PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici Iasi

Pagini : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

drika
03.03.2007, 21:09:43
fetelor ma primiti si pe mine plis:( ca vreau si io sa aflu mai multe de la voi poate fac o surpriza printesei mele
Te primim cum sa nu... se rezolva si daca esti din Bucuresti iti dam idei pe forum ca de asta e nu?:>:> Casa de piatra<:-P

Daphnne
03.03.2007, 21:38:13
Eu abia acum am vazut ca exista topic pentru fiecare oras in parte...pot intra si eu?asa poate primesc mai multe sfaturi, se cunoaste orasul...

drika
03.03.2007, 23:29:33
Eu abia acum am vazut ca exista topic pentru fiecare oras in parte...pot intra si eu?asa poate primesc mai multe sfaturi, se cunoaste orasul...
Cum sa nu... bine ai venit.. poate ne intalnim in cateva saptamani toate8-}:D

Simona06
03.03.2007, 23:52:09
Esti binevenita si abia asteptam sa te si cunoastem si sa ne intalnim toate!!

alibd
04.03.2007, 00:20:12

Bine ai venit printre noi!!!!!!!>:D< >:D<

nerromiha
04.03.2007, 12:14:18

bine ai venit:)

nadiai
04.03.2007, 12:17:00
te asteptam la intilnire.. daca ai timp .. vad ca mai este putin pina la marele evenimnt :*

micky
04.03.2007, 20:02:07
nadiai propunea mi se pare cu cateva pagini in urma ca intalnirea miresicilor sa se organizeze sambata la aceeasi ora si sa vina cine poate......ar fi ceva ....dar cred ca nu vom reusi sa facem lucru asta......oricum eu as opta pt o intalnire organizata pe luna...de exemplu in primul weekend din fiecare luna sau ultimul weekend din fiecare luna.....si vine cine poate:).....nush daca e o idee buna...dar e o propunere nu dati cu paru'.......>:D< >:D<

drika
04.03.2007, 21:56:40
nadiai propunea mi se pare cu cateva pagini in urma ca intalnirea miresicilor sa se organizeze sambata la aceeasi ora si sa vina cine poate......ar fi ceva ....dar cred ca nu vom reusi sa facem lucru asta......oricum eu as opta pt o intalnire organizata pe luna...de exemplu in primul weekend din fiecare luna sau ultimul weekend din fiecare luna.....si vine cine poate:).....nush daca e o idee buna...dar e o propunere nu dati cu paru'.......>:D< >:D<
E o idee buna;-)

sste1711
05.03.2007, 09:08:47
bine v-am gasit din nou miresici....>:D< >:D< poate de data asta voi reusi sa ajung si eu....mor de ciuda ca n-am reusit sa ajung la prima intalnire, dar n-am putut sa-mi las socrela de izbeliste...asta e...si ea mi-e draga;-)
aaa... si o primavara fericita la toate!!!!!:* :* :*

Daphnne
05.03.2007, 09:35:15
Dar cand e urmatoarea intalnire? si unde?sau inca nu se stie...
eu abia astept sa ne intalnim si sa ne cunoastem...
va pup

alibd
05.03.2007, 14:38:56
Dar cand e urmatoarea intalnire? si unde?sau inca nu se stie...
eu abia astept sa ne intalnim si sa ne cunoastem...
va pup

Este inca in dezbatere subiectul asta, al urmatoarei intalniri!:) Inca nu s-a ajuns la un numitor comun...

nadiai
05.03.2007, 18:35:51
de aceea ma hindisem ca punem intr-o zi pe saptamina.. cine ajunge bine.. cine nu ... poate ajunge la urmatoarea intilnire..
Ati vazut si voi ca nu va dati seama cind zboara timpul..

nerromiha
06.03.2007, 10:16:51
de aceea ma hindisem ca punem intr-o zi pe saptamina.. cine ajunge bine.. cine nu ... poate ajunge la urmatoarea intilnire..
Ati vazut si voi ca nu va dati seama cind zboara timpul..

da...si asta ar fi o idee:)

Daphnne
06.03.2007, 12:08:45
E o idee si in timpul saptamaniio, dar la o ora mai rezonabila....desi cel mai bine ar fi in weekend, atunci aproape toate suntem libere si putem veni...

dywanda
06.03.2007, 15:19:38
Salut miresici!
Sunt o miresica din iasi, dar care voi avea nunta in Bucuresti. Luna aceasta trebuie sa ajung pana la Iasi caci imi voi face rochia la comanda la Nanette. Ma primiti si pe mine la intalnirea voastra?

alibd
06.03.2007, 15:22:52
Salut miresici!
Sunt o miresica din iasi, dar care voi avea nunta in Bucuresti. Luna aceasta trebuie sa ajung pana la Iasi caci imi voi face rochia la comanda la Nanette. Ma primiti si pe mine la intalnirea voastra?

Cu cea mai mare placere!:* Bine ai venit! Problema este ca nu stiu daca s-a stabilit foarte concret cand va fi urmatoarea intalnire; inca se fac propuneri...
O nunta frumoasa!<:-P

adinac_ro
06.03.2007, 18:20:51
Vreti sa ne intalnim sambata tarziu?Sau dumnica la orice ora?Sambata am program de curatenie si la pranz am programare la unghii false, sedinta care dureaza mai mult de 3 ore.Nu mai vreau sa pierd si intalnirea asta.
Stie cineva la biserica cate kg de ceara tb duse?Eu stiu de 3 kg , el zice de 2.Nu mai stiu. Am vazut ca la casa cartii pe colt este o "apicultura" si e 37 kg.

alibd
06.03.2007, 19:48:18
Vreti sa ne intalnim sambata tarziu?Sau dumnica la orice ora?Sambata am program de curatenie si la pranz am programare la unghii false, sedinta care dureaza mai mult de 3 ore.Nu mai vreau sa pierd si intalnirea asta.
Stie cineva la biserica cate kg de ceara tb duse?Eu stiu de 3 kg , el zice de 2.Nu mai stiu. Am vazut ca la casa cartii pe colt este o "apicultura" si e 37 kg.

3 kg stiu eu la Barboi. In alta parte nu stiu care este situatia; spre exemplu la Sf. Nicolae Domnesc nu se cere ceara.

micky
06.03.2007, 22:20:11
Salut miresici!

spune-ne cand ajungi in iasi....si vedem poate organizam o intalnire:)....oricum eu nu cred ca voi ajunge dar celelalte miresici abia asteapta intalnirea:*

nadiai
06.03.2007, 23:16:43
Atunci astept inscrieri pentru cine vrea sa ne intilnim simbata asta sa spunem la 14.00. daca vreti mai devreme sau mai tirziu, just say it!

Milagros
07.03.2007, 09:22:27
Atunci astept inscrieri pentru cine vrea sa ne intilnim simbata asta sa spunem la 14.00. daca vreti mai devreme sau mai tirziu, just say it!

E OK sambata la 14. Tot in Class? (asa, sa devina traditie) :)

AnaM
07.03.2007, 10:52:27
As veni si eu, dar... unde e Class? :">

Duminica nu pot, ca aia e ziua din saptamana pe care o petrec doar cu iubi :">

sunset
07.03.2007, 12:29:37
Ufff, nu am cum sa ajung nici de data asta...

Poate data viitoare;-)

Milagros
07.03.2007, 14:36:58
As veni si eu, dar... unde e Class? :">

Duminica nu pot, ca aia e ziua din saptamana pe care o petrec doar cu iubi :">

Class e in spate la Tribunal.
Duminici nici eu nu pot ca am proba la machiaj =P~

sunset
07.03.2007, 14:38:06
Class e in spate la Tribunal.
Duminici nici eu nu pot ca am proba la machiaj =P~

Unde ? ... ^:)^

Milagros
07.03.2007, 14:42:33
Unde ? ... ^:)^

Mergi in parcarea din spate de la Tribunal si e acolo la parterul unui bloc, tre sa cobori pe scarile alea. Imposibil sa il ratezi scrie Class cu rosu, dar de sus in jos, litera sub litera. :)

alibd
07.03.2007, 16:53:23
Fetele, nu cred ca pot ajunge sambata asta. Treaba pana peste cap la serviciu...#-o Poate reusesc sambata viitoare... daca se face traditie in acest sens, adica intalnire in fiecare sambata...

sunset
07.03.2007, 17:49:59
Mergi in parcarea din spate de la Tribunal si e acolo la parterul unui bloc, tre sa cobori pe scarile alea. Imposibil sa il ratezi scrie Class cu rosu, dar de sus in jos, litera sub litera. :)

Nu mai, unde iti faci proba la machiaj ;-)

la intalnire nu pot ajunge ca plec la Buc... Sper ca data viitoare<:-P

alibd
07.03.2007, 18:06:50

=)) =)) Eram sigura ca la asta te refereai!

micky
07.03.2007, 21:29:46

sambata asta pot ajunge si eu....nu cred ca la 14 da pe la 15.30 ajung si eu in cazul in care va intalniti la 14:D....poate ne intalnim la 15:D

drika
07.03.2007, 22:10:07
sambata asta pot ajunge si eu....nu cred ca la 14 da pe la 15.30 ajung si eu in cazul in care va intalniti la 14:D....poate ne intalnim la 15:D
Eu saptamana asta nu cred ca am cum sa vin... am inceput proiectele si predatul si offfff.....si depind si de un raspuns pe care il astepto:-) maine

Simona06
07.03.2007, 22:27:02
Nici eu nu stiu sigur daca ajung.Am o problema cu spatele si fac tratament,am facut infiltratie paravertebrala,adica o mica injectie naspa,si fac si proceduri in fiec zi la 3 in Piata Unirii la un centru de recuperare.si nu ma simt tare bine.

alibd
07.03.2007, 22:39:35
Nici eu nu stiu sigur daca ajung.Am o problema cu spatele si fac tratament,am facut infiltratie paravertebrala,adica o mica injectie naspa,si fac si proceduri in fiec zi la 3 in Piata Unirii la un centru de recuperare.si nu ma simt tare bine.

