PDA

Versiunea completa : Costume de miri si accesorii

lura
09.02.2011, 13:49:42
Buna tuturor,
Noi suntem la faza cautam costum pentru miresoi...Incotro sa ne indreptam...habar nu avem.
Am fost la targurile de nunti din HD dar nimic!!
Ce magazine sunt in zona asta cu costume si accesorii de calitate pentru ei...saracutzii :P
Multumesc!

luiza04
09.02.2011, 19:17:19
Buna...in deva nu cred ca o sa gasim costumase pt ei....poate o sa fie ceva la targ..dar.../:) ma indoiesc....cel mai bine ii sa cautam in alte orase sau sa facem la comanda....la magazine cu imbracaminte pt nunta de aici costumee erau jalnice .... asa ca de aici nici o sansa

Mellys
19.03.2011, 16:18:58
Buna fetelor. Si eu imi caut rochia ideala si pana acum fara succes. Am fost la Timisoara si Arad dar sincer nu m-a incantat nimic. Este un mic magazin la Deva (Sadrini Style), caruia i-am vizitat si atelierul din Arad, cu care cred ca voi colabora in final. Executa si rochii la comanda.
Costume de mire faine am gasit, cu rochia de mireasa e mai greu. Daca mai aveti ceva idei va rog sa-mi spuneti.

mari10
20.03.2011, 10:36:35
Buna fetelor. Si eu imi caut rochia ideala si pana acum fara succes. Am fost la Timisoara si Arad dar sincer nu m-a incantat nimic. Este un mic magazin la Deva (Sadrini Style), caruia i-am vizitat si atelierul din Arad, cu care cred ca voi colabora in final. Executa si rochii la comanda.
Costume de mire faine am gasit, cu rochia de mireasa e mai greu. Daca mai aveti ceva idei va rog sa-mi spuneti.

Buna Mellys, eu sambata mi-am comandat rochita la Sadryni Style, personal sunt foarte multumita de ei, si am gasit rochita mult visata la un pret super bun!
Bafta multa iti doresc si tie!

metal_girl
28.11.2011, 22:01:30
Buna Mellys, eu sambata mi-am comandat rochita la Sadryni Style, personal sunt foarte multumita de ei, si am gasit rochita mult visata la un pret super bun!
Bafta multa iti doresc si tie!

si eu am fost f multumita de ei, plus ca rochita (tot la comanda) mi-a venit mult mai repede decat m-am asteptat ;)

pt costume, incercati la Ady's parca ii zice, in HD..au o multime de modele, la preturi accesibile

davides
11.02.2012, 04:48:59
la Ady`s preturi accesibile? cred ca la Steillman in Deva sunt mai ok preturile, pacat ca au doar 10 costume in tot magazinul. Eu am dat o raita prin Deva si mi-a placut ceva la un magazin de prezentare a unei firme din Sibiu cred ca, in Ulpia ... Daca nu gasesc ceva mai interesant atunci o sa ii mai vizitez ... la mine nu prea sunt batai de cap, la "viitoarea" e mai problematica treaba :D ...