PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici Iasi

Pagini : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

drika
23.02.2007, 23:29:56
Pe mine stiti cum ma recunoastetii.. va lasati duse de muzica.. de muzica sublima pe care am sa o emit.. suflatul nasului=))=))=))=))=)) sunt racita cobza=))=))8-} asa ca singur nu ne ratacim ca se aude toata parcarea cand suflu eu nasu=))=))=)):rockon:

alibd
23.02.2007, 23:34:10
Pe mine stiti cum ma recunoastetii.. va lasati duse de muzica.. de muzica sublima pe care am sa o emit.. suflatul nasului=))=))=))=))=)) sunt racita cobza=))=))8-} asa ca singur nu ne ratacim ca se aude toata parcarea cand suflu eu nasu=))=))=)):rockon:

Esti de belea nu gluma!!!!!!!!!=)) =)) =)) Lasa ca vom contribui fiecare cu cate ceva, macar sa avem formatia completa. :D

alibd
23.02.2007, 23:36:31
Eu zic sa vina cineva cu o lista sa faca si prezenta, ca tot s-a vorbit mult si de scoala!:D

drika
23.02.2007, 23:45:05
Eu zic sa vina cineva cu o lista sa faca si prezenta, ca tot s-a vorbit mult si de scoala!:D
Da pe bune ca eu vreau sa fac ceva de genul:)):)):)) o sa va scriu numele si id de pe miresici ca apoi sa stiu care si cum sa va iau.. si poate facem schimb si de id de mess:D:D8-}

drika
23.02.2007, 23:46:40
Esti de belea nu gluma!!!!!!!!!=)) =)) =)) Lasa ca vom contribui fiecare cu cate ceva, macar sa avem formatia completa. :D
eu m-am anuntat.. sunt cu cimpoiul ca la cat am suflat nasul am rana si s-a inrosit.. parca si marit=))=))=))=))=))=))=))=))asadar cimpoiul este luat.. voi va orientati nu ma intereseaza[-(=))=))=))

nerromiha
23.02.2007, 23:47:29
Da pe bune ca eu vreau sa fac ceva de genul:)):)):)) o sa va scriu numele si id de pe miresici ca apoi sa stiu care si cum sa va iau.. si poate facem schimb si de id de mess:D:D8-}

da...asa ar tr....sa venim toate cu agenda...si trecem in ea tot:))

alibd
23.02.2007, 23:54:11

Si eu ma gandeam la acelasi lucru, ca altfel riscam sa ne incurcam!Asadar... maine fiecare cu foicica!=))

micky
24.02.2007, 07:42:20
aha, ramane stabilit...maine la 3 in parcare....si iubi al meu inca nu stie....dar si el ma duce la sanius duminica:D

=))=))=)) ce tare ai fost la faza asta=))=))=))...parca ma vad pe mine:)):)) numa eu mai i-au decizii pt amandoi si ii zic tutu am hotarat sa mergem hai sa ne imbracam:)):)) si el zice da cand am hotarat?? pai acu:D

micky
24.02.2007, 07:45:36
Si eu ma gandeam la acelasi lucru, ca altfel riscam sa ne incurcam!Asadar... maine fiecare cu foicica!=))

ce tari sunteti=)) si eu ma gandisem sa imi fac o lista cu numele voastre si cu intrebarile pe care vreau sa vi le pun=)) ...

Ruby
24.02.2007, 10:44:20
Mai miresici, dar voi chiar aveti timp sa stai pe net...Si eu as vrea sa pot trancani toata ziua cu voi. Dar n-am cum...:(

a_rox04
24.02.2007, 10:45:30
Miresiciiii,
Nu cred ca pot sa ajung la 3,e foarte posibil sa nu termin ce am de facut decat pe la 4.....oare mai gasesc pe cineva prin class?Oare rezistati 1 ora sa palavragiti:[email protected] si apoi sa ma primiti si pe mine?:-? Si daca nu ajung la intalnirea din parcare cum va recunosc eu ?:(( :(( E o problema ....adica stau si ma gandesc...intru in class, vad eu multe fete la vreo cateva mese care vb mult si ma duc si le intreb :Salut sunteti miresicile din Iasi?:)) Parca suna ciudat....si daq nu nimeresc din prima ce ma fac?#-o :-s Daca as avea un nr de tel a uneia dintre voi sa va sun....ce bine ar fi ;-) .Chiar nu se ofera nimeni sa imi lase un nr de tel pe privat ....pt recunoastere :P?Hai, va pup si sper sa ne vedem azi.

nadiai
24.02.2007, 10:47:22
Mai miresici, dar voi chiar aveti timp sa stai pe net...Si eu as vrea sa pot trancani toata ziua cu voi. Dar n-am cum...:(
:).. bine ca ele pot.. eu citesc ce scriu fetele .. zimbesc..noroc de ele ca-mi descretesc fruntea :).

sste1711
24.02.2007, 11:56:15
dragi miresici, daca nu reusesc sa vin, sper sa nu ma urati^:)^ , ca socrela mea azi si-a gasit sa vrea sa mergem cu nasica sa-si caute amandoua costumatii de nunta, si vor musai sa merg si eu sa-mi dau cu parerea....si apoi, nu pot sa-mi refuz socrela ca e tare scumpica si ma inteleg cu ea mai bine decat cu mama...
sper totusi sa terminam repejor, desi nu cred... asa ca vreau sa promiteti ca asta nu va fi singura intalnire...[-o< [-o< [-o<

micky
24.02.2007, 13:53:12
dragi miresici, daca nu reusesc sa vin, sper sa nu ma urati^:)^ , ca socrela mea azi si-a gasit sa vrea sa mergem cu nasica sa-si caute amandoua costumatii de nunta, si vor musai sa merg si eu sa-mi dau cu parerea....si apoi, nu pot sa-mi refuz socrela ca e tare scumpica si ma inteleg cu ea mai bine decat cu mama...
sper totusi sa terminam repejor, desi nu cred... asa ca vreau sa promiteti ca asta nu va fi singura intalnire...[-o< [-o< [-o<

cu siguranta nu va fi ultima!;-) te vom astepta la urmatoarele intalniri:*

Green_Eyes
24.02.2007, 16:57:11
Va astept cu nerabdare sa va intoarcetzi de la intalnire si sa povestiti cum a fost..Din nefericire, nu am putut ajunge, din motive subiective:( Astept impresii, poze eventual si o noua intalnire:*

micky
24.02.2007, 18:38:57
gata m-am intors!:) nici nush cand a trecut timpul....m-am simtit minunat alaturi de miresici.....eu una astept cu nerabdare urmatoarea intalnire:D....si cum bine zicea o miresica ar fi bine sa ne intalnim de dim si sa stam pana seara ca am avea ce povesti;));));))....miresici imi sunteti asa dragi:* :* >:D< >:D<

micky
24.02.2007, 19:32:00
haideti miresici!!!!inca nu ati ajuns acasa???? ca au trecut 2 ore acush......mai asteptam impresii:D

Green_Eyes
24.02.2007, 19:35:24
Ca bine zici..:D Unde a disparut toata lumea azi? Cred ca pe la targ sau chiar la..sanius:> Ati facut si poze sau;;) nu?

micky
24.02.2007, 19:41:24
Ca bine zici..:D Unde a disparut toata lumea azi? Cred ca pe la targ sau chiar la..sanius:> Ati facut si poze sau;;) nu?

din pacate eu mi-am uitat aparatul acasa si nu am facut poze decat cu telefonul:D....si nu am cablul acasa e la iubi dar imediat ce le descarc si daca primesc si acordul miresicilor (poate nu doresc sa apara pe forum) o sa le postez:)

Simona06
24.02.2007, 19:47:56
Am ajuns si eu..dar pana am mancat...mai una alta..a fost supeer sa va cunosc si-mi sunteti si mie tare simpatice!

nerromiha
24.02.2007, 20:31:38
Am ajuns si eu..dar pana am mancat...mai una alta..a fost supeer sa va cunosc si-mi sunteti si mie tare simpatice!

si eu sunt foarte incantata ca v-am cunoscut, si astept sa ne mai vedem :)

madalinabul
24.02.2007, 20:55:04
si eu sunt foarte incantata ca v-am cunoscut, de abia astept sa vad pozele, si eu mi-am uitat camera acasa dar lasa ca data viitoare ne intalnim de dimineata si stam pana seara ca sa avem timp sa vb de toate. micky eu iti dau acordul sa pui pozele:D :D :D :D .va pup!

micky
24.02.2007, 20:57:36
si eu sunt foarte incantata ca v-am cunoscut, de abia astept sa vad pozele, si eu mi-am uitat camera acasa dar lasa ca data viitoare ne intalnim de dimineata si stam pana seara ca sa avem timp sa vb de toate. micky eu iti dau acordul sa pui pozele:D :D :D :D .va pup!

oki am acordul tau;-) astept si restul miresicilor:D...ca nu de alta dar asa e frumos intai sa ceri voie:D

madalinabul
24.02.2007, 20:58:45
pai da ca poate unele dintre fete nu vor sa apar pe forum. ai mai fost la probat rochii?

