PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici Iasi

Pagini : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

micky
15.02.2007, 19:33:33
de ceva timp ma gandesc ca ar fi bine sa ne intalnim si noi cele din iasi asa cum se intalnesc alte miresici:) se ne cunoastem si noi personal:)..asa ca cele doritoare anuntati-va si stabilim o intalnire;-)...eu una abia astept:)...

alibd
15.02.2007, 20:57:51
Sincer si eu ma gandeam la lucrul asta de ceva timp. Ar fi un lucru nemaipomenit si poate pana la urma va fi mult mai mult decat stadiul de proiect.
Tinem legatura! Va pup!

micky
16.02.2007, 08:52:58
si mie mi-ar place sa treaca de stadiu de proiect:D....mai asteptam poate se mai inscriu miresici:)...

>:D< >:D<

nadiai
16.02.2007, 10:17:04
Eu cred ca va trece de stadiul de proiect. Abia astept :)

nerromiha
16.02.2007, 10:59:34
si eu...si eu...:)

madalinabul
16.02.2007, 11:27:39
si eu vreau

a_rox04
16.02.2007, 15:00:49
Ar fi o idee ,dar cred ca ar trebui sa se ia si initiativa nu doar sa spunem ca vrem sa ne intalnim nu credeti?O dupa-amiaza de duminica de exemplu cred ca ar fi perfecta la o cafea si la multe "povestioare"despre nunta fiecareia si despre stadiul pregatirilor.;-) Sper sa se evidentieze cat mai repede dintre noi un "spirit organizatoric "si sa vina cu idei in acest sens :).Pupici :*

alibd
16.02.2007, 15:09:59
:) :) Ma bucur ca sunt mai multe persoane doritoare! Depinde acum cat de curand vreti sa ne intalnim si cred ca in week este cel mai bine, ca atunci multe dintre noi suntem mai libere, macar 1-2 ore.
Mai tinem legatura si poate ne intalnim chiar week viitor, ca poate se mai si incalzeste putin.
Va pup!

biancaalina
16.02.2007, 15:24:12
ar fi interesant....stabiliti cand si vin si eu

nadiai
16.02.2007, 15:28:25
sa stabilim si unde.. Propuneri?

micky
16.02.2007, 15:43:14
eu nu beau cafea:D dar cu siguranta vin sa va cunosc:)>:D< >:D< deci ne intalnim<:-P <:-P <:-P eu zic sa mai asteptam si weekendul asta poate se mai inscriu miresici:D si vb sa stabilim unde ne intalnim weekendul viitor si la ce ora....yupi yupi abia astept<:-P<:-P<:-P

alibd
16.02.2007, 15:47:05
eu nu beau cafea:D dar cu siguranta vin sa va cunosc:)>:D< >:D< deci ne intalnim<:-P <:-P <:-P eu zic sa mai asteptam si weekendul asta poate se mai inscriu miresici:D si vb sa stabilim unde ne intalnim weekendul viitor si la ce ora....yupi yupi abia astept<:-P<:-P<:-P

Ihi... asta spuneam si eu mai devreme. Ar fi bine week viitor. Sa speram ca vor putea merge cat mai multe miresici. Acum problema este si unde vom merge, sa avem cat de cat spatiu...:-?

micky
16.02.2007, 15:55:00
si eu ma gandeam la locatie:-? :-? :-? eu ma gandisem initial la old time caffe...in spate la tribunal...daca stiti...mie imi place foarte mult cafeneau respectiva...dar poate vin si alte mirescii cu idei......tre sa ne simtim toate bine....am niste emotii...abia astept sa va cunosc.....:-SS <:-P <:-P

madalinabul
16.02.2007, 20:54:25
eu una sper sa nu am ore prea multe in week-end, luni se afiseaza orarul si am sa va anunt daca reusesc sa ajung.va pup!

micky
16.02.2007, 23:28:26
eu una sper sa nu am ore prea multe in week-end, luni se afiseaza orarul si am sa va anunt daca reusesc sa ajung.va pup!

pai dupa ce afli orarul ne anunti si facem in asa fel incat sa ne intalnim toate;-)....<:-P<:-P<:-P

madalinabul
16.02.2007, 23:47:59
asa am sa fac. vreau foarte mult sa ne intalnim.va pup!

micky
17.02.2007, 08:23:10
lista cu cele ce vor sa vina la intalnire:grouphug:( in ordinea anuntarii;-)):

micky,
alibd,
nadiai,
nerromiha,
madalinabul,
a_rox04,
biancaalina
:gen_05:
mai sunt locuri miresici....mai asteptam <:-P<:-P<:-P<:-P:gen_05:

nerromiha
18.02.2007, 12:34:46
e perfect week-end-ul viitor, e bine si ca eu nu lucrez....cat despre loc...oricare este foarte bun, abia astept sa va cunosc:)

micky
19.02.2007, 08:20:14
haideti miresici....nu se mai anunta nimeni????:-\ :-\
pentru cele care s-au anuntat ar fi bine sa veniti cu o idee de locatie....ca sa avem de unde alege:D
<:-P <:-P <:-P

alibd
19.02.2007, 13:51:56
haideti miresici....nu se mai anunta nimeni????:-\ :-\
pentru cele care s-au anuntat ar fi bine sa veniti cu o idee de locatie....ca sa avem de unde alege:D
<:-P <:-P <:-P

Initial am plecat de la ideea ca iesim la o cafea, nu? Dar asta nu este batut in cuie, sa fie neaparat o cafenea, nu?
Ce spuneti de Camelot, spre exemplu, sau Pizza Pazzo, sau Golfo di Napoli...
Zic si ei...;;)

micky
19.02.2007, 15:01:55
Initial am plecat de la ideea ca iesim la o cafea, nu? Dar asta nu este batut in cuie, sa fie neaparat o cafenea, nu?
Ce spuneti de Camelot, spre exemplu, sau Pizza Pazzo, sau Golfo di Napoli...
Zic si ei...;;)

nu trebuie sa fie neaparat cafenea:)...mie de exemplu imi place la pizza pazzo chiar daca nu am mai fost de muuult timp:) dar mai asteptam propuneri:)

drika
19.02.2007, 16:32:46
Ma bag si eu.... e f bine in week end...asadar include-ma si pe mine pe lista ca daca nu te dau in judecata>:/>:/>:/... e bine pe la Golfo ala;));)) sau langa la Time out... sincer nu conteaza locatia ci faptul ca ne intalnim sa schimbam vorbe:">:"> astept noutati si sa ne vedem cu bine<:-P<:-P<:-P

Hai ca sa facem si o lista cu propuneri si voturi de locatie a intalnirii. Asadar ce s-a zis pana acum:
Old Time (tribunal)
Golfo di Napoli (copou)
Time Out (copou)
Cameleot (nu am fost deci nu stiu pe unde e)
Pizza Pazzo (nici aici nu stiu...)
Si mai am eu o propunere la cofetaria de pe Lapusneanu facuta acum recent.. arata dragut

micky
19.02.2007, 17:35:20
Ma bag si eu.... e f bine in week end...asadar include-ma si pe mine pe lista ca daca nu te dau in judecata>:/>:/>:/... e bine pe la Golfo ala;));)) sau langa la Time out... sincer nu conteaza locatia ci faptul ca ne intalnim sa schimbam vorbe:">:"> astept noutati si sa ne vedem cu bine<:-P<:-P<:-P

Hai ca sa facem si o lista cu propuneri si voturi de locatie a intalnirii. Asadar ce s-a zis pana acum:
Old Time (tribunal)
Golfo di Napoli (copou)
Time Out (copou)
Si mai am eu o propunere la cofetaria de pe Lapusneanu facuta acum recent.. arata dragut

<:-P inca o miresica pe lista!<:-P eu nu am mai fost nici in golfo di napoli nici in time out:) deci daca mai sunt miresici care doresc in aceste locatii...hai sa votam....:)
ps: cofetaria de pe lapusneanu e super dragutica dar e micuta...si noi cu siguranta vom face galagie...na cum suntem noi felete taca taca...si deci trebuie o locatie care sa fie mai spatioasa:D ma intelegeti nu:))

drika
19.02.2007, 17:37:46
<:-P inca o miresica pe lista!<:-P eu nu am mai fost nici in golfo di napoli nici in time out:) deci daca mai sunt miresici care doresc in aceste locatii...hai sa votam....:)
ps: cofetaria de pe lapusneanu e super dragutica dar e micuta...si noi cu siguranta vom face galagie...na cum suntem noi felete taca taca...si deci trebuie o locatie care sa fie mai spatioasa:D ma intelegeti nu:))
:">:">nici nu vreau sa stiu ce tacataca o sa fie<:-P<:-P<:-P

sste1711
19.02.2007, 17:39:24

Old Time (tribunal)
Golfo di Napoli (copou)
Time Out (copou)
eu votez pentru Old Time (daca ma includeti si pe mine):-p

micky
19.02.2007, 17:40:36

vezi;)) acum imi dai dreptate...o sa fie multa taca taca mai ales ca nu ne cunoastem...si eu abia astept sa ne intalnim in weekend...dar vad ca din cate s-au anuntat nu am mai ramas decat cateva...mai asteptam, este timp:D

drika
19.02.2007, 17:45:22
eu votez pentru Old Time (daca ma includeti si pe mine):-p
Dar tu nu esti din Iasi;));));));));)) sau.. satai aici?

sste1711
19.02.2007, 17:49:55
Dar tu nu esti din Iasi;));));));));)) sau.. satai aici?
din Iasi!in Iasi!

micky
19.02.2007, 17:51:21
din Iasi!in Iasi!

