PDA

Versiunea completa : Mariage park

roxanarlx
17.01.2011, 14:37:37
Buna miresici!!! Are cineva nunta anul asta..2011..la cort la mariage park??Eu am nunta acolo pe 30 iulie 2011 dar as vrea sa stiu daca mai are cineva...sa impartim si noi pareri in ceea ce priveste aranjamentul...meniul..
va astept cu rasp...pupici!!!

alecaale
19.05.2011, 21:56:56
Eu:D Pe 24 septembrie...

roxanarlx
19.05.2011, 22:20:13
Eu:D Pe 24 septembrie...
In sfarsit^:)^ De cand asteptam sa mai fie cineva..
Bine ai venit!
Ce vroiam sa te intreb...Cand ai vb ultima data cu ei?As vrea sa stiu , legat de ospatari...ii platesti tu?sau ei?

alecaale
20.05.2011, 23:45:54
Nu am mai vb cu el, dar stiu ca s-au facut multe modificari, in sensul ca si-a facut bucatarie proprie, aranjamentele intra in meniu, nu mai este parctic chiria de 1000 euro. Noi mergem la o nunta sapt viitoare acolo si vrem intai sa vedem cum e la nunta respectiva si apoi sa mergem sa vb cu el sa vedem ce si cum... U cate pers ai asa cu aproximatie?

roxanarlx
21.05.2011, 03:13:55
Nu am mai vb cu el, dar stiu ca s-au facut multe modificari, in sensul ca si-a facut bucatarie proprie, aranjamentele intra in meniu, nu mai este parctic chiria de 1000 euro. Noi mergem la o nunta sapt viitoare acolo si vrem intai sa vedem cum e la nunta respectiva si apoi sa mergem sa vb cu el sa vedem ce si cum... U cate pers ai asa cu aproximatie?
De aranjamente stiam si eu dar de bucatarie nu..e bine totusi ca si-au facut bucatarie pt ca anu trecut a avut o cunostinta nunta acolo si a fost cam nasol cu mancarea, ma refer ca ajungea rece la masa. acum ca au bucatarie m-am mai linistit^:)^ o sa avem in jur de 300 pers. tu? te astept cu impresii de la nunta la care o sa mergi.pup

alecaale
23.05.2011, 10:54:17
Eu undeva la 400 de persoane. Si din ce am inteles eu de la persoanele care fac saptamana viitoare meniul este undeva la 160 lei, adica mancare, aranjamente, ospatari(acum faza cu ospatarii sper sa fie asa). Problema e ca eu nu stiu ce culoare sa aranjez sala pt ca sincer nu prea imi plac culorile pe care le are el. Eu as vrea sa vb cu el sa mai schimbe ceva, pt ca astea au tot fost. Avand in vedere ca alte firme au mult mai multe oferte de culori si el nu accepta sa fac cu alta firma, mi se pare normal sa asculte de cerrerile noastre si sa mai schimbe si el ceva. Tu la ce culoare te-ai gandit? Pwp

roxanarlx
11.08.2011, 19:09:33
Buna miresici,
Acum ca a trecut si nunta, vreau sa va spun ca localul a fos unul de vis, mancarea ffff buna, proaspata si fff multa.Sarmalele au fost cele mai laudate=P~ Toata lumea zicea ca au mancat cele mai bune sarmale(cei care au mancat) ca multi s-au saturat din aperitiv. Ospatarii: numai cuvinte de lauda, f promti. Aranjamentul...nu am cuvinte..pe sus am avut fluturasi si sala cu alb si roz, parca intrai intr/o alta lume, vesela, jucausa. Toata lumea ne-a laudat si ca nu au imic de reprosat. Asa ca din suflet va recomand acest local daca cautati o nunta ''de vis''
Va pup!! Si va doresc sa aveti si voi aceeasi nunta de vis cum am avut si noi!!!

micha3la
11.09.2011, 11:51:22
Aveti cumva un numar de telefon de la Mariage park?

Denyy
11.09.2011, 14:11:54
Aveam o carte de vizita, dar nu o gasesc, oricum iti recomand sa mergi acolo sa vorbesti direct, poti merge sa ceri informatii...detalii, nu este nici o problema, il gasesti in orice zi...noi avem nunta acolo, astept cu nerabdare momentul :)