micky
24.02.2007, 21:00:15
pai da ca poate unele dintre fete nu vor sa apar pe forum. ai mai fost la probat rochii?

nope nu am mai fost....ca ne-am dat seama ca totusi azi e sambata si era si tarziu oricum nu gaseam nimic deschis la ora asta:)

madalinabul
24.02.2007, 21:01:02
dar la tg nu ai mai fost?

micky
24.02.2007, 21:11:56
dar la tg nu ai mai fost?

aaaaaaaaaaaa....tu te refereai la targ:"> .....am crezut ca ai auzit cand am vb cu drika sa mergem la magazinele de pe strada garii sa vedem ce rochii sunt;));))....la trag am probat....dar iubi asta e asa lenes:-< :-< ca nu vrea sa scoata pozele...l-am rugat sa scoata si pozele de pe telefon cu verighetele si nu vrea...dar maine las ca pun eu mana pe ele si va arat:D

madalinabul
24.02.2007, 21:13:45
ma gandeam ca nu ai reusit sa vezi toate rochiile de la tg si ca te vei duce sa mai probez si altele

nerromiha
24.02.2007, 21:14:27
aaaaaaaaaaaa....tu te refereai la targ:"> .....am crezut ca ai auzit cand am vb cu drika sa mergem la magazinele de pe strada garii sa vedem ce rochii sunt;));))....la trag am probat....dar iubi asta e asa lenes:-< :-< ca nu vrea sa scoata pozele...l-am rugat sa scoata si pozele de pe telefon cu verighetele si nu vrea...dar maine las ca pun eu mana pe ele si va arat:D

asteptam sa le vedem:)

Simona06
24.02.2007, 21:14:32
Abia asteptam sa le vedem!!

Simona06
24.02.2007, 21:15:48
Apropo..rochia ce am probat-o azi e asta ce o am in avatar!Si chiar imi place!Dar trebuie sa mai slabesc..asta de azi nu-mi venea:"> .

micky
24.02.2007, 21:17:13
ma gandeam ca nu ai reusit sa vezi toate rochiile de la tg si ca te vei duce sa mai probez si altele

aaa nu...am probat ce mi s-a parut ca m-ar prinde bine:D

madalinabul
24.02.2007, 21:17:43
se face si la comanda asa ca nu iti fa griji. si eu vreau sa slabesc:(( :(( :(( :((

micky
24.02.2007, 21:18:34
Apropo..rochia ce am probat-o azi e asta ce o am in avatar!Si chiar imi place!Dar trebuie sa mai slabesc..asta de azi nu-mi venea:"> .

si eu cu siguranta trebuie sa slabesc:((..erau 44 si ma strangeau:(( abia puteam respira in rochii:((...plus ca se vedeau nasol mainile asa plinute:"> :"> :">

micky
24.02.2007, 21:19:54
se face si la comanda asa ca nu iti fa griji. si eu vreau sa slabesc:(( :(( :(( :((

:O :O :O tu sa slabesti?????da de unde fata draga ca din cate am vazut eu esti slaba:-? ma pui pe ganduri...eu cred ca tu arati fff bine asa...:)

madalinabul
24.02.2007, 21:21:15
multumesc mult , dar nu ai vazut colacul de salvare pe care il am in loc de burta?

Simona06
24.02.2007, 21:23:19
Cred ca exagerezi,Carmen!Sigur exagerezi!!Pai ce marime ai la rochita?Eu am probat 40 si nu-mi venea..a zis d-na ca-mi trebuie42.Dar tu?Cat porti 38?!

madalinabul
24.02.2007, 21:28:11
rochia mea este 42, deci sunt grasa:D :D :D :D

Simona06
24.02.2007, 21:31:50
a..multumesc...ca si mie tot 42 imi trebuie.:-p

madalinabul
24.02.2007, 21:33:15
scuze nu am vrut sa te jignesc, dar eu chiar am o obsesie cu burtica mea, si nu fac nimic in privinta asta, pap multa ciocloata:D :">

Simona06
24.02.2007, 21:37:34
Glumeam...nu-i nimic...e doar cruda realitate,nu?Lasa ca slabim noi...ce-ar fi sa mergem la sala?care se prinde?Mai barfim si noi acolo,pedaland pe bicicleta,sau alergand pe pista...si asa impuscam 2 iepuri dintr-o data.

madalinabul
24.02.2007, 21:38:21
vai eu nu am rabdare la sala parca sunt nebuna

Simona06
24.02.2007, 21:39:38
De ce?!Mie mi se pare super..dar sa am cu cine sa merg..

drika
24.02.2007, 21:58:18
Mei fetelor am intrat si eu. Am lista cu id-urile asa ca dati accept pe mess si va dau:D.. Mi-a placut tare mult intalnirea de astazi si ma bucur ca am putut sa vin. Parca altfel e cand stiu cine este la capatul celalalt de fir:"> Ce voiam eu sa va spun, mie toate mi-ati placut si chiar nu mi se pare ca trebuie sa slabiti:)>-:)>- Mie chiar mi-ati placut. Eu zic sa nu va mai faceti griji dintr-astea (nu e valabil pt toate :-p).. uite eu chiar nu am de gand sa slabes:>:> si poate ar trebui si eu sa mai dau jos.. dar eu ma simt bine asa si ma plac:">;)) si mai ales prietenului meu:-p... trebuie sa recunosc ca sportul nu strica insa nimanui:D

madalinabul
24.02.2007, 22:03:27
nu strica sportul cu nimic dar eu nu prea am nici rabdare si nici timp, pe deasupra ne mai oboseste si instructorul de dans:D , dar imi place sa dansez:">

alibd
24.02.2007, 22:51:29

Acum am ajuns si eu acasa; cam tarziu.. dara asta este!:D
Nici mie nu mi-a venit sa cred cum a trecut timpul; a zburat! Foarte bine m-am simtit. Aveam emotii inainte sa va cunosc, dar mi-a placut ca ne-am familiarizat repede una cu alta!
Va pupacesc!:* :* :*

alibd
24.02.2007, 22:56:32
Mei fetelor am intrat si eu. Am lista cu id-urile asa ca dati accept pe mess si va dau:D.. Mi-a placut tare mult intalnirea de astazi si ma bucur ca am putut sa vin. Parca altfel e cand stiu cine este la capatul celalalt de fir:"> Ce voiam eu sa va spun, mie toate mi-ati placut si chiar nu mi se pare ca trebuie sa slabiti:)>-:)>- Mie chiar mi-ati placut. Eu zic sa nu va mai faceti griji dintr-astea (nu e valabil pt toate :-p).. uite eu chiar nu am de gand sa slabes:>:> si poate ar trebui si eu sa mai dau jos.. dar eu ma simt bine asa si ma plac:">;)) si mai ales prietenului meu:-p... trebuie sa recunosc ca sportul nu strica insa nimanui:D

Daca nu scriai tu mesajul asta, il scriam eu pana la urma! :D
Fetele, chiar aratati bine... toate problemele sunt in mintea vostra. Mie personal nu mi s-a parut nici una grasa. Acum depinde si cum va simtiti voi!:*

Bia
24.02.2007, 23:35:15
Voi ati ajuns tarziu acasa?! :D Ce mai ziceti de mine ca e 11.30! :D Ma bucur tare mult ca v-am cunoscut! Sunteti toate f simpatice! Si eu eram oarecum stresata inainte sa ajung la intalnire dar a fost super ok! Sper sa repetam "figura" cat mai curand! Pupici si somn usor!

madalinabul
25.02.2007, 00:06:18
cred ca toate eram stresate si foarte curioase. imi pare foarte bine ca v-am cunoscut!

micky
25.02.2007, 08:14:35
multumesc mult , dar nu ai vazut colacul de salvare pe care il am in loc de burta?