atunci te asteptam cu drag:)

drika
19.02.2007, 17:57:38
atunci te asteptam cu drag:)
si te luam in calcul si la vot;;)<:-P

sste1711
19.02.2007, 18:01:34
si te luam in calcul si la vot;;)<:-P
^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

alibd
19.02.2007, 18:13:36

Cred ca am inceput cu tacataca inainte sa ne fi intalnit....:)) :)) :))
E adevarat ca avem nevoie de o locatie destul de spatioasa si , mai mult, care sa ne si tolereze.:D
AAAAAA, fetele... mi-a mai venit o idee: de Master ce spuneti? Este in Tudor, pe langa facultatea de chimie daca nu ma insel, sau ce facultate o mai fi pe acolo. Si e o locatie destul de spatioasa.
Daca nu va place, treceti-ma la vot la Old time, desi am fost in week si a fost asa si asa...
Va pup!

sste1711
19.02.2007, 19:00:03
Cred ca am inceput cu tacataca inainte sa ne fi intalnit....:)) :)) :))
E adevarat ca avem nevoie de o locatie destul de spatioasa si , mai mult, care sa ne si tolereze.:D
AAAAAA, fetele... mi-a mai venit o idee: de Master ce spuneti? Este in Tudor, pe langa facultatea de chimie daca nu ma insel, sau ce facultate o mai fi pe acolo. Si e o locatie destul de spatioasa.
Daca nu va place, treceti-ma la vot la Old time, desi am fost in week si a fost asa si asa...
Va pup!
buna idee!=D> =D> pun si eu juma de vot, ca mai dadusem unul pt. Old Time;))

drika
19.02.2007, 19:29:37
buna idee!=D> =D> pun si eu juma de vot, ca mai dadusem unul pt. Old Time;))
Eu nu ma pricep dar are deja 1 vot jumate:-$ v-am spus ca pt mine nu conteaza unde:>

sste1711
19.02.2007, 19:37:21
Eu nu ma pricep dar are deja 1 vot jumate:-$ v-am spus ca pt mine nu conteaza unde:>
greseala mea;)) . hai sa clarificam:
Old Time - 1 vot
Master -1/2 vot
acu e mai bine?;;)
p.s. numara cineva???!!

micky
19.02.2007, 19:46:41
Old Time - 1 vot
Master -1/2 vot
acu e mai bine?;;)
p.s. numara cineva???!!

oki uite si eu votez pt old time!;;) ...deci sunt 2 voturi juma:))...nu serios acu....tre sa stabilim sigur locatia si neaparat o ora:) eu zic sa fie in jurul pranzului ca sa ne vedem si sa avem timp sa trancanim pe indelete:D

Simona06
19.02.2007, 19:46:53
Si eu vreau sa vin fetelor...am uitat sa ma anunt,mai ales ca sambata e si ziua mea de nastere!

micky
19.02.2007, 19:47:35
Old Time - 1 vot
Master -1/2 vot
acu e mai bine?;;)
p.s. numara cineva???!!

aaaaa si in legatura cu numaratul voturilor...eu sa le numar eu...numai ca mai astept si alte miresici sa isi dea cu parerea:)

micky
19.02.2007, 19:48:23
Si eu vreau sa vin fetelor...am uitat sa ma anunt,mai ales ca sambata e si ziua mea de nastere!

<:-P<:-Poho inseamna ca o sa sarbatorim!!!!<:-P <:-P

sste1711
19.02.2007, 19:55:05
aaaaa si in legatura cu numaratul voturilor...eu sa le numar eu...numai ca mai astept si alte miresici sa isi dea cu parerea:)
pai hai sa ne grabim cumva, ca altfel imi trece nunta:))

micky
19.02.2007, 20:02:20
pai hai sa ne grabim cumva, ca altfel imi trece nunta:))

:))
oricum intalnirea are loc weekendul asta...nush exact daca sambata sau duminica si nush exact ora:)).adica nush decat ca va fi o intalnire:))...dar stai linistita ca pe la mijlocul saptamanii voi lua atitudine ca sa stim sigur ora locul si mai ales numarul miresicilor ce vor veni la intalnire:)...deocamdata mai asteptam si votam locatii...eventual puteti spune si ore:)

sste1711
19.02.2007, 20:09:47
macar stim ca va fi o intalnire si mai avem putin si o sa aflam si unde=D> . tot e ceva!!
ma bucur sa gasesc o miresica care sa stie sa ia atitudine!!!=D> =D>

micky
19.02.2007, 20:13:21
uite ca am realizat si o centralizare a datelor:)) nu degeaba am facut spss:))
s-au anuntat pana in acest moment urmatoarele miresici:

alibd
nadiai
nerromiha
madalinabul(trebuie sa afle orarul la facultate si ne anunta)
a_rox04
biancaalina
drika
sste1711
simona06
micky

deci pana in acest moment 10(asta in cazul in care nu s-a razgandit cineva:-< )

iar ca locatii au fost propuse:

old time caffe: 2 voturi
master: 1 vot juma:))
camelot
golfo di napoli
time out
pizza pazzo
cofetaria de pe lapusneanu

oki..de acu rog miresicile sa voteze locatia in care doriti sa ne intalnim si mai ales sa propuneti ziua si ora...mai ales ca trebuie sa facem in asa fel incat sa ne intalnim toate:D

v-am pupicit si astept voturile voastre:)
:* :*

drika
19.02.2007, 20:17:04
camelot
golfo di napoli
time out
pizza pazzo

Bag si eu un vot la pizza pazzo desi nu am fost niciodata acolo dar merge una:D:D
aaaaaaaaaaaa si nu pot veni sambata pana la ora 1

micky
19.02.2007, 20:18:59
Bag si eu un vot la pizza pazzo desi nu am fost niciodata acolo dar merge una:D:D
aaaaaaaaaaaa si nu pot veni sambata pana la ora 1

s-a notat;-) asteptam si alte voturi!!!

sste1711
19.02.2007, 20:23:31

alibd
nadiai
nerromiha
madalinabul(trebuie sa afle orarul la facultate si ne anunta)
a_rox04
biancaalina
drika
sste1711
simona06
micky

deci pana in acest moment 10(asta in cazul in care nu s-a razgandit cineva:-< )

iar ca locatii au fost propuse:

camelot
golfo di napoli
time out
pizza pazzo

oki..de acu rog miresicile sa voteze locatia in care doriti sa ne intalnim si mai ales sa propuneti ziua si ora...mai ales ca trebuie sa facem in asa fel incat sa ne intalnim toate:D

v-am pupicit si astept voturile voastre:)
pot sa votez de mai multe ori??:)) :))
aaaa la cate o sa ne adunam cred ca ar trebui sa ne rezervam o sala de nunti:)) :)) :)) ce-ar fi? am putea face o simulare de nunta;))

micky
19.02.2007, 20:25:55
pot sa votez de mai multe ori??:)) :))
aaaa la cate o sa ne adunam cred ca ar trebui sa ne rezervam o sala de nunti:)) :)) :)) ce-ar fi? am putea face o simulare de nunta;))

ar fi bine sa ne adunam mai multe:D dar deocamdata suntem 10...este timp de organizat si nunta pana in weekend la cata experienta are fiecare pusa cap la cap scoatem noii ceva=))=))=))

alibd
19.02.2007, 20:37:14
ar fi bine sa ne adunam mai multe:D dar deocamdata suntem 10...este timp de organizat si nunta pana in weekend la cata experienta are fiecare pusa cap la cap scoatem noii ceva=))=))=))

Doamne, doamne ce constructive sunteti voi fetelor!!!!!!!:)) asta e foarte bine. Eu pun un vot pt Master. Problema este... voi cam in ce zi din week mergeti la targ? Eu ma gandeam sa merg sambata, cel mai sigur dimineata. Deci, pt mine ar fi bine sambata dupa-masa sa spunem. Ceva de genul asta.
Mai ramane sa discutam!
Complicata situatia.;))

micky
19.02.2007, 20:41:30
Doamne, doamne ce constructive sunteti voi fetelor!!!!!!!:)) asta e foarte bine. Eu pun un vot pt Master. Problema este... voi cam in ce zi din week mergeti la targ? Eu ma gandeam sa merg sambata, cel mai sigur dimineata. Deci, pt mine ar fi bine sambata dupa-masa sa spunem. Ceva de genul asta.
Mai ramane sa discutam!
Complicata situatia.;))
deja te-am pus cu votul pt master;-) impreuna cu juma de vot de la sste1711;))
si eu sunt deacord sa fie intalnirea sambata dupa amiaza:).....

sste1711
19.02.2007, 20:41:51
apropo de experienta, desi n-are legatura cu subiectul discutat aici, inainte sa ma inscriu pe forum in capul meu era o nebuloasa totala si mai intrasem si in panica#-o . veste buna e ca mi-am revenit si lucrurile au inceput sa prinda contur\:D/ \:D/ .Scuze pt. devierea de la subiect!!, dar n-am putut sa ma abtin:*

micky
19.02.2007, 20:43:55
apropo de experienta, desi n-are legatura cu subiectul discutat aici, inainte sa ma inscriu pe forum in capul meu era o nebuloasa totala si mai intrasem si in panica#-o . veste buna e ca mi-am revenit si lucrurile au inceput sa prinda contur\:D/ \:D/ .Scuze pt. devierea de la subiect!!, dar n-am putut sa ma abtin:*

no problem!;-) si pe mine m-a ajutat mult forumul acesta.....am devenit dependenta chiar....plus ca daca are sormea treaba la calc..eu din ora in ora ii zic sa faca pauza ca sa vad ce mai scriu miresicile mele dragi:))

sste1711
19.02.2007, 20:47:28
no problem!;-) si pe mine m-a ajutat mult forumul acesta.....am devenit dependenta chiar....plus ca daca are sormea treaba la calc..eu din ora in ora ii zic sa faca pauza ca sa vad ce mai scriu miresicile mele dragi:))
de-ar fi dupa mine nici la servici nu m-as mai duce din cauza asta:)) !!!
dar sa revenim la numarat si adunat voturi si propuneri!!!!!

alibd
19.02.2007, 21:09:57

Si eu fac acelasi lucru.......:D Ma bucur ca nu sunt singura!

