PDA

Versiunea completa : Rex

andreyca
11.12.2010, 17:35:48
A facut cineva nunta la restaurantul Rex? Am vazut ca are o sala de 320 de persoane,terasa de 40 de persoane si crama de 70 de persoane.Daca a facut cineva nunta aici o ati fost la vreo nunta la acest restaurant astept informati si pareri de restaurant,de servirea mancari,aranjamentul sali daca il fac ei si daca este gratis o nu,dar in special ma interesiaza sa stiu cum arata crama.Asptept pareri si informati de acest local.:)

kiloms
13.12.2010, 09:18:16
A facut cineva nunta la restaurantul Rex? Am vazut ca are o sala de 320 de persoane,terasa de 40 de persoane si crama de 70 de persoane.Daca a facut cineva nunta aici o ati fost la vreo nunta la acest restaurant astept informati si pareri de restaurant,de servirea mancari,aranjamentul sali daca il fac ei si daca este gratis o nu,dar in special ma interesiaza sa stiu cum arata crama.Asptept pareri si informati de acest local.:)

Da este o sala de 320 dar arata de parca este arca lui noe ... pus ca sunt doua parti si sunt impartite prin use care se desface cel mai bine urcate in masina si dute pe la toate restaurantele si vezi salile

andreyca
13.12.2010, 16:55:25
Daca as putea as merge pe la toate dar nu am cum pt ca nu is in tara si nu pot veni sa caut...si nici nu is din craiova ca sa cunosc orasul :) decat vitorul sot e din craiova eu nu si de ajutat nu ma poate ajuta nimeni din tara asa ca trebuie sa ma descurc singura cum pot si cum stiu :( caut de cateva luni un restaurant bun si frumos ca sa pot sa imi fac nunta in el si nu am gasit nimika :(( Nu am gasit nimika sa imi placa si mai ales la nr de pers pe carele am nici atata....am putine pers in jur de 80 asa ca mai caut pana gasesc :) Paaa

kiloms
14.01.2011, 21:06:13
Aveti grije la clauzele din contract la acest restaurant cititile bine , o prietena de-a mea sa dus la ei sa ia sala si cea de acolo le tot tragea atentia de la contract ca nu este nimic in el este in regula sa il semneze cand colo erau doua clauze :

Daca nu se organizeaza din cauza restaurantului nu se plateste nici o dauna.
Daca nu se organizeaza din cauza mirilor se platesc daune de 25.000 ron.