=))=)) daca tu ai colac de salvare in loc de burta eu am salupa de salvare in loc de burta=))=)) si la mine chiar se vede:((

micky
25.02.2007, 08:15:53
rochia mea este 42, deci sunt grasa:D :D :D :D

si eu cu 44 care ma strage ce sa mai zic dragutele???? hai sa nu facem intrecere care e mai grasa va rog:D ca nu de alta da eu castig detasat=))=))

micky
25.02.2007, 08:18:50
bia...nadiai..sherydan...drika....alibd ....inca mai astept acordul vostru pt a pune pozele:D....celelalte abia astepata:D

alibd
25.02.2007, 09:50:48
bia...nadiai..sherydan...drika....alibd ....inca mai astept acordul vostru pt a pune pozele:D....celelalte abia astepata:D

Ai si acceptul meu! :">

nerromiha
25.02.2007, 10:34:35

daca pui poze de grup ai si acceptul meu:)...altfel...stii probl mea:)

micky
25.02.2007, 10:35:29
Ai si acceptul meu! :">

hai ca o sa incerc sa pun numai pozele in care va vedeti voi cele care mi-ati dat acceptul:D

madalinabul
25.02.2007, 10:40:14
de abia asteptam. sa pui poze si cu verghetele.:* :* :* :*

micky
25.02.2007, 10:51:00

acum le scoate iubi:D......si mi le trimite...in 10 min le postez:x :x

micky
25.02.2007, 10:54:59
hmmmm am scos pozele de la intalnire dar nu au iesit asa bine:(...adica era cam intuneric si pozele nu au iesit ffff clare:(...oricum se vede ca au fost facute cu tel...daca era o camera ieseau mult mai bine:-$

aveam atasate pozele cu alinabd si simona dar cum v-am trimis pozele pe mail le-am sters ca sa nu fie cu suparare:D

micky
25.02.2007, 10:55:59

hai ca iti trimit pozele pe care le-am facut eu pe adresa de mail madalinabul;-) k?

micky
25.02.2007, 11:17:13

uite aici si verighetele http://www.miresici.ro/showthread.php?p=115695#post115695 sper sa va placa !!!!

v-am pupat!!!!

drika
25.02.2007, 11:34:32
Eu micky nu vreau sa pui poze cu mine.. :-p.. am sa scot si eu pozele mele azi si o sa vi le dau pe mail.. poate au iesit mai clare desi ma indoiesc.. pacat nu nu am avut aparat cu noi:-<
Ps valeu... iti pocisem numele si ca sa nu iti fiu datoare cu un mielusel l-am modificat repede :)

micky
25.02.2007, 11:46:45
Eu micky nu vreau sa pui poze cu mine.. :-p.. am sa scot si eu pozele mele azi si o sa vi le dau pe mail.. poate au iesit mai clare desi ma indoiesc.. pacat nu nu am avut aparat cu noi:-<
Ps valeu... iti pocisem numele si ca sa nu iti fiu datoare cu un mielusel l-am modificat repede :)

stai linistita ca nu esti singura:))....mi-au mai scris miresicic ba myky, ba miky, ba michi asa ca m-am obisnuit si oricum nu-i frumos sa atrag atentia:D

am rezolvat problema;-) v-am trimis pozele pe mail ca sa nu mai pun aici :D

drika
25.02.2007, 11:51:25
stai linistita ca nu esti singura:))....mi-au mai scris miresicic ba myky, ba miky, ba michi asa ca m-am obisnuit si oricum nu-i frumos sa atrag atentia:D

am rezolvat problema;-) v-am trimis pozele pe mail ca sa nu mai pun aici :D
Stiu le-am primit:">

a_rox04
25.02.2007, 11:55:35
Buna Miresici,
Daca ati sti ce zi am avut ieri si cat regret ca nu am ajuns la intalnirea cu voi.A venit un partener din Belgia la noi la firma si a fost mare conferinta mare dupa care a trebuit sa mergem cu el la restaurant sa il ducem sa manace si s-a intins pana aseara la 7 si ceva :(( Sper din tot sufletul sa mai punem la cale o inatlnire si sa nu incepeti sa vb de acum numai pe mess ca am vazut ca ati facut schimb de Id-uri si.....sper sa mai spuneti cate ceva si pe forumul nostru drag :P.Inca o data scuze ca nu am ajuns :)

micky
25.02.2007, 12:01:59
Buna Miresici,
Daca ati sti ce zi am avut ieri si cat regret ca nu am ajuns la intalnirea cu voi.A venit un partener din Belgia la noi la firma si a fost mare conferinta mare dupa care a trebuit sa mergem cu el la restaurant sa il ducem sa manace si s-a intins pana aseara la 7 si ceva :(( Sper din tot sufletul sa mai punem la cale o inatlnire si sa nu incepeti sa vb de acum numai pe mess ca am vazut ca ati facut schimb de Id-uri si.....sper sa mai spuneti cate ceva si pe forumul nostru drag :P.Inca o data scuze ca nu am ajuns :)

stai linistita ca nu mutam discutia pe mess......tot forumul ramane baza:D

drika
25.02.2007, 12:02:19
Sigur ca mai facem o intalnire si noi speram ca pana la nunta lui Sheri:-p... nu-ti fa griji ca nu ne lasam noi de forumul acesta:)>-:)>-

madalinabul
25.02.2007, 12:31:55
da trebuie sa mai facem o intalnire pana la nunta lui sherydan

adinac_ro
25.02.2007, 13:07:13
NIci eu nu am putu ajunge ieri.Ne-am intins cu targul, am probat costumul lui, am plecat, am revenit, nu era hotarat, am venit iar la targ si nu puteam sa il las ca se supara.Am tot bodoganit eu ca tre sa ma vad cu miresele la 3 , dar pe o ureche ii intra si pe alta ii iesea ca era prea concentrat cu costumul lui.
Ce ati discutat? Ce noutati mai sunt? Deja aveti un atuu cu atatea sfaturi imprumutate sa ni le spuneti si noua celor care nu am fost sa ne usuram munca.
Va salut!!

micky
25.02.2007, 14:19:53
NIci eu nu am putu ajunge ieri.Ne-am intins cu targul, am probat costumul lui, am plecat, am revenit, nu era hotarat, am venit iar la targ si nu puteam sa il las ca se supara.Am tot bodoganit eu ca tre sa ma vad cu miresele la 3 , dar pe o ureche ii intra si pe alta ii iesea ca era prea concentrat cu costumul lui.
Ce ati discutat? Ce noutati mai sunt? Deja aveti un atuu cu atatea sfaturi imprumutate sa ni le spuneti si noua celor care nu am fost sa ne usuram munca.
Va salut!!

abia am reusit sa ne cunoastem un pic:x nu am avut timp de sfaturi:))8-} a fost cam scurt timpul.....mai ales ca unii au vb mai putin decat altii :"> :"> eu m-am simtit super!!!!!!!si cred ca toate ne-am simtit la fel!!!:-p

alibd
25.02.2007, 15:40:52
abia am reusit sa ne cunoastem un pic:x nu am avut timp de sfaturi:))8-} a fost cam scurt timpul.....mai ales ca unii au vb mai putin decat altii :"> :"> eu m-am simtit super!!!!!!!si cred ca toate ne-am simtit la fel!!!:-p

Asa este! Nici nu stiu cum a trecut timpul... Va dati seama ce ar fi insemnat sa fi ajund si la faza sfaturi... nu mai plecam de la bar pana dimineata. 8-}
Raman sfaturile consistente pt urmatoarele intalniri!;-)

drika
25.02.2007, 22:29:10
Cine ma [poate ajuta cu albumul meu.. nu stiu cum sa postez .. l-am facut si acum daca mergeti pe semnatura mea nu cred ca intrati pe albume sa vedeti pozele.. la mine sa vad.. dar eu mi-am dat sign in. ajutati-ma... Bia tu am vazut ca ai pus albumul eu nu stiu ce fel sa il postez:(

drika
25.02.2007, 22:35:21
Am mai umblat eu pe-acolo.. daca nici acum nu merge nu mai fac nici un album nimic... Spuneti-mi daca aveti acces la album si puteti sa va uitati va rog?[-o<

___ALEXANDRA___
26.02.2007, 07:33:25
Am mai umblat eu pe-acolo.. daca nici acum nu merge nu mai fac nici un album nimic... Spuneti-mi daca aveti acces la album si puteti sa va uitati va rog?[-o<

m-am uitat eu si zice k nu ai nici o poza postata acolo..:(

Milagros
26.02.2007, 09:20:34
Hei, miresicile mele scumpe, toate imi sunteti dragi acum ca v-am cunoscut si cand scriu parca va vad pe toate si altfel ma pot adresa!
Abia astept urmatoarea intalnire pentru ca tare mult mi-a placut sa stam de vorba si nici nu stiu cand a trecut timpul alaturi de voi. Scuze ca am tras chiulul atata vreme dar duminica ne-ai venit nasicii (avem nasa,avem nasa! \:D/ ) si ne-am intins la vorba o gramada.
Parca trebuia sa imi dau acordul cu pozele... E ok.
Va pup pe toate ca azi is la serviciu si nu prea o sa mai pot posta pana la pauza de la 2 :(

nadiai
26.02.2007, 10:17:22
am ramas in urma mult de tot... Nu am deschis deloc calculatorul de simbata.
Iniatial nu am vrut sa vin pentru ca eram imbracata "ca un golan" dar pina la urma am zis fie ce-o fi..
Fetele coketele daca nu va linistiti cu slabitul asta va declar razboi sau ma apuc si eu de o cura :)).
eu Sunt libera simbata viitoare si .. as fi dipusa sa stau iar la o vorba cu voi ...Astfel ne putem intilni si cu miresicile care nu au ajuns sambata.
ce spuneti? acelasi loc? ... aceeasi ora (sau mai mai devreme).