Imi pare tare rau! Am trecut si eu prin chestii de genul asta cu coloana si stiu ca e aiurea. Dar, capul sus! Va fi bine pana la urma, nu? :* :* :* Insanatosire grabnica!

adinac_ro
07.03.2007, 22:43:54
Eu as vrea la 3

drika
07.03.2007, 23:53:19
eu in vara am facut proceduri pentru un nerv iritat la coloana de la stat gheboasa la calculator:-p8-|

Milagros
08.03.2007, 09:10:53

:-p Pe mine ma machiaza o tipa care se pricepe super la machiat. Nu e de profesie, e o fosta colega de liceu, actuala colega de munca. \:D/

nerromiha
08.03.2007, 10:33:57
(*)

imi pare tare rau ca aud asta:(....dar fii optimista...trece si asta....si vorba aia...ce nu te omoara...te face mai puternica

madalinabul
08.03.2007, 11:18:59
nici eu nu pot ajunge sambata asta la intalnire, poate saptamana viitoare.

madalinabul
08.03.2007, 11:20:03
la muli ani fetelor, sa fiti iubite, tot ce va doriti sa vi se implineasca, sa aveti o nunta ca in povesti si o casnicie mai mult decat fericita.>:D< >:D< >:D< >:D<

drika
08.03.2007, 12:19:27
la muli ani fetelor, sa fiti iubite, tot ce va doriti sa vi se implineasca, sa aveti o nunta ca in povesti si o casnicie mai mult decat fericita.>:D< >:D< >:D< >:D<
Multumim la fel si tie, numai fericire, sanatate si iubire cat incape..:)):))am facut si rima fara sa vreau:))

Simona06
08.03.2007, 12:49:13
LA MULTI ANI tuturor miresicilor de pe forum,un 8 MARTIE superb,o primavara si un an cat mai bun si mai fericit!!Va pup!

nadiai
08.03.2007, 15:25:41
Eu as vrea la 3
Si miky spunea la 3.. asa ca.. e ok.
Astept in continuare inscrieri
pina acum sa trec pe sheridan si pe adinac_ro?

Milagros
08.03.2007, 16:38:06
Pai tocmai eu sa lipsesc? No way!!! >:D<
Numai bine imi vine ora 3. Va pupacesc

Simona06
08.03.2007, 18:17:42
Eu nu stiu sigur daca pot ajunge..dar daca voi putea,stiu unde va gasesc.Tot acolo si tot la 3,nu?

nadiai
09.03.2007, 12:51:48
Da , simbata ora 15.00 la CLASS in spatele tribunalului..
hai miresici..

Daphnne
09.03.2007, 15:02:53
La multi ani fetelor pentru ziua de 8Martie, eu nu am fost acasa si nu am avut cum sa va felicit,scuze pentru intarziere...Sa fiti fericite si cat mai iubite!

Daphnne
09.03.2007, 15:06:48
Cat mi-am dorit sa va cunosc si eu,dar sambata aceasta nu pot pentru ca se inoarce iubi meu scump acasa si trebuie sa-l astept cum se cuvine...si sambata am o multime de lucruri de facut intru asteptarea lui... O intrebare....am nevoie ajutor in domeniul culinar..as vrea sa-i pregatesc ceva de mancare si ceva dulce,dar nu stiu ce, nu am nici o idee..sa-i fac o prajitura?sa-i fac un tort?chiar nu stiu...stiub ac sunt off-topic..dar ma poate ajuta cineva?

alibd
09.03.2007, 16:01:16
Cat mi-am dorit sa va cunosc si eu,dar sambata aceasta nu pot pentru ca se inoarce iubi meu scump acasa si trebuie sa-l astept cum se cuvine...si sambata am o multime de lucruri de facut intru asteptarea lui... O intrebare....am nevoie ajutor in domeniul culinar..as vrea sa-i pregatesc ceva de mancare si ceva dulce,dar nu stiu ce, nu am nici o idee..sa-i fac o prajitura?sa-i fac un tort?chiar nu stiu...stiub ac sunt off-topic..dar ma poate ajuta cineva?

O friptura delicioasa si un tortulet! Parerea mea....:)

Simona06
09.03.2007, 17:39:30
Acu depinde de ce-i place lui.Parerea mea e ca ar fi bine sa-i gatesti mancarea lui preferata.La fel si la dulce..multa bafta!Sa-ti iasa cat mai bun orice ai face!

adinac_ro
09.03.2007, 18:51:34
E k la 3.Abia astept

micky
09.03.2007, 19:25:20
cine mai vine la intalnire????ca eu lucrez maine si nush exact daca pot ajunge:((.....oricum la 3 va gasesc in class da????:*

drika
09.03.2007, 22:38:30
Eu nu pot veni... ne-am pregatit toata ziuaa pentru a petrece cu iuby ca mi-e dor tare de el.. si am un opic de lucrat la un studiu de caz pt facultate>:D<Dar data viitoare;))

Simona06
09.03.2007, 23:07:19
Eu nu pot veni... ne-am pregatit toata ziuaa pentru a petrece cu iuby ca mi-e dor tare de el.. si am un opic de lucrat la un studiu de caz pt facultate>:D<Dar data viitoare;))
Nici eu nu cred ca o sa pot ajunge..si eu vreau sa stau cu iubi maine!La cat de "des" ne vedem noi...imi lipseste in fiecare zi!!
Dar va pup pe toate si sa ne tineti la curent cu ce-ati mai vb.

micky
10.03.2007, 08:09:46
Fetelor nush daca mai ajung ca la 5 tre sa fiu undeva si pana ajung de la serv pana mananc si eu ceva...:(....urmatoarea data sper sa pot veni...v-am pupat:*:*:*:*:*

nadiai
10.03.2007, 10:38:59
E k la 3.Abia astept
Am ramas doar noi ..cum facem?

adinac_ro
10.03.2007, 14:10:18
Pai....eu stiu?Am avea ce discuta, dar....mai interesant e "la gramada".Mai bine lasam si noi pe data viitoare si ma bag la bucatarie ca oricum nu mi-am terminat treburile de sambata (curatanie, mancare..).
Astept raspunsul tau.

nadiai
12.03.2007, 10:05:21
:) sper ca ai facut mincare buna :). Eu am avut si o vizita supriza de la viitorii socri..;).. da' e totul foarte bine..
Poate saptamina aceasta..reusim si noi..

sste1711
13.03.2007, 09:50:49
:) sper ca ai facut mincare buna :). Eu am avut si o vizita supriza de la viitorii socri..;).. da' e totul foarte bine..
Poate saptamina aceasta..reusim si noi..
am auzit ca rolul socrilor e sa faca surprize:)) :)) acu depinde de norocul fiecaruia....daca sunt placute sau nu..:))

nadiai
13.03.2007, 10:20:33
:))... acum sunt surprize si gata.. nu au inceput sa fie clasificate..:))

Daphnne
13.03.2007, 12:10:32
O friptura delicioasa si un tortulet! Parerea mea....:)
A ajuns puiul meu, i-am facut o friptura delicioasa e putin spus, cu o garnitura chinezeasca si prajitura lui preferata si a fost foarte incantat...si acum sunt foarte fericita ca e alaturi de mine, dar si foarte racita in acelasi timp...abia ma tin pe picioare :(
fetelor cum a fost la intalnire?

Simona06
13.03.2007, 12:28:52
A ajuns puiul meu, i-am facut o friptura delicioasa e putin spus, cu o garnitura chinezeasca si prajitura lui preferata si a fost foarte incantat...si acum sunt foarte fericita ca e alaturi de mine, dar si foarte racita in acelasi timp...abia ma tin pe picioare :(
Nu cred ca s-a mai tinut intalnirea,ca cele mai multe dintre noi nu puteam ajunge si ramasesera 2 miresici si cred ca s-a amanat pt cand vom fi mai multe.

Daphnne
13.03.2007, 13:30:38
Nu cred ca s-a mai tinut intalnirea,ca cele mai multe dintre noi nu puteam ajunge si ramasesera 2 miresici si cred ca s-a amanat pt cand vom fi mai multe.
poate data viitaore am sa pot si eu veni...pe de o parte ma bcuur ca nu s-a mai tinut >:D<>:D<

nadiai
13.03.2007, 14:52:17
ca veni vorba ne mai vedem?
Micky? nu organizez tu? ca aicel mai mare succes.:)

micky
13.03.2007, 21:01:41
ca veni vorba ne mai vedem?
Micky? nu organizez tu? ca aicel mai mare succes.:)

hai ca-i buna asta:)):)) am succes:)):)).....eu as organiza da sincer nu am timp nici eu de intalnire:(.....de cand m-am angajat abia am timp de mine nu mai zic de iubi si de alte chestii:((:((.....eu as putea ajunge weekendul asta .....weekendul viitor nu mai stiu ce intervine:D....asa ca daca sunt miresici dornice de intalnire weekendu asta (adica sambata) la ora 4 (ca la 2 abia ies de la serv si pana ajung sa mananc si eu ceva:D) tot in class anuntati-va si facem lista:D......
HAIDETI MIRESICI LA INTALNIRE!!!!!!!!!!!!!!!!!! tineti cont ca mai este un pic si vine pastele si cu siguranta nu ne intalnim in perioada aia:D si vorba aia dupa pasti oricum facem petrecerea pt Sherydan, nu??????????????? asa ca weekendul asta e cel mai bun:D

alibd
13.03.2007, 22:24:45

Bravo! Ma bucur mult ca totul a fost ok......>:D<
Insanatosire grabnica! In ce priveste intalnirea...am inteles ca nu a mai avut loc, din lipsa de miresici, Poate data viitoare va fi mai mult noroc!/:)