adinac_ro
19.02.2007, 21:13:49
Salut!!! Vin si eu la intalnire.Sunt adina, mireasa din 19 mai.Eu zic ca daca vom fi 10 mirese, la cofetaria de pe lapusneanu o sa ne ingramadim.E k acolo mai ales ca au cataloage cu torturi si nu numai ...., dar e mic spatiul si nu stiu daca se fumeaza.......la pizza pazzo e intuneric .Daca nu s-a luat inca o hotarare tre sa ne gandim la un spatiu mare, caci tre sa ne vedem si sa ne auzim si sa stam si comod si sa putem bea si o cafea buna si sa nu deranjam ;deci..........la barul sportiv MAGIC PIZZA;)) (incercam o gluma) .
Oricum vin si eu, cred ca joi vom stabili ora, nu?Ca e mai aproape de week-end si stim cam cum ne sunt planurile acasa.
Si eu am facut spss, dar nu stiu sa il folosesc.

drika
19.02.2007, 21:14:37
Ar fi ok sambata mai la amiaza dar nu prea seara.. deci suntem 2 pt amiaza;;)

micky
19.02.2007, 21:27:34
Ar fi ok sambata mai la amiaza dar nu prea seara.. deci suntem 2 pt amiaza;;)

eu indraznesc sa spun o ora: ora 3 suna bine????daca nu ...veniti cu alte propuneri:) sa stabilim ora si ziua ca locatia mai este timp:)))))))

micky
19.02.2007, 21:28:34
Salut!!! Vin si eu la intalnire.Sunt adina, mireasa din 19 mai.Eu zic ca daca vom fi 10 mirese, la cofetaria de pe lapusneanu o sa ne ingramadim.E k acolo mai ales ca au cataloage cu torturi si nu numai ...., dar e mic spatiul si nu stiu daca se fumeaza.......la pizza pazzo e intuneric .Daca nu s-a luat inca o hotarare tre sa ne gandim la un spatiu mare, caci tre sa ne vedem si sa ne auzim si sa stam si comod si sa putem bea si o cafea buna si sa nu deranjam ;deci..........la barul sportiv MAGIC PIZZA;)) (incercam o gluma) .
Oricum vin si eu, cred ca joi vom stabili ora, nu?Ca e mai aproape de week-end si stim cam cum ne sunt planurile acasa.
Si eu am facut spss, dar nu stiu sa il folosesc.

ce crezi ca eu mai stiu multe...si vb aia am facut cu domnul munteanu....era doar o gluma;))

sste1711
19.02.2007, 21:32:50
eu indraznesc sa spun o ora: ora 3 suna bine????daca nu ...veniti cu alte propuneri:) sa stabilim ora si ziua ca locatia mai este timp:)))))))
eu acu zic ca-i bine 3.sper sa nu intervina altceva:( (oricum, ceva legat tot de nunta). dar va anunt, nici o grija:">

madalinabul
19.02.2007, 21:34:31
mie mi-ar place la time out, chair daca nu am aflat inca orarul si nu stiu daca ajung, eu sper totusi sa fiu si eu prezenta.

adinac_ro
19.02.2007, 21:44:36
Mie mi-e bine 3. La Time Out nu stiu daca ne vom putea desfasura cum vom dori ca vom parea printre clientii obisnuiti ca picii la kid's land.Mai bine tuffli (avem torturi la indemana, avem rochii de mireasa alaturi si costume barbatesti vis-a-vis).Daca cineva nu ajunge la 3 fix nu e grav ca oricum ne intindem pana la un 4 -5.

micky
19.02.2007, 21:44:56
mie mi-ar place la time out, chair daca nu am aflat inca orarul si nu stiu daca ajung, eu sper totusi sa fiu si eu prezenta.

trecut vot la time out;-) iar in privinta orei mai vedem dupa ce o sa cunosti si tu orarul....si chiar daca ajungi mai tarziu nu-i bai;-)

drika
19.02.2007, 21:46:47
ce crezi ca eu mai stiu multe...si vb aia am facut cu domnul munteanu....era doar o gluma;))
Off topic.. nu am semestrul acesta seminar cu el;));));));)) numai curs.
Cat despre ora 3 imi convine<:-P

micky
19.02.2007, 21:47:08
Mie mi-e bine 3. La Time Out nu stiu daca ne vom putea desfasura cum vom dori ca vom parea printre clientii obisnuiti ca picii la kid's land.Mai bine tuffli (avem torturi la indemana, avem rochii de mireasa alaturi si costume barbatesti vis-a-vis).Daca cineva nu ajunge la 3 fix nu e grav ca oricum ne intindem pana la un 4 -5.

eu ziceam ca nu e atat de bine a tuffli pt ca e destul de micut...si presimt eu asa ca o sa facem multa galagie...si mai bine cautam in alta parte ca sa nu stea donsoarele de acolo in gura noastra:D...oricum inregistrez votul tau pt tuffli si daca vor mai fi doritoare asta e ne vom supune;))

micky
19.02.2007, 21:48:51
Off topic.. nu am semestrul acesta seminar cu el;));));));)) numai curs.
Cat despre ora 3 imi convine<:-P

tot offtopic:D ai cu anca ghinita sau marmureanu ionut:D amandoi sunt fosti colegi de grupa din faculta si actuali colegi de grupa de la studii aprofundate;)) asta in cazul in care vrei o pila:)))))))))))

drika
19.02.2007, 21:49:49
tot offtopic:D ai cu anca ghinita sau marmureanu ionut:D amandoi sunt fosti colegi de grupa din faculta si actuali colegi de grupa de la studii aprofundate;)) asta in cazul in care vrei o pila:)))))))))))
Eu am o singura rugaminte sa nu fie un loc din care sa ies intoxicata de fum de tigara cum este in Old Time...:(:(:(:(:( si multe altele:(:(:-&:-&:-&:-&

adinac_ro
19.02.2007, 21:54:43
Am fost de curand la o cafea in podu ros, langa ING;imi amintesc ca era spatios, avea fumatori/nefumatori .
O varianta aerisita ca spatiu si ca fumatori/nefumatori ar fi barul din spate de la guliver ...cred ca clubul presei ii spune.
Eu acum trec in revista ceva locatii si votati la spss ( eu am facut asist soc. la cuza )

micky
19.02.2007, 21:57:15
Eu am o singura rugaminte sa nu fie un loc din care sa ies intoxicata de fum de tigara cum este in Old Time...:(:(:(:(:( si multe altele:(:(:-&:-&:-&:-&

:-?:-?:-? mai sincer nush unde nu e mult fum de tigara :-?:-?:-?....stiu doar ca la mall sus unde se mananca nu se mai fumeaza=)) da nu cred ca vreti sa mergem la mall:-\

alibd
19.02.2007, 21:57:29

Asta era si problema mea. Nici eu nu suport fumul, dar cred ca e cam complicat sa gasesti un bar in care sa nu se fumeze si sa fie si incapator.
Ma tot gandeam la ora... eu sambata vreau sa merg la targ si sper sa termin pana atunci...(:|

a_rox04
19.02.2007, 22:00:17
Helloo helloo, dragi miresici dornice sa ne vedem,

Am citit toate parerile voastre si sincer mi-ar surade si mie pe sambata dupa amiaza si , ca o propunere, tinand cont de faptul ca ne trebuie suficient spatiu si sa nu fie nici o "zona intunecata" :D ce parere aveti de Corso?Arata bine, e aerisit, nu mai scump decat Old Time de ex :P :D si e si prin centru, aproape de locatiile mentionate de voi ( mag.cu rochii de mireasa, cel cu costume pt mirii nostri dragi ) in cazul in care vrem sa ne dam cu parerea despre ce au pe acolo expus :). Va pup si astept cu drag sa ne vedem .:*

micky
19.02.2007, 22:00:53
Am fost de curand la o cafea in podu ros, langa ING;imi amintesc ca era spatios, avea fumatori/nefumatori .
O varianta aerisita ca spatiu si ca fumatori/nefumatori ar fi barul din spate de la guliver ...cred ca clubul presei ii spune.
Eu acum trec in revista ceva locatii si votati la spss ( eu am facut asist soc. la cuza )

sincer nush unde este ing in podu ros:D iar in leg cu barul clubul presei: acolo din cate stiu eu au mese la care pot sta 4 persoane deoparte si 4 de alta...ingramadite putem sta 10 cred...dar trebuie sa avem spatiu sa ne putem intinde si sa putem trancani:D
e notat si clubul presei:)

madalinabul
19.02.2007, 22:01:29
fetelor dar ce spuneti de hala centrala sus la cofetarie, nu se fumeaza, e lumina, sunt prajituri si torturi si este si spatiu, putem uni fara probleme mesele. in ethos e bine numai ca e intuneric.sau la cofetaria madeira pe costachi negri, in spate la moldova, e destul de linistit acolo.sau chiar sus la moldova la etajul 5. astea sunt simple propuneri, mai asteptam si altele. va pup!

sste1711
19.02.2007, 22:02:57
nu marginalizati fumatoriiiii!!!:(( :(( :((

a_rox04
19.02.2007, 22:03:15

E vorba cumva de Barul Momento?E foarte dragut chiar elegant as spune, uite inca o super idee ....de fapt daca stau s ama gandesc mai bine, asta de care spun eu e langa posta, nu stiu daca e si langa ING ....e posibil sa fie acelasi sau nu :P.

adinac_ro
19.02.2007, 22:03:33
E bun corso. E o idee buna.Eu fumez;)) .

a_rox04
19.02.2007, 22:05:46
sincer nush unde este ing in podu ros:D iar in leg cu barul clubul presei: acolo din cate stiu eu au mese la care pot sta 4 persoane deoparte si 4 de alta...ingramadite putem sta 10 cred...dar trebuie sa avem spatiu sa ne putem intinde si sa putem trancani:D
e notat si clubul presei:)

