PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici Iasi

Pagini : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

CANINA
17.07.2007, 09:38:30
Miresicile din Iasi au intrat in transa? De ce amorteala asta?:-\ :*

___ALEXANDRA___
17.07.2007, 18:20:34
Miresicile din Iasi au intrat in transa? De ce amorteala asta?:-\ :*

eu banuiesc concediile.... eu cel putin.. abia reusesc sa intru 1-2 ori pe sapt , din nefericire..

CANINA
17.07.2007, 21:19:52
eu banuiesc concediile.... eu cel putin.. abia reusesc sa intru 1-2 ori pe sapt , din nefericire..
Posibil...:-?

oana_maria
18.07.2007, 08:53:26
Si eu cred ca sunt de vina concediile. Ma minunez zilnic cand intru si vad cat de putine mesaje sunt..

drika
18.07.2007, 11:26:15
Eu zic altfel..se apropie cu pasi repezi nuntile multor fete si nu mai au timp de postari..si nu mai spun ca uneori imi este lene si ma mai plictisesc...bagati voi acum mai mult cele mai noi..discutati sa inrositi liniile..noi asa faceam:-$

adinac_ro
18.07.2007, 16:46:46
m-am trezit eu..............cand ne vedem sambata? ora...locul?

Anila_nsa
18.07.2007, 17:53:42
Sal. Eu sunt noua pe aici. Am vazut ca pe 20 oct nu mai este nici o miresica\:D/ . Pentru inceput pot sa zic ca am de pe acum emotii si inca nu m-am apucat serios de treaba, mai am o groza de lucruri de facut:smile:, dar sper sa ma timp. Si acum urmeaza o intrebare: ca cat timp se da comanda de buchetul de mireasa, buchetul nasei si lumanarile ?

Si inca una si gata pe ziua de azi: Cu cat timp trebuie sa merg la restaurant sa vad meniul si aranjarea salii?

mitzura
18.07.2007, 20:13:53
Si acum urmeaza o intrebare: ca cat timp se da comanda de buchetul de mireasa, buchetul nasei si lumanarile ?

Si inca una si gata pe ziua de azi: Cu cat timp trebuie sa merg la restaurant sa vad meniul si aranjarea salii?[/quote]

Daca de buchet si lumanari se ocupa firma de decoratiuni,chiar si acum,daca te hotarasti cu cine faci contract.Stiu ca unele firme iau un nr maxim de nunti!dar daca vrei sa le faci in piata sau la florarie, o saptamana-doua inainte sunt ok.
Cu privire la restaurant, detaliile se stabilesc in saptamana nuntii,dar eu iti sugerez sa te duci sa discuti,ca sa vada oamenii ca te interesezi si ca sa-ti poti face o idee!

Bia
18.07.2007, 22:23:36
Salut! Nici eu n-am mai apucat sa intru pe forum, decat pe fuga sa mai citesc una alta! Ati mai aflat cand a stabilit nadia? Adica la ce ora sa ne intalnim?

nadiai
18.07.2007, 22:50:11
Salut! Nici eu n-am mai apucat sa intru pe forum, decat pe fuga sa mai citesc una alta! Ati mai aflat cand a stabilit nadia? Adica la ce ora sa ne intalnim?
Va spun eu la cit a stabilit nadia..:)
la 17.30 la starea civila.. nu comentez va povestesc eu ;).. si la 18 la biserica.
Nu voi sta la civila decit cit spun "da" si semnez insa daca va e mai usor asa.. va astept :*.

Bia
18.07.2007, 22:52:33
Va spun eu la cit a stabilit nadia..:)
la 17.30 la starea civila.. nu comentez va povestesc eu ;).. si la 18 la biserica.
Nu voi sta la civila decit cit spun "da" si semnez insa daca va e mai usor asa.. va astept :*.

Bine daca spui tu! :D Pana la urma nu mai faci civila in biserica? Si noi unde venim? La Starea civila sau la biserica?

nadiai
18.07.2007, 22:56:00
Bine daca spui tu! :D Pana la urma nu mai faci civila in biserica? Si noi unde venim? La Starea civila sau la biserica?
unde va e mai comod. Ideea e ca nu voi servi acolo nimic .. si trec ca trenul prin gara. Insa timp de o poza cu voi imi fac chit ca ma astepta toata nunta :))

Bia
18.07.2007, 23:00:27
Super, abia astept sa te vad! O sa vb cu fetele sa stabilim! Cred ca esti super emotionata si stresata, mai e f putin! Pupici!

nadiai
18.07.2007, 23:02:52
nu simt nimic,.. parca sunt anesteziata :). mai am 2 zile :O!!!!!!!!

drika
18.07.2007, 23:05:47
Of mititica..abia astept sa te vad;));))

Bia
18.07.2007, 23:17:27
Nadia abia astept sa-ti vad rochita! Sper sa reusesti sa te odihnesti zilele astea! Pupici!

Limona
19.07.2007, 07:46:23
Nadia, nu te cunosc decat din discutiile de pe forum, dar as vrea sa-ti urez sa ai o nunta ca-n povesti, si sa-ti iasa totul f bine...si casa de piatra<:-P . Azi plec in concediu...dar cand ma intorc, abea astept sa vad poze de la nunta ta.;;)

Anila_nsa
19.07.2007, 11:10:20
Daca de buchet si lumanari se ocupa firma de decoratiuni,chiar si acum,daca te hotarasti cu cine faci contract.Stiu ca unele firme iau un nr maxim de nunti!dar daca vrei sa le faci in piata sau la florarie, o saptamana-doua inainte sunt ok.
Cu privire la restaurant, detaliile se stabilesc in saptamana nuntii,dar eu iti sugerez sa te duci sa discuti,ca sa vada oamenii ca te interesezi si ca sa-ti poti face o idee!

Mersi pentru raspuns, firma de decoratiuni e inclusa in pretul salii si se ocupa numai de sala, asa are contract cu restaurantul, si noi am hotarat sa mergem sa dam comanda la o florarie ( dar nu stiu care momentan deoarece eu vreau buchetele si lumanarila cu trandafiri si freze si nu stiu daca mai sunt freze in oct). :D Si in privinta restaurantului cred ca am sa ma duc in august sa discut cu ei in legatura cu aranjarea salii si meniul dar si tortul:-SS

mitzura
19.07.2007, 11:18:11
Mersi pentru raspuns, firma de decoratiuni e inclusa in pretul salii si se ocupa numai de sala, asa are contract cu restaurantul, si noi am hotarat sa mergem sa dam comanda la o florarie ( dar nu stiu care momentan deoarece eu vreau buchetele si lumanarila cu trandafiri si freze si nu stiu daca mai sunt freze in oct). :D Si in privinta restaurantului cred ca am sa ma duc in august sa discut cu ei in legatura cu aranjarea salii si meniul dar si tortul:-SS [/quote]
Cu restaurantul e ok cum te-ai gandit!Cu freziile zic sa nu iti faci probleme, ca se aduc din olanda pe comanda,doar sa zici sin timp!Citeste si la "Florarii in Iasi" pt mai multe idei!
Offtopic:Cat e meniul la Unirea,cu tot cu decorare (asta insemna numai husele de scaune sau si aranjamente din flori/baloane-desi baloanele am inteles ca nu se mai poarta)?Include tort?Bauturi?

Milagros
19.07.2007, 11:32:05
nu simt nimic,.. parca sunt anesteziata :). mai am 2 zile :O!!!!!!!!

Nope. Mai ai o zi. :-p

CANINA
19.07.2007, 11:47:50
Mersi pentru raspuns, firma de decoratiuni e inclusa in pretul salii si se ocupa numai de sala, asa are contract cu restaurantul, si noi am hotarat sa mergem sa dam comanda la o florarie ( dar nu stiu care momentan deoarece eu vreau buchetele si lumanarila cu trandafiri si freze si nu stiu daca mai sunt freze in oct). :D Si in privinta restaurantului cred ca am sa ma duc in august sa discut cu ei in legatura cu aranjarea salii si meniul dar si tortul:-SS
Cu restaurantul e ok cum te-ai gandit!Cu freziile zic sa nu iti faci probleme, ca se aduc din olanda pe comanda,doar sa zici sin timp!Citeste si la "Florarii in Iasi" pt mai multe idei!
Offtopic:Cat e meniul la Unirea,cu tot cu decorare (asta insemna numai husele de scaune sau si aranjamente din flori/baloane-desi baloanele am inteles ca nu se mai poarta)?Include tort?Bauturi?[/quote]
Pe noi ne ajunge 130/menu. Include mancare, 0,5l apa, 0,5 l suc, prajiturele, tort, fructe, aranjamente florale pe mese si la prezidiu, huse si...cam atat parca.:-?

mitzura
19.07.2007, 12:26:49
Nu e rau!Dar mai trebuie mici completari!bafta la pregatiri!

adinac_ro
19.07.2007, 17:51:31
Abia astept week-end-ul si miresele de week-end.Fetele.....und ene vedem?LA civila ( e prea scurt)?La biserica ( e prea lung) si tarziu...

Anila_nsa
19.07.2007, 18:02:35
Pe noi ne ajunge 130/menu. Include mancare, 0,5l apa, 0,5 l suc, prajiturele, tort, fructe, aranjamente florale pe mese si la prezidiu, huse si...cam atat parca.:-?