Bia
26.02.2007, 10:55:26
Lipsesc si eu cateva zile ... si iar sunt in "ceata", tre sa citesc sa recuperez! Ce harnicute sunteti! :* :* :* ! Am mai spus, nu-i nimic, repet, si eu m-am simtit super, sunteti toate super simpatice si de treaba si abia astept sa ne intalnim din nou! Pupici si o zi buna la toata lumea!

nadiai
26.02.2007, 11:10:17
Lipsesc si eu cateva zile ... si iar sunt in "ceata", tre sa citesc sa recuperez! Ce harnicute sunteti! :* :* :* ! Am mai spus, nu-i nimic, repet, si eu m-am simtit super, sunteti toate super simpatice si de treaba si abia astept sa ne intalnim din nou! Pupici si o zi buna la toata lumea!
Asa am patt si eu .. fetele astea chiar .. sunt harnicute..

madalinabul
26.02.2007, 11:12:04
mie imi spuneti, nu am mai avut timp sa intru pe forum de alaltaieri seara si acum trebuie sa ma pun la punct cu tot ce au scris.
p.s. am fost la sanius:"> :D

nadiai
26.02.2007, 11:44:41
Cine ma [poate ajuta cu albumul meu.. nu stiu cum sa postez .. l-am facut si acum daca mergeti pe semnatura mea nu cred ca intrati pe albume sa vedeti pozele.. la mine sa vad.. dar eu mi-am dat sign in. ajutati-ma... Bia tu am vazut ca ai pus albumul eu nu stiu ce fel sa il postez:(
nu se vede nici o poza. spune ca nu le ai publeice de fapt..
vezi prin optiuni...

drika
26.02.2007, 12:21:11
Gata am rezolvat cu pozele.. cred ca acum merge numai ca nu pe albume ci all photos dar e bine si asa:-p.. am pus acolo cateva lucruri pe care nu le-am pus pe la alte topicuri (cosuletul, pernuta etc) V-am pupat si sper sa va placa.. la invitatii sunt inca la capitolul confectionat.. aveti poze si de la etapa asta:-p

Simona06
26.02.2007, 12:48:59
Frumoase toate pozele si ce ai in ele,Flavia!Imi place sa sunt pe bordeaux,ca eu tot la culoarea asta m-am hotarat!Spor la confectionat!Te pup!

alibd
26.02.2007, 15:46:24

Merge, drika, merge!!! Mi-a placut foarte mult! Frumoase poze si ingenioasa ideea...:*

alibd
26.02.2007, 15:49:20

Asa se inatmpla de fiecare data! Miresicile nu se dezmint... harnicute tare!:D Va pup!

alibd
26.02.2007, 15:50:59
mie imi spuneti, nu am mai avut timp sa intru pe forum de alaltaieri seara si acum trebuie sa ma pun la punct cu tot ce au scris.
p.s. am fost la sanius:"> :D

Bravo, mada! Nici nu te intreb cum a fost, ramane sa intuiesc!:D

nadiai
26.02.2007, 15:54:20
Miresici? Nu ne mai intilnim? Eu mai vreau :))

sste1711
26.02.2007, 21:11:14
fetelor....m-ati pierdut de tot:O ....nici nu mai stiu de unde sa incep:-\ mor de oftica, ca nu am reusit sa ajung la intalnire, si de asemenea ca am o groaza de treaba la servici si nu mai apuc sa vorbesc cu voi:(( :(( :(( nici macar pe forum...dar sper sa nu se prelungeasca situatia asta...
oricum va pupic pe toate:* :* :*

micky
26.02.2007, 21:21:46
Miresici? Nu ne mai intilnim? Eu mai vreau :))

:((:((:(( abia acum am reusit sa intru si eu pe forum de aseara:((:((:((...si vroiam sa va spun ca daca se face intalnire weekendul asta sigur nu ajung pt ca tre sa fiu la targ:((:((:((....poate weekendul viitor....pls:>

drika
26.02.2007, 21:43:38
Merci fetelor.. ma bucur ca va plac lucrusoarele mele.. toate confectionate de manuta mea:-p..mai putin verighetele:-p

alibd
26.02.2007, 22:00:57
fetelor....m-ati pierdut de tot:O ....nici nu mai stiu de unde sa incep:-\ mor de oftica, ca nu am reusit sa ajung la intalnire, si de asemenea ca am o groaza de treaba la servici si nu mai apuc sa vorbesc cu voi:(( :(( :(( nici macar pe forum...dar sper sa nu se prelungeasca situatia asta...
oricum va pupic pe toate:* :* :*

Te inteleg perfect! Si eu am capul impartit intr-o mie de parti! (:|

nerromiha
27.02.2007, 11:08:48
banui ca va mai fi in curand o noua intalnire:)

alibd
27.02.2007, 15:26:10
banui ca va mai fi in curand o noua intalnire:)

Sigur va mai fi! Ne chinuim acum sa o planificam. :D

Milagros
27.02.2007, 16:12:26
Abia astept!!!

PS Sunt Printesa! \:D/ <:-P

CataAna
27.02.2007, 18:00:37
Buna miresici!

Poate planificati o intalnire si in aprilie, preajma Pastelui, ca sa pot veni si eu...
Vreau si eu sa va cunosc personal, sa stam la povesti pe viu!:">
Deja ma simt frustrata ca va spuneti pe nume si eu nu va stiu decat nickname-urile:((
:* :* :*

Simona06
27.02.2007, 18:17:10
Sigur vor mai fi intalniri...mai multe..nu doar una!Eu asa sper...sa ne vedem si inainte de nunta..si dupa..ca avem ce povesti si dupa,nu?:"> si sa fim si mai multe miresici,nu doar 9 cate am fost acum.V-am pupat pe toate.

alibd
27.02.2007, 21:52:27
Abia astept!!!

Felicitari, felicitari! =D> :*

alibd
27.02.2007, 21:54:14
Buna miresici!

Poate planificati o intalnire si in aprilie, preajma Pastelui, ca sa pot veni si eu...
Vreau si eu sa va cunosc personal, sa stam la povesti pe viu!:">
Deja ma simt frustrata ca va spuneti pe nume si eu nu va stiu decat nickname-urile:((
:* :* :*

Incercam pe cat posibil sa folosim tot nick-urile ca sa nu facem discriminare! Ne vom intalni cu siguranta ca sa mai punem tara la cale. ;)) Te-am pupat!

madalinabul
27.02.2007, 22:11:41
Abia astept!!!

felicitari pt noul statut , si eu am fost foarte bucuroasa cand am devenit printesa. de abia astept o noua intalinre

alibd
27.02.2007, 22:13:37
felicitari pt noul statut , si eu am fost foarte bucuroasa cand am devenit printesa. de abia astept o noua intalinre

Vreau si eu sa fiu sa fiu printesa!:(

madalinabul
27.02.2007, 22:15:14
mai ai un pic, in curand vei fi si tu printesa:*

micky
27.02.2007, 22:16:34
Vreau si eu sa fiu sa fiu printesa!:(

inca 50 de mesaje si ajungi la statutul de printesa:D

nerromiha
27.02.2007, 22:17:02
si eu vreau...si mai am o groaza:((

micky
27.02.2007, 22:20:56
Abia astept!!!

felicitari sherydan!!!!!! <:-P <:-P cand dai de baut:D:D:D:D:D:)):)):))

madalinabul
27.02.2007, 22:21:29
dar sa vedeti ce repede ajungeti printese, nu va faceti griji va ajutam noi:D :D :D :D

micky
27.02.2007, 22:21:29
si eu vreau...si mai am o groaza:((

hai ca ai trecut de jumate:D:D

madalinabul
27.02.2007, 22:22:15
inceputul e mai greu, eu vreau sa fiu regina:"> :"> :"> :">

micky
27.02.2007, 22:22:51
dar sa vedeti ce repede ajungeti printese, nu va faceti griji va ajutam noi:D :D :D :D

:)):)):))chiar ma gandeam ca noi le ajutam sa ajunga printese dar in acelasi timp ajungem noi regine:)):)):"> :-$ <:-P

madalinabul
27.02.2007, 22:22:53
micky tu mai ai un picutz si ajungi regina, bravo, esti tare

nerromiha
27.02.2007, 22:23:02
hai ca ai trecut de jumate:D:D

mda...dar azi is pesimista si vad jumatatea gpala a paharului:P

micky
27.02.2007, 22:24:37

meeeeiii hai ca ne ai pe noi care iti ridicam moralul:D

madalinabul
27.02.2007, 22:24:44
:)):)):))chiar ma gandeam ca noi le ajutam sa ajunga printese dar in acelasi timp ajungem noi regine:)):)):"> :-$ <:-P

exact, o sa fim batrane:(( :(( :(( :((

madalinabul
27.02.2007, 22:25:23

dar dc esti suparata?te putem ajuta cu ceva?

micky
27.02.2007, 22:25:46
micky tu mai ai un picutz si ajungi regina, bravo, esti tare

:( cred ca o sa treaca mult tare pana atunci:( ca abia mai reusesc sa intru pe forum:((:(( fetelor sunt moarta de oboseala:((

micky
27.02.2007, 22:26:52

hai ca esti tare=))=))=)) mai o sa fim batrane dar intelepte;));))

nerromiha
27.02.2007, 22:31:17
hai ca esti tare=))=))=)) mai o sa fim batrane dar intelepte;));))