Ati fost de curand in Clubul Presei?eu am fost saptaman trecuta si am ramas profund dezamagita.Nu mai este nimic din ce era pe vremuri, arata chiar urat , o servire groaznica :( nu mi-a placut deloc :(

madalinabul
19.02.2007, 22:06:05
E vorba cumva de Barul Momento?E foarte dragut chiar elegant as spune, uite inca o super idee ....de fapt daca stau s ama gandesc mai bine, asta de care spun eu e langa posta, nu stiu daca e si langa ING ....e posibil sa fie acelasi sau nu :P.

e dragutz barul acela si e si spatios

drika
19.02.2007, 22:07:00
fetelor dar ce spuneti de hala centrala sus la cofetarie, nu se fumeaza, e lumina, sunt prajituri si torturi si este si spatiu, putem uni fara probleme mesele. in ethos e bine numai ca e intuneric.sau la cofetaria madeira pe costachi negri, in spate la moldova, e destul de linistit acolo.sau chiar sus la moldova la etajul 5. astea sunt simple propuneri, mai asteptam si altele. va pup!
Mie imi place ideea<:-P

madalinabul
19.02.2007, 22:07:07
Ati fost de curand in Clubul Presei?eu am fost saptaman trecuta si am ramas profund dezamagita.Nu mai este nimic din ce era pe vremuri, arata chiar urat , o servire groaznica :( nu mi-a placut deloc :(

nu am mai fost de prin anul 1 in clubel presei, dar nici atunci nu excelau in servicii asa ca........

drika
19.02.2007, 22:08:34
nu marginalizati fumatoriiiii!!!:(( :(( :((
Ok cum zici dar sincer nici mie nu imi comvine sa ies de la intalnirea asta si sa trebuiasca sa ma schimb din cap pana in picioare si sa ma spal si pe par:(:(:(:( o tigara doua accept ca nu-s eu asa de batuta in cap dar nu sa tai fumul cu cutitul:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

madalinabul
19.02.2007, 22:08:36
Mie imi place ideea<:-P

ma bucur.
oricum fetelor putem sa ne intalnim intr-un loc neutru si sa alegem la fata locului. ce spuneti?(eu deja ma si vad la intalnirea cu voi chiar daca va tb sa chiulesco:-) )

micky
19.02.2007, 22:09:57
:O :O :O :O miresici sunt o multime de baruri si cofetarii mentionate:O :O :O am realizat o actualizare...si sincer v-as ruga sa ne limitam doar la acestea ca deja sunt prea multe....haideti sa votam dintre acestea..plsss:

old time caffe
camelot
pizza pazzo
golfo di napoli
time out
tuffli
master
clubul presei
corso
cofetarie hala
cofetarie madeira
moldova et 5
ethos
momento(langa ing???)

mi se par cam multe optinuni si cu siguranta locatia nu va impaca pe toata lumea....dar macar sa incercam sa impacam pe toata lumea

locatia se doreste a fi spatioasa, ca sa nu atragem toate privirile asupra noastra ( avand in vedere ca vom trancani) sa fie aerata, dar sa poata fuma totusi si cele care au acest viciu:D

drika
19.02.2007, 22:10:14
nu am mai fost de prin anul 1 in clubel presei, dar nici atunci nu excelau in servicii asa ca........
Clubul Bursei mi se pare trecut si boring:-"dar totusi ne permite sa vb si sa nu ne auda prea multa lume pt ca nu e cine stie ce frecventat
Acu am vazut ca era presei.. sorry... cam la tara acolo dar mere

madalinabul
19.02.2007, 22:11:17
idem, deci il taiem de pe lista?o:-)

madalinabul
19.02.2007, 22:12:26
mie mi se pare foarte linistit la moldova sus la et 5, nu am vazut niciodata prea multe mese ocupate, si e destul spatiu

micky
19.02.2007, 22:12:39
ma bucur.
oricum fetelor putem sa ne intalnim intr-un loc neutru si sa alegem la fata locului. ce spuneti?(eu deja ma si vad la intalnirea cu voi chiar daca va tb sa chiulesco:-) )

sincer la cate nominalizari;)) am avut...cred ca o sa fie cam greu de ales locatia:)))) si totusi poate facem in asa fel incat sa ne vedem si cu tine:)

adinac_ro
19.02.2007, 22:12:47
Corso mi se pare cel mai bun pana acum.Si au si aerisire buna=))

drika
19.02.2007, 22:14:08
Ultima propunere si tac promit.. Restaurant Class dupa tribunal de langa Italian.. am lucrat acolo.. si e super aerisit sunt canapele mari si incapem toate .. se poate fuma si nu prea e populat..... eu gata, m-am hotarat vot final pt Class\:D/

micky
19.02.2007, 22:14:16
mie mi se pare foarte linistit la moldova sus la et 5, nu am vazut niciodata prea multe mese ocupate, si e destul spatiu

mie mi-e ca daca mergem la et 5 sigur nu o sa pot rezista sa nu manac ceva de la kfc...si nu de alta da incerc sa tin o dieta:((...nu ma tentatio:-)

madalinabul
19.02.2007, 22:15:47
eu zic totusi sa ne intalnim si sa vedem la fata locului ca asa fiecare are o preferinta si nu ajungem la nici un consens

micky
19.02.2007, 22:16:26
nici nu apuc sa postez un rapuns si voi aveti deja 3 raspunsuri poastate:))...eu va las pe seara asta....mai faceti propuneri....eu centralizez maine...propuneri ar fi bine sa vina pt restaurantele eliminate din aceasta cursa:)):)):))

madalinabul
19.02.2007, 22:17:01
mie mi-e ca daca mergem la et 5 sigur nu o sa pot rezista sa nu manac ceva de la kfc...si nu de alta da incerc sa tin o dieta:((...nu ma tentatio:-)

si eu incerc sa dau jos burtica dar nu prea am sanse pt ca daca intru intr-un restaurant sau cofetarie nu ma pot abtine si pap ceva=P~

adinac_ro
19.02.2007, 22:17:15
DA !!! LA mall-uri miroase a mancare, mai bine a fum, nu?

madalinabul
19.02.2007, 22:18:36
haideti sa ne limitam doar la cafenele sau baruri, fara mancare ca nuo sa mai incap in rochia de mireasa;))

drika
19.02.2007, 22:20:19
Nu mai bine dar la moldova miroase a mancare in toate colturile si nu e prea groav:-&.. asadar eu as zice sa renuntam la ala de la moldova.. eu inca pledeez pt Class... e super tare si elegant si aerisit si nu e cine stie ce scump si au si canapele mari:">:"> si cam bate vantul pe acolo<:-P

madalinabul
19.02.2007, 22:21:39
unde anume e class?

drika
19.02.2007, 22:23:18
unde anume e class?
Am mai spus in spate la tribunal exact sub old Time.. e langa restaurantul italian....cobori un pic niste scari.. langa luceafarul.. eu va duc cu toata inima si daca nu va place sa-mi aruncati mie cu rosii in cap:"> au si telefoane sa faci comanda de la masa;));));))

sste1711
19.02.2007, 22:23:53
cineva cu atitudine sa zica ceva concret si noi ne aliniem, nu?
n-o sa fie niciodata toata lumea multumita, dar mai facem si compromisuri:)>- . uite eu promit sa fumez doar o tigara/h;))

madalinabul
19.02.2007, 22:24:28
atunci votez si eu cu class, mai ales ca stau aproape.

sste1711
19.02.2007, 22:26:59
atunci votez si eu cu class, mai ales ca stau aproape.
class sa fie! class o data, class de doua ori!!!!
deci?\:D/

madalinabul
19.02.2007, 22:28:27
deci class-ul cu tot cu tine are 3 voturi, deci cine mai e pentru?

micky
19.02.2007, 22:34:06
ce credeti ca am putut sa inchid calcu[-X [-X tare sunt curioasa unde o sa aiba loc pana la urma intalnirea:D.....eu nu am auzit pana acum de class...nu sunt impotriva...dar va intreb doar daca se poate vorbi mai tare fara ca cineva sa se uite urat la noi:D...daca da si eu votez pt class:)

madalinabul
19.02.2007, 22:34:55
deci 4 voturi pe class

sste1711
19.02.2007, 22:42:32
deci 4 voturi pe class
mai are alt bar mai mult de 4 voturi??

micky
19.02.2007, 22:52:24
mai are alt bar mai mult de 4 voturi??

pana acum nu:D si daca atinge pragul de 5 voturi suntem la jumatate:D asta in cazul in care nu se mai inscriu miresici sau nu mai renunta:)

a_rox04
19.02.2007, 22:58:17
pana acum nu:D si daca atinge pragul de 5 voturi suntem la jumatate:D asta in cazul in care nu se mai inscriu miresici sau nu mai renunta:)

Ca sa atingem pragul de 50 % :d sunt si eu de acord cu Class .:).Oricum cred ca trebuie stabilit exact ora la care ne vom intalni, si exact unde.....banuiesc ca ne vom vedea in fata la Class sau in alta parte...si apoi vom intra toate :d ca altfel e greu sa ne depistam una pe alta :D .

drika
19.02.2007, 22:59:07
ce credeti ca am putut sa inchid calcu[-X [-X tare sunt curioasa unde o sa aiba loc pana la urma intalnirea:D.....eu nu am auzit pana acum de class...nu sunt impotriva...dar va intreb doar daca se poate vorbi mai tare fara ca cineva sa se uite urat la noi:D...daca da si eu votez pt class:)
Nu-ti fa probleme e destul de mare si daca te asezi maii in spate la o canapea nu te aude nimeni... iar fetele sunt de-a mele nu se baga ele in sufletul nostru.. ele stau la bar si vb intre ele.. nu se aude ca e destul de mare .. am fost si eu in postul lor asa ca... daca nu va place v-am spus.. rosii:">;))

sste1711
19.02.2007, 23:00:39
eu tre sa plec, dar merg pe mana voastra. o sa ma uit maine dimineata sa vad ce-ati hotarat:*

micky
19.02.2007, 23:04:17
Nu-ti fa probleme e destul de mare si daca te asezi maii in spate la o canapea nu te aude nimeni... iar fetele sunt de-a mele nu se baga ele in sufletul nostru.. ele stau la bar si vb intre ele.. nu se aude ca e destul de mare .. am fost si eu in postul lor asa ca... daca nu va place v-am spus.. rosii:">;))

oki mergem pe mana ta drika:)...pana acum s-a votat class de 5 ori....si s-a propus ca zi de intalnire sambata la ora 3....ora nu e batuta in cuie...asa ca daca nu puteti ajunge la aceasta ora propuneti alta...doar sa nu fie prea pe seara...pt ca in general se aglomereaza( nush daca si in class, dar in general in orice bar se aglomereaza spre seara:) )

Simona06
19.02.2007, 23:05:44
Si eu sunt de acord...cu Class!Desi habar n-am unde e si cum e...merg pe mana voastra.

micky
19.02.2007, 23:13:27
Si eu sunt de acord...cu Class!Desi habar n-am unde e si cum e...merg pe mana voastra.