Si pe noi la fel...
Sal vad ca ai fericitul eveniment cu o sapt inaintea mea la aceeasi biserica si la acelasi restaurant;)) Stii cumva care sunt culorile pt decorarea salii ????? La huse te referi si la mese si la scaune (eu asa stiu). Oricum imi pare bine ca am mai gasit pe cineva care sa aiba aceeasi sala si biserica ca mine;)) .

CANINA
19.07.2007, 18:26:30

Si pe noi la fel...
Sal vad ca ai fericitul eveniment cu o sapt inaintea mea la aceeasi biserica si la acelasi restaurant;)) Stii cumva care sunt culorile pt decorarea salii ????? La huse te referi si la mese si la scaune (eu asa stiu). Oricum imi pare bine ca am mai gasit pe cineva care sa aiba aceeasi sala si biserica ca mine;)) .
Evident, huse scaune +mese. Nu am fost inca sa vad cum e decorata sala. O sa merg pe la mijlocul lui august intr-o sambata, pe la ora 15, cand sala e deja decorata iar nuntasii nu sunt sositi inca. Te anunt daca aflu ceva. Oricum o sa ma duc sa vorbesc cu sefa de sala sa vad ce culori au disponibile!:* Si eu ma bucur ca facem in acelasi restaurant si la aceeasi biserica, din fericire pt tine eu inaintea ta! Iti pot impartasi impresiile + pozele!;)

Anila_nsa
19.07.2007, 21:52:37
Evident, huse scaune +mese. Nu am fost inca sa vad cum e decorata sala. O sa merg pe la mijlocul lui august intr-o sambata, pe la ora 15, cand sala e deja decorata iar nuntasii nu sunt sositi inca. Te anunt daca aflu ceva. Oricum o sa ma duc sa vorbesc cu sefa de sala sa vad ce culori au disponibile!:* Si eu ma bucur ca facem in acelasi restaurant si la aceeasi biserica, din fericire pt tine eu inaintea ta! Iti pot impartasi impresiile + pozele!;)

Mersi mult, astept impresiile si pozele . Si eu m-am gandit sa merg intr-o sambata din august sa vb cu sefa de sala referitor la culori ....Eu iti doresc spor la cumparatur. mai vb:*

Milagros
20.07.2007, 09:18:43
Mersi mult, astept impresiile si pozele . Si eu m-am gandit sa merg intr-o sambata din august sa vb cu sefa de sala referitor la culori ....Eu iti doresc spor la cumparatur. mai vb:*

Din cate stiu eu cei de la Unirea au huse albastru inchis (:-" ) si rosii. Stiu pt ca si noi initial voiam la Unirea si ne-am interesat.

CANINA
20.07.2007, 12:15:39
Din cate stiu eu cei de la Unirea au huse albastru inchis (:-" ) si rosii. Stiu pt ca si noi initial voiam la Unirea si ne-am interesat.
Mie mi-a zis tipa...sefa de sala de la Unirea ca dupa ce se renoveaza vor aduce mai multe huse diferite culori! Chiar am fost la o nunta acolo, iar sala era decorata pe auriu! Oricum, eu vreau cu alb si grena.:)>-

Milagros
20.07.2007, 15:07:49
Mie mi-a zis tipa...sefa de sala de la Unirea ca dupa ce se renoveaza vor aduce mai multe huse diferite culori! Chiar am fost la o nunta acolo, iar sala era decorata pe auriu! Oricum, eu vreau cu alb si grena.:)>-

Husele de la Unirea pe care le stiu eu sunt rosii ca sangele, nu grena. Cat despre cele aurii de care zici tu, probabil au angajat respectivii un decorator. Ai grija si cu aranjamentele florale ca abia se vad.

ioana_taranu
20.07.2007, 16:48:15
Draga mea, Shery, imi pare rau sa te contrazic, dar cei de la Unirea au huse inclusiv grena si aurii...au 6 nuante pt huse si sunt ale lor, nu ale unei firme de decoratiuni.

Chiar daca nu a fost ca nunta mea sa fie acolo, desi asta mi-am dorit din tot sufletul, chiar daca au fost neseriosi cu planurile de renovare, ce e a lor, e a lor.

oana_maria
20.07.2007, 20:27:28
Draga mea, Shery, imi pare rau sa te contrazic, dar cei de la Unirea au huse inclusiv grena si aurii...au 6 nuante pt huse si sunt ale lor, nu ale unei firme de decoratiuni.

Chiar daca nu a fost ca nunta mea sa fie acolo, desi asta mi-am dorit din tot sufletul, chiar daca au fost neseriosi cu planurile de renovare, ce e a lor, e a lor.
Ai schimbat si tu locatia?? Unde faci nunta??

Milagros
20.07.2007, 22:46:08

Guilty.... :-" Am trecut azi prin dreptul hotelului si era decorata sala mare, restaurantul, cu huse bordo. :D

ioana_taranu
20.07.2007, 23:20:05
Ai schimbat si tu locatia?? Unde faci nunta??

Eu nu am reziliat contractul cu ei ... ei si-au luat angajamentul sa imi termine sala ... daca nu o termina , platesc diferenta de meniu la ce sala imi voi face, imi gasesc ei o sala la acelasi nivel in centru...si lista poate continua...sincer nu cred ca vor termina, de asta mi-am si luat gandul de la ei.

Pe 30 sept eu am gasit 6 sali libere in Iasi...adica unde am intrebat acolo aveau liber, sunt norocoasa ca e duminica ... o sa decid unde fac exact la inceputul lui septembrie. Nu sunt ticnita, am si o varianta de rezerva...:)

Anila_nsa
21.07.2007, 10:45:54
Eu nu am reziliat contractul cu ei ... ei si-au luat angajamentul sa imi termine sala ... daca nu o termina , platesc diferenta de meniu la ce sala imi voi face, imi gasesc ei o sala la acelasi nivel in centru...si lista poate continua...sincer nu cred ca vor termina, de asta mi-am si luat gandul de la ei.

Pe 30 sept eu am gasit 6 sali libere in Iasi...adica unde am intrebat acolo aveau liber, sunt norocoasa ca e duminica ... o sa decid unde fac exact la inceputul lui septembrie. Nu sunt ticnita, am si o varianta de rezerva...:)

Sal:-SS . Te rog sa ma lamuresti si pe mine , eu am nunta in oct la rest Unirea sala mare si au zis ca e gata pina atunci ... sper sa nu imi faca surprize...:-w

AnaM
21.07.2007, 11:20:44

Si eu sunt in aceeasi situatie :D Si eu am o varianta de rezerva, dar e mai dificil... Tre sa apelez la o firma de catering si, in plus, locul nu e atat de elegant pe cat ne-am propus noi, nu se prea potriveste cu tinutele noastre :)) Na, ce-o da Dumnezeu, de-acu'...

Milagros
21.07.2007, 11:57:03
Si eu sunt in aceeasi situatie :D Si eu am o varianta de rezerva, dar e mai dificil... Tre sa apelez la o firma de catering si, in plus, locul nu e atat de elegant pe cat ne-am propus noi, nu se prea potriveste cu tinutele noastre :)) Na, ce-o da Dumnezeu, de-acu'...

Scuza-mi curiozitatea? Care e alternativa de care zici?

CANINA
22.07.2007, 00:07:19
Sal:-SS . Te rog sa ma lamuresti si pe mine , eu am nunta in oct la rest Unirea sala mare si au zis ca e gata pina atunci ... sper sa nu imi faca surprize...:-w
Stai linistita, iubita! Restaurantul este gata...era vorba de sala de conferinte, unde inca e santier la ora actuala, desi trebuia sa fie gata de mult!

oana_maria
22.07.2007, 12:34:50

Nu stiu ce sa zic. Nici eu nu cred ca o sa termine sala...:( si sa iti spun de ce ..in contractul cu firma de constructii au terecut data de predare a lucrarii 30 septembrie, dar stii ca in Romania nu se tine cont de aceste date si sigur vor mai avea de dat inca o mana de var, vor trebui sa o decoreze, sa dea comanda de mobilie, desi doamna de acolo spune ca deja au dat comanda de el. In fine, eu iti doresc mult succes si sa dea D-zeu sac termine la timp sala.
E bine ca ai si un as in maneca, o sala de rezerva. Ai noroc ca e nunta dumineca. Mult succes si spor la pregatiri !!

ioana_taranu
22.07.2007, 17:12:51
AnaM, dar tu de ce ai nevoie de as in maneca? Eu din cate stiu Selectul e aproape gata. Chiar au dat drumul la patiserie de 2 saptamani...

AnaM
22.07.2007, 21:04:28
AnaM, dar tu de ce ai nevoie de as in maneca? Eu din cate stiu Selectul e aproape gata. Chiar au dat drumul la patiserie de 2 saptamani...

What?! UNDE? :)) Eu n-am vazut asa ceva... Acum 2 saptamani am vb cu patronul si chiar n-a zis nimic si nici n-am vazut... Tu de unde stii????? :D

ioana_taranu
23.07.2007, 00:34:11
Ti-am dat pm...:)

nicoleta
23.07.2007, 01:07:56
miresici ajung in tara sapt viitoare !!!!!!! dak faceti intalnire pe 3 sau 4 august vin si eu<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P. abia astept sa va cunosc!!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<

adinac_ro
23.07.2007, 08:36:17
miresici ajung in tara sapt viitoare !!!!!!! dak faceti intalnire pe 3 sau 4 august vin si eu<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P. abia astept sa va cunosc!!!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<

Daca faceti intalnire pe 10-11 vin si eu.Am s afiu odihnita, bronzata etc.Sic-sic plec in concediu.Pupici

Anila_nsa
23.07.2007, 08:47:05
Stai linistita, iubita! Restaurantul este gata...era vorba de sala de conferinte, unde inca e santier la ora actuala, desi trebuia sa fie gata de mult!

