PDA

Versiunea completa : Hotel Magura verde

andrada_mihaela
24.11.2010, 00:19:39
buna miresici!:* este cineva care a fost sau a avut sau a auzit de nunta la cort la magura verde?as dori sa am acolo si sunt foarte curioasa.:> ast mesajele voastre va rog mult va pup

Katelin
25.01.2011, 15:03:38
Nu-ti recomand. Mai ales daca mai au inca o nunta inauntru...chiar nu-ti recomand. Nu sunt pregatiti pentru asa ceva si nu fac fata. Doar daca la anul se mai schimba vreo ceva peacolo... ;-)
Cam asa arata la o nunta unde am fost invitat...si mi-a fost cam frig
419320Hello , poti sa imi spui in ce perioada a fost nunta la care ai fost? Si mie imi surade foarte idee unei nunti la cort, posibilitatile de decorare sunt nenumarate. De aceea si vrea sa imi spui putin mai exact ce nu ti-a placut. Mancarea a venit tarziu, nu era bine facuta ? Servirea nu nu a fost cum trebuie? As vrea sa imi dai mai multe detalii ca sa stiu la ce sa fiu atenta. merci mult

myss
28.01.2011, 12:04:04
Prima data cand am fost la magura verde, era vara, stateam pe terasa si era o super priveliste si ma gandeam cand va fi ziua cand voi avea nunta acolo e singura alegere pe care o voi avea, norocul nu a fost de partea mea din unele motive
Nunta la cort dupa mine e super doar daca ai noroc de o super vreme ... acolo daca ploua cu cateva zile inainte nu cred ca e de bine ... mult noroc si spor:*

Katelin
21.06.2011, 23:48:19
buna miresici!:* este cineva care a fost sau a avut sau a auzit de nunta la cort la magura verde?as dori sa am acolo si sunt foarte curioasa.:> ast mesajele voastre va rog mult va pup

hey Andrada, te-ai decis cu locatia?
Eu voi face nunta la Magura Verde ,la cort, luna viitoare. Daca te mai intereseaza detalii , astept intrebarile tale.

wanna_v
17.10.2011, 15:15:57
Buna Katelin,

Eu sunt interesata de aceasta locatie si as dori sa te intreb mai multe. Ai putea sa-mi dai un private message cu nr tau de ctc sau id de yahoo?

Multumesc frumos :)

Katelin
25.10.2011, 11:44:53
Buna Katelin,

Eu sunt interesata de aceasta locatie si as dori sa te intreb mai multe. Ai putea sa-mi dai un private message cu nr tau de ctc sau id de yahoo?

Buna Wanna_v

Nu stiu daca pot sa iti dau private. Nu prea am fost activa pe aici pt ca la orice intrebare puneam nu imi raspundea nimeni. Spune-mi te rog daca tu ai vorbit cu Flower Decor pt decoratiuni? Am vorbit cu Antonia si ea iti va da adresa mea de mail.

Katelin
25.10.2011, 11:57:23
Buna Katelin,

Oricum pot sa iti spun de pe acum ca nu mi-a parut rau ca am ales nunta la cort. A iesit foooarte frumos desi am avut multe peripetii. Am fost multumita si de cei de la restaurant. Au reusit sa prepare mancarea pt toti cei 200 de invitati ai mei fara nici o problema sau intarziere. Ce-i drept nu au avut si nunta in interior, nici nu as fi acceptat.

maroti
11.09.2012, 12:10:47
Buna ziua miresici!
Nunta fiicei mele a avut loc in data de 08.09.2012 la Magura Verde, la cort. Am fost foarte multumiti atat de locatie, cat si de serviciile ireprosabile de acolo.
Daca ar trebui sa-i descriu, as spune: profesionalism (si aici ma duc cu gandul in special la chelneri) si corectitudine!

In recomand cu inima deschisa!