Daphnne
14.03.2007, 11:48:28
Bravo! Ma bucur mult ca totul a fost ok......>:D<
Insanatosire grabnica! In ce priveste intalnirea...am inteles ca nu a mai avut loc, din lipsa de miresici, Poate data viitoare va fi mai mult noroc!/:)
Multumesc pentru gandurile bune,azi ma simt un pic mai bine,dar am 2 zile de cand nu am iesit din casa si ma simt ca un leu in cusca..eu nu sunt obisnuita sa stau in casa si sa nu fac ceva....iar acs a fac, nu pot,ca nu prea am putere...dar am sa-mi revin eu ....nu stau mult asa... >:D<

Bia
14.03.2007, 12:32:35
Multumesc pentru gandurile bune,azi ma simt un pic mai bine,dar am 2 zile de cand nu am iesit din casa si ma simt ca un leu in cusca..eu nu sunt obisnuita sa stau in casa si sa nu fac ceva....iar acs a fac, nu pot,ca nu prea am putere...dar am sa-mi revin eu ....nu stau mult asa... >:D<

Sper sa te faci bine cat mai repede! Cand sunt racita cel mai rapid ma pun pe picioare band f mult suc de portocale, adica cumpar portocale si fac suc la blender, plus ceai cu multa miere si lamaie si bineinteles humex, care la mine chiar functioneaza si in 2 zile sunt ca noua!
>:D<

CataAna
14.03.2007, 13:23:32
hai ca-i buna asta:)):)) am succes:)):)).....eu as organiza da sincer nu am timp nici eu de intalnire:(.....de cand m-am angajat abia am timp de mine nu mai zic de iubi si de alte chestii:((:((.....eu as putea ajunge weekendul asta .....weekendul viitor nu mai stiu ce intervine:D....asa ca daca sunt miresici dornice de intalnire weekendu asta (adica sambata) la ora 4 (ca la 2 abia ies de la serv si pana ajung sa mananc si eu ceva:D) tot in class anuntati-va si facem lista:D......
HAIDETI MIRESICI LA INTALNIRE!!!!!!!!!!!!!!!!!! tineti cont ca mai este un pic si vine pastele si cu siguranta nu ne intalnim in perioada aia:D si vorba aia dupa pasti oricum facem petrecerea pt Sherydan, nu??????????????? asa ca weekendul asta e cel mai bun:D

Ce pacat ca nu va fi nimic in preajma Pastelui... abia atunci ajung si eu in Iasi si mi-ar fi placut sa ne intalnim si sa stam la povesti...

Milagros
14.03.2007, 14:53:20
Ce pacat ca nu va fi nimic in preajma Pastelui... abia atunci ajung si eu in Iasi si mi-ar fi placut sa ne intalnim si sa stam la povesti...

Pai va fi imediat dupa Pasti, fii sigura. Nu-i asa, fetelor? :-"

Daphnne
14.03.2007, 14:58:09
Sper sa te faci bine cat mai repede! Cand sunt racita cel mai rapid ma pun pe picioare band f mult suc de portocale, adica cumpar portocale si fac suc la blender, plus ceai cu multa miere si lamaie si bineinteles humex, care la mine chiar functioneaza si in 2 zile sunt ca noua!
>:D<
Nici nu vrei sa stii cate pastile si tot felul de prafuri nu am luat..ceaiul de lamaie natural si cu miere si sucul de portocale, sunt una dupa alta in permanenta si oricat as bea tot deshidratat sunt,din cauza febrei..dar o sa fie intr-un final...
Imi pare rau sa aud ca intalnirea e imediat dupa paste, eu atunci voi fi in toiul pregatirilor,dar sper sa-mi gasesc macar vreo2-3 ore si sa pot veni si eu. :-<

nerromiha
14.03.2007, 15:41:11
Nici nu vrei sa stii cate pastile si tot felul de prafuri nu am luat..ceaiul de lamaie natural si cu miere si sucul de portocale, sunt una dupa alta in permanenta si oricat as bea tot deshidratat sunt,din cauza febrei..dar o sa fie intr-un final...
Imi pare rau sa aud ca intalnirea e imediat dupa paste, eu atunci voi fi in toiul pregatirilor,dar sper sa-mi gasesc macar vreo2-3 ore si sa pot veni si eu. :-<

ei...poate reusesti sa ajungi sambata asta daca se mai tine intalnirea:)

Daphnne
14.03.2007, 15:45:10
ei...poate reusesti sa ajungi sambata asta daca se mai tine intalnirea:)
dar se face sambata asta intalnire? macar acum sper sa ajung... >:D<:*:*

nerromiha
14.03.2007, 15:54:44
dar se face sambata asta intalnire? macar acum sper sa ajung... >:D<:*:*

eu parca asa am citit mai sus....ca se doreste organizarea unei intalniri sambata:)

Daphnne
14.03.2007, 15:57:44
eu parca asa am citit mai sus....ca se doreste organizarea unei intalniri sambata:)
Am sa fiu si eu mai atenta pe acest topic si poate se organizeaza sambata.. >:D<:* ce bine ar fi...

___ALEXANDRA___
14.03.2007, 16:34:26
Daca se face ceva sambata asta ma primiti si pe mine?^:)^ Ca sunt tare interesata sa aflu cat mai multe detalii, si promit ca o sa fiu cuminte in coltul meu si o sa iau notite8-}

Onutza
14.03.2007, 19:03:39
ola.
eu cam plec saptaminal la tara, dar dupa pasti promit sa ma alatur la o cafeluta si multa vorba!!!

Daphnne
14.03.2007, 19:22:17
Daca se face ceva sambata asta ma primiti si pe mine?^:)^ Ca sunt tare interesata sa aflu cat mai multe detalii, si promit ca o sa fiu cuminte in coltul meu si o sa iau notite8-}
sigur vei fi bine primita si eu la fel..nici eu nu am mai fost la intalnirile miresicilor si trebuie sa iau notite pentru ce mai am de facut >:D<:*

Simona06
14.03.2007, 19:29:28
sigur vei fi bine primita si eu la fel..nici eu nu am mai fost la intalnirile miresicilor si trebuie sa iau notite pentru ce mai am de facut >:D<:*
Toate sunteti binevenite>:D< !Si speram ca de data asta sa fim mai multe!

Daphnne
14.03.2007, 19:42:13
Toate sunteti binevenite>:D< !Si speram ca de data asta sa fim mai multe!
Rochita de mireasa care e in poza e a ta?
Si mie mi-a placut mult de tot,dar nu a fost la targ si nu am avut cum sa o probez,iar la piatra nu aveam cum ma duce ca era plecat iubi meu,oricum cea pe care am ales-o este la fel de frumoasa :)

micky
14.03.2007, 19:49:11

eu am propus sa ne intalnim sambata asta....dar vad ca nimeni nu spune ca vine concret.....deci cine vine?????????anuntati-va ca sa stim daca are rost sa tinem intalnirea:D.....deci eu sunt prima...... cine e urmatoarea?????

Daphnne
14.03.2007, 19:51:05
Momentan nu am nimic planificat pe sambata dupa amiaza, asa ca vin si eu >D:<

micky
14.03.2007, 19:58:49
Momentan nu am nimic planificat pe sambata dupa amiaza, asa ca vin si eu >D:<

oki deci 2 suntem:D...urmatoarele??????

Daphnne
14.03.2007, 20:10:10
Alexandra spunea ca vine sambata aceasta sa ia notite,dar probabil nu mai e pe forum..
oare suntem 3?#-o

Simona06
14.03.2007, 20:10:52
[quote=Danyyella;141909]Rochita de mireasa care e in poza e a ta?
Si mie mi-a placut mult de tot,dar nu a fost la targ si nu am avut cum sa o probez,iar la piatra nu aveam cum ma duce ca era plecat iubi meu,oricum cea pe care am ales-o este la fel de frumoasa :)[/quote
A fost la targ aceasta rochie,ca eu am probat-o.Doar ca mi-era mica,era 40 si mie imi treb 42,dar mi-am facut asa o idee si chiar imi place.Oricum cand ma voi hotara sa cumpar voi merge la Piatra.

Simona06
14.03.2007, 20:12:17
Nici eu nu am nimic planificat pt sambata..dar nici nu promit.Daca nu apare nimic pana atunci,vin si eu.

micky
14.03.2007, 20:12:35
Alexandra spunea ca vine sambata aceasta sa ia notite,dar probabil nu mai e pe forum..
oare suntem 3?#-o

cu siguranta vor veni mai multe si alibd, nerromiha, bia, madalinabul, sherydan, drika, nadiai si simona06 ( sper sa nu fi uitat pe cineva...pls no offense)...dar astept confirmarea:D.....e mai bine cand se confirma;-)

micky
14.03.2007, 20:14:03
Nici eu nu am nimic planificat pt sambata..dar nici nu promit.Daca nu apare nimic pana atunci,vin si eu.

oki ne multumim si cu atat:)):))....oricum pana sambata ai timp sa te hotarasti:D

Daphnne
14.03.2007, 20:17:25
[quote=Danyyella;141909]Rochita de mireasa care e in poza e a ta?
Si mie mi-a placut mult de tot,dar nu a fost la targ si nu am avut cum sa o probez,iar la piatra nu aveam cum ma duce ca era plecat iubi meu,oricum cea pe care am ales-o este la fel de frumoasa :)[/quote
A fost la targ aceasta rochie,ca eu am probat-o.Doar ca mi-era mica,era 40 si mie imi treb 42,dar mi-am facut asa o idee si chiar imi place.Oricum cand ma voi hotara sa cumpar voi merge la Piatra.
si eu tot 42 mi-am luat...eu nu am vazut-o..poate s-a dat pana dupa amiaza acnd m-am dus eu..pentru ca deja erau cateva rochite rezervate... dar nu-mi pare rau dupa ea :)

Simona06
14.03.2007, 20:26:28
oki ne multumim si cu atat:)):))....oricum pana sambata ai timp sa te hotarasti:D
Sunt hotarata..dar sa nu intervina altceva mai important,cum ar fi o plimbare cu iubi al meu!:)

micky
14.03.2007, 20:31:37
Sunt hotarata..dar sa nu intervina altceva mai important,cum ar fi o plimbare cu iubi al meu!:)

iubi meu pleaca maine la bucuresti si se intorce sambata nush exact cand....sper sa am timp de intalnire totusi:D.....