#:-S Mersi de informatie. M-am linistit, asta imi mai trebuia acuma sa ma apuc sa caut sala;)) .

CANINA
23.07.2007, 21:47:08
#:-S Mersi de informatie. M-am linistit, asta imi mai trebuia acuma sa ma apuc sa caut sala;)) .
=)) Iti dai seama ca eu eram mai stresata decat tine...doar am nunta inaintea ta!

ionelah
26.07.2007, 17:01:47
lista cu cele ce vor sa vina la intalnire:grouphug:( in ordinea anuntarii;-)):

micky,
alibd,
nadiai,
nerromiha,
madalinabul,
a_rox04,
biancaalina
:gen_05:
mai sunt locuri miresici....mai asteptam <:-P<:-P<:-P<:-P:gen_05:
SI EU VREAU SA VIN.SPUNETI DATA VA ROG .SI ORA .VA PUP DUCE

sunset
26.07.2007, 17:05:20
Chiar, ne vedem weekendul asta????

Milagros
26.07.2007, 17:25:59
Chiar, ne vedem weekendul asta????

Cand si unde? OOOOf poate vin si eu dar sambata am o nunta si duminica sarbatorim ziua mea (28 iulie :D)

ionelah
26.07.2007, 18:52:17
la multi ani pt duminica sherydan.sper sa reusim swa ne veden.nu ar fi mai bine daca am face schimb de adrese de mess.asa putem sa vb mai concret sau tel

Milagros
26.07.2007, 20:12:02
la multi ani pt duminica sherydan.sper sa reusim swa ne veden.nu ar fi mai bine daca am face schimb de adrese de mess.asa putem sa vb mai concret sau tel

Tare mult as vrea sa vin sa ne vedem dar din pacate sefii mei se intorc in Italia abia sambata, deci dimineata voi fi cu ei in oras, apoi merg la civila prietenei mele si apoi la coafor pentru petrecere. Iar duminica dimineata dorm de rup si dupa-amiaza socrii fac masa in cinstea mea si vin invitati. Seara mai tarziu imi scot finutii in oras sa le dau o bere.
Asa ca nu vad cand sa ma strecor. :-<

Anila_nsa
26.07.2007, 20:46:25
Sal. am o problema si anume: daca mi sa spus ca tortul de la nunta este inclus in meniu, deci inseamna ca mi-l fac ei; problema mea este ca nu stiu daca pot sa imi aleg modelul si compozitia dupa care vreau sa il faca sau il fac ei dupa bunul lor plac:-< :-w

drika
26.07.2007, 22:53:35
shery..te tot caut de zece ani..ne mai intalnim..am nevoie de mititeii aceia:-SS:-SS stii tu\:D/$-)

Milagros
27.07.2007, 19:15:02
shery..te tot caut de zece ani..ne mai intalnim..am nevoie de mititeii aceia:-SS:-SS stii tu\:D/$-)

DAAAAAAAAAAAA! Am lasat si offline si sper sa il vezi cat mai RPD. :-<

alibd
29.07.2007, 19:39:57
Cand si unde? OOOOf poate vin si eu dar sambata am o nunta si duminica sarbatorim ziua mea (28 iulie :D)

Bine v-am regasit, miresici dragi! :x
LA MULTI ANI, Shery pentru ziua de ieri! >:D< >:D< >:D< Abia am aterizat si eu pe acasa si vad ca sunt taaaaare in urma cu stirile! Sper sa ajung la zi. :D

Milagros
29.07.2007, 19:51:14
Bine v-am regasit, miresici dragi! :x
LA MULTI ANI, Shery pentru ziua de ieri! >:D< >:D< >:D< Abia am aterizat si eu pe acasa si vad ca sunt taaaaare in urma cu stirile! Sper sa ajung la zi. :D
Multumesc >:D< Si bine ati revenit, Doamna... :)>-

alibd
29.07.2007, 19:53:27
Multumesc >:D< Si bine ati revenit, Doamna... :)>-

Multumesc mult.... Doamna! :)) >:D<

nadiai
31.07.2007, 00:37:04
am pozele de la nunta.. am setat(cred) in semnatura link-ul.. sper sa apara..

drika
31.07.2007, 11:06:44
eu ma uit nadiaaaaaaa;;);;);;)

alibd
31.07.2007, 12:51:08
am pozele de la nunta.. am setat(cred) in semnatura link-ul.. sper sa apara..

Merge, merge... am vazut si eu. <:-P <:-P <:-P Foarte frumusei si foarte fericiti. Sa o tineti asa tot timpul de acum inainte! CASA DE PIATRA inca o data! :* :* :*
PS: Ati fost in luna de miere?

mitzura
31.07.2007, 13:00:36
Am vazut si eu pozele, ai fost o mireasa tare originala!Casa de piatra!Am vazut ca te-a mai rugat cineva, te rog si eu, scrie-ne impresii de la Recital!

nicoleta
31.07.2007, 23:36:02
f frumoasa nadia !!!!!!!!!!!!!! felicitari si casa de piatra:* :*

nicoleta
31.07.2007, 23:38:45
se anunta vreo intalnire sapt asta???? as vrea sa vin si eu sa va cunosc !!!! >:D< >:D<

adinac_ro
31.07.2007, 23:57:24
Salut.ce facetiž Va pup si astept intalnirile din august.

drika
01.08.2007, 09:27:49
Poi daca vrem sa organizam:">;));)) Ce parere aveti de ziua de sambata. Si eu vreau sa cunosc fetele noio:-)o:-) Astept voturi

oana_maria
01.08.2007, 09:37:15
Vreau si eu sa vin la intalnire sa va cunosc. Acum depinde cand o sa fie,sa vad cum stau cu timpul.

drika
01.08.2007, 09:47:54
Vreau si eu sa vin la intalnire sa va cunosc. Acum depinde cand o sa fie,sa vad cum stau cu timpul.
poi am zis sambata. Ai putea?

oana_maria
01.08.2007, 10:24:23
Depinde de ora, dar in principiu cred ca se poate.

nicoleta
01.08.2007, 11:02:51
e super sambata dar nu f tarziu !!!!! ar fi bine si vineri seara dak s-ar putea .

drika
01.08.2007, 11:32:22
Ora si eu cred ca mai bine mai devreme..ce ziceti de ora 18 vineri..daca tot ziceti ca e mai bine vineri?? Daca sunt care au servici pana mai tarziu..parlate:D

Milagros
01.08.2007, 13:24:07
Si eu vreau vineri seara! La 18 e perfect. Unde?
:-\

frenchal
01.08.2007, 13:52:41
super////nunta mea e in iunie, dar trebuie sa ma apuc de toate detaliile si as vrea sa invat cate ceva de la cele cu mai multa experienta...oricand!!!!!:)>-

drika
01.08.2007, 14:14:37
Eu propun tot corso ca pentru un suc e super si e la mijlocul orasului ca sa fie toata lumea multumita...asadar cine mai vine cine mai doreste vineri la 18 la Corso la o cafe-bere-suculet:-p

Limona
01.08.2007, 14:48:22
Si eu as vrea sa va cunosc, dar termin abea pe la 7 serviciu :((. Dar cu alta ocazie tb sa vin neaparat :) . Ieri am vazut-o pe Nadia cu sotul ei. Am trecut pe langa ei, si i-am recunoscut din poze.:)

Milagros
01.08.2007, 15:08:21
Eu propun tot corso ca pentru un suc e super si e la mijlocul orasului ca sa fie toata lumea multumita...asadar cine mai vine cine mai doreste vineri la 18 la Corso la o cafe-bere-suculet:-p

Put me on the list >:D<

sunset
01.08.2007, 18:04:57
si pe mine :D

oana_maria
01.08.2007, 18:40:19
Si pe mine ca sunt nerabdatoare sa va cunosc.

nadiai
01.08.2007, 19:27:21
vin si eu, numai ca la corso e muzica prea tare si nu cred ca ne auzim intre noi.
In plus am niste datorii pe la sunset :)) si musai sa rezolv..
Propun Take eat linga casa modei, ce spuneti? In plus cine vine direct de la munca (ca mine) poate sa si manince ceva.. Sau la Mama mia linga Galeriile de arta.. .. - unde ne-am mai intilnit..

nadiai
01.08.2007, 19:27:59
Si eu as vrea sa va cunosc, dar termin abea pe la 7 serviciu :((. Dar cu alta ocazie tb sa vin neaparat :) . Ieri am vazut-o pe Nadia cu sotul ei. Am trecut pe langa ei, si i-am recunoscut din poze.:)
Unde ai trecut pe linga noi??

sunset
01.08.2007, 19:51:57
vin si eu, numai ca la corso e muzica prea tare si nu cred ca ne auzim intre noi.
Propun Take eat linga casa modei, ce spuneti? In plus cine vine direct de la munca (ca mine) poate sa si manince ceva.. Sau la Mama mia linga Galeriile de arta.. .. - unde ne-am mai intilnit..