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

nerromiha
27.02.2007, 22:32:51
nu....glumeam...nu am nimic....doaro mica migrena dar nimic care sa nu treaca. mai am si noroc de iubitu meu care in proportie de 85% a gatit....deci am scapat eu de stat in bucatarie azi:)

alibd
27.02.2007, 22:33:12
inca 50 de mesaje si ajungi la statutul de printesa:D

Daaaaa, mai am de asteptat, oricum! Dar si cand voi fi....;;) sa va tineti!;))

madalinabul
27.02.2007, 22:34:00
ne tinem bine si te asteptam\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

alibd
27.02.2007, 22:35:20

acum tu vezi partea goala a paharului, nu? :)) Ganditi-va ca veti fi cu foarte multa experienta!;;)

Simona06
27.02.2007, 22:35:54
Eu ce sa mai zic?N-am gasit nici printul inca...mai am cale luungaa...

madalinabul
27.02.2007, 22:35:58
am vazut ca s-a scris pe forum despre o alta intalnire, si eu cred ca peste vreo 2-3 saptamani ar fi foarte bine, se mai incalzeste si afara, scap si eu de raceala pe care am capatat-o la sanius (asta e sufar, dar m-am distrat super).

alibd
27.02.2007, 22:36:57
nu....glumeam...nu am nimic....doaro mica migrena dar nimic care sa nu treaca. mai am si noroc de iubitu meu care in proportie de 85% a gatit....deci am scapat eu de stat in bucatarie azi:)

=D> <:-P =D> Bravo, Domnule! Asta este spiritul de miresici!:*

madalinabul
27.02.2007, 22:37:08
Eu ce sa mai zic?N-am gasit nici printul inca...mai am cale luungaa...

draga simona dar ai printul acasa nu iti fa griji el e alaturi de tine, si oricum ai ajuns la jumatea drumului. te pup!

alibd
27.02.2007, 22:38:19
ne tinem bine si te asteptam\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Multumesc, multumesc! Deja ma simt mai bine cand am sustinere!;))
Oare la ce topic suntem? :-\ Nu suntem cumva off?

drika
27.02.2007, 22:38:20
am vazut ca s-a scris pe forum despre o alta intalnire, si eu cred ca peste vreo 2-3 saptamani ar fi foarte bine, se mai incalzeste si afara, scap si eu de raceala pe care am capatat-o la sanius (asta e sufar, dar m-am distrat super).
Vai eu nici acum nu am scapat si iau pastile garla:(:( si nici la zapada nu am fost:(

madalinabul
27.02.2007, 22:39:13
insanatosire grabnica

nerromiha
27.02.2007, 22:39:22
simona...tu ai inceput cu printul si continuat cu palatul....noi inca mai suntem in cautarea palatului.....cred ca l-a ascuns baba cloanta:))

alibd
27.02.2007, 22:40:22
Vai eu nici acum nu am scapat si iau pastile garla:(:( si nici la zapada nu am fost:(

Bea si tu o tiuca fiarta! ;))

nerromiha
27.02.2007, 22:42:20

incercat eu acu cativa ani...si a 2a zi eram si bata si racita:)) ...noapte buna

madalinabul
27.02.2007, 22:42:42
simona...tu ai inceput cu printul si continuat cu palatul....noi inca mai suntem in cautarea palatului.....cred ca l-a ascuns baba cloanta:))

auziti baba cloanta e soacra?

Simona06
27.02.2007, 22:42:55
Tuica fiarta...vin fiert...o baie fierbinte...un masaj dupa asta...si o sa treaca sigur!!!Daca masajul vine de la cine trebuie! va pup.Sper sa nu i-au raceala.

drika
27.02.2007, 22:43:34
=))=)) nu am baut in viata mea si sincer la stomacul meu cred ca o iau la fuga;));)) prefer pastilele ;));))
Ps Mada merci pt urare:*

Simona06
27.02.2007, 22:44:08
draga simona dar ai printul acasa nu iti fa griji el e alaturi de tine, si oricum ai ajuns la jumatea drumului. te pup!
Nu m-am vazut cu printul meu de o saptamana si mi-e asa dor de el!!Imi vin sa urlu..am o stare,imi vine sa plang.

nerromiha
27.02.2007, 22:44:21
auziti baba cloanta e soacra?

nuuuuuuuu....asta chiar nu....baba cloanta e soarta asta rea care nu vrea sa ma ajute pe mine sa castig un apartamentla loto......bine....ar tr sa si joc....sau nu? ;))

madalinabul
27.02.2007, 22:46:11
daca vrei sa castigi ar fi bina sa si joci, bafta multa daca iti iei bilet

nerromiha
27.02.2007, 22:46:13
Nu m-am vazut cu printul meu de o saptamana si mi-e asa dor de el!!Imi vin sa urlu..am o stare,imi vine sa plang.

calmeaza-te ca acusi vine...nu? banui ca si lui ii e dor de tine. important e ca stii ca te vrea si ca te iubeste. micile despartiri nu sunt asa de importante, important e timpul petrecut impreuna:)

Simona06
27.02.2007, 22:46:53
In cazul meu sigur baba cloanta e soacra!!!

madalinabul
27.02.2007, 22:47:13

nu mai fi trista, stai pe miresici si sigur te vei dispune si te vei gandi la nunta si la cat de frumoasa va fi. pupici!

Simona06
27.02.2007, 22:49:05
calmeaza-te ca acusi vine...nu? banui ca si lui ii e dor de tine. important e ca stii ca te vrea si ca te iubeste. micile despartiri nu sunt asa de importante, important e timpul petrecut impreuna:)
Da..daca ar fi si mai mare si mai des,timpul asta petrecut impreuna..in cazul nostru,stam cam prost la capitolul asta.Ferice de voi care va vedeti zilnic si care mai si locuiti impreuna!Eu mai am de asteptat inca 8 luni!!:(

drika
27.02.2007, 22:49:57
Eu am plecat la somnic.. maine am program incarcat. somnu usor la toate iar voi sa va visati cum va intalnitio:-):*

Simona06
27.02.2007, 22:50:33
nu mai fi trista, stai pe miresici si sigur te vei dispune si te vei gandi la nunta si la cat de frumoasa va fi. pupici!
Asta si fac..sa treaca timpul asta mai repede...si sa ma abtin sa nu-l sun din 5 in 5 minute.

drika
27.02.2007, 22:51:36
Da..daca ar fi si mai mare si mai des,timpul asta petrecut impreuna..in cazul nostru,stam cam prost la capitolul asta.Ferice de voi care va vedeti zilnic si care mai si locuiti impreuna!Eu mai am de asteptat inca 8 luni!!:(
Te inteleg.. si mie mi se rupe sufletul cand pleaca seara dar macar ne vedem zilnic... si noi mai avem 6 luni. Dar nu vine si nuta\:D/\:D/\:D/ atunci o sa te saturi de el:"> glumesc normalo:-)

alibd
27.02.2007, 22:51:55
incercat eu acu cativa ani...si a 2a zi eram si bata si racita:)) ...noapte buna

:)) :)) :)) Super!!! Pai asa inseamna ca ai uitat de raceala!;))

madalinabul
27.02.2007, 22:52:16
stiu cum e , dar lasa ai sa vezi ce bine o sa fie cand se va intoarce, ai sa uiti de faptul ca a fost plecat, si oricum 8 luni vor trece repede, nici nu o sa iti dai seama cat de repede

micky
27.02.2007, 22:53:47

haidi mai fruntea sus!!!!cei cu atitudinea asta!!!! haide sa nu mai auzim de astea CLAR????

o:-) o:-)

alibd
27.02.2007, 22:54:05

Capul sus, ca altfel simtim ca nu ne facem datoria cum trebuie! Noi de ce suntem aici... bine, nu putem compara, dar pana una alta, in lipsa de print....:*

madalinabul
27.02.2007, 22:54:10
Te inteleg.. si mie mi se rupe sufletul cand pleaca seara dar macar ne vedem zilnic... si noi mai avem 6 luni. Dar nu vine si nuta\:D/\:D/\:D/ atunci o sa te saturi de el:"> glumesc normalo:-)

si eu mai am 2 luni si un pic, de abia astept, m-am saturat de atata stres. sper macar sa imi gasesc ceva de imbracat pentru cununia religioasa, daca nu voi gasi parca vad ca ma enervez si ma imbrac in blugi.;)) ;)) ;)) ;))

alibd
27.02.2007, 22:55:30

Da, dar si dupa astea 8 luni... Ce frumos va fi...

alibd
27.02.2007, 22:56:20
Eu am plecat la somnic.. maine am program incarcat. somnu usor la toate iar voi sa va visati cum va intalnitio:-):*

Noapte buna, drika! Somn usor zi o zi super maine!

madalinabul
27.02.2007, 22:56:21
si eu mai am 2 luni si un pic, de abia astept, m-am saturat de atata stres. sper macar sa imi gasesc ceva de imbracat pentru cununia religioasa, daca nu voi gasi parca vad ca ma enervez si ma imbrac in blugi.;)) ;)) ;)) ;))

sunt indragostita..........vroiam sa zic cununia civila;)) ;)) ;))

alibd
27.02.2007, 22:58:05

Si asa e bine! Vei fi originala!:*

micky
27.02.2007, 22:58:25
sunt indragostita..........vroiam sa zic cununia civila;)) ;)) ;))
=))=)) la cat de obosita sunt mi se paruse ca am citit cununie civila si acum cand am vazut completarea am dat fuga sus la mesaj sa vad daca asa scrisesesi!!!=))=))
si sa ne anunti si pe noi cum te imbraci!!!!!!!!!!!

madalinabul
27.02.2007, 22:59:36
am sa va anunt;))

Simona06
27.02.2007, 23:09:32
Asa sa faci..sa ne tii la curent cu tot ce-ti cumperi...sa nu ramanem in urma cu ceva.
Si multumesc fetelor de incurajari...dar nu trece asa usor!