6 voturi din 10 miresici anuntate....cred ca s-a ales castigatorul:)) ma simt ca la bingo:))

micky
19.02.2007, 23:14:56
Ca sa atingem pragul de 50 % :d sunt si eu de acord cu Class .:).Oricum cred ca trebuie stabilit exact ora la care ne vom intalni, si exact unde.....banuiesc ca ne vom vedea in fata la Class sau in alta parte...si apoi vom intra toate :d ca altfel e greu sa ne depistam una pe alta :D .

eu nici nu stiu unde este acest bar asa ca ne vom intalni intai undeva pe aproape si apoi vom merge impreuna...vb ta...ar fi cam greu sa ne recunoastem inauntru:))

drika
19.02.2007, 23:35:05
Supeeeeeeeer,o sa vedeti ca va place... :">:"> este dupa tribunal sub Old Time dupa cum am mai spus.. putem sa ne intalnim fie in fata tribunalului fie in fata teatrului luceafarul.. :>:>. Mie imi convine 3.. daca cineva nu poate sa propuna.. suntem deschise\:D/

nadiai
20.02.2007, 13:21:57
Bine ca se intimpla.. Nu stiu care e cu voturile pentru locatie insa VA ROG.. sa nu fie muzica tare ca nu o sa ne auzim...si chiar n-as vrea asta.. ..
Unde e "master'?

drika
20.02.2007, 13:47:19
Bine ca se intimpla.. Nu stiu care e cu voturile pentru locatie insa VA ROG.. sa nu fie muzica tare ca nu o sa ne auzim...si chiar n-as vrea asta.. ..
Unde e "master'?
Nu stiu unde este master.. la Class nu este muzica tare..iar daca vrei ma duc eu si o inchid ca doar sunt de-a casei:-p

Green_Eyes
20.02.2007, 13:52:51
Unde e "master'?
MASTER e in Tudor, pe langa Facultatea de Chimie;;) E foarte dragutz, dar un pic cam zgomotos pentru ceea ce se doreste o conversatzie linistita:-B

Milagros
20.02.2007, 14:42:18
Ma primiti si pe mine? ;;) Votez si eu pt Class si sper sa ne intalnim in fata la Luceafarul ca sa fim sigure ca ajungem unde trebuie :D Sambata la 3 e k. Si mai k ar fi si 2...:">

madalinabul
20.02.2007, 14:47:43
chiar ma intreban cum de nu te-ai abonat si tu la intalnire, ma bucur ca vii. te pup!

Milagros
20.02.2007, 14:49:00
chiar ma intreban cum de nu te-ai abonat si tu la intalnire, ma bucur ca vii. te pup!

:"> Si eu abia astept sa te cunosc! :*

micky
20.02.2007, 14:49:48
Ma primiti si pe mine? ;;) Votez si eu pt Class si sper sa ne intalnim in fata la Luceafarul ca sa fim sigure ca ajungem unde trebuie :D Sambata la 3 e k. Si mai k ar fi si 2...:">

bineinteles ca te primim;-) nush exact unde e luceafarul da ne intalnim noi undeva;)) iar in privinta orei am ales 3 ca sa putem merge la targ :D...dar daca vor fi mai multe doritoare pt ora 2 ne vom supune:D

madalinabul
20.02.2007, 14:50:31
:"> Si eu abia astept sa te cunosc! :*

si de abia astept

madalinabul
20.02.2007, 14:51:04
bineinteles ca te primim;-) nush exact unde e luceafarul da ne intalnim noi undeva;)) iar in privinta orei am ales 3 ca sa putem merge la targ :D...dar daca vor fi mai multe doritoare pt ora 2 ne vom supune:D

cred ca mai bine e la 2

micky
20.02.2007, 14:53:17
MASTER e in Tudor, pe langa Facultatea de Chimie;;) E foarte dragutz, dar un pic cam zgomotos pentru ceea ce se doreste o conversatzie linistita:-B

vii si tu la intalnire???;;) ca sa stiu sa te adaug pe lista si sa postez mai pe seara o noua lista:)

micky
20.02.2007, 14:54:53
cred ca mai bine e la 2

ai reusit sa afli orarul??? mie mi-e bine si la 2 dar sa poata sa ajunga toate miresicile:)

Green_Eyes
20.02.2007, 14:56:33
Daca e vorba de duminica, nu pot din pacate:-< Am deja altceva programat..sambata era super ok..Dar nu se poate sa impacam pe toata lumea, asa ca nu ramane decat sa astept o alta intalnire de miresici:*

madalinabul
20.02.2007, 14:56:40
nu l-am aflat inca dar chilesc ;))

madalinabul
20.02.2007, 15:03:09
chiulesc;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;)) <:-P <:-P <:-P <:-P

micky
20.02.2007, 15:14:51
Daca e vorba de duminica, nu pot din pacate:-< Am deja altceva programat..sambata era super ok..Dar nu se poate sa impacam pe toata lumea, asa ca nu ramane decat sa astept o alta intalnire de miresici:*

intalnirea e programata in principiu pentru sambata la ora 2 sau 3..inca se mai voteaza ora....deci te asteptam:)

micky
20.02.2007, 15:15:49
chiulesc;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;)) <:-P <:-P <:-P <:-P

si eu am vrut sa iti propun acelasi lucru...dar m-am gandit sa nu te superi:D...asa ca ne vedem sambata cu siguranta...<:-P <:-P <:-P

madalinabul
20.02.2007, 15:22:22
nu aveam de ce sa ma supar, si oricum sambata ar fi prima ora din semestru si de obicei nu se pun absente. de abia astept sa ne intalnim

Bia
20.02.2007, 15:53:49
Fetelor vin si eu! N-am mai apucat sa intru pe forum, am citit repede tot, am recuperat sunt la curent si eu! <:-P

madalinabul
20.02.2007, 16:01:11
foarte bine, cu cat suntem mai multe cu atat mai bine. te pup!

drika
20.02.2007, 16:02:18
intalnirea e programata in principiu pentru sambata la ora 2 sau 3..inca se mai voteaza ora....deci te asteptam:)
Fetelor eu am zis mai inainete ca pana la 1 nu pot veni iar daca puneti la doua abia ajung.. la trei era mai usor:(

Bia
20.02.2007, 16:03:42
foarte bine, cu cat suntem mai multe cu atat mai bine. te pup!
Deci pana la urma a ramas pe sambata la 3 la Class?! Sa fiu sigura ca am inteles bine ca eu sunt mai zapacita!

nadiai
20.02.2007, 17:51:43
eu nu pot simbata.. initial era vorba de duminica. Nu se poate si simbata si duminica?:))..

alibd
20.02.2007, 18:15:55
Fetelor eu am zis mai inainete ca pana la 1 nu pot veni iar daca puneti la doua abia ajung.. la trei era mai usor:(
Si eu sunt tot pt ora 3, ca sa mai am timp sa fac din lucrurile de dimineata, fara sa fiu chiar pe fuga.

alibd
20.02.2007, 18:18:04
aaaa, si mai fetelor, aseara v-am lasat pe la pagina 7 pe topicul asta. Greu mi-a mai fost sa ajung la 14.;))
Deci sa inteleg ca s-a stabilit locatia, Class, da?
Hai ca v-am pupat! Merg sa mai citesc si in alta parte... cred ca imi va fi la fel de greu, la cate mesaje ati postat.:">

drika
20.02.2007, 18:24:28
aaaa, si mai fetelor, aseara v-am lasat pe la pagina 7 pe topicul asta. Greu mi-a mai fost sa ajung la 14.;))
Deci sa inteleg ca s-a stabilit locatia, Class, da?
Hai ca v-am pupat! Merg sa mai citesc si in alta parte... cred ca imi va fi la fel de greu, la cate mesaje ati postat.:">
Am fost harnicutze.. nu puteam dormi de treaba asta;));));))

alibd
20.02.2007, 18:28:25
Am fost harnicutze.. nu puteam dormi de treaba asta;));));))

Daaaaaaa, pai am vazut! Nu imi venea sa cred. Am crezut initial ca am gresit topicul!:D Harnicute, harnicute.:*

nadiai
20.02.2007, 19:00:46
Daaaaaaa, pai am vazut! Nu imi venea sa cred. Am crezut initial ca am gresit topicul!:D Harnicute, harnicute.:*
harnicute s-ar traduce in vorbarete.. ce va fi simbata.. :))..imi si imaginez..
Class unde e?

micky
20.02.2007, 19:21:20
harnicute s-ar traduce in vorbarete.. ce va fi simbata.. :))..imi si imaginez..
Class unde e?

sincer nici eu nush unde e class...asa ca ne vom intalni undeva pe acolo pe aproape si vom merge impreuna;-)

micky
20.02.2007, 19:23:37
Deci pana la urma a ramas pe sambata la 3 la Class?! Sa fiu sigura ca am inteles bine ca eu sunt mai zapacita!

in principiu asa a ramas...sambata 24 feb ora 3 si mergem la class...in privinta orei inca nu stim daca daca 3 sau 2 dar se inclina pt 3o:-)

adinac_ro
20.02.2007, 19:29:39
Mie mi-e bine la 3. Voi fi la class ;si cand se vor mai face si urmatoarele intalniri voi fi si acolo.