din punctul meu de vedere e ok la Takeat... voi ce ziceti??:*

drika
01.08.2007, 22:09:38
din punctul meu de vedere e ok la Takeat... voi ce ziceti??:*
si eu sunt deacord

drika
01.08.2007, 22:11:05
Ralu e o dulce si merita sa ai datorii la ea>:D<>:D<..o sa-mi faca buchetul visat8-}8-}8-}>:D<

Milagros
01.08.2007, 23:15:47
Vin si io la Takeat! :)>-

Limona
02.08.2007, 10:02:06
Buna Nadia, erai cu sotul tau la un magazin de pe Stefan cel Mare, si vorbeai afara, cu unul din vanzatori.

oana_maria
02.08.2007, 12:24:35
Vin si eu ...

alibd
02.08.2007, 13:23:00
Fetele, mi-as dori si eu sa pot ajunge, dar daca patesc ca ultimele doua dati..../:) Bine ca am telefonul drikai...:D Nu stiu exact unde este locatia, ca e prima oara cand aud de ea, dar am sa vad eu...

sunset
02.08.2007, 14:06:13
Langa Casa de Moda e Takeat. E ff simplu de identificat.

pupici

drika
02.08.2007, 14:09:27
Fetele, mi-as dori si eu sa pot ajunge, dar daca patesc ca ultimele doua dati..../:) Bine ca am telefonul drikai...:D Nu stiu exact unde este locatia, ca e prima oara cand aud de ea, dar am sa vad eu...
eu vin daca nu te descurci dai tel....nu ai cum sa nimeresti ca e lipita de casa modei\:D/

alibd
02.08.2007, 14:51:22
eu vin daca nu te descurci dai tel....nu ai cum sa nimeresti ca e lipita de casa modei\:D/

ok, am sa incerc. ;;)

nicoleta
02.08.2007, 15:38:36
:)>- :)>- vin si eu !!!!!!!!!!!!!>:D< >:D<

drika
02.08.2007, 21:58:28
hihi.. ne vedem maine=;=;=;

madalinabul
03.08.2007, 09:55:33
primiti la intalnire si o miresica care nu a mai dat de mult pe forum?

alibd
03.08.2007, 10:22:37

Mada, bine ai revenit!>:D< Pe unde ai hoinarit? Chiar ma intrebam ce mai faci?:) 8-|

madalinabul
03.08.2007, 10:28:48
Mada, bine ai revenit!>:D< Pe unde ai hoinarit? Chiar ma intrebam ce mai faci?:) 8-|

am avut calculatorul stricat si cum eu nu ma pricep sa il repar a trebuit sa o astept pe sora mea sa se intoarca din vacanta sa il faca. in rest fac foarte bine, imi pare tare rau ca am ratat nunta ta si a nadiei. iti doresc casa de piatra!

alibd
03.08.2007, 10:35:33
am avut calculatorul stricat si cum eu nu ma pricep sa il repar a trebuit sa o astept pe sora mea sa se intoarca din vacanta sa il faca. in rest fac foarte bine, imi pare tare rau ca am ratat nunta ta si a nadiei. iti doresc casa de piatra!

Multumesc mult! >:D< Bine ca s-au rezolvat problemele... Poate reusim sa ne vedem astazi la intalnire!

madalinabul
03.08.2007, 10:38:06

Multumesc mult! >:D< Bine ca s-au rezolvat problemele... Poate reusim sa ne vedem astazi la intalnire!

eu sigur am sa fiu acolo

alibd
03.08.2007, 10:40:08
[quote=alibd;328642]

eu sigur am sa fiu acolo

\:D/ Mai las si eu cartile la o parte si incerc sa ajung...

michelle1981
03.08.2007, 11:05:03
Buna fetelor, as vrea si eu sa va cunosc, dar azi nu pot ajunge fiindca vine mama mea in Iasi la ora 18.
Distractie faina!

Milagros
03.08.2007, 12:18:48

Mada!!! Ce minune te-a adus inapoi? Deja ma gandeam ca ai tradat tagma miresicilor :( Vrem poozeeeeeeeeeeeeeeeee! Nu-i asa, fetelor? >:D<
Eu vin cu albumul de nunta.

madalinabul
03.08.2007, 12:26:08
Mada!!! Ce minune te-a adus inapoi? Deja ma gandeam ca ai tradat tagma miresicilor :( Vrem poozeeeeeeeeeeeeeeeee! Nu-i asa, fetelor? >:D<
Eu vin cu albumul de nunta.

am sa aduc si eu albumul de nunta, nu am tradat miresicile, calculatorul meu m-a tradat pe mine =)) =)) =)) =)) =)) , ce bine e sa fiu iar pe site, chiar mi-ati lipsit. te pup shery si de abia astept sa te vad!

nicoleta
03.08.2007, 16:27:06
pana la urma ramane la 18 da??? abia astept sa va cunosc :* :*

nadiai
03.08.2007, 16:31:43
aduc si eu pozele.le-ati vazut deja

nicoleta
03.08.2007, 17:34:06
am plecat la intalnire!!!!!!!!!!!!!!!!<:-P <:-P <:-P

Milagros
04.08.2007, 09:44:48
am plecat la intalnire!!!!!!!!!!!!!!!!<:-P <:-P <:-P

Mi-a parut bine sa te cunosc, Nicoleta! Iar nasii tai sunt pe cinste, asa, iesiti din tipare. \:D/

nicoleta
04.08.2007, 10:20:08
Mi-a parut bine sa te cunosc, Nicoleta! Iar nasii tai sunt pe cinste, asa, iesiti din tipare. \:D/
mc tare mult , esti o draguta !!! am niste nasi senzationali si plini de viata !!! poate mai vin si la urmatoarea intalnire .
si voi toate sunteti minunate !! chiiar mi-a facut o deosebita placere sa va cunosc>:D< >:D< >:D< >:D<
cat voi fi in tara incerc sa nu lipsesc de la nici o intalnire.;)) ;))

alibd
04.08.2007, 10:24:07
mc tare mult , esti o draguta !!! am niste nasi senzationali si plini de viata !!! poate mai vin si la urmatoarea intalnire .
si voi toate sunteti minunate !! chiiar mi-a facut o deosebita placere sa va cunosc>:D< >:D< >:D< >:D<
cat voi fi in tara incerc sa nu lipsesc de la nici o intalnire.;)) ;))

Au fost si nasii tai la inceputul intalnirii? :-? I-am ratat...:-"

oana_maria
04.08.2007, 11:02:38
Din nefericire nu am reusit sa ajung la intalnire...sper sa reusesc si sa nu le mai ratez pe celelalte...

nicoleta
04.08.2007, 11:23:38
vor mai veni cu siguranta !!!

Milagros
04.08.2007, 12:45:21

Au venit mai la sfarsit. Tu plecasesi. :) Sunt foarte ok. drika a descoperit ca nasul Nicoletei i-a reparat dintii. ;;)

alibd
04.08.2007, 13:16:19
Au venit mai la sfarsit. Tu plecasesi. :) Sunt foarte ok. drika a descoperit ca nasul Nicoletei i-a reparat dintii. ;;)

Superrr... Se pare ca lantul descoperirilor continua...;)) ;))

frederika
04.08.2007, 15:32:34
din pacate eu nu pot veni ,pt ca locuiesc in it ..:-s ..of ce rau imi pare !

drika
04.08.2007, 23:00:20
=))=))=))=))=))tare faza... de fapt nu mi-a pus ci mi-a scos..si imi amintesc ca s-a chinuit oleac mai avea un pic si punea piciorul pe mine sa se propteasca ca sa traga de masea=)) glumesc:-p:-p

adinac_ro
05.08.2007, 00:21:59
stabileste cu nicoleta o intalnire dupa nunta ei..........=))=))

ce va mai distrati, astept sa ajung acasa

drika
05.08.2007, 10:33:29
Ma gandeam eu cum de lipsesti si acum mi-am amintit :-B:-B:-B

alibd
05.08.2007, 12:03:13

Unde esti in concediu?

Milagros
05.08.2007, 12:04:52
=))=))=))=))=))tare faza... de fapt nu mi-a pus ci mi-a scos..si imi amintesc ca s-a chinuit oleac mai avea un pic si punea piciorul pe mine sa se propteasca ca sa traga de masea=)) glumesc:-p:-p

Imi si imaginez scena =)) =)) =))

nicoleta
05.08.2007, 17:11:26

adinuta distreaza-te cat mai poti !! abia astept sa vii !!!se pare k nu ai uitat de noi !!!:* :* >:D< !

Limona
05.08.2007, 18:10:36
Buna Adina, sa faci multe poze in luna de miere :* . Si astept sa ne vedem ;-)

Bia
05.08.2007, 19:28:33
Salutare! Nu stiu daca pana la nunta mai apuc sa ajung la vreo intalnire :( ! A venit si iubi acasa si alergam toata ziua! Pupici la toata lumea!

alibd
05.08.2007, 19:38:38
Salutare! Nu stiu daca pana la nunta mai apuc sa ajung la vreo intalnire :( ! A venit si iubi acasa si alergam toata ziua! Pupici la toata lumea!

Se apropie din ce in ce mai mult...;-) Nerabdatoare?

