PDA

Versiunea completa : Cursuri de dans

Pagini : 1 2 3 [4] 5 6

spiridonia
07.08.2009, 08:22:13
multumesc de sfaturi fetelor! sper sa reusesc sa invatz si eu cu logodnicul meu catziva pasi de vals pana la nunta!o:-)

lady_bird
07.08.2009, 12:40:08
Noi facem valsul cu o fata de care am aflat, aici, pe forum, de la alta mireasa. Cere 40 lei / sedinta ceea ce e f bine, avand in vedere cat cer altii. Nu are scoala ei de dans, dar nu cred ca asta conteaza. Facem lectii in niste sali aflate in incinta Teatrului Tanase.

Buna,trimit-mi si mie te rog datale ei pe PM.Voi acum la a cata sedinta sunteti?Ati invatat repede?
Multumesc.

mariana_28
07.08.2009, 13:17:42
Buna.Poti sa-mi dai si mie mai multe date despre scoala de dans instructor.Am nunta in octombrie si as vrea sa iau si eu niste lectii
Merci

ralucadragne
07.08.2009, 13:23:51
Buna.Poti sa-mi dai si mie mai multe date despre scoala de dans instructor.Am nunta in octombrie si as vrea sa iau si eu niste lectii
Merci

buna

cauta scoala de dans "in pasi de dans". au o instructoare foarte draguta si rabdatoare si sunt suficiente cam 4,5 sedinte ca sa invatati o coregrafie frumoasa.
noi am fost foarte multumiti si incantati de ea...

alexia33
08.08.2009, 23:32:38
Cursuri de dans..fac si eu...si sunt atat e incantata.E tot o tipa care preda si sincer sunt extrem de multumita.E o super fata..si pretul chiar genial..Succes tuturor..daca e cineva interesat cu cea mai mare placere va dau datele p privat :)>- :x :x

alexia33
08.08.2009, 23:43:08
vreau si eu date de contact....plsssssssss ;-) super bun pretul!!

Si eu stiu o super tipa preda in Dristor..cu pretu excelent si prede genial..

Lolitaa
10.08.2009, 00:29:17
Miresici, si noi vrem sa facem niste cursuri de dans pentru nunta....am melodia, am si niste idei pentru coregrafie (adica am un clip de pe youtube =))) si m-ar interesa sa facem vreo 4 sedinte prin apropiere de zona Lacul Tei sau Colentina. Aveti vreo recomandare in acest sens? Sa nu fie nici ceva exorbitant.

Lolitaa
10.08.2009, 10:57:44
ideea e ca in afara pasilor pe care ii puteti invata singuri trebuie sa mai invatati muzica (cum zicea instructoarea noastra - cel mai important lucru in dans este sa fii pe muzica), pozitia de dans si mici trucuri care sa va ajute sa aratati mai bine in timpul dansului. pentru toate astea este necesar sa ai un profesor langa tine (si o spun din proprie experienta).
asa ca parerea mea ar fi sa incercati sa luati totusi cateva lectii de dans daca vreti sa iasa un vals frumos la nunta.

succes!

Mai nou se pare ca e dispus sa mergem la cateva sedinte. Am deja un contact al unei instructoare din Dristor....dar mi-ar fi placut ceva mai aproape. Eventual si pe la Obor....

alexia33
10.08.2009, 11:00:24
Mai nou se pare ca e dispus sa mergem la cateva sedinte. Am deja un contact al unei instructoare din Dristor....dar mi-ar fi placut ceva mai aproape. Eventual si pe la Obor....

Da asa am invatat si noi,cel mai important este sa fi pe muzica,si mai ales sa ai pozitie buna in dans.Ne-a fost mai greu la inceput dar totul e super acum.
Noi vrem sa invatam si putina salsa,un latino ceva...

Forever_love_u
10.08.2009, 14:13:05
Noi facem valsul cu o fata de care am aflat, aici, pe forum, de la alta mireasa. Cere 40 lei / sedinta ceea ce e f bine, avand in vedere cat cer altii. Nu are scoala ei de dans, dar nu cred ca asta conteaza. Facem lectii in niste sali aflate in incinta Teatrului Tanase.

