PDA

Versiunea completa : Valsul mirilor

mady22yo
23.12.2010, 10:41:58
Am nevoie de recomandari privind persoane din Alexandria care se ocupa cu astfel de coregrafii ... Am vazut ca in Bucuresti e 100 euro sedinta..mi se pare cam scump...totusi trebuie ceva timp sa-ti insusesti miscarile...

marrya
23.12.2010, 10:59:57
Am nevoie de recomandari privind persoane din Alexandria care se ocupa cu astfel de coregrafii ... Am vazut ca in Bucuresti e 100 euro sedinta..mi se pare cam scump...totusi trebuie ceva timp sa-ti insusesti miscarile...

100 euro sedinta?? nu cred!!! poate nu ai inteles tu bine...poate este un "curs" de 8-10 sedinte. La noi noi o sedinta cu intructorul de dans este intre 35-50 lei/ora si faci cate ore doresti sau crezi ca e necasar pana se invata coregrafia. Cred ca si la voi in oras trebuie sa fie un club de dans sportiv, chiar si pt copii...oricum instructorul e acelasi si cred ca va poate ajuta. Da o simpla cautare pe net...Spor la cautari. Apropos..s-ar putea sa gasesti pe cineva care sa va ajute si la o sala de fitness...unii instructori mai au si ocupatia aceasta.

bubucris
23.12.2010, 23:55:29

eu am facut in Alexandria cateva sedinte pentru valsul mirilor cu un instructor care lucreaza undeva in spate la prefectura sedinta costa 50 de ron si dura cam 2 ore itit trimit nr de telefon al instructorului pe PM sa iei legatura...

mady22yo
26.12.2010, 10:08:09
multumesc mult pentru informatii...am sa ma apuc de treaba...

mady22yo
26.12.2010, 14:59:54
Oare acest domn poate realiza si colaje? ;;);;);;)

mady22yo
26.12.2010, 15:00:48
Nu ne pune si noua nimeni un videoclip al valsului de la nunta....???

adelinacristea
27.12.2010, 20:31:38
eu l-am recomandat pe iulian ciobanu ca instructor de dans. Am fost la el la nunta si a pregatit un vals foarte reusit. Nu vreau sa par ca ii fac publicitate pentru ca imi e prieten, dar merita. Va poate confirma bubucris.

mady22yo
12.02.2011, 18:33:15
Buna fetelor...am fost deja la doua sedinte de dans cu dl Ciobanu si vreau sa spun ca e super...deocamdata am ales melodia si am invatat ceva pasi de dans, dar sunt foarte multumita...pentru cine doreste sa aiba un vals de care sa-si aminteasca toata viata merita sa vina la cursuri...

MiresiciBiz
12.02.2011, 18:37:54
Maine la targul Miresici EXPO sunt lector de dans de la 12:00 si 14:00, oferite de Iuno Dance. Gasiti detalii pe miresiciexpo.ro.

mady22yo
15.03.2011, 09:15:36
Valsul nostru se apropie de final...e asa frumos...valsul vienez e cel mai frumos dupa parerea mea...tin sa-i multumesc inca o data dlui Ciobanu pentru momentul de aur al nuntii noastre...sunt sigura ca va lasa pe toata lumea cu gura calcata...a facut din noi mai mult decat ma asteptam...multumimmmmmmm:*:*:*

oanaserban
31.05.2011, 22:46:51
buna ziua miresici. sunt si eu o miresica din braila dar nu gasesc un instructor de dans pt valsul nostru de la nunta. daca ma puteti ajuta va multumesc.. pupici
^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

mady22yo
02.06.2011, 14:22:20
buna ziua miresici. sunt si eu o miresica din braila dar nu gasesc un instructor de dans pt valsul nostru de la nunta. daca ma puteti ajuta va multumesc.. pupici
^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
offf....nu ai decat sa mergi intr-un oras mai apropiat sau in bucuresti sa faceti cateva cursuri....altfel nu ai cum...si noi am incercat sa invatam singuri de pe internet si cand ne-am dus la cursuri am vazut diferenta.... merita sa pregatiti ceva deosebit...pt toata viata....

Sim0naa
21.01.2015, 01:11:55
pt valsul mirilor am comandat "Fum Greu" si artificii ;-) din alexandria care este mai nou ultima fitza pt vals ;-)