Bia
10.08.2007, 21:24:45
Se apropie din ce in ce mai mult...;-) Nerabdatoare?
Abia astept sa treaca perioada asta, prea mult stres si nervi si umblatura etc! Plus mai si bolesc un pic .... deci sunt super nerabdatoare sa vina ziua cea mare!

alibd
10.08.2007, 22:52:57
Abia astept sa treaca perioada asta, prea mult stres si nervi si umblatura etc! Plus mai si bolesc un pic .... deci sunt super nerabdatoare sa vina ziua cea mare!

Ei, ce ai patit?

adinac_ro
11.08.2007, 22:04:15
De acum ma abonez si eu la intalniri. Bine v-am gasit!!! Pupici

AnaM
11.08.2007, 22:06:43

WELCOME BACK! >:D< >:D<

alibd
11.08.2007, 22:28:16

Bine ai revenit! :* Cum a fost?

Milagros
11.08.2007, 23:08:53
Heeeei, s-a intors Adina! Cu forte proaspete si lipsa de chef de munca....? :)>-

biutzaxx
13.08.2007, 10:05:23

bine ai venit adina!

am o intrebare la tine: cum fac sa imi apara si mie lunk-ul cu pozele de la nunta?
mersi si poop

Daphnne
13.08.2007, 10:17:26
Buna fetelor, m-am intors si eu din concediu, pe cand o urmatoare intalnire..chiar mi-a fost dor de voi...

alibd
13.08.2007, 12:06:46
Buna fetelor, m-am intors si eu din concediu, pe cand o urmatoare intalnire..chiar mi-a fost dor de voi...

Bine ai revenit, Danyy! :* >:D< Cum a fost in concediu?

alibd
13.08.2007, 12:07:51
bine ai venit adina!

am o intrebare la tine: cum fac sa imi apara si mie lunk-ul cu pozele de la nunta?
mersi si poop

L-ai setat sa apara in semnatura ta?

Daphnne
13.08.2007, 12:15:48
Bine ai revenit, Danyy! :* >:D< Cum a fost in concediu?
a fost frumos, am fost la mare , dupa un pic la bunici, unde a fost cu peripetii si m-am ales cu o entorsa si acum stau acasa, ca nu am voie sa ies...

alibd
13.08.2007, 12:21:52
a fost frumos, am fost la mare , dupa un pic la bunici, unde a fost cu peripetii si m-am ales cu o entorsa si acum stau acasa, ca nu am voie sa ies...

oooooooo, aiurea, dar bine macar ca, per total, a fost frumos.:)

Daphnne
13.08.2007, 12:29:40
oooooooo, aiurea, dar bine macar ca, per total, a fost frumos.:)
foarte mult nu sufar ca nu pot iesi din casa, mai ales ca ploua afara, doar ca aveam cateva treburi urgente de rezolvat si trebuie sa-mi astept sotul sa ma duca cu masina
:( dar in rest e ok :)

biutzaxx
13.08.2007, 13:38:00
L-ai setat sa apara in semnatura ta?

Am setat. Se vede ceva?

CataAna
13.08.2007, 13:46:21
Am setat. Se vede ceva?
Se vede, se vede! Ma mai uit si eu o data ;))

Daphnne
13.08.2007, 13:53:40
Am setat. Se vede ceva?
Ai fost superba, sunt sigura ca ai avut o nunta foarte frumos, iar frumos e putin spus..felicitari si casa de piatra :)

biutzaxx
13.08.2007, 14:35:08
:"> :"> :"> multumesc , multumesc :P

alibd
13.08.2007, 16:51:20
Am setat. Se vede ceva?

Acum merge! \:D/

sava_ioana
13.08.2007, 16:51:30
...se mai face vreo intalnire intre miresici pt ca tare mi-ar placea sa va cunosc....

alibd
13.08.2007, 16:53:29
...se mai face vreo intalnire intre miresici pt ca tare mi-ar placea sa va cunosc....

De obicei se fac la final de saptamana, vinerea, sambata. Cine stie...Probabil cat de curand!

drika
13.08.2007, 17:12:29
Cu siguranta dupa civila mireselor. Nu sambata asta, cealalta>:D<

nicoleta
13.08.2007, 22:08:53
dak se anunta vreo intalnire vineri vin si eu !!!!!

AnaM
13.08.2007, 23:00:10
dak se anunta vreo intalnire vineri vin si eu !!!!!

Nicoleta, cand ai civila? >:D<

sava_ioana
14.08.2007, 11:16:39
...asteptam:-w :-w :-w

alibd
14.08.2007, 14:23:05
...asteptam:-w :-w :-w

=)) =)) =))

adinac_ro
14.08.2007, 23:28:55
Saluty!!!
Vreau intalnire saptamana asta ca mie mi-e dor si sapt viitoare la civile nu pot ajunge.Deja am 1 luna plus inca 2 sapt .Wow pai fac si nunta de argint in asa pauza.Ce mai face sunset? AnaM bine ai venit si tu ...cum te-a distrat? ai gasit voal?, Daniela bine ca nu ai fost la bunici inainte de mare, nadia? ce mai face? am vazut pozele ei de nunta dar putina activitate de atunci ( vb eu....)de micky ce stiti?!!!!!!!!!?????? va pup.Dac mai stau o secunda va pomenesc pe toti- v-am spus ca mi-e dor.
Mi-am amintit....... CataAna e in iasi? Dar Shery cate rochii de nasa are deja? VA pup pe tooooate.

AnaM
15.08.2007, 00:40:56
Saluty!!!
Vreau intalnire saptamana asta ca mie mi-e dor si sapt viitoare la civile nu pot ajunge.Deja am 1 luna plus inca 2 sapt .Wow pai fac si nunta de argint in asa pauza.Ce mai face sunset? AnaM bine ai venit si tu ...cum te-a distrat? ai gasit voal?, Daniela bine ca nu ai fost la bunici inainte de mare, nadia? ce mai face? am vazut pozele ei de nunta dar putina activitate de atunci ( vb eu....)de micky ce stiti?!!!!!!!!!?????? va pup.Dac mai stau o secunda va pomenesc pe toti- v-am spus ca mi-e dor.
Mi-am amintit....... CataAna e in iasi? Dar Shery cate rochii de nasa are deja? VA pup pe tooooate.

A fost bine, foarte foarte cald si umed, in rest ok :)>- Nu mi-am gasit inca voal, mai caut ;))

Azi am vb cu fotografii si m-au rugat sa mut civila de joi, 30, pe vineri, 31, pt ca joi seara se intorc din concediu si nu au cum sa ne pozeze :-w Eh, asta e, o mut! N-am ce face

sunset
15.08.2007, 07:09:05
A fost bine, foarte foarte cald si umed, in rest ok :)>- Nu mi-am gasit inca voal, mai caut ;))

Azi am vb cu fotografii si m-au rugat sa mut civila de joi, 30, pe vineri, 31, pt ca joi seara se intorc din concediu si nu au cum sa ne pozeze :-w Eh, asta e, o mut! N-am ce face

Foarte tare..... :">

Hai sa ne vedem maine dupa amiaza... adica joi... ca vineri si sambata sunt la serviciu pana la 11 seara... si weekendul urmator merg la Cluj....

Ce ziceti??:*

drika
15.08.2007, 09:59:53
Saluty!!!
:-s:-s:-s:-s:-s:-s pe mine m-ai uitat:-s:-s:-s miky e in luna de miere la palma de maiorca

drika
15.08.2007, 10:01:32
Foarte tare..... :">

Hai sa ne vedem maine dupa amiaza... adica joi... ca vineri si sambata sunt la serviciu pana la 11 seara... si weekendul urmator merg la Cluj....

Ce ziceti??:*Eu vin dar sa fie tot unde am mers si data trecuta ca e aproape:D:D si dupa 7 ajung eu:D

Milagros
15.08.2007, 10:06:07
Saluty!!!

N-am decat una (deocamdata), dar iti dai seama ca pana in iulie 2008 mai apar modele =))

sunset
15.08.2007, 10:11:14
Deci... joi la Takeat , ora 18:30
Cine vine....:D

Milagros
15.08.2007, 10:12:41

Eu zic ca vin! Dar exista si un DAR, in caz ca plec la Bucuresti. :-B

alibd
15.08.2007, 10:29:15

Fetele, eu sigur nu vin. Incep vineri examenele si... va dati seama...:-SS :-SS :-SS Intalnire placuta!>:D<

drika
15.08.2007, 10:31:13
Fetele, eu sigur nu vin. Incep vineri examenele si... va dati seama...:-SS :-SS :-SS Intalnire placuta!>:D<
spor la def:*:*

alibd
15.08.2007, 10:33:06
spor la def:*:*

Mersi, drika! :* Sa dea Domnul!

adinac_ro
15.08.2007, 11:30:57
:-s:-s:-s:-s:-s:-s pe mine m-ai uitat:-s:-s:-s miky e in luna de miere la palma de maiorca\

Cu tine vb pe mess pisoi.Stiam ca esti bine , aveam vesti si gata.Te astept la intalnire.Eu vin.Vb si cu nicoleta.VA pup.

drika
15.08.2007, 11:33:00
\
Cu tine vb pe mess pisoi.Stiam ca esti bine , aveam vesti si gata.Te astept la intalnire.Eu vin.Vb si cu nicoleta.VA pup.
:D:D:D:D:D:Dma simt mai bine acum:D:D:-p:-p