Hello!
Imi poti da si mie datele ei de contact? Te rog mult!
Multumesc!
Pupici!>:D<

alexia33
10.08.2009, 20:43:21
Hello!
Multumesc!

Cunosc si eu o tipa care cere 25 lei pe sedinta:D:D...si lucreaza genial..adik 8 sedinte 1mil 800...;)..:)

just_alinutzaa
10.08.2009, 22:07:06
Hello!
Multumesc!

vezi k n-ai cum sa primesti pm pt k ai selectat sa nu primesti asa ceva!!!!!!

Forever_love_u
11.08.2009, 09:42:05
vezi k n-ai cum sa primesti pm pt k ai selectat sa nu primesti asa ceva!!!!!!

Gata, am rezolvat! Acum pot primi! <:-P
Multumesc! :*

Forever_love_u
11.08.2009, 10:28:47
Cunosc si eu o tipa care cere 25 lei pe sedinta:D:D...si lucreaza genial..adik 8 sedinte 1mil 800...;)..:)

E super! Imi poti da datele ei?
Pupici >:D<

sab_sab
11.08.2009, 11:03:58

pare super..imi poti da si mie datele ei, te rog?
si unde face cursurile? in ce zona? are sala? sau acasa? la cursuri sunteti singuri sau mai multi? ce dansuri faceti?
mersi...:*

yonella86
12.08.2009, 08:10:08
Buna Alexia,

Suna super ok pretul. Poti sa imi dai si mie detalii, te rog frumos!

Merci,

Ioana

meelena
12.08.2009, 14:46:59
Buna
M-ar interesa si pe mine.un nr de contact ,te rog..?!!

meelena
12.08.2009, 15:31:44
just_alinutza
un numar de contact daca se poate,te rog
Multumesc.

miftode_valentina
18.08.2009, 12:48:02
Buna danye!
As vrea daca se poate sa-mi trimiti si mie filmuletul![-o< Adresa mea este [email protected] multumesc frumos!!!

Dulceata1
18.08.2009, 20:02:38
buna

cauta scoala de dans "in pasi de dans". au o instructoare foarte draguta si rabdatoare si sunt suficiente cam 4,5 sedinte ca sa invatati o coregrafie frumoasa.
noi am fost foarte multumiti si incantati de ea...
buna draguta
mi-am facut si eu programare la aceasta scoala de dans si am vorbit cu o doamna foarte draguta la telefon. Te rog sa-mi spui si mie cum o cheama pt. ca pe net nu scria si mi-era jena s-o intreb la telefon.
merci frumos

Greenlady
19.08.2009, 09:51:07
[quote=just_alinutzaa;2159326]Buna, gata mi-am gasit instructor de dans, de fapt instructoare<:-P

Sarumana mult de tot, just_alinutzaa....este super profesoara si am reusit sa facem o coregrafie foarte frumoasa!!! Abia astept ziua nuntii!!!
Noroc cu tine ca ai descoperit-o!!!:x :x

ralucadragne
19.08.2009, 11:59:26
buna draguta
mi-am facut si eu programare la aceasta scoala de dans si am vorbit cu o doamna foarte draguta la telefon. Te rog sa-mi spui si mie cum o cheama pt. ca pe net nu scria si mi-era jena s-o intreb la telefon.
merci frumos

din cate imi amintesc o cheama alexandra, sper sa nu gresesc ...:)
dar o sa va cunoasteti mai bine la ore

usako
20.08.2009, 15:54:12
Buna, cine este din Iasi imi poate lasa si mie un mr de tel al lui Razvan Manole sau Emil Paduraru, am inteles ca sunt niste instructori de dans f priceputi. Multumesc anticipat!

johndoe13
23.08.2009, 16:24:32
salutare,

va rog frumos, daca se poate sa-mi trimiteti si mie un pm cu datele de contact ale instructoarei de la teatrul tanase.

multumesc mult!!

criss_a
24.08.2009, 14:40:36
Melodia cu care vrem sa deschidem seara este I want to spend my lifetime loving you a lui Mark Anthony & Tina Arena ... cea din masca lui Zorro, numai ca nu stiu ce dans i s-ar potrivi mai bine. Ea e un blues, dar oare cativa pasi de vals ar merge ? Ce parere aveti ?
Mi-as dori din tot sufletul sa urmam niste cursuri de dans si sa ne faca cineva coregrafia pe dansul asta, numai ca nu se poate, din pacate.
Daca au mai fost miresici care au ales-o, va rog postati filmuletul cu dansul pentru inspiratie, sau trimiteti pe PM.
Multumesc mult!

