PDA

Versiunea completa : Kupolla Ballroom

lavi12
29.11.2010, 15:03:22
S-a deschis un restaurant nou !!! Este pe in cadrul centrului expozitional. Revin cu poze de pe FB. Stie cineva conditii, unde exact , preturi , orice?:-?

lavi12
29.11.2010, 15:06:38
Am revenit cu poze!
Salon pentru evenimente cu o capacitate de pana la 300 persoane.

elena_steliana18
29.11.2010, 15:31:24
Am revenit cu poze!
Salon pentru evenimente cu o capacitate de pana la 300 persoane.
wow arata demential....super tare.....nu am cuvinte

marrya
29.11.2010, 18:17:34
De cand am vazut pavilionul expozitional, chiar ma gandeam cand il vor folosi pe post de Restaurant pentru nunti???sau pt organizat Revelion?? ( gen romexpo) Arata bine, acum ramane de vazut cum e cu sonorizarea..pentru ca este foarte inalt si mare si se creeaza ecou :madlaugh:!!! Am vazut( in poze) ca au pus falduri groase din material, la cupola pentru a estompa din ecou si mocheta pe jos...dar la fel au facut si la fosta sala de sport Eden si tot se aude, nasol. Trebuiau izolati cativa pereti. Cu siguranta formatiile vor avea batai de cap!! Oricum..arata bine! Sa vedem acum cu mancarea si organizarea cum este!

lavi12
30.11.2010, 17:29:59
De cand am vazut pavilionul expozitional, chiar ma gandeam cand il vor folosi pe post de Restaurant pentru nunti???sau pt organizat Revelion?? ( gen romexpo) Arata bine, acum ramane de vazut cum e cu sonorizarea..pentru ca este foarte inalt si mare si se creeaza ecou :madlaugh:!!! Am vazut( in poze) ca au pus falduri groase din material, la cupola pentru a estompa din ecou si mocheta pe jos...dar la fel au facut si la fosta sala de sport Eden si tot se aude, nasol. Trebuiau izolati cativa pereti. Cu siguranta formatiile vor avea batai de cap!! Oricum..arata bine! Sa vedem acum cu mancarea si organizarea cum este!
La sonorizare m-am ganidt si eu. Nu stiu daca ati fost la Cleopatra , pentru ca si acolo se auzea cu ecou. Oricum pentru mine zarurile au fost aruncate. Ma gandeam poate ajut cu informatia asta alte miresici.

crystyna15ro
08.12.2010, 20:57:18
Marrya, imi poti da cateva detalii legate de meniul de la acest restaurant?pret/ce contine/alte conditii?

marrya
09.12.2010, 17:56:22
Marrya, imi poti da cateva detalii legate de meniul de la acest restaurant?pret/ce contine/alte conditii?

Cu mare drag ti-as da detalii, dar nu stiu nimic legat de meniu si conditii, nu eu am postat fotografiile, eu doar am zis de sonorizare pentru ca e foarte inalta cladirea. Lavi12 poate stie mai multe amanunte, caci ea a venit cu fotografii. Poate au site, da o cautare pe net.Oricum ma gandesc ca meniul va fi ca peste tot intre 120-200lei/pers.

lavi12
20.12.2010, 12:33:07
Cu mare drag ti-as da detalii, dar nu stiu nimic legat de meniu si conditii, nu eu am postat fotografiile, eu doar am zis de sonorizare pentru ca e foarte inalta cladirea. Lavi12 poate stie mai multe amanunte, caci ea a venit cu fotografii. Poate au site, da o cautare pe net.Oricum ma gandesc ca meniul va fi ca peste tot intre 120-200lei/pers.
Nu stiu nimic din pacate. Eu am gasit pe facebook si m-am gandit poate ajut miresicile in cautare de restaurant. Cel mai bine ar fi mergeti la centru expozitional si sa intrebati.

Zuzza
16.01.2011, 01:16:13
Tocmai, am auzit ca sonorizarea este foarte buna. Noua ne-au zis de acest salon doua formatii si unii dintre ei ne-au zis ca este foarte buna acustica salii.
Am inteles ca meniul este de 190 ron (aperitiv, peste, sarmale si friptura) si cer minim 200 persoane. Au fost parintii mei si au zis ca arata totusi putin cam prea incarcat, dar este frumos pentru ca sala e mare, rotunda, fara stalpi...

Ralex
05.10.2011, 16:00:06
Am fost ieri (04.10.2011) la Kupolla si am aflat ca vor 200 de persoane minim, iar pretul meniului este de 50 euro. Este destul de incarcat, dar si frumos. Acum depinde de fiecare cum apreciaza frumusetea 8-}