Daphnne
15.08.2007, 11:35:37
Saluty!!!
Asa e, am avut noroc ca nu am foat la bunici inainte, dar acum e mai bine, sper sa-mi revin de tot pana la intalnire..si eu o astept cu mult dor,eu nu v-am vazut de mai mult timp, doar cu drika ce m-am mai intalnit :) si pe tine te-am vazut o data cu masina :D

sava_ioana
15.08.2007, 13:32:56
:O cata promtitudine...am cerut intalnire...am intalnire.ramane la 6 jumate?da eu nu va stiu pe nici una cum va recunosc????:-p :-p

Daphnne
15.08.2007, 13:36:13
:O cata promtitudine...am cerut intalnire...am intalnire.ramane la 6 jumate?da eu nu va stiu pe nici una cum va recunosc????:-p :-p
Ai sa vezi un grup de fete care de obicei rad :) daca nu, te uiti prin pozele noastre de la nunti si paote recunosti pe vreuna din noi :) sau poate stai pe langa o miresica si o rogi sa te intalnesti cu ea si sa veniti impreuna :)

sava_ioana
15.08.2007, 13:38:50
ma descurc eu pana la urma...

drika
16.08.2007, 10:06:05
Ne vedem in seara asta...Ralu pentru tine am o sacosica fermecata de la mama Catalinei...am mers si am luat-o. In rest tineti-mi pumnii ca eu vin direct de la examenul de la biserica:-SS:-SS:-p

mitzura
16.08.2007, 10:40:44
de la examenul de la biserica
ce-i asta?:-\ un fel de spovedanie?

drika
16.08.2007, 10:43:28
de la examenul de la biserica
ce-i asta?:-\ un fel de spovedanie?
nuuu:-s:-s:-s e chiar test..la catolici asa se da...sa fie siguri ca am invatat cele ce trebuiaiu pentru a fi in stare ca pe viitorii copii sa-i invatam.:-":-" Asadar test cu intrebari, cu grile etc:">

mitzura
16.08.2007, 10:48:56
asadar test cu intrebari, cu grile etc:">[/quote]

|-) =; :-s

alibd
16.08.2007, 11:26:12
nuuu:-s:-s:-s e chiar test..la catolici asa se da...sa fie siguri ca am invatat cele ce trebuiaiu pentru a fi in stare ca pe viitorii copii sa-i invatam.:-":-" Asadar test cu intrebari, cu grile etc:">

wow, deci treaba serioasa, nu gluma... :-" Multa bafta! >:D<

Daphnne
16.08.2007, 13:42:36
Pana la urma a ramas pe diseara la Takeeat la 18,30?

Milagros
16.08.2007, 16:52:23
Pana la urma a ramas pe diseara la Takeeat la 18,30?

Daaaaaa! Ne vedem acolo!>:D<>:D<>:D<>:D<

nicoleta
16.08.2007, 17:37:07
cununia civila e la 13.45 , dar reusesc sa o schimb sapt asta la 15.30. oricum va anunt .vb mai multe la intalnire.>:D< >:D<

sunset
16.08.2007, 18:03:39
Gata... am plecat la intalnire ...:*

sava_ioana
17.08.2007, 13:50:08
:-s :-s :-s ...sunt cea mai mare neserioasa posibila.eu am fost cea care a cerut intalnire si tot eu sunt cea care am lipsit de la ea si daca va mai zic ca de fapt am lipsit pt ca am fost la ziua mamei mele(zi de care am uitat cand am zis ca vin joi la 6 jumate la takeat)ve-ti spune si voi ca sunt neserioasa,asa ca eu nu mai cer intalnire ci astept sa mai organizati voi una.iertare^:)^ ^:)^ ^:)^

adinac_ro
18.08.2007, 09:01:48
:-s :-s :-s ...sunt cea mai mare neserioasa posibila.eu am fost cea care a cerut intalnire si tot eu sunt cea care am lipsit de la ea si daca va mai zic ca de fapt am lipsit pt ca am fost la ziua mamei mele(zi de care am uitat cand am zis ca vin joi la 6 jumate la takeat)ve-ti spune si voi ca sunt neserioasa,asa ca eu nu mai cer intalnire ci astept sa mai organizati voi una.iertare^:)^ ^:)^ ^:)^

Se va face intalnire pe 25 august, la civila biei cel mai sigur.Eu nu ajung, dar tine aproape ca fetele vor organiza ceva.

Bia
19.08.2007, 21:57:44
Abia astept sa va vad pe toate! Vreau poze cu miresicile! >:D< >:D< >:D<

adinac_ro
20.08.2007, 18:36:08

Eu abia astept sa te vad "in fapt" ca in ultima vreme tot zapacita, agitata si numai tu nu ai mai fost.Acum ca lucrurile le faceti in doi, ca deja in ultima sapt nu mai schimbati radical nici o treaba si ca toate merg pe banda rulanta (:-&) cred ca esti mai bine, macar moral.

nadiai
21.08.2007, 20:09:14

Abia astept sa vin...la 5..Of Doamne, fetelor.. eram asa de multe la inceput...si acum au ai ramas asa putine..

Daphnne
21.08.2007, 20:17:42
Abia astept sa vin...la 5..Of Doamne, fetelor.. eram asa de multe la inceput...si acum au ai ramas asa putine..
Asa e, dar vin alte miresici din urma, numai ca nu mai sunt atat de multe cum eram noi :( , sa spera, ca se vor inmulti peste noapte ;))

AnaM
21.08.2007, 21:15:41
Sambata la 5? :-?
Vin, dau banutii, da' nu stiu cat pot sta, ca tre sa-l iau pe iub de la munca si apoi ma duc ca mai am pregatiri cu petrecera burlacitelor care va fi in acea seara =))

Daca astia de la civila sunt punctuali, poate reusesc sa stau pana la capat, mi-as dori mult!

Bia, sa inteleg ca vii imbracata in miresuca? Ce bine ca apucam sa te vedem. Pupici!

Milagros
22.08.2007, 09:40:54
Asa e, dar vin alte miresici din urma, numai ca nu mai sunt atat de multe cum eram noi :( , sa spera, ca se vor inmulti peste noapte ;))

Vad ca generatia urmatoare de miresici nu e ca noi, nu par asa unite, sau poate inca nu s-a consolidat grupul ca mai au luni bune pana la nunta. :-?

biutzaxx
22.08.2007, 09:53:26
Vad ca generatia urmatoare de miresici nu e ca noi, nu par asa unite, sau poate inca nu s-a consolidat grupul ca mai au luni bune pana la nunta. :-?

pai sa vezi tu cand mai au putin pana la nunta, abia asteapta o intalnire sa isi mai puna la punct nelamuririle ... :-"

sava_ioana
22.08.2007, 11:27:26
acum am vazut ca si tu faci nunta la onyx si vreau sa-ti dau un sfat...personalul de la onyx este destul de neserios,nunta mea a iesit super dar asta datorita oamenilor pe care i-am avut la nunta pt ca ei chiar au vrut sa se distreseze si sa iasa bine.cu o saptamana 2 inainte de nunta am facut o degustare si a fost ok insa in seara nuntii multe chestii nu mai aratau asa cum trebuiau,cosuletul din ardel cu salata de vinete era de fapt o feliuta de ardel cu o lingurita de vinete si altele.dupa nunta am auzit comentarii cum ca erau impertinenti cu mesenii si nu da bine.ma gandesc ca daca discutii cu ei inainte de fapt cu cineva din conducere poate nu ai parte de asa tratament.din suflet iti doresc sa-ti iasa bine.

alibd
22.08.2007, 20:18:45
wowwww, se apropie tot mai mult si momentul Biei...:) :) Pana la urma cand va fi civila, ca nu am reusit sa prind in discutie, am cam mult de recuperat. Vreau si eu sa vin.>:D<

Daphnne
22.08.2007, 20:23:23
Asa e, cand vor vedea cate treburi mai au si ca nu le ajunge timpul vor cauta raspunsuri undeva si solutii pentru problemele lor si atunci poate vor fi asa ca noi, dar nu se stie niciodata...

AnaM
22.08.2007, 20:59:22
wowwww, se apropie tot mai mult si momentul Biei...:) :) Pana la urma cand va fi civila, ca nu am reusit sa prind in discutie, am cam mult de recuperat. Vreau si eu sa vin.>:D<

Sambata, ora 17, cred :D

alibd
23.08.2007, 11:29:55
Sambata, ora 17, cred :D

Mersi, Ana! :*

adinac_ro
30.08.2007, 11:38:16
Pana la biserica la drika nu ne mai intalnim?Cum ne organizam?Cine va .....=))

Milagros
30.08.2007, 11:39:18
Pana la biserica la drika nu ne mai intalnim?Cum ne organizam?Cine va .....=))

Partea cu =)) am intrebat si io la off topicuri =))

adinac_ro
30.08.2007, 11:42:01
:))
Partea cu =)) am intrebat si io la off topicuri =))

:)) >:D< ce avem azi? eu deja ti-am raspuns la intalniri

nadiai
30.08.2007, 11:57:13
pai ne intilnim?

cristina_24
30.08.2007, 18:02:36
Fetele, cand va mai intalniti? Eu ajung duminica prin Iasi si mi-ar face placere sa va cunosc ..in caz ca se mai tine vre-o intalnire si daca nu va incurc ..poate ma primiti si pe mine in grupul miresicilor de la Iasi >:D<

Milagros
30.08.2007, 18:49:14
:))

:)) >:D< ce avem azi? eu deja ti-am raspuns la intalniri

Hm...oare te referi la ce ma refer si io? :-?

a_rox04
30.08.2007, 21:47:39
Buna fetelor,

Gata cu nunta, a fost perfecta, de vis, am incercat sa gasesc ceva ce nu mi-a placut si nu am reusit....totul a fost exact cum mi-am dorit.

http://picasaweb.google.ro/arox04 (http://picasaweb.google.ro/arox04) aici puteti vedea poze de la noi de la nunta...sper sa va placa :).Am incercat sa atasez la semnatura linkul dar nu stiu de ce nu am reusit :( poate imi spune vreo una din voi cum sa fac :*

a_rox04
30.08.2007, 21:48:11
Ba da merge si la semnatura :D:-p

nadiai
30.08.2007, 23:10:03
deci, ne intalnim sau nu?

adinac_ro
31.08.2007, 08:52:55
deci, ne intalnim sau nu?