Simona06
14.03.2007, 20:33:56
[quote=Simona06;141950]
si eu tot 42 mi-am luat...eu nu am vazut-o..poate s-a dat pana dupa amiaza acnd m-am dus eu..pentru ca deja erau cateva rochite rezervate... dar nu-mi pare rau dupa ea :)
Nici eu nu-s musai fixata dupa ea,e sg pe care am probat-o si mi-a placut.Dar cu siguranta voi mai proba si alte modele si in alte locuri..pana ma voi hotara.

AnaM
14.03.2007, 23:08:07
Hm.. deci joi programare manichiura, vineri party, sambata liber, duminica pranz cu nasii (ii cerem oficial de nasi :D )... Sambata sunt libera! Daca organizati pe la 3 (la 5 ma vad cu iub) ma primiti si pe mine?! <:-P

Bia
14.03.2007, 23:32:53
Vin si eu!!!!!!! Am fost ocupata in ultima vreme, sper sa fie mai ok week-endul asta dar orice ar fi fac o pauza de cafea cu voi! Pupici! Deci tot in Class la 3?

sste1711
15.03.2007, 08:47:04
eu nu mai zic nimic....ca la noi nu se stie niciodata...dar mi-ar place tare mult sa pot sa ajung:) ...oricum stiu unde sa va gasesc...>:D<

___ALEXANDRA___
15.03.2007, 08:51:49
si eu in principiu vin... doar sa nu apara ceva neprevazut. dar vineri seara va spun sigur... nu de alta dar iubi al meu isi sarbatoreste ziua de nastere si nush la ce ora incepe patry-ul ;)

Milagros
15.03.2007, 09:07:00
Put me on the list, micky. 90% vin ca doar dimineata scot rochita,deci vom avea ce povesti ;))

nadiai
15.03.2007, 10:21:32
daca nu plec la munte (si fara suparare sper sa plec) vin si eu..:) .sansele sunt care 40% plec.. asa ca puneti-ma pe lista

nerromiha
15.03.2007, 11:08:28
in principiu si eu cred ca vin:), sper sa nu intervina altceva:)

micky
15.03.2007, 12:53:38
ce ma bucur ca sunteti asa multe!!!am intrat special de la servici sa vad cate vin!!!!! ma bucur enorm:*:* deci ramane sambata la 3;-)

micky
15.03.2007, 17:47:06
o listuta provizorie:

danyyella
simona06 - daca nu intervine altceva vine si ea
anam
bia
alexandra - in fct de ziua iubitului ei
sherydan - bineinteles cu pozele rochiei:D
nadiai - in proportie de 60% vine
nerromiha - daca nu intervine altceva vine si ea
micky

alibd
15.03.2007, 17:59:20
o listuta provizorie:

danyyella
simona06 - daca nu intervine altceva vine si ea
anam
bia
alexandra - in fct de ziua iubitului ei
sherydan - bineinteles cu pozele rochiei:D
nadiai - in proportie de 60% vine
nerromiha - daca nu intervine altceva vine si ea
micky

Sper sa pot ajunge si eu desi iarasi am invitati in week...
Dar fac tot posibilul...
Va pup!

micky
15.03.2007, 18:00:54
Sper sa pot ajunge si eu desi iarasi am invitati in week...
Dar fac tot posibilul...
Va pup!

hai poate reusesti sa ii muti pe seara:D

te asteptam si pe tine!!:*:*:*

adinac_ro
15.03.2007, 18:04:12
am facut atata valva despre intalnirea mireselor in familie incat si soacra ma intreaba despre intalnre, iubitul nu face program de vreo 3 sambete incoace la ora 3 , deci ...vin si eu

alibd
15.03.2007, 18:09:03
am facut atata valva despre intalnirea mireselor in familie incat si soacra ma intreaba despre intalnre, iubitul nu face program de vreo 3 sambete incoace la ora 3 , deci ...vin si eu

=)) =)) =)) Super... sa stie toata lumea de miresicile de iasi! <:-P <:-P <:-P

micky
15.03.2007, 18:33:07

oki te-am notat!;-):*

micky
15.03.2007, 18:33:50
=)) =)) =)) Super... sa stie toata lumea de miresicile de iasi! <:-P <:-P <:-P

pai nu-i normal???:D:D:D<:-P <:-P <:-P

alibd
15.03.2007, 18:36:28
pai nu-i normal???:D:D:D<:-P <:-P <:-P

Mi se pare corect! Nici nu se putea altfel...;;) ;;) ;;)

micky
15.03.2007, 18:45:41
mai asteptam pe madalinabul, pe drika sa se anunte:D...si bineinteles si alte miresici>:D< >:D<

micky
15.03.2007, 21:03:05
haideti miresici!!!!!!avem intalnire sambata..........prezenta la apel!!!!<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P

madalinabul
15.03.2007, 21:20:59
sper sa reusesc sa ajung si eu

micky
15.03.2007, 21:26:38
sper sa reusesc sa ajung si eu

yupi !!!!!!! chiar te asteptam la raport:D<:-P <:-P <:-P

Simona06
15.03.2007, 22:38:27
Poate vom fi mai multe de data asta!

micky
16.03.2007, 08:43:15
a mai ramas drika sa se anunte dintre cele care ne-am intalnit deja:D...asa ca o asteptam si pe ea:)

Milagros
16.03.2007, 09:17:02
Fetelor, da' ma primiti si fara pozici? #:-S Pentru ca inca nu am reusit sa fac rost de aparat. Abia luni mi-l aduce o colega pe al ei si pun pozici pe site cat de repede pot.

micky
16.03.2007, 09:59:59
Fetelor, da' ma primiti si fara pozici? #:-S Pentru ca inca nu am reusit sa fac rost de aparat. Abia luni mi-l aduce o colega pe al ei si pun pozici pe site cat de repede pot.

bineinteles ca te primim.....cum sa nu te primim!!!!!>:D< >:D< >:D< oricum nu scapi de noi pana nu ne arati si poze:D

nerromiha
16.03.2007, 10:08:11

=)) =)) =)) =)) hai ca esti de belea:))

nerromiha
16.03.2007, 10:10:19

ei...se poate altfel? bineinteles ca te primim.......;;)

Milagros
16.03.2007, 10:24:10
\:D/ Sunteti niste scumpici

Daphnne
16.03.2007, 13:16:57
Tocmai eu care am fost a doua dupa micky nu stiu daca mai pot veni...nu e sigur...in primul rand sufar dupa febra si am niste buze umflate si nu prea ies din casa...si in al doilea rand, nu ca asta ar fi motivul principal,dar socrul meu vrea sa ne ducem sa-l ajutam maine la nu stiu ce treaba la tara, si la cat chef am eu si placere de a ma duce acolo... si sunt si nervoasa pe tema aceasta pentru ca ne-a dat noua toate planurile peste cap..maine aveam de cumparat pantofii mei, camasa,cu vesta si lavaliera pentru iubi meu, de facut aranjamentele pentru decorarea salii, de cumparat tot ce ne trebuie pentru marturii, o multime de plimbari de facut si bineinteles ca as fi vrut sa vin si la intalnire...acum ce sa fac? :(( :((

micky
16.03.2007, 13:39:33
Tocmai eu care am fost a doua dupa micky nu stiu daca mai pot veni...nu e sigur...in primul rand sufar dupa febra si am niste buze umflate si nu prea ies din casa...si in al doilea rand, nu ca asta ar fi motivul principal,dar socrul meu vrea sa ne ducem sa-l ajutam maine la nu stiu ce treaba la tara, si la cat chef am eu si placere de a ma duce acolo... si sunt si nervoasa pe tema aceasta pentru ca ne-a dat noua toate planurile peste cap..maine aveam de cumparat pantofii mei, camasa,cu vesta si lavaliera pentru iubi meu, de facut aranjamentele pentru decorarea salii, de cumparat tot ce ne trebuie pentru marturii, o multime de plimbari de facut si bineinteles ca as fi vrut sa vin si la intalnire...acum ce sa fac? :(( :((

poate totusi te razgandesti:D...sau poate te lasa iubi acasa:D

Daphnne
16.03.2007, 13:50:06
poate totusi te razgandesti:D...sau poate te lasa iubi acasa:D
el ma lasa acasa, nu e problema...dar cum sa vin cu buzele care le am :|

micky
16.03.2007, 14:23:54
el ma lasa acasa, nu e problema...dar cum sa vin cu buzele care le am :|

haide mai poate trece!!!daca nu sa stii ca acolo e o atmosfera destul de intunecata si nu vedem buzele tale:D....haide vinoo!!!!!>:/

nerromiha
16.03.2007, 14:54:25
haide mai poate trece!!!daca nu sa stii ca acolo e o atmosfera destul de intunecata si nu vedem buzele tale:D....haide vinoo!!!!!>:/

da si tu cu crema mai multa....si trec:)....oricum noi nu suntem atente la asta.....important e ce zici....cu cum ai buzele:)

micky
16.03.2007, 15:32:18
da si tu cu crema mai multa....si trec:)....oricum noi nu suntem atente la asta.....important e ce zici....cu cum ai buzele:)

uite vezi miha a zis mai frumos ca mine:D...

Bia
16.03.2007, 16:21:31
Salutare! Abia astept sa ne vedem! Tot in Class?

micky
16.03.2007, 16:32:13
Salutare! Abia astept sa ne vedem! Tot in Class?

bia cand am vazut ca tu ai scris ultima...mi s-a facut inima cat un purice, am zis ca ne anunti ca nu vii nici tu#:-S #:-S ne vedem maine la 3 in class!!!!!!<:-P <:-P

Bia
16.03.2007, 16:37:26
bia cand am vazut ca tu ai scris ultima...mi s-a facut inima cat un purice, am zis ca ne anunti ca nu vii nici tu#:-S #:-S ne vedem maine la 3 in class!!!!!!<:-P <:-P
Ei nu scapati voi de mine asa usor! ;)) Nu prea am eu timp sa scriu pe forum, dar ma dau peste cap sa vin la intalniri! Pupici si abia astept sa ne vedem!

nadiai
16.03.2007, 16:42:27
eu eram sigura ca spune ca vine :D.

