PDA

Versiunea completa : Machiajul si coafura in Slobozia

oana_90
16.02.2011, 18:26:09
Buna fetelor! Vad ca subiectul asta nu prea a fost abordat. Pentru mine machiajul si coafura sunt chiar o problema pentru ziua nuntii fiindca sunt foarte importante. Eu nu sunt o persoana care se machiaza cu mai mult de un rimel, un gloss si un creion. Voi la cine aveti de gand sa va duceti sau la cine ati fost in cazul in care ati avut deja nunta?

nicoichim
17.04.2011, 23:42:10
referitor la machiaj am gasit pe cineva, astept acum sa vad ce va iesi la proba, dar coafura ma termina.......nu stiu la cine sa ma duc desi mai este f putin:((

l0lita_2005
08.05.2011, 14:05:22
referitor la machiaj am gasit pe cineva, astept acum sa vad ce va iesi la proba, dar coafura ma termina.......nu stiu la cine sa ma duc desi mai este f putin:((

buna, mie mi a recomandat o cineva pe ionela dupa cuza voda, si mi am facut programare la ea, o sa ma duc si la proba dar mai aproape de nunta

roxanaandreea
22.05.2011, 19:33:48
buna fetelor.si eu o sa am o nunta pe 11 iunie si o sa ma fac la par la un salon pe langa MB-uri.nuj unde vine pt k eu nu sunt din slobozia,mi-a facut deja programare o ruda de-a viitorului sot.voi stiti pe unde vine sau a fost vreuna pe acolo?>:D<

nicolleta26
24.05.2011, 12:45:05
Ofer rochia mea de mireasă unei fete care nu-și permite să închirieze/cumpere o rochiță nouă, pentru cea mai frumoasă zi din viața ei. Caut o fată micuță de înălțime, aproximativ 1,50...... asta pentru că eu am scurtat rochița pe înălțimea mea. Sper să găsesc pe cineva care are nevoie cu adevarat de "cadoul meu".;;)