Milagros
28.02.2007, 09:30:50
felicitari sherydan!!!!!! <:-P <:-P cand dai de baut:D:D:D:D:D:)):)):))

Multumesc, multumesc...pai ar trebui sa dau de baut la urmatoarea intalnire,nu? Doar ne vedem si inainte de nunta mea,nu?\:D/ Sa facem o petrecere a burlacitelor intre miresici! :*

nadiai
28.02.2007, 10:36:24
Miresici..de la pagina 35-41 intr-o seara..

alibd
28.02.2007, 10:38:19

Impresionant, nu? Ti-am spus ca nu ne dezmintim!=))

nadiai
28.02.2007, 10:41:21
cam asa e.. noroc ca am avut timp sa citesc tot..

Green_Eyes
28.02.2007, 11:30:51
Daaa..mie-mi spui? Aseara am intrat pe forum pe la ora 8 ultima data, iar azi dimineatza am avut ce recuperaaa:-B ;;)

nadiai
28.02.2007, 11:43:29
iri imaginezi cea fost la intilnirea de simbata..:))

Green_Eyes
28.02.2007, 12:00:06
iri imaginezi cea fost la intilnirea de simbata..:))
Sper ca data viitoare sa pot veni si eu, ca sa nu raman la stadiul de imaginatzie:">

nadiai
28.02.2007, 12:08:08
si eu sper sa ne mai intilnim cit mai repde mai ales cu tine ca avem nunta in acelasi loc :P

sste1711
28.02.2007, 19:00:18
miresicilor... m-ati dat gata...:O :O n-am mai citit atat din liceu...:D :D am senzatia ca citesc o carte (placuta bineinteles:)) ).greu, greu recuperez....abia am timp sa citesc ce-at scris, ca pana sa ajung sa mai scriu si eu....ma omoara serviciul asta, nu mai poooooot:-L !!!!!!!!

alibd
28.02.2007, 19:03:18
miresicilor... m-ati dat gata...:O :O n-am mai citit atat din liceu...:D :D am senzatia ca citesc o carte (placuta bineinteles:)) ).greu, greu recuperez....abia am timp sa citesc ce-at scris, ca pana sa ajung sa mai scriu si eu....ma omoara serviciul asta, nu mai poooooot:-L !!!!!!!!

Cred ca este ceva in aer! Si eu ma plangeam putin mai inainte de serv... de cateva zile in coace, cred....:-w
Bine ca mai este forumul asta, sa ne mai destindem!:)

sste1711
28.02.2007, 19:08:36
Cred ca este ceva in aer! Si eu ma plangeam putin mai inainte de serv... de cateva zile in coace, cred....:-w
Bine ca mai este forumul asta, sa ne mai destindem!:)
mare dreptate ai... dar din pacate si pe forum ajung cam greu....:(( :((

alibd
28.02.2007, 19:15:26
mare dreptate ai... dar din pacate si pe forum ajung cam greu....:(( :((

Asta este intr-adevar o problema! /:)

micky
28.02.2007, 20:04:41
Multumesc, multumesc...pai ar trebui sa dau de baut la urmatoarea intalnire,nu? Doar ne vedem si inainte de nunta mea,nu?\:D/ Sa facem o petrecere a burlacitelor intre miresici! :*

draguta pana la petrecerea burlacitelor mai avem macar o intalnire....nu miresici????

>:D< >:D< >:D<

madalinabul
28.02.2007, 20:48:25
sigur ca o sa mai avem o intalnire inainte de petrecerea burlacitelor pt sherydan

Simona06
28.02.2007, 20:52:53
Si asa vad ca se incalzeste afara..cred ca merge sa ne intalnim sapt viitoare,nu?Ce ziceti?

madalinabul
28.02.2007, 20:56:43
eu as vrea mai degraba peste doua saptamani:-SS :-SS :-SS :-SS

Simona06
28.02.2007, 21:16:06
Eu incepand cu 18 martie nu o sa pot sa va mai onorez cu prezenta la nici o intalnire.Ca de pe 18 si pana pe 1 aprilie am cursuri la facultate la Suceava.Si trebuie sa ma duc in fiecare weekend.

micky
28.02.2007, 21:17:02
eu as vrea mai degraba peste doua saptamani:-SS :-SS :-SS :-SS

fetelor eu sunt de acord sa ne intalnim peste 2 sapt da nu mai tarziu ca plec si eu acasik la mama :D

madalinabul
28.02.2007, 21:19:07
Eu incepand cu 18 martie nu o sa pot sa va mai onorez cu prezenta la nici o intalnire.Ca de pe 18 si pana pe 1 aprilie am cursuri la facultate la Suceava.Si trebuie sa ma duc in fiecare weekend.

dar sa ne intalnim sambata pe 17 asa poti veni si la intalnire si sa te duci si la cursuri pe 18. ce zici>?

Simona06
28.02.2007, 21:23:33
Da..asa mai merge.Sunt de acord.

madalinabul
28.02.2007, 21:25:10
foarte bine, deci suntem noi doua si micky pana acum nu?

Simona06
28.02.2007, 21:25:34
Dar de fapt,daca stau si ma gandesc mai bine...eu pe 18 treb sa fiu la ora 8 dimineata si treb sa plec de samb dupa-masa.Doar daca ne intalnim dimineata la prima ora..si nu prea cred ca o sa tina numai vreo 2 ore intalnirea...

madalinabul
28.02.2007, 21:25:40
micky e bine pe 17 pt tine?

madalinabul
28.02.2007, 21:26:19
pai pote ne vedem si noi macar pe la 13

drika
28.02.2007, 21:26:46
La mine e bine ;-)

madalinabul
28.02.2007, 21:26:50
sau in alta zi din saptamana

micky
28.02.2007, 21:27:33
foarte bine, deci suntem noi doua si micky pana acum nu?

eu pana in acest moment nu am nici un plan....dar la sf lunii e ziua mamei mele...si daca nu reusesc sa ajung in ultimu weekend pe 24 tre sa merg pe 17..asa ca eu nu promit nimic...decat ca am sa incerc:-p

madalinabul
28.02.2007, 21:27:59
La mine e bine ;-)

ma bucur ca iti convine, sa vedem cine se mai inscrie pe listapana acum suntem doua, astep sa vad ce zice si micky

Simona06
28.02.2007, 21:28:23
In alta zi din saptamana ar fi super..spre ex vineri..sau nu stiu...daca ati putea..ar fi super!!

madalinabul
28.02.2007, 21:28:32
eu pana in acest moment nu am nici un plan....dar la sf lunii e ziua mamei mele...si daca nu reusesc sa ajung in ultimu weekend pe 24 tre sa merg pe 17..asa ca eu nu promit nimic...decat ca am sa incerc:-p

ok, daca nu o lasam in aprilie

Simona06
28.02.2007, 21:29:48
Si mai bine!!!

madalinabul
28.02.2007, 21:30:39
fetelor voi ce ziceti, o lasam in aprilie?

