PDA

Versiunea completa : TTD de grup octombrie 2011

dayanaD
26.01.2011, 11:45:59
buna fetelor
miresicile de pe off topic s-au gandit ca in luna octombrie sa organizeze un TTD de grup,cu toate miresicile de 2011 care vor sa participe.
intalnirea se doreste a fi la Brasov,fiind o locatie de mijloc pt miresicile din toata tara.Pana in data de 1 sept va invitam sa va inscrieti pe lista.
vom inchiria o cabana unde vom sta de vineri seara pana dum dupa masa,deci va fi practic si o mini excursie.
legat de fotografi...nu dorim sa platim pe cineva,ci sa incercam sa gasim fotografi dispusi sa faca asta gratis,pt portofoliul lor.deci daca cunoasteti fotografi buni sau persoane pasinionate de foto...puteti sa ii anuntati
atesez aici si lista si va invit sa mai discutam despre acest subiect daca va intereseaza :*

https://docs.google.com/document/d/19DiMFvSBWzS_IokFWSEjmpCH0n6sAL6E043NAQw7vZs/edit?hl=en&pli=1#

nunta_mea
26.01.2011, 11:51:25
buna fetelor
miresicile de pe off topic s-au gandit ca in luna octombrie sa organizeze un TTD de grup,cu toate miresicile de 2011 care vor sa participe.
intalnirea se doreste a fi la Brasov,fiind o locatie de mijloc pt miresicile din toata tara.Pana in data de 1 sept va invitam sa va inscrieti pe lista.
vom inchiria o cabana unde vom sta de vineri seara pana dum dupa masa,deci va fi practic si o mini excursie.
legat de fotografi...nu dorim sa platim pe cineva,ci sa incercam sa gasim fotografi dispusi sa faca asta gratis,pt portofoliul lor.deci daca cunoasteti fotografi buni sau persoane pasinionate de foto...puteti sa ii anuntati
atesez aici si lista si va invit sa mai discutam despre acest subiect daca va intereseaza :*

https://docs.google.com/document/d/19DiMFvSBWzS_IokFWSEjmpCH0n6sAL6E043NAQw7vZs/edit?hl=en&pli=1#

mentionez ca avem nevoie si de video !
de asemenea, rugam pe toate miresicile dornice sa participe sa se gandeasca la recuzita, cadre, teme etc , astfel incat ttd-ul national 2011 sa fie unul inedit !

dayanaD
26.01.2011, 11:56:21
da,trebuie si video.trebuie sa facem ceva memorabil
Sanoma este oare dispusa sa ne ajute?

lucia_bk
26.01.2011, 11:58:02

50-50 merge;;)?

CONT_INCHIS_68860
26.01.2011, 12:02:44
plus: nu trebuie sa lipseasca mascota miresicilor de 2011 VACUTA (sub orice forma, din orice material)

aandra
26.01.2011, 13:21:29
plus: nu trebuie sa lipseasca mascota miresicilor de 2011 VACUTA (sub orice forma, din orice material)

trebuie sa mi caut vacuta;))daca vin cu una reala ma primiti;))?:))

m_andreea_s
26.01.2011, 13:26:44
doar n-ai bolunzit de tot :-s:-?

dayanaD
26.01.2011, 13:26:54
te primim ca ne trebuie dim lapte la cereale:D

aandra
26.01.2011, 13:35:53
doar n-ai bolunzit de tot :-s:-?

tot vroia ade sa calareasca:))

madalinapol
26.01.2011, 13:51:52
din partea mea pti sa aduci...numai sa nu nimeresti taurul....:))

aandra
26.01.2011, 14:08:03
din partea mea pti sa aduci...numai sa nu nimeresti taurul....:))
mada iti sta gandul numai la prostii:))::)))

madalinapol
26.01.2011, 14:17:06
mada iti sta gandul numai la prostii:))::)))
=))=)) nu, draga, ma gandeam k nu o sa mai putem face poze k taurul liber alergand pe campia noastra

aandra
26.01.2011, 15:34:33
=))=)) nu, draga, ma gandeam k nu o sa mai putem face poze k taurul liber alergand pe campia noastra

=))=))=)):))

Lily_R
26.01.2011, 16:11:48
mentionez ca avem nevoie si de video !
de asemenea, rugam pe toate miresicile dornice sa participe sa se gandeasca la recuzita, cadre, teme etc , astfel incat ttd-ul national 2011 sa fie unul inedit !

Campie!!!!!!!!!

o sa ajungem vedete ca si OGICA!!! :))

nu ne prea intindem?

o sa ajungem sa se faca show de televiziune pe tema asta o sa fim mai rau ca la big brother!(:|

lorena18
26.01.2011, 17:34:12
buna fetelor

o fi vreun fotograf care sa vrea sa vina 3 zile pe banii lui sa stea pe o campie plina cu vacute?!? :-/
ideea e frumoasa..nu stiu despre ce ati vb..cum sa fie imbracamintea, dar ma gandesc ca si rochia de mireasa intra, nu? ;;) m-ar tenta si pe mn..dar nu stiu ce parere are miresoiu meu :D

dayanaD
26.01.2011, 17:41:30
o fi vreun fotograf care sa vrea sa vina 3 zile pe banii lui sa stea pe o campie plina cu vacute?!? :-/
ideea e frumoasa..nu stiu despre ce ati vb..cum sa fie imbracamintea, dar ma gandesc ca si rochia de mireasa intra, nu? ;;) m-ar tenta si pe mn..dar nu stiu ce parere are miresoiu meu :D
nu cred ca un fotograf mega cunoscut ar veni...insa sunt multi tineri talentati dornici sa se afirme,sa isi faca u portofoliu...poate pana la urma o sa le asiguram noi cazarea
ttd se va face in rochie de mireasa