Bia
16.03.2007, 16:45:48
eu eram sigura ca spune ca vine :D.
Mi-a facut placere sa va cunosc si m-am simtit f bine in compania voastra, asa ca sunt nerabdatoare! Pupici!

micky
16.03.2007, 17:16:33
eu ma gandeam ca incep valul de refuzuri:D....prima deja s-a anuntat danyyella...si ma gandeam sa nu devina un "bulgare"...adica toate sa inceapa sa spuna ca nu pot veni:D

adinac_ro
16.03.2007, 20:33:57
Maine la 3?

nadiai
16.03.2007, 20:34:44
Maine la 3?

eu sigur vin.

micky
16.03.2007, 20:55:54
Maine la 3?

dap maine la 3;-)

madalinabul
16.03.2007, 21:47:51
eu nu am cum sa ajung:(( :(( :(( :((

micky
16.03.2007, 21:59:22
eu nu am cum sa ajung:(( :(( :(( :((

dc????ai ore???????????

madalinabul
16.03.2007, 22:03:08
dc????ai ore???????????

nu ca daca era numai din cauza orelor era bine, dar maine la 4 trebuie sa merg la biserica unde ma cunun pentru spovedanie:"> :"> :"> :". trebuie sa ma duc neaparat, dar lasa ca imi povestiti voi cum a fost si poate voi ajunge si eu la urmatoarea intalnire.

drika
16.03.2007, 22:11:49
Eu am anuntat-o si pe miky ca nu pot veni am de lucrat la un proiect cam naspa. Va silut pe toate si spor la trancanit. next time

madalinabul
16.03.2007, 22:13:41
Eu am anuntat-o si pe miky ca nu pot veni am de lucrat la un proiect cam naspa. Va silut pe toate si spor la trancanit. next time
se pare ca numai noi doua vom lipsi, ce naspa de noi;)) ;)) ;)) ;))

nicoleta
16.03.2007, 22:37:55
vreau si eu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dar5 din pacate nu se poate! sincer citesc in fiecare zi tot ceea ce se scrie pe forum pt k i-mi sunteti de mare ajutor.i-mi este tare greu sa organizez totul de aici , dat fiind faptuk k nici nu cunosc tare bine iasi-ul . tare as vrea sa va cunosc.....sunteti drugute toate si fara voi nu stiu ce as fi facut ^:)^=D>va multumesc din suflet!!!!!!!!!

janine_282
17.03.2007, 05:27:44
mai asteptam pe madalinabul, pe drika sa se anunte:D...si bineinteles si alte miresici>:D< >:D<

Buna, sfioasa as vrea sa ajung si eu dar unde este acest "class"...asta bineinteles daca ma primiti...:-s

micky
17.03.2007, 09:12:06
vreau si eu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dar5 din pacate nu se poate! sincer citesc in fiecare zi tot ceea ce se scrie pe forum pt k i-mi sunteti de mare ajutor.i-mi este tare greu sa organizez totul de aici , dat fiind faptuk k nici nu cunosc tare bine iasi-ul . tare as vrea sa va cunosc.....sunteti drugute toate si fara voi nu stiu ce as fi facut ^:)^=D>va multumesc din suflet!!!!!!!!!

^:)^multumim de aprecieri!!!!^:)^ cand vii in iasi poate organizam o intalnire special pt tine;-) asa cunoastem si noi tot mai multe miresici cu care dialogam!!!:D

micky
17.03.2007, 09:14:09
Buna, sfioasa as vrea sa ajung si eu dar unde este acest "class"...asta bineinteles daca ma primiti...:-s

bineinteles ca te primim!!!!!!!!!!<:-P <:-P <:-P class este in spatele tribunalului.....stii unde este old time caffe????daca stii, atunci exact sub old time este class...adica cobori scarile...mi se pare ca este si o copertina albastra:D....offfff sper ca am fost desul de explicita:D

micky
17.03.2007, 09:15:10
nu ca daca era numai din cauza orelor era bine, dar maine la 4 trebuie sa merg la biserica unde ma cunun pentru spovedanie:"> :"> :"> :". trebuie sa ma duc neaparat, dar lasa ca imi povestiti voi cum a fost si poate voi ajunge si eu la urmatoarea intalnire.

oki oki...esti scuzata:D

micky
17.03.2007, 09:16:08
se pare ca numai noi doua vom lipsi, ce naspa de noi;)) ;)) ;)) ;))

eiiii lasa ca va aducem noi la curent!!!;));));))

micky
17.03.2007, 09:31:16
miresici ne intalnim in fata la class????sau intram?????ma gandesc ca totusi mai sunt si fete noi si poate nu ne recunosc;));))

janine_282
17.03.2007, 09:50:45
miresici ne intalnim in fata la class????sau intram?????ma gandesc ca totusi mai sunt si fete noi si poate nu ne recunosc;));))

mamaaaaaaa ce bine imi pare ...ce dragutze sunteti pupici pupici pupici de abia astept.... si cred ca daca ne asteptati afara/ ori inauntru tot e ok numai sa spuneti la chelner daca cineva intreaba sa ne redirectioneze catre voi...oricum am sa va nimeresc nu cred sa mai sosotesca altcineva in tot barul despre rochii de mireasa si alte pregatiri de nunta. Va pup si de abia astept.

nadiai
17.03.2007, 11:21:09
nu prea ai cum sa nu ne recunosti :).. iti spun sigur :)

adinac_ro
17.03.2007, 11:29:11
Abia astept sa ne vedem.

sste1711
17.03.2007, 11:44:17
fetele tocmai a ajuns iubi acasa si mi-a spus ca mi-a pregatit o surpriza pt dupamiaza.....ce fac???eu banuiam ca-s invitatiile gata,dar l-am intrebat si mi-a zis ca nu...si nici nu vrea sa-mi sapuna ce[-( sa-i stric surpriza si sa-i spun ca am intalnire cu voi????:-s

madalinabul
17.03.2007, 14:24:35
oooooffffffffffff eu de abia am ajuns acasa si acusi trebuie sa plec, ma oftic de numai pot ca nu vin si eu la intalnire:(( :(( :(( :(( :(( :((

madalinabul
17.03.2007, 14:26:20
fetele tocmai a ajuns iubi acasa si mi-a spus ca mi-a pregatit o surpriza pt dupamiaza.....ce fac???eu banuiam ca-s invitatiile gata,dar l-am intrebat si mi-a zis ca nu...si nici nu vrea sa-mi sapuna ce[-( sa-i stric surpriza si sa-i spun ca am intalnire cu voi????:-s

eu una l-as lasa sa imi faca surpriza, cu fetele te mai poti intalni si alta data. si nu esti curioasa ce surpriza ti-a pregatit?eu una nici nu m-as mai gandi la altceva decat la asta:"> :"> :"> :">

AnaM
17.03.2007, 14:50:42
Eu nu pot ajunge :(( M-am pricopsit cu 2 nepoti musafiri din alt oras, si-s baby sitter :-S Pana vine maica-mea de la munci, tre sa stau cu ei... Si tre sa-mi fac si bagajul de calatorie, ca maine noapte plecam... Maine avem si masa cu nasii, am emotii...

Data viitoare cand ne intalnim o aduc si pe vara-mea, care sigur e cea mai pustoaica dintre toate... Are 20 de ani si se marita in 2008, ieri mi-a spus!

Daphnne
17.03.2007, 17:48:03
Imi pare atat de rau ca nu am putut ajunge...a trebuit sa ma duc sa stabilesc pentru aranjatul/ornatul salii de restaurant cu o firma, si nu am avut cum ajunge sub nici o forma :(( :(( poate data viitoare, macar atunci sper sa pot si eu..asa de mult vreau sa va cunosc :-<

micky
17.03.2007, 18:48:31
miresici....stiti ce mi-am dat eu seama?????n-am facut poze la intalnirea asta:(......

nerromiha
17.03.2007, 20:04:17
imi pare tare rau ca nu am putut nici eu ajunge:(

micky
17.03.2007, 20:17:14
imi pare tare rau ca nu am putut nici eu ajunge:(

data viitoare asteptam mai multe miresici:D

alibd
17.03.2007, 20:20:59
miresici....stiti ce mi-am dat eu seama?????n-am facut poze la intalnirea asta:(......

Stii ce e mai amuzant? Ca am luat special aparatul foto la mine, ca sa facem poze si am uitat total de el...:-s Mi-am dat seama abia dupa ce am plecat... Lasa, next time!;-)

micky
17.03.2007, 20:58:53
Stii ce e mai amuzant? Ca am luat special aparatul foto la mine, ca sa facem poze si am uitat total de el...:-s Mi-am dat seama abia dupa ce am plecat... Lasa, next time!;-)

;));)) te-a captat discutia;));))

alibd
17.03.2007, 21:16:17
;));)) te-a captat discutia;));))

Asa e...:))

Milagros
17.03.2007, 21:32:39
Fetelor, tare rau imi pare ca am lipsit dar a trebuit sa stau acasa sa gatesc si cand m-am uitat la ceas era destul de tarziu. Vad ca multe miresici au lipsit.
Si ca sa va tin la curent, rochita mea e superba dar abia luni sau marti o iau acasa ca a trebuit scurtata. In plus, am ales alt voal si trebuia lasat sa ii aplice putina broderie.
Doamna de la Diva a fost o scumpica si mi-a daruit jarteluta si gentuta <:-P
Va pup

madalinabul
17.03.2007, 21:43:59
Fetelor, tare rau imi pare ca am lipsit dar a trebuit sa stau acasa sa gatesc si cand m-am uitat la ceas era destul de tarziu. Vad ca multe miresici au lipsit.
Si ca sa va tin la curent, rochita mea e superba dar abia luni sau marti o iau acasa ca a trebuit scurtata. In plus, am ales alt voal si trebuia lasat sa ii aplice putina broderie.
Va pup

ce dragutz din partea ei ca ti-a facut cadou jarteluta si gentuta.de abia astept sa vad poze cu rochia ta.

drika
17.03.2007, 23:03:41
Cum a fost fetele la intalnire spuneti ce ati mai pus la cale;));))<:-P

Simona06
17.03.2007, 23:24:20
Va pup
Foarte frumos!!ma bucur pt tine!

