PDA

Versiunea completa : Hotel Liliacul

ovizel
02.02.2011, 11:08:58
Are cineva vre-o experienta cu nunta, botez sau alta ocazie la acest restaurant?

Restaurantul Hotel Liliacul de pe Calea Turzii, renovat anul trecut, arata binisor.

Multumesc anticipat!

ovizel
03.02.2011, 18:18:33
Chiar nimeni nu stie nimic despre aceasta sala?

Lyudmyla
07.02.2011, 09:51:22
Chiar nimeni nu stie nimic despre aceasta sala?

Nu stiu ff multe, am fost acolo in cautarea salii si arata ok, preturile sunt ok, meniul este flexibil dar mai clasic. Multe sambete din 2011 erau ocupate inca din septembrie. Mai stiu ca acolo se mananca ciorba de vacuta ff buna :) asa ca poate ca si restul mancarurilor sunt bune. De huse pentru scaune/aranjatul meselor trebuie sa te ocupi tu pentru ca ei inca nu si-au schimat vechiul model conform cu noile culori ale sali si ala vechi nu prea se potriveste. Cam atat stiu eu :)

ATH
07.02.2011, 09:52:53
Calea Turzii e rau famata! Prostituatele sunt de vina!

Lyudmyla
07.02.2011, 11:38:54
Calea Turzii e rau famata! Prostituatele sunt de vina!

Nu te supara, dar tot in zona aia este si restaurantul Stil despre care tu ai vb asa de frumos. Asa ca mai lasa din acid cu care mesajele tale sunt presarate atat de des. Miresicile ne cer info despre restaurant, nu despre prostituatele de la marginea drumului. Nu inteleg nevoia asta de a scrie orice ar fi doar de dragul de a scrie.

ATH
08.02.2011, 07:31:34
Nu te supara, dar tot in zona aia este si restaurantul Stil despre care tu ai vb asa de frumos. Asa ca mai lasa din acid cu care mesajele tale sunt presarate atat de des. Miresicile ne cer info despre restaurant, nu despre prostituatele de la marginea drumului. Nu inteleg nevoia asta de a scrie orice ar fi doar de dragul de a scrie.

Esti din Cluj? E greu sa confunzi Calea Turzii de langa Petrom cu Stil. Ce-i drept, geografic sunt tot in sudul orasului, poate asta te-a derutat.