PDA

Versiunea completa : Clasic

Pisi33
15.01.2011, 11:09:18
Este pe strada Romana. Un restaurant relativ nou (am impresia ca de anul trecut a inceput sa functioneze). Am inteles ca are doua sali, sala mare avand o capacitate de 120 persoane ...sau asa ceva.

Atasez si niste poze...Daca a facut cineva acolo nunta sau vreo petrecere, astept pareri.

ingerashu
15.01.2011, 13:22:51
Este pe strada Romana. Un restaurant relativ nou (am impresia ca de anul trecut a inceput sa functioneze). Am inteles ca are doua sali, sala mare avand o capacitate de 120 persoane ...sau asa ceva.

Atasez si niste poze...Daca a facut cineva acolo nunta sau vreo petrecere, astept pareri.

eu am facut petrecerea de dupa cununia civila acolo...si suntem hotarati ca si botezul sa-l organizam tot la ei.pt cununia religioasa ne mai gandim, inca nu stim cate persoane vom avea invitate....
noi la cununia civila am ales un meniu cu bufet suedez..aperitive si friptura la gratar cu cartofi taranesti si salata de muraturi. ne-au permis sa venim de acasa cu bautura si prajiturile, fructele si crantanelele. ce sa zic mancarea a fost deliciosa-cel putin toti invitatii au apreciat-o-unii chiar au ramas cu gandul la friptura, pretul unui meniu a fost de 60ron, am comandat 25 meniuri care s-au ajuns la 32 persoane adulte si 5 copii-sincer mancare a ramas, la final au vrut sa mi-o dea la pachet pentru ca era platita insa am refuzat.
amenajarea salii intra in pret, am inteles ca in afara de cremul din poza au si pe lila sau albastru, noi am ramas la crem..mi s-a parut ca da cel mai bine cu sala.
daca iti mai pot fi de ajutor cu informatii sunt prin zona

Pisi33
15.01.2011, 17:44:35
Multumesc mult, suna bine tot ce mi-ai spus...:*

oana_oana88
04.06.2011, 10:01:59
se fac si nunti acolo?

oana_oana88
08.06.2011, 13:48:11
nu stie nimeni?mar interesa si pe mine localul asta pentru o nunta.cine a fost la vreo nunta acolo?cum e mancarea si servirea?astept raspuns.ms anticipat

elaionescu
08.06.2011, 14:49:39
nu stie nimeni?mar interesa si pe mine localul asta pentru o nunta.cine a fost la vreo nunta acolo?cum e mancarea si servirea?astept raspuns.ms anticipat

se fac si nunti...doar ca nu e f mare....eu eram interesata pt botez...o miresica f draguta de aici..mi a dat poze de la botezul ei...ea a afcut acolo si cununia civila.....preturile sunt bune,se pare ca si mancarea si servirea...miresica era f incantata....cel mai bine ar fi sa mergi acolo ,sigur se fac si nunti..si din cate stiu au doua sali....una mai mare una mai mica...

ingerashu
08.06.2011, 17:07:14

se organizeaza si nunti la ei numai ca mai mult de 150 de persoane nu cred ca intra in conditiile in care unesc saloanele....noi am organizat petrecerea de dupa cununia civila acolo si botezul...sigur vor urma cununia religioasa, motul lui tudor etc etc...toti prietenii nostri au ramas incantati de mancare, noi am fost multumiti de tot-aranjamentele salii,mancare multa si buna,servire-ospatarii au fost atenti, nu a fost necesar sa alergam dupa ei, calculul corect de dupa...

oana_oana88
24.06.2011, 16:21:19
va multumesc mult fetelor pt raspuns.io nu sunt din zona si in plus sunt plecata si in strainatate...va dati seama k sunt paralela..nu aveti idee cu cat timp inainte trebuie sa programezi?

oana_oana88
24.06.2011, 16:23:58
poti sa postezi pozele k sa am o idee.ms mult

oana_oana88
26.06.2011, 16:07:53
se organizeaza si nunti la ei numai ca mai mult de 150 de persoane nu cred ca intra in conditiile in care unesc saloanele....noi am organizat petrecerea de dupa cununia civila acolo si botezul...sigur vor urma cununia religioasa, motul lui tudor etc etc...toti prietenii nostri au ramas incantati de mancare, noi am fost multumiti de tot-aranjamentele salii,mancare multa si buna,servire-ospatarii au fost atenti, nu a fost necesar sa alergam dupa ei, calculul corect de dupa...
am incercat sa iti trimit un mesaj privat dar nu am reusit.te rog mult imi poti trimite si mie niste poze cu restaurantul?

pufupufu
24.10.2011, 14:29:57
a mai facut cineva nunta anul acesta aici? ce ne puteti spune?

crysy
28.11.2011, 23:03:57
Salutari miresici!
Vreau si eu poze de la acest restaurant. As vrea sa-mi fac nunta tot aici, ca tare bine suna. Mai ales ca eu nu am decat maxim 50 de invitati. Posibil sa ma trezesc doar cu 35-40.
Va rog mai multe informatii daca se poate.

Multumesc mult!