Simona06
17.03.2007, 23:26:57
Chiar cum a fost?Cate miresici ati fost de data asta?N-am putut ajunge.Azi a fost ziua pt manichiura,pedichiura..cosmetica.Si am terminat pe la 4 jumatate..era deja tarziu.Dar ne vedem data viitoare sigur!

nicoleta
18.03.2007, 00:07:01
^:)^multumim de aprecieri!!!!^:)^ cand vii in iasi poate organizam o intalnire special pt tine;-) asa cunoastem si noi tot mai multe miresici cu care dialogam!!!:D
multumesc mult micky>:D<:*!!!!!!!!!!chiar mi-as dori tare mult sa va cunosc ! sper sa ajung in tara de Pasti si poate ne vedem dupa , prima sapt de dupa Pasti adik 14 aprilie. sau oriknd vreti voi . eu sunt libera k doar merg in vaknta<:-P

adinapintilie
18.03.2007, 10:08:31
saluti la toate miresicile.unde va intalniti va vreau sa vin si eu<:-P

drika
18.03.2007, 10:44:16
saluti la toate miresicile.unde va intalniti va vreau sa vin si eu<:-P
Bine ai venit. Cand se organizeaza urmatoarea intalnire esti binevenita>:D<>:D<

alibd
18.03.2007, 11:20:19
Cum a fost fetele la intalnire spuneti ce ati mai pus la cale;));))<:-P

Ca si la prima intalnire, a fost foarte bine si ieri, chiar daca am fost mai putine miresici. Am fost 6 in total: bia, nadiai, micky, adina_c si janine(pe care cred ca nu am scris-o corect; scuze) si bineinteles...subsemnata. ;-) De data asta am uitat sa facem poze....ramane pe data viitoare, cand speram ca vom fi mult mai multe miresici...<:-P <:-P <:-P

___ALEXANDRA___
18.03.2007, 12:45:16
Imi cer si eu scuze ca nu am mai ajuns dar m-am luat cu treaba si cand mi-am dat seama era deja 16.00.
Ce s-a mai discutat? Vrem detalii

alibd
18.03.2007, 14:40:31
Imi cer si eu scuze ca nu am mai ajuns dar m-am luat cu treaba si cand mi-am dat seama era deja 16.00.
Ce s-a mai discutat? Vrem detalii

Pai... lucruri pe care le intuiti deja, avand in vedere ca era intalnirea miresicilor, nu? Ce a mai facut fiecare, in ce stadiu au ajuns, am mai schimbat pareri, informatii si alte lucruri de genul asta... Si uite asa a trecut timpul....<:-P

adinac_ro
18.03.2007, 19:04:46
data viitoare daca la 16.00 termini treaba da o fuga ca nu e problema.Ne-am lungit pana la 18.00.

___ALEXANDRA___
18.03.2007, 23:45:33
data viitoare o sa imi pun ceasul sa sune k asa nu se mai poate8-}

nadiai
19.03.2007, 10:32:36
Sa uitam noi de poze feteleo.. :(
Am vazut si niste invitatii.. ..:)..poate adta viitoare ne adunam mai multe..

Simona06
19.03.2007, 18:02:25
Sa uitam noi de poze feteleo.. :(
Am vazut si niste invitatii.. ..:)..poate adta viitoare ne adunam mai multe..
Te-am vazut pe Stefan cel Mare azi dupa-masa dar erai cu o tipa si erati f concentrate intr-o discutie,ca as fi vrut sa te salut.

nadiai
20.03.2007, 09:22:54
Te-am vazut pe Stefan cel Mare azi dupa-masa dar erai cu o tipa si erati f concentrate intr-o discutie,ca as fi vrut sa te salut.
data viitoare trage-ma de mina :). - chiar te rog :)

Simona06
21.03.2007, 21:26:23
data viitoare trage-ma de mina :). - chiar te rog :)
Asa am sa fac.Promit!:* :*

nadiai
22.03.2007, 09:17:04
Miresici... am schitele de la rochie.. sunt asa de frumoase ca nu stiu pe care sa o aleg....La urmatoarea intilnire vi le arat..

Milagros
22.03.2007, 09:18:54
Aseara am adus minunatia de rochita acasa si am pozicit-o pana la refuz. Acusica va arat si voua cate ceva...:)

nadiai
22.03.2007, 09:23:34
sa vedem...

drika
22.03.2007, 09:26:39
Aseara am adus minunatia de rochita acasa si am pozicit-o pana la refuz. Acusica va arat si voua cate ceva...:)
Asteptam:D:D:D

alibd
22.03.2007, 09:54:05

wow... super...:)

___ALEXANDRA___
22.03.2007, 14:48:38
tensiunea creste.... vrem pozici!!!

anageanina
23.03.2007, 09:03:44
Buna tuturor miresicilor! Sunt o miresica noua pe acest forum, si ma bucur ca aici pot gasi multe informatii , si daca aveti nevoie de vreo informatie, va pot fi de folos cu cea mai mare placere. va pup.

sste1711
23.03.2007, 09:06:11
Buna tuturor miresicilor! Sunt o miresica noua pe acest forum, si ma bucur ca aici pot gasi multe informatii , si daca aveti nevoie de vreo informatie, va pot fi de folos cu cea mai mare placere. va pup.
bine ai venit>:D< >:D< >:D< o sa te abordam...nu-ti fa griji...:-p :D :*

Milagros
23.03.2007, 09:09:52
Am postat la topicul aferent...:)

sste1711
23.03.2007, 09:13:22
Am postat la topicul aferent...:)
am vazut, am vazut...acu suntem toate satisfacute....:D

nadiai
23.03.2007, 10:11:00
maine la 3 la class? miresici? vine careva?

Milagros
23.03.2007, 10:30:55
maine la 3 la class? miresici? vine careva?

Take me, take me!!! [-o<

nadiai
23.03.2007, 10:35:59
suntem 2.. se mai9 anunta cineva?
hai fetele ca vreau sa ma sfatuiesc cu voi ce rochie sa aleg.. am 5 schite..am ramas la 3..si ..am nevoie de ajutor..
Va previn.. rochiile nu sunt "princess"

Simona06
23.03.2007, 11:23:29
Eu zic ca vin si eu,dar nu promit.Ca la mine apar tot felul de chestii in ultimul minutel.Sper sa ajung.

___ALEXANDRA___
23.03.2007, 11:33:52
eu lucrez maine la ora aia....:(( :(( :((

janine_282
23.03.2007, 11:52:00
Printre toate zambetele si urarile de bine, eu am o mare si jenanta problema, la care sunt curioasa cum ati reactiona, daca, ati fi voi, in locul meu. Totul a inceput cand mi-am dat seama ca nu imi pot permite o rochie de mireasa, al carui pret sa fie mai mare de 10 mil. Plecand de la aceasta premisa am inceput sa probez si sa fac tot felul de calcule...am luat decizia dupa vreo 2 saptamani ca cel mai bine ar fi sa o fac la comanda la o anumita casa de moda respectata in oras... zis si facut. M-am dus insotita de nasa mea si cu modelul rochiei preferate in mana sa vedem, daca se poate face o rochie frumoasa, doar cu suma de 7 mil. Raspunsul a fost pozitiv din partea croitoreselor de acolo, ne-am apucat de rochie. Am fost la prima intalnire ne-am pus de acord asupra modelului si a materialelor care trebuiau sa se incadreze in suma de 7 mil.-8 mil., la a doua proba rochia a inceput sa prinda contur, saptamana aceasta la a treia proba am ramas stupefiata de proasta croiala si calitate a rochiei mele de mireasa, plus ca mi-a si fugit pamanul de sub picioare cand am auzit ca s-a schimbat pretul de la 7 mil la 12 mil. E o situatie tare jenanta pt mine datorita faptului ca cunosc tot atelierul si casa de moda de acolo pt ca am lucrat acolo (am mai avut si proasta inspiratie de a da invitatii de nunta fostelor colege de birou), apoi croitorelesele au muncit indiferent de calitatea indoielnica a rochiei si au consumat niste materiale. Acum drept sa va spun nu stiu cum sa rezolv cu bun simt si delicatete situatia deoarece eu nici in ruptul capului nu as vrea sa cumpar aceea rochie oribila, iar pt noua valoare a rochiei, mai pun 2-3 mil si imi cumpar o rochie extraordinara. Ce sa fac? Tare mie rusine de rusinea lor. Voi ce ati face in locul meu?

