PDA

Versiunea completa : Hotel Premier

lady_bug
20.11.2010, 16:50:49
Buna fetele,

A facut cineva nunta/s-a interesat de preturi la acest restaurant?

alexutza_23
20.11.2010, 17:00:03
Buna fetele,

A facut cineva nunta/s-a interesat de preturi la acest restaurant?
Nu am auzit pe nimeni pana acu pt ca acest rest este relativ nou la noi in oras, dar iti urez sa fie totul bn si sa ne povestesti dupa nunta cum a fost:*

lady_bug
21.11.2010, 12:27:08
Nu am auzit pe nimeni pana acu pt ca acest rest este relativ nou la noi in oras, dar iti urez sa fie totul bn si sa ne povestesti dupa nunta cum a fost:*

merci pentru raspuns...nici nu am stabilit data..doar ma gandeam pentru ca am vazut poze pe site si pare frumos

aryanna
21.11.2010, 13:12:19
foto 4 arata super

anca1102
21.11.2010, 13:37:51
foto 4 arata super

aia cred ca e zona de bar....50 de locuri....

alexutza_23
21.11.2010, 17:04:57
merci pentru raspuns...nici nu am stabilit data..doar ma gandeam pentru ca am vazut poze pe site si pare frumos
Sa dea Domnul sa fie asa cum iti doresti!!!:*

anuska_dea
21.11.2010, 22:31:50
Sincera sa fiu, mie nu imi place deloc acest restaurant. In primul rand este mic. Nu imi place pentru ca acolo este spalatorie de masini. Cred ca cel mai potrivit ar fi acolo, bineinteles daca nu se mai gaseste altceva in tot orasul, de o cumatrie (in cel mai bun caz). Este parerea mea, sper sa nu supar.

lady_bug
23.11.2010, 18:15:57
Sincera sa fiu, mie nu imi place deloc acest restaurant. In primul rand este mic. Nu imi place pentru ca acolo este spalatorie de masini. Cred ca cel mai potrivit ar fi acolo, bineinteles daca nu se mai gaseste altceva in tot orasul, de o cumatrie (in cel mai bun caz). Este parerea mea, sper sa nu supar.

nu e nici o suparare..noi locuim in bucuresti nu am ajuns la botosani sa vedem cum e, doar ce am vazut pozele...:-":-":-":-"si ma gadeam ca ar fi o varianta..:hm::hm::hm:

anuska_dea
24.11.2010, 20:41:15
nu e nici o suparare..noi locuim in bucuresti nu am ajuns la botosani sa vedem cum e, doar ce am vazut pozele...:-":-":-":-"si ma gadeam ca ar fi o varianta..:hm::hm::hm:

Ai incheiat contract cu ei? Ai dat deja avans? Spun ”deja” pentru ca am vazut ca ai nunta duminica, si daca nu ai incheiat inca vre-un contract cu ei poate mai gasesti in alta parte pe aceeasi data.

adrian_bv
01.05.2012, 00:13:42
Salutare tuturor,

Am avut nunta la restaurantul Hotelului Premier din Botosani in septembrie 2011. Pentru ca si pe noi ne-a ajutat f mult acest site ( multumim ca existati !!! ) - am cules tot felul de informatii pe care le-am folosit din plin, ajutandu-ne sa luam decizii corecte si sa economisim banuti frumosi - ne oferim sa ajutam la randul nostru cu orice informatie ne va fi solicitata.
Din pacate pana la acea data nu am reusit sa gasim pe cineva care sa ne spuna ce si cum stau lucrurule la acest restaurant, dar la final totul a fost ok! Mici-mici "chestiute" au existat dar nesemnificative comparativ cu partile bune....

Viitori miri sau viitoare miresici daca va putem ajuta o vom face cu drag!

Adrian si Andreea

ClaudiaVF
03.05.2012, 16:42:41
Salutare tuturor,

Am avut nunta la restaurantul Hotelului Premier din Botosani in septembrie 2011. Pentru ca si pe noi ne-a ajutat f mult acest site ( multumim ca existati !!! ) - am cules tot felul de informatii pe care le-am folosit din plin, ajutandu-ne sa luam decizii corecte si sa economisim banuti frumosi - ne oferim sa ajutam la randul nostru cu orice informatie ne va fi solicitata.
Din pacate pana la acea data nu am reusit sa gasim pe cineva care sa ne spuna ce si cum stau lucrurule la acest restaurant, dar la final totul a fost ok! Mici-mici "chestiute" au existat dar nesemnificative comparativ cu partile bune....