http://www.youtube.com/watch?v=HH5fZmjUo68 (Link-ul cu melodia)

just_alinutzaa
25.08.2009, 15:41:48
[quote=just_alinutzaa;2159326]Buna, gata mi-am gasit instructor de dans, de fapt instructoare<:-P

Sarumana mult de tot, just_alinutzaa....este super profesoara si am reusit sa facem o coregrafie foarte frumoasa!!! Abia astept ziua nuntii!!!
Noroc cu tine ca ai descoperit-o!!!:x :x

ma bucur k te-am putut ajuta, ti-am spus k tipa e super...pup

parys
28.08.2009, 19:37:41
Buna, cine este din Iasi imi poate lasa si mie un mr de tel al lui Razvan Manole sau Emil Paduraru, am inteles ca sunt niste instructori de dans f priceputi. Multumesc anticipat!
Am vazut ca multe mirese din Iasi il aleg pe domnul Paduraru. Si noi vrem sa mergem la el sa luam cateva lectii inainte de nunta.
Cred ca mai bine intrebi pe topicul de la Iasi de nr. d-lui Paduraru, sigur fetele o sa ti-l dea. :)

RalucaBordea
29.08.2009, 02:12:26
poza din timpul dansului!
dupa 6 sedinte a iesit super!
:)

rilutza
30.08.2009, 13:29:29
raluca super tare rochitza!!!
nu o vinzi????:-\

RalucaBordea
31.08.2009, 18:59:49
raluca super tare rochitza!!!
nu o vinzi????:-\

Multumesc mult!
Sincer...nu m-am gandit inca la acest lucru! :)

manuciau
01.09.2009, 13:23:17

pls, trimite-mi si mie datele de contact ale tipei. merci frumos.

Georgia_Roxana
02.09.2009, 15:56:24

Buna, locuiesc in zona Dristor si sunt interesata de o scoala de dans in zona.

Persoana la care te referi are un spatiu dedicat pentru asa ceva, sau cum procedeaza? Poti sa-mi dai mai multe detalii, te rog (program, genurile de dans pe care le preda, numele si cum poate fi contactata).

Multumesc anticipat.

p.s. preda cumva si dansuri populare, si daca nu, ai vreo recomandare pentru acest gen de dansuri?

Georgia_Roxana
02.09.2009, 21:22:48

Nu pot trimite inca pm-uri si ca urmare iti multumesc aici pentru promptitudinea raspunsului.>:D<

sam_ro
03.09.2009, 00:45:01
va rog, dati-mi si mie datele de contact ^:)^

Dianet
06.09.2009, 19:18:46
Am dansat superb! Ne-a iesit dansul si nu ne-a crezut nimeni, absolut nimeni ca nu am luat decat 3 lectii de dans. Am intrat pe ring, invitatii ne-au aplaudat, apoi le-am multumit si am zis gata, va multumim, declaram nunta deschisa. :) Au inceput sa fluiere ca la spectacol. Ei, hai sa incepem. Pana si tata s-a ridicat de pe scaun, desi el declarase ca asta cu nunta e o fitsa de-a mea, ca ma pot duce linistita la primarie, ca orice om decent, sa semnez acolo si salut!

Dansul ne-a reusit pentru ca am vorbit tot timpul. Dadusem denumiri fiecarei figuri si sotsul meu imi spunea exact ce urmeaza. Nu am vrut sa facem un scenariu ca sa nu ne incurcam. Si ne-a iesit. Si de modestie nu duc lipsa. Credeti-ma pe cuvant!

Din pacate, nu am nicio poza de la propria-mi nunta... :(

sorinradan
10.09.2009, 06:16:36
Buna Ziua Miresicilor Sunt Foarte Suparat Ca Am Facut Lectii De Dans Cu Sorin De La Lets Dance Si A Fost Un Nesimtit Din 6 Sedinte Care Ma Programat Am Facut Doar 2 Sedinte Este O Firma Foarte Neserioasa Fiinca Mi-a Zis Ca Nu Mai Poate Sa Contiunam Fiinca Pleaca Din Tara Si Ma Lasat Fara Dans La Nunta :( :( :( :( :( .

