PDA

Versiunea completa : Spa, masaj si relaxare in Iasi

amarilda
28.01.2011, 13:55:49
Fetelor nu stiu cum sunteti voi, dar eu am nevoie sa ma destresez inainte de nunta..cine stie sau a fost la vreun salon de spa in Iasi? Am vazut unele care au si site pe net dar m-ar interesa niste pareri ale miresicilor care au fost deja..mi-as dori niste tratamente corporale, faciale, o sauna ceva...poate chiar si un jacuzzi?
exista asa ceva la noi? va pup:*

eliana
28.01.2011, 16:19:15
Fetelor nu stiu cum sunteti voi, dar eu am nevoie sa ma destresez inainte de nunta..cine stie sau a fost la vreun salon de spa in Iasi? Am vazut unele care au si site pe net dar m-ar interesa niste pareri ale miresicilor care au fost deja..mi-as dori niste tratamente corporale, faciale, o sauna ceva...poate chiar si un jacuzzi?
La centrul Silhouette fac de toate, nu stiu de jacuzzi. N-am fost sa le experimentez pe pielea mea, ci doar la vreo 2 interviuri pentru un eventual job. Suna foarte bine diversele tipuri de tratamente si masaje pe care le ofera ei, dar mie preturile mi s-au parut exagerate.
Anul asta m-am hotarat sa imi ofer din cand in cand o mica sesiune de masaj de relaxare, asa ca subiectul e binevenit :)

Sofyaly
28.01.2011, 17:37:51

si eu m-am gandit la un masaj de relaxare inainte de marele eveniment. si chiar cred k meritam,nu?;;) :D
deci,miresici care ati fost, asteptam sa ne povestiti!:*

alinut07
30.01.2011, 14:04:49
chiar e foarte buna idea acestui subiect ;;)
cred ca fiecare miresica ar dori putina relaxare inainte de marele eveniment
deci asteptam sfaturile voastre :D