Ne4 intalnim sambata sera la la 6 ...6.15 la biserica catolica pt religioasa drikai

Milagros
31.08.2007, 09:03:41
Buna fetelor,

Gata cu nunta, a fost perfecta, de vis, am incercat sa gasesc ceva ce nu mi-a placut si nu am reusit....totul a fost exact cum mi-am dorit.

http://picasaweb.google.ro/arox04 (http://picasaweb.google.ro/arox04) aici puteti vedea poze de la noi de la nunta...sper sa va placa :).Am incercat sa atasez la semnatura linkul dar nu stiu de ce nu am reusit :( poate imi spune vreo una din voi cum sa fac :*

Casa de piatra! Ce bine ca ti-a iesit nunta visata!
Este o tipa in pozele tale, la gatitul miresei, cu fusta rosie si bluza verde si mi se pare ca am fost colege de serviciu...Bine, o stiu din vedere ca lucram in departamente diferite. O cheama cumva Irina? Lucreaza sau a lucrat la firma italiana de pe agronomie? :)

mitzura
31.08.2007, 09:16:14
Ba da merge si la semnatura :D:-p
Foarte reusite pozele,felicitari si casa de piatra! Cat a durat slujba la sf nicolae?ati avut un preot sau 2?Corul l-ati avut?

a_rox04
31.08.2007, 09:44:13
Buna,
slujba a durat cam o ora, maxim o ora...au fost 2 preoti plus unul de la noi din familie invitat.Corul este abso;ut superb, te sfatuiesc sa il iei ca merita toti banii...toata slijba a fost foarte frumoasa, au zis asta toti invitatii :)

nicoleta
31.08.2007, 10:01:46
Buna fetelor,

felicitari a_rox . superbe poze , frumosi miri si nasi . casa de piatra si copii frumosi si sanatosi.

adinac_ro
31.08.2007, 10:08:41
A-rox...iar am ramas in urma.E vb de sf nicolae domnesc? sau sf nicolae copou?

mitzura
31.08.2007, 10:19:38
A-rox...iar am ramas in urma.E vb de sf nicolae domnesc? sau sf nicolae copou?
Sf nicolae din bucium/socola!

adinac_ro
31.08.2007, 11:03:41
=))
Sf nicolae din bucium/socola!

=)) =)) =)) =))

madalinabul
31.08.2007, 13:12:03
Ne4 intalnim sambata sera la la 6 ...6.15 la biserica catolica pt religioasa drikai
asa ramane ca nu mai am timp sa mai intru pe net deci la 18 si 15 la catedrala catolica adica cea de pe stefan cel mare nu?

Milagros
31.08.2007, 14:06:37
asa ramane ca nu mai am timp sa mai intru pe net deci la 18 si 15 la catedrala catolica adica cea de pe stefan cel mare nu?

Dap. Asa a ramas. Dar a luat cineva... ceva pt drika? :-?

madalinabul
31.08.2007, 14:12:39
Dap. Asa a ramas. Dar a luat cineva... ceva pt drika? :-?
din cate stiu eu nu

nadiai
01.09.2007, 11:31:02
din cate stiu eu nu

iau eu?..hei mai e cineva pe aici?

Anila_nsa
01.09.2007, 12:24:01
Casa de piatra!!!!!!!! Pt miresicile care azi 1/09/2007 isi indeplinesc visul din copilarie ... acela de a imbraca rochitza alba de mireasa ;;) .... eu va urez fericire,sanatate, noroc in viata, sa vi se indeplineasca toate dorintele si nu in ultimul rand multi copiii ...<:-P <:-P <:-P

nadiai
01.09.2007, 12:26:28
Nu vreau sa fiu nesuferita(dar sunt).. exista topic special pentru felicitari!

Anila_nsa
01.09.2007, 12:34:52
Nu vreau sa fiu nesuferita(dar sunt).. exista topic special pentru felicitari!

:D Ei atunci ... o sal scriu din nou acolo:-p

nadiai
01.09.2007, 13:11:01
:D Ei atunci ... o sal scriu din nou acolo:-p
>:D< merci mult.

Milagros
01.09.2007, 13:19:11
iau eu?..hei mai e cineva pe aici?

Pai daca nu a luat nimeni... eu zic sa iei, nude alta dar mergem asa? >:D<

Anila_nsa
01.09.2007, 17:25:12
>:D< merci mult.

nu ai pt ce ...;-) >:D<

Milagros
01.09.2007, 22:06:39
Ok. Iata ca incet-incet s-a spart clubul miresicilor de 2007, azi ne-am luat adio de la ultima aspiranta la titlul de nevasta, femeie serioasa si de casa, viitoare inscrisa la Miresici cu burtici \:D/
In premiera, va pun pozici de la nunta Flaviei, aka Drika. Enjoy! :*

Milagros
01.09.2007, 22:14:46
Si inca cateva... daca nu va suparati :D

mitzura
01.09.2007, 22:27:38
drika a fost superba!I'm speechless!

AnaM
01.09.2007, 23:57:48
SUPERBA, Flavia!!!!! Ultra feminina, ce mult mi-a placut coafura!!!!!!!!!!!!!!
Excelenta din cap pana-n picioare!

Bravo, felicitari, casa de piatra si multa multa iubire!!!!! >:D<

sava_ioana
02.09.2007, 13:12:25
:O :O :O frumos n-am ce spune...

nicoleta
02.09.2007, 13:32:39
Si inca cateva... daca nu va suparati :D
intradevar superba drik !!!!!! >:D< >:D< o adevarata printesa!!!!!

Milagros
02.09.2007, 20:01:12
Iata si dovada ca s-a dus binele si a inceput pentru toate viata de nevasta :-"

Green_Eyes
02.09.2007, 23:13:22

Frumos moment, doamnelor>:D<
Sheridan, multumim de poze:)>-Drika a aratat superb, intr-adevar:x

Chrisu
03.09.2007, 12:05:19
Drika ai fost superba,intradevar ca o printesa din povesti.Sa fiti fericiti si sa va fie toata viata dulce ca luna de miere!\:D/:*

alibd
03.09.2007, 16:15:13
Ok. Iata ca incet-incet s-a spart clubul miresicilor de 2007, azi ne-am luat adio de la ultima aspiranta la titlul de nevasta, femeie serioasa si de casa, viitoare inscrisa la Miresici cu burtici \:D/

Doamneeee, a fost extraordinar de frumoasa! >:D< Cu adevarat o printesa. I-a stat foarteeeeee bine.:) :* :* :* :* Fenomenal!

alibd
03.09.2007, 16:17:26

=)) =)) =)) =)) =)) Super!

CataAna
03.09.2007, 16:30:14

Ce frumoasa e Flavia!!! Si ea seamana cu Alba ca Zapada:D
Atat de tineri si frumosi amandoi... sa fie fericiti si sa se iubesca vesnic.
:*

sunset
03.09.2007, 18:11:58
Ce frumoasa e Flavia!!! Si ea seamana cu Alba ca Zapada:D
Atat de tineri si frumosi amandoi... sa fie fericiti si sa se iubesca vesnic.

A fost superba Flavia... rochita dementiala :*

nadiai
03.09.2007, 18:18:44
Drika.. Casa de Piatra si tot ce va doriti :)..Sanatate si multa fericire :*

nadiai
03.09.2007, 18:20:05

Aceasta este munca noastra a celor de pe forum si rezultatele :))..

Milagros
03.09.2007, 19:12:40
Aceasta este munca noastra a celor de pe forum si rezultatele :))..