___ALEXANDRA___
23.03.2007, 12:00:47
Printre toate zambetele si urarile de bine, eu am o mare si jenanta problema, la care sunt curioasa cum ati reactiona, daca, ati fi voi, in locul meu. Totul a inceput cand mi-am dat seama ca nu imi pot permite o rochie de mireasa, al carui pret sa fie mai mare de 10 mil. Plecand de la aceasta premisa am inceput sa probez si sa fac tot felul de calcule...am luat decizia dupa vreo 2 saptamani ca cel mai bine ar fi sa o fac la comanda la o anumita casa de moda respectata in oras... zis si facut. M-am dus insotita de nasa mea si cu modelul rochiei preferate in mana sa vedem, daca se poate face o rochie frumoasa, doar cu suma de 7 mil. Raspunsul a fost pozitiv din partea croitoreselor de acolo, ne-am apucat de rochie. Am fost la prima intalnire ne-am pus de acord asupra modelului si a materialelor care trebuiau sa se incadreze in suma de 7 mil.-8 mil., la a doua proba rochia a inceput sa prinda contur, saptamana aceasta la a treia proba am ramas stupefiata de proasta croiala si calitate a rochiei mele de mireasa, plus ca mi-a si fugit pamanul de sub picioare cand am auzit ca s-a schimbat pretul de la 7 mil la 12 mil. E o situatie tare jenanta pt mine datorita faptului ca cunosc tot atelierul si casa de moda de acolo pt ca am lucrat acolo (am mai avut si proasta inspiratie de a da invitatii de nunta fostelor colege de birou), apoi croitorelesele au muncit indiferent de calitatea indoielnica a rochiei si au consumat niste materiale. Acum drept sa va spun nu stiu cum sa rezolv cu bun simt si delicatete situatia deoarece eu nici in ruptul capului nu as vrea sa cumpar aceea rochie oribila, iar pt noua valoare a rochiei, mai pun 2-3 mil si imi cumpar o rochie extraordinara. Ce sa fac? Tare mie rusine de rusinea lor. Voi ce ati face in locul meu?

eu as face scandal.. pai ce dumnezeu? :O vb una si facem alta? sa cumpere ele rochia dak au si scumpit-o fata de intelegerea initiala si mai e si prost facuta. L-)
Eu zic sa nu faci nici un compromis pe tema asta pt k ar putea sa-ti strice nunta, si pana la urma... frate frate dar....
Eu am gasit o casa de moda in buc care are preturi super la rochii, dak vrei iti trimit pe privat numele si te uiti pe site-ul lor... crede-ma ai de unde alege si chit k tre sa mergi pana acolo... macar iesi mai ieftin

adinac_ro
23.03.2007, 12:06:40
Wow ce decizie grea.Daca vrei sa iti vezi interesul trebuie sa fii dura sa le "amintesti" ca v-ati inteles sa nu depaseasca suma de.....Daca accepta sa o cumperi la maxim 8 mil e k daca nu....le-o lasi si pleci.Patroana va avea de suferit pierderea , iar colegele daca respecta dorinta ta vor veni la nunta si prin asta iti vor reunoaste sinceritatea.Daca ai semnat un contract cu ele reciteste-l si vezi ce te avantajeaza si ce nu.Daca in contract nu scrie ca rochia se poate dubla la pret las-o si nu te mai uita in urma.Daca nu ai contract la fel de bine te poti "debarasa" de ei.O sa te munstre constiinta la inceput, dar e spre binele tau.
deci ...........ai 2 variante ori o negociezi pana la maxim 8 mai ales ca te stii cu salonul,ori o lasi si o iei de la capat.Gandestete la binele tau si fa-o diplomat.
Daca faci un compromis si dai mult pe ea si nici nu e pe gustul tau mereu te vei invinovati .

adinac_ro
23.03.2007, 12:14:37
Abia astept sa se rezolve la janine.Daca vrei sa te sustinem si cu prezenta sa indraznesti fara nici o retinere.Succes.Fii puternica.

nerromiha
23.03.2007, 12:31:07

pai...intelegea e intelegere....daca v-ati inteles pt o anumita suma....pt un anumit material....mi se pare firesc sa primesti exact ce ai cerut.....asa ca.....explica-le initial calm ca ce ai vrut tu si au accceptat ele sa faca nu seamana nici pe departe cu ce a iesit.........bafta %%-

adinac_ro
23.03.2007, 12:34:10
[Nu pot sa ajung sambata.Vin parintii mei de la Piatra -Neamt, le dau invitatiile, or sa-si caute tinute, mai facem o lista etc.II tin pumnii lui janine

Simona06
23.03.2007, 12:37:19
Gandeste-te la tine.Tu esti cea care te casatoresti,tu vei fi mireasa.Si asta o data in viata,nu?Fii cat mai sincera cu ele si pune-le pe ele in situatia ta...ce ar face?Eu zic sa sa renunti la rochie..ori sa ti-o refaca..pe cheltuiala lor..daca nu,asta e..reclama-le la OPC.Pai doar sunt banii tai in joc,nu?pai ce 12 milioane ii iei din drum?si sa-i dai pe un lucru facut aiurea,care nu-ti place deloc?!:O Eu zic sa fii realista si sa lasi deoparte bunul simt..ca aici nu e loc de el.!!

CataAna
23.03.2007, 13:15:32

Delicata situatie...:-SS
Si eu te-as sfatui sa fii sincera si sa le spui ca nu esti multumita de cum se profileaza rochita si nu vezi motivul pentru care iti mai cer inca 5 milioane fata de pretul la care v-ati inteles initial. Nu vor avea ce sa spuna pentru ca ele sunt cele care si-au apreciat gresit volumul de munca sau costul materialelor la inceput. Deci tu te retragi pentru ca nu iti poti permite sa platesti aceasta suma.
Stiu ca e usor de zis, dar mult mai greu de pus in practica. Dar tu nu ai nici o vina in toata treaba asta si nu poti face compromisuri cand e vorba de rochia de mireasa. De vorbit te vor vorbi oricum...
Poate ar fi indicat chiar sa incerci sa discuti si cu 'sefa' si sa-i expilici ca esti dezamagita de calitate si de faptul ca nu s-au tinut de cuvant la pret. Astfel eviti informatiile de genul telefonul fara fir si esti sigura ca si croitoresele si sefa stiu cum sta situatia din punctul tau de vedere. Tu cunosti mai bine persoanele si poti decide daca e bine sau nu.
Inteleg sa creasca costurile cu 1 milion, dar 5 milioane???! Iti mai cumperi o rochie cu banii astia.
Se va rezolva pana la urma si colegele tale de birou, daca iti sunt intr-adevar prietene, te vor sustine si vor veni la nunta. Daca nu, atunci nici nu merita sa pui la suflet.
Multa bafta si nu uita sa lasi loc de 'Buna ziua'
:* Cata

Daphnne
23.03.2007, 13:40:53
Simona are dreptate... Janine, vorbeste cu ele, mai fara bun simt, cum ele nu au avut cu tine, tu de ce ai avea cu ele?avand in vedere ca te cunosteau puteau sa-ti ia bani numai pe materiale si ceva simbolic pentru croit si cusut...cum sa dai bani pe o rochie care ti se pare oribila...ori ti-o repara si iese cum ai vrut tu si cum ati stabilit de comun accord pentru suma de 7 milioane, ori sa-ti dea banii si ele sa raman cu rochia...daca nu te impaci cu ele sub nici o forma, apeleaza la protectia consumatorului..sau du-te cu cineva care sa le sperie putin... multa bafta

nadiai
23.03.2007, 14:20:22
Janine.. delicata situatie..
Trebuie sa refuzi.. nu este permis sa se intimple asa ceva.. este o rokie importanta nu e una care sa ti-o faci si sa o porti in fiecare an..
poate ajungi la intilnire.. si "te montam" noi cum sa iesi din situatia asta..

anageanina
23.03.2007, 14:42:40
sincera sa fiu, i-mi pare tare rau de ce ti s-a intamplat, dar cel mai important lucru este sa nu disperi, ia lucrurile cu calm si ai sa vezi ca se rezolva. pur si simplu nu iei rochia, a fost o intamplare urata, dar ai sa vezi ce multumita ai sa fii de noua ta rochita pe care ti-ai dorit-o. curaj , mult succes , si sa nu mai fii dezamagita, mergi inainte, pentru toate lucrurile exista cate o rezolvare.

anageanina
23.03.2007, 14:47:05
Intradevar, fiecare la un moment dat vom avea cate un hop de depasit, eu una inca nu mi-am gasit nasi, si nu stiu ce sa fac. ma tot gandesc si nu gasesc nici o solutie.Nu stiu ce sa mai fac

nadiai
23.03.2007, 15:09:17
pina in acest moment la intilnire vin:
nadiai
sherydan
simona06 (?)

Daphnne
23.03.2007, 15:32:25
cand este intalnire?unde si la ce ora? sper sa ajung si eu acum...

___ALEXANDRA___
23.03.2007, 15:42:28
pai maine la 15.00 tot la class cred

adinac_ro
23.03.2007, 15:50:16
Ai mei vin undeva pe sambata dupa-amiaza.La 5 ar tb sa fie la un spectacol in is la Luceafarul.Daca eu termin treaba pana la 3 si pe ei ii pot intampina la luceafarul vin si eu dar nu promit.Si nici nu pot fuma ca ai mei nu stiu.Oare cum ar sa incep sa mananc gume, biscuiti, sa imi spal mainile sa fie impecabil -ca in liceu.In liceu nu ne pupam in fiecare zi , dar acum ma vor imbratisa , pupa, studia etc

alibd
23.03.2007, 15:52:00

Bine ai venit!<:-P

adinac_ro
23.03.2007, 15:54:27
Alibd are grija intotdeauna de miresicile noi.Eu am prins-o in toate ipostazele de intampinare.

alibd
23.03.2007, 15:58:47
pai...intelegea e intelegere....daca v-ati inteles pt o anumita suma....pt un anumit material....mi se pare firesc sa primesti exact ce ai cerut.....asa ca.....explica-le initial calm ca ce ai vrut tu si au accceptat ele sa faca nu seamana nici pe departe cu ce a iesit.........bafta %%-
Si eu sunt de aceeasi parere.... Nu trebuie sa-ti fie jena sa le spui lucrurile pe nume, mai ales ca asa a fost intelegerea. Nu vei fi tu impacata cu rochia respectiva pana la urma si atunci ce se va alege din ziua cea mare? Eu zic sa mergi cu cineva care sa te sustina si sa va spuneti punctul de vedere... Multa bafta! Asteptam noutati!:*

alibd
23.03.2007, 16:04:40
Alibd are grija intotdeauna de miresicile noi.Eu am prins-o in toate ipostazele de intampinare.