micky
20.02.2007, 19:34:13
miresici inca o lista cu miresicile anuntate pana in acest moment:):

alibd
nadiai
nerromiha
madalinabul
a_rox04
biancaalina
drika
sste1711
simona06
adinac_ro
sherydan
bia
micky

am fi 13.....doar ca biancaalina nu s-a mai anuntat:) mai este timp:) mai asteptam:)

acum ar fi bine sa votam pt ora: daca sa ne intalnim la ora 3 sau la 2....asteptam voturi:)

sste1711
20.02.2007, 19:46:10
bine v-am refasit:*
chiar ca ati fost harnicute...nu gluma=D> !!!
si eu sunt tot pt. ora 3

alibd
20.02.2007, 20:15:11
Fetele, sa ne intalnim undeva in afara barului, ca sa nu cautam innebunite in Class. Tot pt ora 3 si eu. Dar cred ca deja mi s-a inregistrat votul.
:*

micky
20.02.2007, 20:21:58
si eu cand am deschis site-ul mai devreme si am vazut ca ati postat inca 2 pagini mi-am zis ca sunteti harnicute:)).....daca de pe acu trancanim asa mult ma gandesc ce o sa facem sambata;))....

apropo drika as vrea sa te intreb daca nu ar fi bine sa facem o rezervare mai spre sf sapt??? intreb si eu nu dati cu paru:D:">

micky
20.02.2007, 20:25:00
Mie mi-e bine la 3. Voi fi la class ;si cand se vor mai face si urmatoarele intalniri voi fi si acolo.

ne bucuram!!!!>:D<>:D<>:D<

sste1711
20.02.2007, 20:26:44
bine v-am refasit:*
chiar ca ati fost harnicute...nu gluma=D> !!!
si eu sunt tot pt. ora 3
am vrut sa spun bine v-am regasit!, nu "refasit":"> scuze:">
graba asta!!!;))

alibd
20.02.2007, 20:29:22
si eu cand am deschis site-ul mai devreme si am vazut ca ati postat inca 2 pagini mi-am zis ca sunteti harnicute:)).....daca de pe acu trancanim asa mult ma gandesc ce o sa facem sambata;))....

apropo drika as vrea sa te intreb daca nu ar fi bine sa facem o rezervare mai spre sf sapt??? intreb si eu nu dati cu paru:D:">

Si eu ma gandeam la lucrul asta. La cate suntem, sa nu avem surpriza ca nu avem unde sa trancanim:"> .

sste1711
20.02.2007, 20:39:04
Si eu ma gandeam la lucrul asta. La cate suntem, sa nu avem surpriza ca nu avem unde sa trancanim:"> .
v-am zis eu ca era mai bine sa inchiriem o sala de nunti:)) :)) =))

alibd
20.02.2007, 20:44:24
v-am zis eu ca era mai bine sa inchiriem o sala de nunti:)) :)) =))
Niciodata nu e prea tarziu... Mai capatam si experienta.;))

sste1711
20.02.2007, 20:47:21
Niciodata nu e prea tarziu... Mai capatam si experienta.;))
cred ca o sa iasa ca un fel de sezatoare:)) ; daca ne mai si apucam de confectionat ceva.....;))

sste1711
20.02.2007, 20:58:54
alibd mor de curiozitate sa te cunosc! din poza pe care o ai aici, mi se pare ca semeni uluitor de bine:O :O cu o buna prietena de-a mea care e plecata din tara si pe care o cheama alina...

alibd
20.02.2007, 23:03:51
alibd mor de curiozitate sa te cunosc! din poza pe care o ai aici, mi se pare ca semeni uluitor de bine:O :O cu o buna prietena de-a mea care e plecata din tara si pe care o cheama alina...

serios? Abia astept sa vad cat de bine semanam!;;)
Mi s-a mai spus ca mai am sosii prin tara, asa ca nu se stie nici o data. Poate m-am multiplicat!;)) ;))
Te pup! Si eu abia astept sa va cunosc pe voi toate!:*

alibd
20.02.2007, 23:05:38
Mi s-a mai spus ca mai am sosii prin tara, asa ca nu se stie nici o data. Poate m-am multiplicat!;)) ;))

Aaa, si daca n-o sa ne potrivim pana la urma fizic... macar la nume mai avem o sansa!;-)

drika
20.02.2007, 23:55:44
Si eu voiam de mult sa-ti zic ca semeni cu o colega de facultate numita raluca.. dar sigur nu esti tu;));))

alibd
21.02.2007, 08:53:01
Si eu voiam de mult sa-ti zic ca semeni cu o colega de facultate numita raluca.. dar sigur nu esti tu;));))

:)) :)) Exact ce spuneam si mai devreme! M-am multiplicat.../:)

Milagros
21.02.2007, 08:59:31
Deci ramane pe sambata la ora 3 dar stabiliti unde ca eu nu stiu unde e Class...:(

micky
21.02.2007, 09:06:46
Deci ramane pe sambata la ora 3 dar stabiliti unde ca eu nu stiu unde e Class...:(

pai ne putem intalni in fata la old time caffe...adica nu intram aproape de usa....stam in parcare...eu zic asta pt ca nu stiu nici unde este teatru luceafarul sau ce ati mai zis voi:D...da nu e musai sa fie asa:D

alibd
21.02.2007, 09:14:37
pai ne putem intalni in fata la old time caffe...adica nu intram aproape de usa....stam in parcare...eu zic asta pt ca nu stiu nici unde este teatru luceafarul sau ce ati mai zis voi:D...da nu e musai sa fie asa:D

In parcare e perfect pt mine. Ne vom gasi repede. Mai putine sanse sa fie adunate atat de multe fete tocmai intr-o parcare, nu?:)

micky
21.02.2007, 09:17:31
In parcare e perfect pt mine. Ne vom gasi repede. Mai putine sanse sa fie adunate atat de multe fete tocmai intr-o parcare, nu?:)

asa ma gandeam si eu:)....oricum eu probabil voi veni cu drika;)) inca n-am intrebat-o da cred ca nu va fi o prob...asa ca 2 miresici vor fi cu siguranta....daca nu ne gasiti va ghidati dupa tacataca:))))))

alibd
21.02.2007, 09:26:33
asa ma gandeam si eu:)....oricum eu probabil voi veni cu drika;)) inca n-am intrebat-o da cred ca nu va fi o prob...asa ca 2 miresici vor fi cu siguranta....daca nu ne gasiti va ghidati dupa tacataca:))))))

Bun reper. :)) Eu sper sincer sa nu fie nici un fel de problema si sa apar la timp pe acolo, ca sunt foarte curioasa....;-)

micky
21.02.2007, 09:41:44
Bun reper. :)) Eu sper sincer sa nu fie nici un fel de problema si sa apar la timp pe acolo, ca sunt foarte curioasa....;-)

oricum sunt sigura ca nu toata lumea va ajunge la fix...poate vor fi care vor ajunge si mai devreme si cu siguranta vor fi care ajung si mai tarziu:D.......oricum faptul ca ne intalnim conteaza nu conteaza daca intarziem 5 min sau ajungem cu 5 min mai devreme:)

alibd
21.02.2007, 09:45:21
oricum sunt sigura ca nu toata lumea va ajunge la fix...poate vor fi care vor ajunge si mai devreme si cu siguranta vor fi care ajung si mai tarziu:D.......oricum faptul ca ne intalnim conteaza nu conteaza daca intarziem 5 min sau ajungem cu 5 min mai devreme:)

Asa este!>:D<

nerromiha
21.02.2007, 12:36:02
scuze ca nu am mai intrat pe net....dar am fost cam ocupata.....sunt de acord cu locatia -Class_ si cu ora 3. abia astept sa va cunosc :)

Ruby
21.02.2007, 20:44:38
cred ca vin si eu :)

Ruby
21.02.2007, 20:46:41
dar sa mai spuneti unde ca n-am inteles prea bine...:">

micky
21.02.2007, 20:51:54
dar sa mai spuneti unde ca n-am inteles prea bine...:">

intalnirea e stabilita pt sambata 24 feb ora 3!!! vom merge in class...locatie ce se afla undeva prin spate la tribunal...nici eu nu stiu exact unde e dar ne vom intalni probabil in parcare si vom intra impreuna:)...oricum pe vineri mai postam o data lista cu miresicile anuntate pt intalnire, cu locatie si ora;-)..ne vedem sambata:)

cu cat mai multe cu atat mai bine!!!!<:-P <:-P <:-P

drika
21.02.2007, 21:24:26
Mergem, mergem cum sa nu... in parcare e ok.. ne vedeti pe noi...dupa frumusete=)).. daca vreti eu am o idee. Ce ar fi sa venim imbracate in mirese.. asa sigur ne gasim=))=))=))=))=))=))=))=))=))... cred ca si-ar face lumea cruce=))

adinac_ro
21.02.2007, 21:36:31
Pai e o pb.....unele nu avem inca rochii, iar unele tinem secret rochia.Poate la impresii dupa nunta vom face o intalnire in rochii.<:-P Eu vin la 3. Va salut

drika
21.02.2007, 21:59:21
Pai e o pb.....unele nu avem inca rochii, iar unele tinem secret rochia.Poate la impresii dupa nunta vom face o intalnire in rochii.<:-P Eu vin la 3. Va salut
Radeam si eu.. nici eu nu am rochia.. dar furam noi ceva de pe la targ;));))

sste1711
21.02.2007, 22:27:54
si eu incerc sa o tin la secret.....:"> dar nu stiti ce eforturi fac#:-S ca ma mananca degetele sa o atasez aici sa o vedeti si voi;)) ...