Bine ai mai zis. :>

drika
04.09.2007, 00:08:41
Fetele...hai sa vorbim un pic. Va multumesc fetelor din toata inima mea. M-am bucurat enorm cand am vazut ca ati venit la biserica cu toate si cu baietii vostri. Nu mai spun de vizita la restaurant care m-a bucurat super mult. Bia tu ai venit cu Ionut si la civila..:*. Asadar sa va iau pe rand. Raluca iti sunt datoare pentru minunile de buchete lumanari floricele si ce ai mai facut pentru biserica pentru ca banuiesc ca ai asezat tu stalpisorii si ce ai mai facut. Stiu ca ai pus suflet mult si ca ai muncit toata ziua. Multumesc Miky ca ai facut o suta de poze la scara si ca de emotie au iesit tremurate si ca ai plans la nunta mea (probabil nu ai fost singura) Multumesc Catalina si mamicii tale ca mi-a dat umbreluta cu care am facut pozici pe care o sa le vedeti in curand. Multumesc Danielei pentru boleroul pe care l-m purtat cand am fost furata. (apropos am fost dusa la popice-biliard si motociclete in Viper- la ideea mea normal :D ) Asa sa mai vedem Multumesc Adinei care a fost la restaurant si si-a batut capul cu asezatul invitatilor si cu marturiile=D>. Multumesc Nadiei, Anei, lui Catalin si Bogdan....aaaa si Marius;))...sotii care au venit si ei la noi. Madalina..ai fost o surpriza foarte placuta:*. Cine mai este..multumesc tuturor pentru tot. Imi sunteti foarte dragi si speram sa tinem legatura si sa mergem la un gratar de data asta intr-o formatie mai numeroasa. Asadar gata carnatul meu de multumiri ca sa o citez pe Cata "parca as fi la Oscar":*:*:*:* Si va multumesc tuturor care ati fost alaturi cu gandul si ne-ati transmis urari de bine. Sa fiti fericite cum suntem noi in aceste momente:x:x:x Mai vb

drika
04.09.2007, 12:50:45
Aaaaaa am uitat de boleroul de la Ana..multumesc ...chiar daca nu l-am purtata pe al tau am avut o baza....pana am gasit exact culoarea richie mele adica crem la Dany stiam ca il am pe acela. A si Bia cu Adina multumesc de rujuri si luciu....balsamul acela a fost mana cereasca pentru buzele mele care se uscasera la restaurant;))

Fluturas
04.09.2007, 12:55:32
Aaaaaa am uitat de boleroul de la Ana..multumesc ...chiar daca nu l-am purtata pe al tau am avut o baza....pana am gasit exact culoarea richie mele adica crem la Dany stiam ca il am pe acela. A si Bia cu Adina multumesc de rujuri si luciu....balsamul acela a fost mana cereasca pentru buzele mele care se uscasera la restaurant;))

poze,poze,poze,poze \:D/ \:D/ \:D/

alibd
04.09.2007, 13:13:12
poze,poze,poze,poze \:D/ \:D/ \:D/

Poti vedea cateva cu 2 pagini mai in urma. >:D<

Milagros
04.09.2007, 14:10:53
Fetele...hai sa vorbim un pic. Va multumesc fetelor din toata inima mea. M-am bucurat enorm cand am vazut ca ati venit la biserica cu toate si cu baietii vostri. Nu mai spun de vizita la restaurant care m-a bucurat super mult. Bia tu ai venit cu Ionut si la civila..:*. Asadar sa va iau pe rand. Raluca iti sunt datoare pentru minunile de buchete lumanari floricele si ce ai mai facut pentru biserica pentru ca banuiesc ca ai asezat tu stalpisorii si ce ai mai facut. Stiu ca ai pus suflet mult si ca ai muncit toata ziua. Multumesc Miky ca ai facut o suta de poze la scara si ca de emotie au iesit tremurate si ca ai plans la nunta mea (probabil nu ai fost singura) Multumesc Catalina si mamicii tale ca mi-a dat umbreluta cu care am facut pozici pe care o sa le vedeti in curand. Multumesc Danielei pentru boleroul pe care l-m purtat cand am fost furata. (apropos am fost dusa la popice-biliard si motociclete in Viper- la ideea mea normal :D ) Asa sa mai vedem Multumesc Adinei care a fost la restaurant si si-a batut capul cu asezatul invitatilor si cu marturiile=D>. Multumesc Nadiei, Anei, lui Catalin si Bogdan....aaaa si Marius;))...sotii care au venit si ei la noi. Madalina..ai fost o surpriza foarte placuta:*. Cine mai este..multumesc tuturor pentru tot. Imi sunteti foarte dragi si speram sa tinem legatura si sa mergem la un gratar de data asta intr-o formatie mai numeroasa. Asadar gata carnatul meu de multumiri ca sa o citez pe Cata "parca as fi la Oscar":*:*:*:* Si va multumesc tuturor care ati fost alaturi cu gandul si ne-ati transmis urari de bine. Sa fiti fericite cum suntem noi in aceste momente:x:x:x Mai vb

E clar ca aici s-au mobilizat toate miresicile sa iasa treaba buna. =D> =D> =D>

Limona
04.09.2007, 14:38:10
FFF frumoasa Drika, casa de piatra si tot binele din lume.:* Felicitari tuturor miresicilor care ti-au dat o mana de ajutor in acea frumoasa zi. Bravo :suuuper: :suuuper: :suuuper: , sunteti o adevarata familie, familia miresicilor :* .

adinac_ro
05.09.2007, 18:17:04
FFF frumoasa Drika, casa de piatra si tot binele din lume.:* Felicitari tuturor miresicilor care ti-au dat o mana de ajutor in acea frumoasa zi. Bravo :suuuper: :suuuper: :suuuper: , sunteti o adevarata familie, familia miresicilor :* .

TE invitam la o intalnire....ca apoi ai sa vii singura de buna voie.
Ne vedem week-end-ul asta? Cine propune?

adinac_ro
05.09.2007, 18:36:11
Am citi din urma si....concluzie....Drika ai grija cui inapoiezi cosmeticele ( m-am gasit pe la multumiri de rujuri , dar nu sunt eu "vinovata" ci bia) si ma mai gandeam sa nu incheiem lista mireselor pana nu o vedem si pe Ana M in rochie de mireasa.....o fi e doamna P........., dar mai vrem odata=))

AnaM
06.09.2007, 00:16:26
Am citi din urma si....concluzie....Drika ai grija cui inapoiezi cosmeticele ( m-am gasit pe la multumiri de rujuri , dar nu sunt eu "vinovata" ci bia) si ma mai gandeam sa nu incheiem lista mireselor pana nu o vedem si pe Ana M in rochie de mireasa.....o fi e doamna P........., dar mai vrem odata=))

Mai vreti, mai primiti >:) >:)

Stiti ca am la Barboi la ora 18, nu? :D Va astept cu drag, poate nu fugiti si apucam sa facem poze pe-ndelete :D

Uf, ma apuca emotiile deja :">

sunset
06.09.2007, 06:24:26

Stiti ca am la Barboi la ora 18, nu? :D Va astept cu drag, poate nu fugiti si apucam sa facem poze pe-ndelete :D

Venim !!!

Milagros
06.09.2007, 09:10:28

Abia asteptam. Dar venim cu o conditie: participi si tu la reuniunea manutelor cu verigheta. <:-P

AnaM
06.09.2007, 11:05:55
Abia asteptam. Dar venim cu o conditie: participi si tu la reuniunea manutelor cu verigheta. <:-P

Bineinteles!!!!! :D :D Abia astept sa port minunatia aia de verigheta :D

:-SS

Milagros
06.09.2007, 11:46:53
Bineinteles!!!!! :D :D Abia astept sa port minunatia aia de verigheta :D

:-SS

;-) Vezi ca ti-am trimis un mail.... ;;)

Limona
06.09.2007, 14:57:28
Sper sa reusesc sa vin si eu la urmatoare intalnire.>:D< Acum sa vedem cand o sa fie. Oricum cunosc cateva miresici : pe Adina si pe Juliette( desi ea nu stie :D ) . Dar abea astept sa le vad si pe celelalte.

adinac_ro
06.09.2007, 16:45:38
Sper sa reusesc sa vin si eu la urmatoare intalnire.>:D< Acum sa vedem cand o sa fie. Oricum cunosc cateva miresici : pe Adina si pe Juliette( desi ea nu stie :D ) . Dar abea astept sa le vad si pe celelalte.

Stabilim intalnire pt sambata asta? Eu nu pot vineri decat dupa 20.00

Limona
06.09.2007, 17:36:08
Eu pot sambata...nici o alta miresica nu mai vine? :-"

AnaM
06.09.2007, 18:04:21
Eu pot sambata...nici o alta miresica nu mai vine? :-"

Sambata e ziua nasei si suntem invitati la Mario la 8 :-L :))

sunset
06.09.2007, 18:08:51

Intre timp mi s-a dezumflat mana, asa ca o sa o iau si eu cu mine >:D<

sunset
06.09.2007, 18:54:40
Stabilim intalnire pt sambata asta? Eu nu pot vineri decat dupa 20.00

Nu stiu ce sa zic, eu sambata nu am cum deloc ( e nunta cumnatului meu ...), dar vineri ar fi ok chiar si dupa 20.00. Eventual ne intalnim pe la 19.30.. numai bine ne incalzim pana ajungi tu...

Juliette
07.09.2007, 14:15:56
De unde ma cunosti? M-ai facut super curioasa :-?...

Limona
07.09.2007, 15:35:42
Ne cunoastem de la salon. Ai fost o miresica super frumusica. Casa de piatra si numai bine.Poate o sa ne mai intalnim.

adinac_ro
07.09.2007, 16:35:55
Ne cunoastem de la salon. Ai fost o miresica super frumusica. Casa de piatra si numai bine.Poate o sa ne mai intalnim.

Azi e vineri. E k la 20.00 pt mine, deci incepem de la 19.30. Cine se mai anunta? Si unde?

Milagros
07.09.2007, 17:03:16
Azi e vineri. E k la 20.00 pt mine, deci incepem de la 19.30. Cine se mai anunta? Si unde?

Eu nu pot sa viiiiiiiin :(( Am o comanda urgenta si abia de am facut jumate si diseara tre sa fie gata :((