=)) =)) =)) Chiar si eu ma gandeam la lucrul asta putin mai devreme, dar ce sa-i faci? Asta este situatia....si noi am fost la inceput si stiu cu cate emotii am scris primul mesaj, asteptand feed-back.;))

Daphnne
23.03.2007, 16:11:30
dar class unde este? eu stiu un singur loc, undeva pe lapusneanu,dar nu stiu daca mai exista sau daca e acela... :-??

alibd
23.03.2007, 16:17:27
dar class unde este? eu stiu un singur loc, undeva pe lapusneanu,dar nu stiu daca mai exista sau daca e acela... :-??
In spate la tribunal, pe langa Old time cafe...

alibd
23.03.2007, 16:18:53
In spate la tribunal, pe langa Old time cafe...

Apropo, eu nu cred ca voi ajunge... adica mai mult ca sigur nu voi ajunge. Avem musafiri in week, pana duminica. Sa ne povestiti cum a fost daca va intalniti pana la urma!:*

nadiai
23.03.2007, 16:33:31
micky!!!!.. ajutor...

alibd
23.03.2007, 16:36:53
micky!!!!.. ajutor...

Este inca la serviciu....;)) ;)) ;))

nadiai
23.03.2007, 16:41:43
se vede.. si tu ai ajuns acasa..:)

alibd
23.03.2007, 16:44:27
se vede.. si tu ai ajuns acasa..:)

Daaa, in sfarsit... si mai mult decat atat... s-a terminat inca o saptamana......<:-P <:-P <:-P <:-P Iubesc week...;)) ;)) ;))

alibd
23.03.2007, 19:58:32
Daca da, cred ca e suparata de vreo 2 zile sau... nu si-a mai schimbat mesajul."nu raspund!!!!!!"

Desprea ea este vorba....:)

adinac_ro
23.03.2007, 20:05:23
Tb sa o sustinem.Vad ca se descurajeaza.

micky
23.03.2007, 20:11:32
micky!!!!.. ajutor...

MIRESICI ADUNAREA!!!!!!!!!!TRE SA O INCURAJAM PE JANINE!!!!!!HAI LA NUMARATOARE!!

ps:gata eu am facut tot ce am putut...din pacate nush daca ajung....ca eu lucrez si apoi iubi meu ajunge in noaptea asta de la bucuresti si nu l-am vazut de marti:( si as cam vrea sa stau cu el....te sun maine pe la 12 si iti spun daca pot ajunge, oki??

micky
23.03.2007, 20:17:25
Desprea ea este vorba....:)

gata am schimbat mesajul!!!;-):-p oricum pt miresicile mele sunt.....:D

adinac_ro
23.03.2007, 20:20:01
Abia astept sa vad ce se intampla cu janine.E fff grav si fff trist.

alibd
23.03.2007, 20:25:13
Abia astept sa vad ce se intampla cu janine.E fff grav si fff trist.

Si eu sunt tare curioasa! Sper sa se rezolve favorabil pt ea. Ar fi pacat sa isi faca griji in plus pt asta...

micky
23.03.2007, 20:25:26
janine eu zic sa mergi frumos la doamnele care ti-au croit rochia si sa le spui ca tu nu o mai simti ca fiind rochia ta....ca tu ai gandit ceva si a iesit altceva si ca rochia de mireasa nu este ceva ce iti cumperi in fiecare an si e normal sa te simti bine in ea si sa fii cea mai frumoasa....ar tb sa te inteleaga ffff bine, pt ca probabil ca si ele au fost in ipostaza de a-si alege rochia si stiu si ele cat de importanta este....iar in privinta invitatului la nunta eu zic nici sa nu iti faci probleme....daca tin la tine si te apreciaza vor veni cu siguranta!!! asa ca fruntea sus janine!!!si impune-ti punctul de vedere!!!!!!

alibd
23.03.2007, 20:28:00
janine eu zic sa mergi frumos la doamnele care ti-au croit rochia si sa le spui ca tu nu o mai simti ca fiind rochia ta....ca tu ai gandit ceva si a iesit altceva si ca rochia de mireasa nu este ceva ce iti cumperi in fiecare an si e normal sa te simti bine in ea si sa fii cea mai frumoasa....ar tb sa te inteleaga ffff bine, pt ca probabil ca si ele au fost in ipostaza de a-si alege rochia si stiu si ele cat de importanta este....iar in privinta invitatului la nunta eu zic nici sa nu iti faci probleme....daca tin la tine si te apreciaza vor veni cu siguranta!!! asa ca fruntea sus janine!!!si impune-ti punctul de vedere!!!!!!

wow... e off-topic, dar nu ma pot abtine.... felicitari pt statut, acum l-am vazut prima data.....>:D< :madlaugh: :madlaugh:

micky
23.03.2007, 20:30:01
wow... e off-topic, dar nu ma pot abtine.... felicitari pt statut, acum l-am vazut prima data.....>:D< :madlaugh: :madlaugh:

si asa suntem offtopic:)):))....mersik:*:*:*

Milagros
23.03.2007, 20:33:27
Wow, micky, esti regina!!! <:-P<:-P<:-P

micky
23.03.2007, 20:38:50
Wow, micky, esti regina!!! <:-P<:-P<:-P

dap sunt!!!>:D< >:D< \:D/ \:D/<:-P<:-P<:-P

adinac_ro
23.03.2007, 20:41:22
E recent, micky?

micky
23.03.2007, 20:43:10
E recent, micky?

cred ca de miercuri:D

adinac_ro
23.03.2007, 20:44:13
Eu am vazut de ieri sau azi , dar nu am stiut ca e recent.Felicitari .Esti muza noastra.

micky
23.03.2007, 20:46:14
Eu am vazut de ieri sau azi , dar nu am stiut ca e recent.Felicitari .Esti muza noastra.

=))=)) pai sambata la intalnire cred ca aveam 950 de mesaje:D...si putin putin am ajuns:D:D

iar legat de muza....nush ce sa zic...da tu nu o cunosti pe drika;)) de ex ea a fost prima dintre noi cele din iasi care a ajuns la rangul de regina;-)

adinac_ro
23.03.2007, 20:51:41
[Nu o stiu.Dar poate o intalnesc.

adinac_ro
23.03.2007, 21:00:31
Miresici....pot sa va dau intalnire pe site?Vad ca sunt cam singura.Amuzant e ca imi si raspund la mesaje.Culmea ar fi sa ma si contrazic.=P~

adinac_ro
23.03.2007, 21:01:01
[Eu sunt dependenta de iasi.Nu pot sa vb cu altcineva.

micky
23.03.2007, 21:01:23
[Nu o stiu.Dar poate o intalnesc.

poate la o viitoare intalnire ca nici ea nu poate veni maine:(

micky
23.03.2007, 21:02:24
Miresici....pot sa va dau intalnire pe site?Vad ca sunt cam singura.Amuzant e ca imi si raspund la mesaje.Culmea ar fi sa ma si contrazic.=P~

mai rau e ca suntem total offtopic...suntem la sub intalnire nu la offtopic!!!!

si eu stau tot pe iasi....inainte mai postam si in alte parti dar acum ma cam limitez la iasi:D...mai ales ca am avut ocazia sa va cunosc si stiu si cu cine tastez:D:*:*

Bia
23.03.2007, 21:39:56
Salutare la toata lumea!!!!! Fetelor nici eu nu cred ca pot sa ajung maine :(( :(( :(( ! In schimb m-am hotarat sa ma duc dimineata o fuga sa probez o rochita! Si am niste emotii pt ca e prima data cand fac chestia asta, adica n-am mai probat nimic pana acum! Abia astept!
Daca cumva printr-o minune reusesc sa ajung la intalnire va gasesc in class, nu?

drika
23.03.2007, 21:50:05
Eu iarasi nu pot veni am o petrecere cu niste copilasi si trebuie sa am grija de ei8-|8-|. Spor la palavragit>:D<>:D<

adinac_ro
23.03.2007, 22:57:27
Eu daca ajung prin zona, am sa imi bag nasul la class sa va salut macar.Pupici

alibd
24.03.2007, 00:43:08
Salutare la toata lumea!!!!! Fetelor nici eu nu cred ca pot sa ajung maine :(( :(( :(( ! In schimb m-am hotarat sa ma duc dimineata o fuga sa probez o rochita! Si am niste emotii pt ca e prima data cand fac chestia asta, adica n-am mai probat nimic pana acum! Abia astept!
Daca cumva printr-o minune reusesc sa ajung la intalnire va gasesc in class, nu?

Multa bafta, bia, pt experienta de maine!!!!!!>:D< Sa ne spui si noua cum a fost! Poate ai noroc si cine stie....te alegi cu rochita....

nadiai
24.03.2007, 10:34:09
pina la urma doar 3 miresici?

Milagros
24.03.2007, 11:35:29
Miresici, nici eu nu stiu sigur daca mai ajung ca abia m-am trezit si tre sa merg un pic prin Siraj... oooof :((

nadiai
24.03.2007, 12:48:21
atunci ma duc si eu la cosmetica si ne vedem intr-o zi cu soare..

Daphnne
24.03.2007, 13:45:07
miresici ne mai intalnim astazi pe o asa vreme? parca ploua prea tare ca sa iesim din casa..mai bine mai asteptam.. ce spuneti? >:D<:*

Simona06
24.03.2007, 14:30:05
miresici ne mai intalnim astazi pe o asa vreme? parca ploua prea tare ca sa iesim din casa..mai bine mai asteptam.. ce spuneti? >:D<:*
Nici eu n-am chef sa ies pe o asa vreme...asteptam sa iasa soarele.

Bia
24.03.2007, 21:52:30
Fetelor n-am avut nici o sansa sa ajung la intalnire, daca s-a tinut! Dimineata ii era rau lui soacra-mea si m-am speriat ingrozitor si am fost bagata in priza! Dar am ajuns la probat rochita! Ce frumusica este, adica ma rog imi place! Vreti cateva poze?

Simona06
24.03.2007, 22:23:03
Fetelor n-am avut nici o sansa sa ajung la intalnire, daca s-a tinut! Dimineata ii era rau lui soacra-mea si m-am speriat ingrozitor si am fost bagata in priza! Dar am ajuns la probat rochita! Ce frumusica este, adica ma rog imi place! Vreti cateva poze?
Mai intrebi?;;) Sigur..hai...pls...asteptam..