Simona06
28.02.2007, 21:31:18
Sa facem in asa fel incat sa fim si mai multe miresici la intalnire,nu?

micky
28.02.2007, 21:31:56
ok, daca nu o lasam in aprilie

nu nu nu....nu e nevoie sa lasam pe aprilie hai mai....daca nu pot eu asta nu inseamna ca nu tre sa va intalniti....oricum sunt sanse de 60% sa fiu weekendu ala in iasi...dar deasemenea sunt sanse sa lucrez cel putin pana la 2 daca stau in iasi:(((....hai ca mai vedem noi pana atunci....e prea devreme sa ma pronunt:(

micky
28.02.2007, 21:32:53
fetelor voi ce ziceti, o lasam in aprilie?

mai facem si in aprilie:D...da tre facuta si intalnirea de martie nu:D....vb aia sa ne zicem si noi La Multi Ani de 8 martie..chiar daca intarziat:D

micky
28.02.2007, 21:33:34
Sa facem in asa fel incat sa fim si mai multe miresici la intalnire,nu?

hai ca o sa fie....o sa vedeti:D

drika
28.02.2007, 21:34:33
Stiti ce nu inteleg eu.. de ce spre exemplu acum ai scris 3 mesaje unul dupa altul fara sa citezi pe nimeni.... e greu la citit. Mai poate exista o explicatie... se intampla sa mai scrim toate odata si sa apara asa.. daca s-a intamplat asa scuze:D

madalinabul
28.02.2007, 21:35:20
ok o sa vedem ce zic si celelalte fete

madalinabul
28.02.2007, 21:37:14
Stiti ce nu inteleg eu.. de ce spre exemplu acum ai scris 3 mesaje unul dupa altul fara sa citezi pe nimeni.... e greu la citit. Mai poate exista o explicatie... se intampla sa mai scrim toate odata si sa apara asa.. daca s-a intamplat asa scuze:D

de mine te-ai luat? nu inteleg la ce te-ai referit? eu nu vad nicaieri 3 mesaje unul dupa altul de al meu

drika
28.02.2007, 21:37:44
Hahaha=))=)) intre timp s-au mai scri 100 de mesaje.. clara treaba=))

micky
28.02.2007, 21:37:54

drika nu prea inteleg:-? :-? eu sunt cea care a scris 3 mesaje unul dupa altul...dar eu am citat de fiecare data pe cineva....la voi nu apare??ce-i drept ma chinuie netu in seara asta...dar nu cred ca da rateuri asa mari:D....asta daca mesajul era pt mine.....pupici!!!>:D<

micky
28.02.2007, 21:39:52
=))=))=)) deci este prea bestiala faza=))=))=)) cred ca noi 3 stam sa vedem ce se mai scrie si pana apucam sa citim si sa dam raspunsul una din noi celelalte 2 deja au schimbat 2 replici=))=))=)) prea bestiala faza sa mor eu=))=)))ori ne joaca netu asta feste;));))

madalinabul
28.02.2007, 21:40:41
cred ca la mine s-a referit dar sa stii ca nu mi-am dat seama ca am scris asa, sorry

drika
28.02.2007, 21:42:47
de mine te-ai luat? nu inteleg la ce te-ai referit? eu nu vad nicaieri 3 mesaje unul dupa altul de al meu
Da de tine ziceam dar acum vad ca s-a strecurat si un mesaj de al meu intre.. aveai pe la pag 43 2 mesaje consecutive nu stiu cum eu l-am vazut si pe al treilea tot dupa alea doua dar apoi s-a interpus unul de-al meu.. acum cand ma uit ai tu 2 mesaje eu unul si tu iar unul ala pe care l-am vazut initial tot inaintea mea..nu mai inteleg nik.. cred ca scrie toate in acelasi timp si deaceea iese asa8-|

micky
28.02.2007, 21:44:14
Da de tine ziceam dar acum vad ca s-a strecurat si un mesaj de al meu intre.. aveai pe la pag 43 2 mesaje consecutive nu stiu cum eu l-am vazut si pe al treilea tot dupa alea doua dar apoi s-a interpus unul de-al meu.. acum cand ma uit ai tu 2 mesaje eu unul si tu iar unul ala pe care l-am vazut initial tot inaintea mea..nu mai inteleg nik.. cred ca scrie toate in acelasi timp si deaceea iese asa8-|

acu dadusem si eu inapoi sa vad cine era "vinovata" ...cred ca e o problema de net totusi:D

madalinabul
28.02.2007, 21:44:18

sa stii ca asta e cauza, scriem toate in acelasi timp si de asta apar asa mesajele:-p :-p :-p :-p :-p

drika
28.02.2007, 21:45:36
=))=))=)) deci este prea bestiala faza=))=))=)) cred ca noi 3 stam sa vedem ce se mai scrie si pana apucam sa citim si sa dam raspunsul una din noi celelalte 2 deja au schimbat 2 replici=))=))=)) prea bestiala faza sa mor eu=))=)))ori ne joaca netu asta feste;));))
Cred ca asta e treaba=))=))=))

micky
28.02.2007, 21:45:44
:-p
Hahaha=))=)) intre timp s-au mai scri 100 de mesaje.. clara treaba=))

drika inca 20 min si ajungi regina:)):))....bv draguta 20 de mesaje le scrii tu in 20 min nu:D:)>-

madalinabul
28.02.2007, 21:48:26
:-p

drika inca 20 min si ajungi regina:)):))....bv draguta 20 de mesaje le scrii tu in 20 min nu:D:)>-

bv drika, esti tare<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P
esti batrana!!!!!!!!!!!!!!!=)) =)) =)) =)) =))

drika
28.02.2007, 21:53:13
bv drika, esti tare<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P
esti batrana!!!!!!!!!!!!!!!=)) =)) =)) =)) =))
:((:((:((Eu is batrana dar sunt printre cea mai tanara din fetele care ne-am intalnit:)):)):)):)). Nu ai de ce sa iti ceri scuze.. tot noi suntem de vina ca postam prea multe mesaje toate odata:))

micky
28.02.2007, 21:54:00
voi va dati seama ca desi drika e cea mai tanara dintre noi ca varsta e cea mai "batrana" in mesaje?????:)) :x >:D< :)>- :D

micky
28.02.2007, 21:55:08
:((:((:((Eu is batrana dar sunt printre cea mai tanara din fetele care ne-am intalnit:)):)):)):)). Nu ai de ce sa iti ceri scuze.. tot noi suntem de vina ca postam prea multe mesaje toate odata:))

drika se pare ca am fost in acelasi gand:D...

madalinabul
28.02.2007, 21:58:12
voi va dati seama ca desi drika e cea mai tanara dintre noi ca varsta e cea mai "batrana" in mesaje?????:)) :x >:D< :)>- :D

pai la postat mesaje e batrana ca daca ne luam dupa varsta ea e cea mai tanara, cel putin dintre fetele care au venit la intalnire

drika
28.02.2007, 22:03:19
pai la postat mesaje e batrana ca daca ne luam dupa varsta ea e cea mai tanara, cel putin dintre fetele care au venit la intalnire
Da de la intalnire ca asa am vazut mirese care au 18, 19 ani aici.. pe forum;-)

nerromiha
28.02.2007, 22:09:34
Da de la intalnire ca asa am vazut mirese care au 18, 19 ani aici.. pe forum;-)

sunt si asa de tinere? waw:)

alibd
28.02.2007, 22:10:37
Fetele, iar v-ati pus pe treaba? :D 3 ore am lipsit si eu si deja s-au facut vreo 46 de pg.
Am vazut si eu datele pt intalniri. E cam devreme sa ma pronunt. Pt mine ar fi bine, doar sa nu se nimereasca sa plec acasa in week ala. Asa ca mai tinem legatura!;-)

nerromiha
28.02.2007, 22:19:34
In alta zi din saptamana ar fi super..spre ex vineri..sau nu stiu...daca ati putea..ar fi super!!

eu lucrez in fiecare zi pana la 5 asa ca...:(

drika
28.02.2007, 22:26:32
eu lucrez in fiecare zi pana la 5 asa ca...:(

Nici eu nu pot in timpul saptamanii, am intalnirea zilnica cu iubi-ul meu si deja ca e cam scurta... si mai ai si facultate

Simona06
28.02.2007, 23:28:07
Nici eu nu pot in timpul saptamanii, am intalnirea zilnica cu iubi-ul meu si deja ca e cam scurta... si mai ai si facultate
Nici eu nu cred ca am vreo sansa sa vin daca e dupa 17 martie incolo.

Simona06
28.02.2007, 23:33:07
Da..dar treb sa ne orientam si cam de cand suntem inscrise pe forum.Eu una m-am inscris la inceputul anului,pe nu stiu cat ianuarie..si ..cred ca stau binisor..170 mesaje in aproape 2 luni..binisor..se poate si mai bine!!Dar voi..sunteti veterane unele,nu?Aveti vechime?!

drika
01.03.2007, 00:11:15
Da..dar treb sa ne orientam si cam de cand suntem inscrise pe forum.Eu una m-am inscris la inceputul anului,pe nu stiu cat ianuarie..si ..cred ca stau binisor..170 mesaje in aproape 2 luni..binisor..se poate si mai bine!!Dar voi..sunteti veterane unele,nu?Aveti vechime?!

11 a 9 2006 atunci m-am inscris:">

nadiai
01.03.2007, 09:23:35
tot timpul patesc asa.. cind intru dimineata 3-4 pagini de palavrageala..
Miresici.. propun ca intilnirile sa aiba loc saptaminal .. in acelasi loc la aceeasi ora.
Cine poate ajunge bine, cine nu... ajunge data urmatoare. dau un exemplu. Simbata la ora 14.00.. locatia nu conteaza acum. ce spuneti?

