perechi de dansatori, aveti idee daca prin Vl gasesc asa ceva si daca da, aveti idee cam cat m-ar costa?
Astept pareri !;-)
Buna ! Da am vazut la ceva nunti si cunosc pe cineva daca doresti o sa caut un nr. de tel, sau in fostul mag.Cozia la et.1, unde se fac fotografii este o doamna acolo si poti discuta cu ea.Preturi nu stiu.

zarzarel
15.11.2010, 17:47:51
Buna ! Da am vazut la ceva nunti si cunosc pe cineva daca doresti o sa caut un nr. de tel, sau in fostul mag.Cozia la et.1, unde se fac fotografii este o doamna acolo si poti discuta cu ea.Preturi nu stiu.

Mi-ar fi de mare ajutor un nr de tel, eu nu stau in Vl deci mai usor cu telefonul :)

Mersi >:D<

Iri43
15.11.2010, 18:57:33
mi-ar fi de mare ajutor un nr de tel, eu nu stau in vl deci mai usor cu telefonul :)

mersi >:d<
ti-am trimis pm !

zarzarel
16.11.2010, 15:01:44
ti-am trimis pm !

Multumesc, l-am primit ! :)

roxanarlx
19.01.2011, 01:14:53
Eu m-am gandit la lampioane zburatoare...dar...nu stiu daca am nevoie de aprobare...oricum mi.as dori f mult sa se poata..sunt f frumoase...daca a mai avut cineva la nunta si poate sa ma ajute cu un rasp...va rog nu ezitati...pup

Miresicasorina
20.01.2011, 14:53:12
Eu m-am gandit la lampioane zburatoare...dar...nu stiu daca am nevoie de aprobare...oricum mi.as dori f mult sa se poata..sunt f frumoase...daca a mai avut cineva la nunta si poate sa ma ajute cu un rasp...va rog nu ezitati...pup

f draguta ideea :)

mihaela_17
20.01.2011, 17:07:02
si me i-mi plac numai ca nuprea unde sa le dau drumu, dar tu cum esti in troianu este mai libera zona si da foarte frumos, intreaba pe cei de la restaurant daca se poate :*

roxanarlx
20.01.2011, 18:28:15
si me i-mi plac numai ca nuprea unde sa le dau drumu, dar tu cum esti in troianu este mai libera zona si da foarte frumos, intreaba pe cei de la restaurant daca se poate :*
E libera zona..dar pot cadea apoi pe strada....si cum sunt multe...nu stiu ce sa zic...o sa intreb mai bine la primarie sa vedem..dar pana in iunie cand ma intorc nu prea pot sa fac nimic...sper sa nu fie prea tarziu...pup

BiancaL
22.02.2012, 20:26:53
Buna miresici ,

Aveti idee , exista prin Valcea un grup de 3 dansatoare ( sau 4 ) ? As dori ca si moment artistic o trupa de fete care sa aiba cateva dansuri ( gen dans oriental , Can Can , tiganesc ).Mi s-ar parea ok ca si idee, acum mai trebuie sa gasesc trupa :))...

Daca a auzit cineva ceva , ma anuntati si pe mine , va rog !

Multumesc anticipat !

Aurelya
06.10.2012, 23:01:08
Buna miresici,
Poate ma puteti sfatui :-s Noi cautam o formatie buna de nunta (2-3 interpreti) care sa cante si muzica populara si muzica usoara, eventual din Rm Valcea ( sau nu neaparat).
De curand am auzit ceva de Formatia Filon X, din Valcea, cum ca ar fi una foarte buna. Ce parere aveti ?

Si daca aveti informatii de genul, poate puteti sa ne spuneti si un pret si sa ne dati un link cu ei de pe youtube.

Va multumim muult!
Pupici :*<:-P

alatrandafir
09.04.2013, 09:57:26
Buna miresici ,

Aveti idee , exista prin Valcea un grup de 3 dansatoare ( sau 4 ) ? As dori ca si moment artistic o trupa de fete care sa aiba cateva dansuri ( gen dans oriental , Can Can , tiganesc ).Mi s-ar parea ok ca si idee, acum mai trebuie sa gasesc trupa :))...

Daca a auzit cineva ceva , ma anuntati si pe mine , va rog !

Multumesc anticipat !

Eu am vorbit cu o trupa de dansatoare CHIC nu sunt din valcea dar mi-a placut de ele. Sper sa faca atmosfera.

alatrandafir
09.04.2013, 09:59:16
Aveti ideea de vreun magician sau comediant?