Adrian si Andreea

Buna,

Ce bine ca ai postat aici si mi-a sarit in ochi, ca altfel eu nici nu stiam de locatia asta pt nunta. Noi din pacate lucram in Iasi si forumul e una din optiunile folosite pt a ne "documenta". Am vazut pozele de pe site si pare dragut localul. Noi inca suntem in cautare:( deci orice informatie ar fi fff folositoare:D O zi frumoasa!

adrian_bv
03.05.2012, 21:52:40
Si noi ne-am organizat nunta de la distanta! multe ore petrecute pe net dar cu folos !!! daca te putem ajuta...nu ezita sa ne contactezi !!!

dragutzyoyo2006
04.05.2012, 16:16:34
Eu spun un mare "NU" pentru acest local. Recent am fost la o cumatrie organizata acolo iar mancarea a fost nu asa cum ar trebui. Aperitivul continea produse vechi, uscate si cu un gust indoielnic, friptura nu era bine facuta......iar la urma cei de acolo si-au insusit o buna bucata din tortul oamenilor. Eu una nu m-as incumeta sa-mi fac nunta acolo mai ales din cauza mancarii :|

adrian_bv
05.05.2012, 14:20:10
Pot sa iti spun cu maxima sinceritate ca la noi mancarea a fost foarte apreciata( poate avem si noi un merit intrucat am gustat in prealabil, am stabilit in detaliu si am urmarit pana la final tot ce ne-a fost servit). Nu am avut nimic de obiectat din acest punct de vedere, iar ca exemplu pestele a fost savurat chiar si de persoanele care in mod normal nu mananca peste de fel. Cel putin in cazul nostru pretul per meniu a fost mai jos decat la restaurante cu aspect inferior si care par a fi mai accesibile financiar. La fel si cazarea, camere curate, mobilier nou, modern.
Referitor la incidentul cu tortul confirmam si noi aceeasi problema, concret disparitia unui blat intreg din totalul de 5. Un alt incident destul de neplacut a fost legat de un cadou de la nasi , de importanta sentimentala, ce a fost uitat in camera matrimoniala si care ne-a fost inapoiat abia dupa mai multe insistente.

dragutzyoyo2006
06.05.2012, 21:07:20
Pot sa iti spun cu maxima sinceritate ca la noi mancarea a fost foarte apreciata( poate avem si noi un merit intrucat am gustat in prealabil, am stabilit in detaliu si am urmarit pana la final tot ce ne-a fost servit). Nu am avut nimic de obiectat din acest punct de vedere, iar ca exemplu pestele a fost savurat chiar si de persoanele care in mod normal nu mananca peste de fel. Cel putin in cazul nostru pretul per meniu a fost mai jos decat la restaurante cu aspect inferior si care par a fi mai accesibile financiar. La fel si cazarea, camere curate, mobilier nou, modern.
Referitor la incidentul cu tortul confirmam si noi aceeasi problema, concret disparitia unui blat intreg din totalul de 5. Un alt incident destul de neplacut a fost legat de un cadou de la nasi , de importanta sentimentala, ce a fost uitat in camera matrimoniala si care ne-a fost inapoiat abia dupa mai multe insistente.

Sunt convinsa ca esti foarte sincer in ceea ce spui, dar totusi.....eu cred ca exista acolo o doza de neseriozitate. In legatura cu mancarea am inteles ca acest lucru se intampla din cauza ca ei isi schimba foarte des bucatarii. Parerea mea este ca nu se merita sa stai cu stresul continuu din aceasta cauza, mai ales la un eveniment asa de important cum e nunta ;-)

Ramonell85
22.10.2012, 21:07:51
Salutare tuturor,

Adrian si Andreea
buna, am si eu nunta la premier si sunt un pic stresata cu nr de persoane, initial am zis ca am 80 maxim 100 de persoane, si am zis ca incap numai bine daca restaurantul e de 120 , insa acum stau si ma gandesc daca nu e prea mic si o sa mi incapa lumea. tu cati invitati ai avut? ms mult de ajutor

Ramonell85
22.10.2012, 21:13:44
Si noi ne-am organizat nunta de la distanta! multe ore petrecute pe net dar cu folos !!! daca te putem ajuta...nu ezita sa ne contactezi !!!

paiii cine nu si organizeaza nunta de la distanta in zilele noastre? mai toata lumea e plecata din tara si vin acasa direct la nunta, pana atunci daca ai putin noroc si ai pe cineva de baza in tara ,,,bine..daca nu traiasca internetul!! asaa ca va rog cei care au avut sau vor avea nunta la hotel restaurant premier botosani sa si expuna parerile aici, ar fi de mare ajutor, va multumesc!!!