Milagros
01.03.2007, 09:24:15
Sunt in plop si plopu-n aer :"> Pentru ce data s-a stabilit urmatoarea intalnire?:-\
Pupici :* :* :*

Milagros
01.03.2007, 09:26:27
:O Vai de mine, fetelor, voi vedeti cat mai am eu pana la nunta? O luna si 4 saptamani!!! Vai ce se apropie<:-P

alibd
01.03.2007, 09:32:30
:O Vai de mine, fetelor, voi vedeti cat mai am eu pana la nunta? O luna si 4 saptamani!!! Vai ce se apropie<:-P

Asa este, trece timpul foarte repede....dar si ce petrecere o sa fie atunci...;;) <:-P

drika
01.03.2007, 09:59:23
Valeu eu ma emotionez cu gandul ca mai am jumate de an apoi tu care.. brrrrrr... lasa ca e bine<:-P

nerromiha
01.03.2007, 11:37:59
La mult ani miresici, sa aveti parte de o primavara super....fara griji inutile si cu multe multe zambete. pupici:)

Milagros
01.03.2007, 14:21:15
Valeu eu ma emotionez cu gandul ca mai am jumate de an apoi tu care.. brrrrrr... lasa ca e bine<:-P

8-} Multam de incurajari, drika. Las ca acusica va vine si voua randul ;-) Pe vremea aia io o sa fiu veterana la care o sa cereti sfaturi :-p Va pupacesc

alibd
01.03.2007, 18:38:51
8-} Multam de incurajari, drika. Las ca acusica va vine si voua randul ;-) Pe vremea aia io o sa fiu veterana la care o sa cereti sfaturi :-p Va pupacesc

Mare dreptate ai Sherydan! Te vom asalta apoi cu intrebari; vezi sa ne spui totul, sa nu care cumva sa uiti ceva!:)

alibd
01.03.2007, 18:39:41
La mult ani miresici, sa aveti parte de o primavara super....fara griji inutile si cu multe multe zambete. pupici:)

Multumim! Si tie tot binele din lume si o nunta pe masura!<:-P

micky
01.03.2007, 20:02:00

eu m-am inscris pe 20 oct 2006:D

micky
01.03.2007, 20:59:24
aaaaa apropo miresici.......azi sefa mea mi-a zis ca de pe 15 pe 18 voi pleca in deplasare .....deci nu pot ajunge la intalnire:((:((...bine ca eu i-am zis ca nu sunt pregatita pt deplasari:( dar vom vedea:(

madalinabul
01.03.2007, 21:01:20
aaaaa apropo miresici.......azi sefa mea mi-a zis ca de pe 15 pe 18 voi pleca in deplasare .....deci nu pot ajunge la intalnire:((:((...bine ca eu i-am zis ca nu sunt pregatita pt deplasari:( dar vom vedea:(

ei lasa ca o sa mai fie intalniri si oricum nu e batuta in cuie intalnirea de pe 17

madalinabul
01.03.2007, 21:02:14
eu m-am inscris pe 20 oct 2006:D

eu m-am inscris pe 13.09.2006

alibd
01.03.2007, 22:33:39

Lasa, micky, ca asta este semn bun! Inseamna ca ai castigat increderea sefilor... ;;) Bravo!

Simona06
01.03.2007, 22:57:24
Bravo Micky!Cum sa nu te simti pregatita..n-as prea crede...multa bafta!!!si daca platesc bine...du-te ca inveti tu repede ce treb sa faci!!!

nerromiha
01.03.2007, 23:12:55
Bravo Micky!Cum sa nu te simti pregatita..n-as prea crede...multa bafta!!!si daca platesc bine...du-te ca inveti tu repede ce treb sa faci!!!

de acord....nu tr sa pierzi ocazia, ai doar de castigat:)

drika
01.03.2007, 23:26:42
Of eu incerc de ceva timp sa dau de tine sa imi spui cum e si nu reusesc:-<:-<

Milagros
02.03.2007, 09:26:03
Mare dreptate ai Sherydan! Te vom asalta apoi cu intrebari; vezi sa ne spui totul, sa nu care cumva sa uiti ceva!:)

>:D< Stati fara grija ca am agenda in care am notat tot ce e de cheltuit cu nunta asa ca sigur o sa va dau cate informatii vreti. :)

Onutza
02.03.2007, 10:11:23
Buna dimineata! O primavara fericita!
Cum poti sa/mi trimiti si mie lista ta(este imensa???) cu cheltuielile pentru nunta?
Eu ma chinui sa/mi iau...viitorul sot la vizite la restaurante!e greu de miscat!:[email protected]
Ne gindim pt iulie anul viitor?sefac oare deja programari?>:D<

___ALEXANDRA___
02.03.2007, 10:14:50
salut, da deja se fac programari mai ales pt perioada pe care ati ales-o voi.

nerromiha
02.03.2007, 10:20:53

asa e....mie mi-a fost f dificil sa imi gasesc in august (am cautat in ianuarie) am avut noroc ca nu fac o nunta mare ....altfel nu gaseam sambata...ci doar duminica:)

alibd
02.03.2007, 16:03:12
Cum poti sa/mi trimiti si mie lista ta(este imensa???) cu cheltuielile pentru nunta?
Eu ma chinui sa/mi iau...viitorul sot la vizite la restaurante!e greu de miscat!:[email protected]

Salut si bine ai venit! E bine sa te grabesti cu cautarea localului, mai alews daca vrei undeva anume, sau daca nunta este maricica. Noi am inceput cautarile cu 1 an si ceva inainte si unele dintre ele eram chiar ocupate pt data la care voiam noi.
Multa bafta!>:D<

Simona06
02.03.2007, 17:29:53
Da,asa te sfatuiesc si eu sa mergi din timp,adica chiar de pe acum dupa local,mai ales ca vreti o data anume...si poate si un anumit local.Multa bafta.

Onutza
02.03.2007, 19:37:29
voi ma speriati!
parca nu credeam ca e asa!
gata promit...imi iau....sotul si pornim la drum!!!!
ca nui gluma!!!
toate cele bune!!

Onutza
02.03.2007, 19:40:53
Postat de ___ALEXANDRA___ http://www.miresici.ro/images/julia/buttons/viewpost.gif (http://www.miresici.ro/showthread.php?p=122852#post122852)

Tu, alexandra unde tiai rezervat?ai platit ceva avans?

nerromiha
02.03.2007, 20:32:49
voi ma speriati!
parca nu credeam ca e asa!
gata promit...imi iau....sotul si pornim la drum!!!!
ca nui gluma!!!
toate cele bune!!

sa ne anunti unde ati ales:)....bafta LA CAUTARI

micky
02.03.2007, 20:58:26

mda...pai faza e ca eu inca nu siu cat platesc da oricum aflu inainte sa plec......chestia e ca e muuuuullllllllllttttaaaaaaaa munca!!!! si de asta nu sunt pregatita pt deplasari:(...da las fetelor ca voi creste eu mare:D

micky
02.03.2007, 21:00:24
Of eu incerc de ceva timp sa dau de tine sa imi spui cum e si nu reusesc:-<:-<

mai am fost asa ocupata incat nici pe mess nu am stat:(....ajung acasa incerc sa citesc macar cateva subiecte pe forum si apoi somn.....aseara la 9.30 sforaia patu sub mine:D....da las ca vb noi:)

nerromiha
02.03.2007, 21:04:50
mda...pai faza e ca eu inca nu siu cat platesc da oricum aflu inainte sa plec......chestia e ca e muuuuullllllllllttttaaaaaaaa munca!!!! si de asta nu sunt pregatita pt deplasari:(...da las fetelor ca voi creste eu mare:D

ai savezi ca o sa fie bine...iti intri tu in ritm:)

micky
02.03.2007, 21:08:03
ai savezi ca o sa fie bine...iti intri tu in ritm:)

pai o sa intru eu pana la urma.....de voie de nevoie tot o sa-mi intru:)):))

Milagros
02.03.2007, 21:10:09
mai am fost asa ocupata incat nici pe mess nu am stat:(....ajung acasa incerc sa citesc macar cateva subiecte pe forum si apoi somn.....aseara la 9.30 sforaia patu sub mine:D....da las ca vb noi:)

Mda...da' cine e mare si tare ca are loc de munca?>:D<

micky
02.03.2007, 21:14:40
Mda...da' cine e mare si tare ca are loc de munca?>:D<

haide mai ca nu e chiar asa......:-p

nadiai
02.03.2007, 21:38:07
haide mai ca nu e chiar asa......:-p
asa e... :P mic cu mic se face mare :)
sa intelg ca mai e o intilnire? pe 17?

alibd
02.03.2007, 21:41:30

Cu siguranta va fi bine, micky! Si sunt convinsa ca te descurci tu...:)

seby_cog
03.03.2007, 11:52:39
fetelor ma primiti si pe mine plis:( ca vreau si io sa aflu mai multe de la voi poate fac o surpriza printesei mele

Milagros
03.03.2007, 15:47:22
fetelor ma primiti si pe mine plis:( ca vreau si io sa aflu mai multe de la voi poate fac o surpriza printesei mele

Vii la intalnirea miresicilor din Iasi? Noi te primim...dar nu e cam lung drumul Bucuresti - Iasi? :*