drika
21.02.2007, 22:35:20
si eu incerc sa o tin la secret.....:"> dar nu stiti ce eforturi fac#:-S ca ma mananca degetele sa o atasez aici sa o vedeti si voi;)) ...
hai ca doar noi nu spunem la nimeni:-$:-p:-p:-p

alibd
21.02.2007, 23:00:16
Mergem, mergem cum sa nu... in parcare e ok.. ne vedeti pe noi...dupa frumusete=)).. daca vreti eu am o idee. Ce ar fi sa venim imbracate in mirese.. asa sigur ne gasim=))=))=))=))=))=))=))=))=))... cred ca si-ar face lumea cruce=))
Da, da... fraa discriminari! Sunt dintre noi care nu au rochie inca. De asta mergem la targ, printre altele!<:-P

alibd
21.02.2007, 23:01:33

Pai si ce te impiedica? :> Suntem si noi curioase! ;))

sste1711
21.02.2007, 23:50:08
Pai si ce te impiedica? :> Suntem si noi curioase! ;))
inca nu m-am descalcit cum sa fac sa o atasez:"> , si oricum e tarziu acu....
p.s. mai trag si eu de timp cat pot:-"

micky
22.02.2007, 08:15:11

=))=))=)) ce bestiala esti=))=))=)) acu imi vine in minte o imagine dintr-un film in care erau sute de mirese pe o strada si intr-o biserica.....cred ca stiti si voi filmu.....oricum faza cu imracatu in rochie de mireasa e prea bestiala=))=))=))

micky
22.02.2007, 08:16:59

hai miresica hai curaj...arata-ne si noua rochia:D....promitem ca nu spunem la nimeni;))

Green_Eyes
22.02.2007, 08:59:09
inca nu m-am descalcit cum sa fac sa o atasez:"> , si oricum e tarziu acu....
p.s. mai trag si eu de timp cat pot:-"
Acu chiar crezi ca mai ai scapare?:> Ai uitat ca e un forum al femeilor, viitoare doamne, cu nervii intinsi la maxim si curiozitatea pe masura?:))

nadiai
22.02.2007, 09:43:10
Deja nu cred ca mai ai scapare.. trebuie sa vedem rokia..
Vai fetelor ..am lipsit o zi si mi-a luat juma' de ceas sa ma pun la curent numai cu intilnirea asta... :))..Nu ma gindesc ce se intimpla daca intirzii 10-15 min.=))

sste1711
22.02.2007, 09:45:09
cam asta ar fi!!!!! imi doresc din toata inimioara sa-mi iasa asa;;) . imi place modelul asta la nebunie!!!!!
ce parere aveti???

alibd
22.02.2007, 09:52:41
cam asta ar fi!!!!! imi doresc din toata inimioara sa-mi iasa asa;;) . imi place modelul asta la nebunie!!!!!
ce parere aveti???

E cumva o combinatie de alb-roziu? Sau doar mi se pare mie? Oricum, rochita este superba. Sper sa iasa asa cum iti doresti tu!!!o:-)
Ai sa fii o printesa!:*

alibd
22.02.2007, 09:55:26
Deja nu cred ca mai ai scapare.. trebuie sa vedem rokia..
Vai fetelor ..am lipsit o zi si mi-a luat juma' de ceas sa ma pun la curent numai cu intilnirea asta... :))..Nu ma gindesc ce se intimpla daca intirzii 10-15 min.=))

:)) Suntem harnicute tare, nu? Am inceput cu taca-taca inca de pe forum! Inarmeaza-te bine inainte sa ajungi la intalnire!;))
Te pup!

sste1711
22.02.2007, 09:56:08
E cumva o combinatie de alb-roziu? Sau doar mi se pare mie? Oricum, rochita este superba. Sper sa iasa asa cum iti doresti tu!!!o:-)
Ai sa fii o printesa!:*
sper!!de fapt ar fi bine sa iasa, ca la cat ma costaaaaa..... e alb cu un lila foarte frumos:"> si la fel vor fi si toate aranjamentele din sala...

alibd
22.02.2007, 10:08:39
sper!!de fapt ar fi bine sa iasa, ca la cat ma costaaaaa..... e alb cu un lila foarte frumos:"> si la fel vor fi si toate aranjamentele din sala...

Super! Sa ne tii la curent cu rezultatul final, al rochitei. :*

alibd
22.02.2007, 10:10:10
Mie mi-a picat cu tronc rochita din poza de mai jos. Am sa ma uit dupa ea la targ. ;)) Cine stie...

sste1711
22.02.2007, 10:17:24
Mie mi-a picat cu tronc rochita din poza de mai jos. Am sa ma uit dupa ea la targ. ;)) Cine stie...
poate ai noroc!!!:* si o gasesti. e foarte draguta;;)
p.s. cred ca suntem off-topic rau de tot, nu?:-\

alibd
22.02.2007, 10:25:05
poate ai noroc!!!:* si o gasesti. e foarte draguta;;)
p.s. cred ca suntem off-topic rau de tot, nu?:-\

Cam asa ceva! De asta am si inclus cuvantul "targ" in propozitie. ;))

sste1711
22.02.2007, 10:26:53
Cam asa ceva! De asta am si inclus cuvantul "targ" in propozitie. ;))
smecherita mai esti:)) :))

micky
22.02.2007, 10:27:48
ce miresici guralive avem<:-P <:-P am lipsit o ora si ati scris deja 2 pagini...vb ta nadiai;))...
sste1711 e draguta rochia ta si mai ales unica...sper sa iti iasa asa cum iti doresti :)

fetelor am observat ca ne-am cam intins cu intalnirea asta pe la toate subiectele din subforumul iasi;))..asa mult asteptam intalnirea incat numai despre asta vorbim;))

Green_Eyes
22.02.2007, 10:28:20
Pentru cine se ocupa cu intocmirea 'LISTEI';)), please treceti-ma si pe mine;;) Sper sa ajung, pare a fi interesant:>

micky
22.02.2007, 10:29:17
aaaa vroiam sa va intreb creeam si un subiect de offtopicuri asa cum au miresicile din bucuresti???:) daca tot ne place sa trancanim de ce nu!!!!:)

micky
22.02.2007, 10:29:48
Pentru cine se ocupa cu intocmirea 'LISTEI';)), please treceti-ma si pe mine;;) Sper sa ajung, pare a fi interesant:>

super!!!!!<:-P <:-P <:-P esti inregistrata!!!!!

alibd
22.02.2007, 10:30:47
aaaa vroiam sa va intreb creeam si un subiect de offtopicuri asa cum au miresicile din bucuresti???:) daca tot ne place sa trancanim de ce nu!!!!:)

Buna idee! Sunt de acord... Ca tot e dificil sa cauti topicul potrivit ca sa spui ce ai de spus.:">

sste1711
22.02.2007, 10:31:46
da! da! da! da!=D> =D> =D>

Green_Eyes
22.02.2007, 10:32:59
Am impresia ca va deveni cel mai popular si cel mai populat topic=D>

alibd
22.02.2007, 10:34:08
da! da! da! da!=D> =D> =D>

:)) Cred ca nu vor fi probleme din partea publicului doritor!

micky
22.02.2007, 10:38:36
oki!!deci deschid topic pt miresici guralive:)!!!!

Green_Eyes
22.02.2007, 10:42:38
oki!!deci deschid topic pt miresici guralive:)!!!!
Sincer, in spirit de gluma bineinteles, sintagma ''miresici guralive'' mi se pare un pleonasm..ca nu prea vezi miresici care sa nu fie guralive mai ales cand e vorba de nunta bineinteles:))

micky
22.02.2007, 10:43:35
Sincer, in spirit de gluma bineinteles, sintagma ''miresici guralive'' mi se pare un pleonasm..ca nu prea vezi miresici care sa nu fie guralive mai ales cand e vorba de nunta bineinteles:))

asta ma gandeam si eu!! e aproape imposibil sa nu vb de nunta :))

nerromiha
22.02.2007, 11:20:36
asta ma gandeam si eu!! e aproape imposibil sa nu vb de nunta :))

buna dimineata......mie imi ziceti? mi-am innebunit toti prietenii.....pana si sefa cred ca s-a saturat....si cand ma gandesc cam ce o sa fie cand o sa vorbim toate....mai ales ca toate suntem obsedate de pregatiri......aoleu.....;))

micky
22.02.2007, 11:35:45
buna dimineata......mie imi ziceti? mi-am innebunit toti prietenii.....pana si sefa cred ca s-a saturat....si cand ma gandesc cam ce o sa fie cand o sa vorbim toate....mai ales ca toate suntem obsedate de pregatiri......aoleu.....;))

la inceput si eu vb numa de nunta...dar mi s-a atras de cateva ori atentia sa nu mai monopolizez discutia asa ca am lasat-o mai moale si am inceput sa scriu pe forum=))=))=))

micky
22.02.2007, 11:38:08
aaaa si ce am uitat...abia astept sa ne intalnim sambata sa vb cu miresici subiecte care ne intereseaza pe toate:D si sa fiu in largul meu astfel:))

nerromiha
22.02.2007, 12:04:08
daaaaaaaaa..........in fine...........\:D/

drika
22.02.2007, 12:26:21
ce parere aveti???
e super misto..

madalinabul
22.02.2007, 12:53:04
deci pana la urma a ramas sambata la class la ora 3?

nadiai
22.02.2007, 12:55:31
la inceput si eu vb numa de nunta...dar mi s-a atras de cateva ori atentia sa nu mai monopolizez discutia asa ca am lasat-o mai moale si am inceput sa scriu pe forum=))=))=))

Noroc de acest forum si de forum Opelclub ca altfel il innebuneam rau de tot pe iubitul meu. si el pe mine.. asa.. simbata la 12 el merge la opel club si eu ma intilnescu cu voi..mai bine nici ca se poate.

nerromiha
22.02.2007, 12:56:46

eu asa am inteles....<:-P

micky
22.02.2007, 12:57:43
Noroc de acest forum si de forum Opelclub ca altfel il innebuneam rau de tot pe iubitul meu. si el pe mine.. asa.. simbata la 12 el merge la opel club si eu ma intilnescu cu voi..mai bine nici ca se poate.