Biu
26.01.2011, 17:45:14

eu v-as sfatui sa vb intai cu moderatoarele inainte sa mai continuati cu subiectul asta o:-)
din ce stiu eu trebuie avuta aprobarea lor pt organizarea unui eveniment de genul.
oricum bafta !

dayanaD
26.01.2011, 17:49:08
eu v-as sfatui sa vb intai cu moderatoarele inainte sa mai continuati cu subiectul asta o:-)
din ce stiu eu trebuie avuta aprobarea lor pt organizarea unui eveniment de genul.
oricum bafta !
hmmmmmmmmmmmm...asta nu am mai stiut-o...
in orice caz,sigur se va organiza,dar poate nu o sa mai facem "reclama" aici>D

Biu
26.01.2011, 17:51:11
hmmmmmmmmmmmm...asta nu am mai stiut-o...
in orice caz,sigur se va organiza,dar poate nu o sa mai facem "reclama" aici>D

"reclama" se plateste

dayanaD
26.01.2011, 17:51:55
"reclama" se plateste
poi tocmai,k nu facem reclama la nimic.e o intalnire a miresicilor:D

Biu
26.01.2011, 17:56:47
poi tocmai,k nu facem reclama la nimic.e o intalnire a miresicilor:D

te inteleg, dar si eu stiu ce zic :-$.
si ca sa va dau un sfat din experienta : nu mai incercati sa strangeti un nr record de mirese, noi am fost doar 10, si cred ca nr a fost aproape de un nr maxim. e aiurea sa luati si prea multi fotografi ( noi am avut 4 fotografi si 2 cameramani ), pt ca fiecare e cu viziunea lui, vor toti sa traga pe aceleasi cadre.... daca puteti luati 1 fotograf/5 mirese. si sfatul meu e sa luati fotografi buni, chiar si de ar fi sa ii platiti o:-)

dayanaD
26.01.2011, 17:59:02
te inteleg, dar si eu stiu ce zic :-$.
si ca sa va dau un sfat din experienta : nu mai incercati sa strangeti un nr record de mirese, noi am fost doar 10, si cred ca nr a fost aproape de un nr maxim. e aiurea sa luati si prea multi fotografi ( noi am avut 4 fotografi si 2 cameramani ), pt ca fiecare e cu viziunea lui, vor toti sa traga pe aceleasi cadre.... daca puteti luati 1 fotograf/5 mirese. si sfatul meu e sa luati fotografi buni, chiar si de ar fi sa ii platiti o:-)
acum sunt multe mirese pe lista,insa sunt convinsa ca in 1 sept cand inchidem lista...se vor gasi multe scuze si multe chestii pe ultima suta de metri:D

Biu
26.01.2011, 18:04:07
acum sunt multe mirese pe lista,insa sunt convinsa ca in 1 sept cand inchidem lista...se vor gasi multe scuze si multe chestii pe ultima suta de metri:D

e valabila ideea cu invitatii de la nunta : 10% nu mai apar :-B

o_moaka
26.01.2011, 18:25:30
Fetelor vesti bune\:D/
Am vorbit cu un fotograf si in principiu e de acord...dar se mai gandeste:D
Nu inteleg de ce nu am avea voie cu un astfel de topic....doar ne dam intalnire intre miresici...asa cum sunt topicuri si cu intalnirile miresicilor de 2011.E tot un subiect care intereseaza multe miresici:-"

aandra
26.01.2011, 19:56:29

Te asteptam sa te inscrii, oricum vom inchiria toata cabana, deci ei isi platesc doar drumul

aandra
26.01.2011, 19:58:11

eu sper sa vina cat mai multe, fetelor sa nu dati adresele fotografilor aici sa nu se considere reclama

mitze
27.01.2011, 06:29:07
Nu se permite organizarea si promovarea unui TTD prin intermediul forumului. Daca acest lucru ar fi permis, s-ar crea posibilitatea pentru furnizorii de servicii care ar fi implicati in acest proiect sa-si faca reclama pe forum, fara a indeplini conditiile pentru aceasta.

Organizarea unui TTD nu poate fi comparata cu o intalnire la un suc. Presupune nu numai prezenta miresicilor, ci si cea a furnizorilor (machiaj, coafura, foto, video, locatii etc) si implicit vehicularea numelor lor aici, in cadrul acestui subiect ori la Off topic de 2011 sau la Miresici de 2011. Totodata, se creeaza si posibilitatea promovarii serviciilor oferite de acestia prin intermediul acestui proiect.

Acest subiect va fi inchis, iar mesajele postate la celelalte subiecte (Off topic si Miresici de 2011) vor fi sterse. De asemenea, am rugamintea catre voi sa scoateti din semnaturile voastre orice documente privind acest eveniment.

Va multumesc pentru intelegere.