PDA

Versiunea completa : Restaurant Hotel Palace

cricri83
20.12.2010, 15:58:29
Buna miresici am deschis un nou subiect despre acest restaurant, din Hotelul Palace pentru a facilita cautarile si a expune pareri concrete si la obiect pentru urmatoarele viitoare mirese fara a mai fi nevoite sa caute in zecile de pagini.
Sunt interesata daca a participat careva la un eveniment (botez, nunta, zi de nastere etc) organizat in acest loc sau daca a-ti organizat acolo un eveniment. Mentionez ca ne-am hotarat la acest restaurant dupa ce am vazut destule restaurante dar ne-a atras ca e in oras si e frumos, are vedere catre mare, intrarea se face atat dinspre port cat si dinspre oras, seara e luminat frumos la exterior, este dotat cu loc pentru parcare si pazita, in interior e luminat frumos de niste candelabre mari, iti da senzatia de salon pentru bal asa cum sunt la castele, au jocuri de lumini, boxe si mixer pentru DJ.
Acum ca orice gazda care vrea ca musafirul sa fie multumit, as vrea pareri cat mai sincere despre: modul de servire al ospatarilor, mancarea si alte neplaceri ce poate au avut loc si macar sa putem remedia sa nu ne trezim cu cine stie ce probleme.
Sper sa fi facut o alegere buna.
Multumesc anticipat.

cristina_theodora
04.01.2011, 18:38:34
Ai poze? Cat este meniul?

cricri83
14.01.2011, 16:00:17
Meniul costa 180 lei /meniu pana in 100 de persoane si 150 lei /meniu pentru mai mult de 100 persoane. Trebuie platit inainte un avans de 30% din suma totala estimata pana la eveniment. Si la sfarsit am inteles ca trebuie sa platesti ospatarii.
Bautura poti sa o aduci tu si prajiturile. Trebuie sa amenajezi tu salonu dar nu cu mult doar huse si fete de masa si probabil flori ceva pe mese nu mult ca se incarca si nu ar avantaja locul.

Poze nu am inca urmeaza sa fac cand vom plati a doua transa din avans.
Ma intereseaza daca cineva care a facut aici, daca a fost multumit de servire, de mancare efectiv de tratare (evident ca nu sunt in fiecare an aceiasi oameni - dar pareri as vrea).

Zuzza
16.01.2011, 01:04:51
Buna!
Si mie mi-a placut enorm de mult salonul acela, dar din pacate era prea mic. Poate cu ocazia vreunui botez :D
Noi am mai fost vara la terasa, am si mancat si am fost multumiti. Dar asta nu spune prea multe legat de cum se prezinta ei la nunta. Oricum, e o sala cu adevarat deosebita, simpla si eleganta.

corneliadana
22.02.2011, 11:10:09
Meniul costa 180 lei /meniu pana in 100 de persoane si 150 lei /meniu pentru mai mult de 100 persoane. Trebuie platit inainte un avans de 30% din suma totala estimata pana la eveniment. Si la sfarsit am inteles ca trebuie sa platesti ospatarii.
Bautura poti sa o aduci tu si prajiturile. Trebuie sa amenajezi tu salonu dar nu cu mult doar huse si fete de masa si probabil flori ceva pe mese nu mult ca se incarca si nu ar avantaja locul.

Poze nu am inca urmeaza sa fac cand vom plati a doua transa din avans.
Ma intereseaza daca cineva care a facut aici, daca a fost multumit de servire, de mancare efectiv de tratare (evident ca nu sunt in fiecare an aceiasi oameni - dar pareri as vrea).
Buna noi am avut acolo nunta si am fost foarte multumiti de tot ( mancare ,servire,atmosfera....).

cricri83
13.07.2011, 21:53:51
fetelor cine este interesat de acest restaurant se poate uita si pe siteul hotelului au camera web si se vede tot ce se petrece! rrt punct ro

roxxanna_b
11.10.2011, 00:34:48
Buna! Imi puteti spune cateva pareri in legatura cu calitatea servirii si a mancarii? De preferat o mireasa care a avut nunta in 2011, pentru a fi cat mai relevant! Multumesc anticipat!