ce super!!!:)):)):))

micky
22.02.2007, 12:59:35

da intalnirea a ramas stabilita pt sambata la ora 3 la class...dar ne vom intalni in parcare in fata acolo la old time caffe...nu de alta dar 1. eu de ex nu stiu unde e class:"> si 2. nici nu cred ca am cum sa va recunosc...deci e mai bine daca ne stragem in parcare si apoi intram;-)

drika
22.02.2007, 12:59:50
Mai exact in parcarea din spatele tribunalului.. in fata la Class;;)

micky
22.02.2007, 13:00:58
Mai exact in parcarea din spatele tribunalului.. in fata la Class;;)

;));));)) am fost in acelasi gand;));));))

madalinabul
22.02.2007, 13:12:33
e foarte bine atunci, dar daca intarzii nu va suparati? am ore de la 14-16 dar nu cred ca ne va tine mai mult de jumatate de ora, oricum ma invoiesc daca nu, dar imi e frica sa nu intarzii vreo 10 minute, stiti si voi cum e cu transportul prin iasi.

micky
22.02.2007, 13:19:50
e foarte bine atunci, dar daca intarzii nu va suparati? am ore de la 14-16 dar nu cred ca ne va tine mai mult de jumatate de ora, oricum ma invoiesc daca nu, dar imi e frica sa nu intarzii vreo 10 minute, stiti si voi cum e cu transportul prin iasi.

stai linistita!!!oricum sunt 100% sigura ca nu toata lumea va ajunge la fix:D

madalinabul
22.02.2007, 13:23:59
si cum ne vom recunoaste, aducem fiecare cate un afis pe care sa scrie miresici.;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;))

Green_Eyes
22.02.2007, 13:30:48
si cum ne vom recunoaste, aducem fiecare cate un afis pe care sa scrie miresici.;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;))
Spunea cineva mai devreme ca semnul de recunoastere va fi ''taca taca'' ;)), adica daca vezi un grup de fete frumoase si guralive, you will know for sureo:-)

micky
22.02.2007, 13:32:24
si cum ne vom recunoaste, aducem fiecare cate un afis pe care sa scrie miresici.;)) ;)) ;)) ;)) ;)) ;))

=))=))=)) ce tare esti=))=))=))...pai eu voi veni cu drika...deci 2 miresici vor fi acolo in parcare:D.....si cum spuneam mai devreme restul va ghidati dupa trancaneala:)):)) oricum stati linistite ca ne vom recunoaste sigur...cate sanse sunt sa fie multe pers care se intalnesc samb la ora 3 in parcare din spatele tribunalului, nu?:)):)):)) si mai ales sa fie numai fete;));))

nerromiha
22.02.2007, 18:40:11
ne recunoastem noi...sunt sigura........si cine intarzie poate merge la bar......si sa intrebe care grup e cu miresici....si avand in vedere ca fetele de la bar vor sti le vor ghida si pe intarziate....nu?

micky
22.02.2007, 18:42:06
ne recunoastem noi...sunt sigura........si cine intarzie poate merge la bar......si sa intrebe care grup e cu miresici....si avand in vedere ca fetele de la bar vor sti le vor ghida si pe intarziate....nu?

cu siguranta asa va fi!:)

Simona06
22.02.2007, 23:22:41
Sunt sigura ca o sa ne recunoastem.Sigur o sa ne ajute simturile..sa simtim care ne sunt surorile de "suferinta"-viitoarele doamne!
Si care mai iese in oras de Dragobete fara prieten?Miresicile!!
Va pup si abia astept sa va cunosc!

drika
22.02.2007, 23:27:28
Sunt sigura ca o sa ne recunoastem.Sigur o sa ne ajute simturile..sa simtim care ne sunt surorile de "suferinta"-viitoarele doamne!
Si care mai iese in oras de Dragobete fara prieten?Miresicile!!
Va pup si abia astept sa va cunosc!
Eu sincer nici nu stiam ca sunt Dragobetele.. noi sarbatorim varianta americana:">:"> si nu am tinut cont de Dragobete niciodata:">

micky
22.02.2007, 23:38:35
Eu sincer nici nu stiam ca sunt Dragobetele.. noi sarbatorim varianta americana:">:"> si nu am tinut cont de Dragobete niciodata:">

eu stiam ca e 24 feb si ca e dragobetele pt ca am dat comanda de verighete care sa vina sambata:"> asa ca ne vom primi cadoul:D

Simona06
23.02.2007, 00:05:48
Eu nu am cum sa uit sau sa nu stiu ca e Dragobetele...doar sunt nascuta in aceasta zi "romantica"!

drika
23.02.2007, 00:14:48
Eu nu am cum sa uit sau sa nu stiu ca e Dragobetele...doar sunt nascuta in aceasta zi "romantica"!
<:-P<:-P<:-P<:-P pai daca vii trebuie sa sarbatorim.. la multi ani<:-P<:-P

nerromiha
23.02.2007, 10:32:46

la multi ani...in avans:)...sarbatorim oricum......;))

Simona06
23.02.2007, 11:04:39
Da...multumesc..sarbatorim!

nadiai
23.02.2007, 13:26:00
Da...multumesc..sarbatorim!
La multi ani. Maine primesti si cadouri? :))

nerromiha
23.02.2007, 13:31:24
La multi ani. Maine primesti si cadouri? :))

cu siguranta nu cred ca i-ar displace;))

Simona06
23.02.2007, 14:04:20
M-am dezobisniut de primit cadouri...acu trebuie sa strangem bani pt nunta.

alibd
23.02.2007, 14:21:44
M-am dezobisniut de primit cadouri...acu trebuie sa strangem bani pt nunta.

Parca ma aud pe mine! ;)) Aceeasi replica o am de cand am stabilit data nuntii. Dar va trece si perioada asta...
Apropo... LA MULTI, MULTI ANI! Sa fii iubita, sanatoasa si o nunta ca in povesti!:* :*

Simona06
23.02.2007, 18:54:09
Multumesc mult,Alibd!Sa ne dea D-zeu la toate o nunta ca-n povesti!

Bia
23.02.2007, 21:44:23
Fetelor ramane stabilit pt maine la 3 in parcare? Vreau sa fiu sigura pt ca maine nu stiu daca mai am timp sa intru pe net! Pupici!

drika
23.02.2007, 21:50:07
Fetelor ramane stabilit pt maine la 3 in parcare? Vreau sa fiu sigura pt ca maine nu stiu daca mai am timp sa intru pe net! Pupici!
Daaaaaaaaap ramane:D

Bia
23.02.2007, 21:52:56
Ok, super! Numai fetelor sa nu intarziati ca o sa inghetam de frig! Am ajuns acasa de o ora si tot nu m-am dezghetat! :D

madalinabul
23.02.2007, 21:53:57
mie imi spui, azi am umblat toata ziua, si pe jos si cu masina dar tot am inghetat, urasc vremea asta:(( :((

madalinabul
23.02.2007, 21:54:47
totusi exista ceva bun, uby a zis ca daca tine zapada ma duce duminica la sanius:madlaugh:

nerromiha
23.02.2007, 21:58:13
aha, ramane stabilit...maine la 3 in parcare....si iubi al meu inca nu stie....dar si el ma duce la sanius duminica:D

Bia
23.02.2007, 22:01:17
mie imi spui, azi am umblat toata ziua, si pe jos si cu masina dar tot am inghetat, urasc vremea asta:(( :((

Si eu!!!!!!!!!! Adica imi place ca e un pic de zapada dar frigul asta ma omoara!

madalinabul
23.02.2007, 22:05:31
=
aha, ramane stabilit...maine la 3 in parcare....si iubi al meu inca nu stie....dar si el ma duce la sanius duminica:D
=)) =)) =)) =))
tare faza

Simona06
23.02.2007, 22:07:52
Care frig,ca e GER!sunt -17 grade in noaptea asta.Adevarul e ca anul trecut a fost si mai frig,dar noi acum ne-am obisnuit cu caldurica si acu cand am dat de putintel frig,suntem moarte.Sper sa nu tina prea mult.Zapada imi place,dar sa fie putin mai cald.Si eu vreu la sanius..dar cu frigul asta?!si unde la sanius?

madalinabul
23.02.2007, 22:11:07
noi cred ca mergem pe bucium=)) =)) =)) =))

nerromiha
23.02.2007, 22:18:44
a aflat si iubitu meu....si merge...:D

madalinabul
23.02.2007, 22:20:14
=)) =)) =)) =))

nerromiha
23.02.2007, 22:22:29
=)) =)) =)) =))

m-a intrebat "cand" si am zis duminica....ca eu maine am intalnire cu fetele=)) =)) =))

madalinabul
23.02.2007, 22:24:12
si eu la fel, si mai am si scoala:(( :(( :(( :(( :((

nerromiha
23.02.2007, 22:28:50
si eu la fel, si mai am si scoala:(( :(( :(( :(( :((

eu nu mai am....am terminat facult acum 4 ani.....dar parca ma bate un gand sa fac un master la toamna....dar asta doar dc ajung la Sibiu pana atunci sa imi iau diploma de licenta:))......numai eu am putut sa fiu impiedicata sa dau la master din cauza ca nu am fost sa imi iau diploma=))
aa...si din fericire nu lucrez sambata....asa ca ...:madlaugh:

madalinabul
23.02.2007, 22:30:10
gata plec , ma duc sa mai citesc ceva si apoi la nani ca ma trezesc maine devreme. deci a ramas maine la 3 in parcare la class nu?

nerromiha
23.02.2007, 22:32:12
gata plec , ma duc sa mai citesc ceva si apoi la nani ca ma trezesc maine devreme. deci a ramas maine la 3 in parcare la class nu?

somn usor si spor la citit.....si ne vedem maine:)

Simona06
23.02.2007, 22:34:36
Somn usor si ne vedem maine!:bye_01:

madalinabul
23.02.2007, 22:35:06
multumesc. noapte buna! ne vedem maine, de abia astept.:* :* :* :*