Salut,

Numele meu este Sorin Radan, sunt instructor de dans si manager de scoala de dans in Bucuresti.
Nu sunt un forumist obisnuit pe acest forum.
Nu am nici un motiv pentru a fi pe acest forum decat faptul ca as vrea sa repar o nedreptate care mi s-a facut !

In urma mesajului de aici :
http://www.miresici.ro/showthread.php?p=2019624#post2019624
postat pe data de 9 iunie 2009 , mesaj care reprezinta un atac nedrept la adresa mea ca persoana si de asemenea un atac la adresa scolii mele de dans, solicit moderatorilor acestui forum sa-mi acorde dreptul la replica.

Am aflat intamplator de acest post cautandu-mi numele pe google.ro, azi, 10 septembrie 2009 si am recunoscut perechea cu care am lucrat din pozele de la nunta. Este vorba de Roxana si Alin Bitica.

Tin ca dreptul meu la replica, o sa fie o scrisoare deschisa catre cei doi.
Deci, mesaj pentru Roxana si Alin Bitica, user-ul “Tucu” de pe acest forum:

Voi incepe cu un smilie, pentru ca in ziua de azi, nu ma mai suprinde nimic.
:)

Roxana si Alin Bitica,

Am vazut ce ati scris despre mine pe internet.
Vreau sa va multumesc personal pentru cuvintele de acolo.

Asa este, eu sunt nesimtit pentru:

1.Ca am incercat din toata inima sa va invat sa dansati, asa cum incerc cu toate perechile pe care le am.
2.Ca v-am informat din timp despre planurile mele de a calatori
3.Ca v-am spus la telefon, inainte de a va vedea cum va miscati, ca 4-5 sedinte sunt suficiente.
Eu v-am spus durata pentru persone cu abilitati motrice normale care vor sa invete vals. Nestiind abilitatile tale de miscare, Alin si nici dansul pe care doriti sa-l invatati. Oricum chiar daca stiam dansul tot 4-5 sedinte as fi recomandat. Atat ia unei persoane care nu am mai facut dans sa ajunga sa se miste acceptabil intr-un anume dans.
4.Ca, am anulat o sedinta de dans, din cele programate. UNA. Pentru ca pur si simplu era foarte obosit in ziua respectiva. Imi aduc aminte si acum. Asta este doar ceva omeneste. Prefer sa predau cand sunt treaz (sa dau maxim la ora), decat sa predau adormit (just for the cash). Poate proiectul ala in care scoala mea de dans, da cursuri de dans gratuite pentru copii, spune ca nu sunt in afacerea asta pentru bani(cum s-a scris de asemenea pe acest forum. CA PREDAU DOAR PENTRU BANI).
Stiu ca nu am voie sa dau link, va pot arata cu siguranta niste poze :
http://picasaweb.google.co.uk/sorin.radan/21May2009MyKidsClassAt114PublicSchoolInRomania#
5.La prima ora, SURPRIZA, voi ati venit cu o melodie de jive.

Atunci, eu v-am explicat ca:

In opinia mea (de instructor atestat de Federatia Romana de Dans Sportiv) nu este bine sa incercati sa invatati jive, pentru ca este prea rapid ritmul si nu veti putea invata in 6 sedinte.
Dupa ce am vazut ce abilitati de miscare ai tu Alin, eram sigur ca nu veti reusi. Ti-am zis asta la inceputul primei noastre sedinte, la mijlocul primei noastre sedinte si la sfasitul primei noastre sedinte.
Ti-am recomandat sa incerci alt dans. Tu NU si NU.
Voi nu aveati cum sa invatati asta niste pasi asemanatori si rapizi ca cei de aici: http://www.youtube.com/watch?v=rxvQ6yNGIes
Pentru ca PUR SI SIMPLU NU ESTE POSIBIL in 6 sedinte. Uite si un video cu pasii SIMPLI de JIVE http://www.youtube.com/watch?v=F-GJRSPBElA

Deci la finalul primei ore, tu nu puteai sa faci pasul de baza. Roxana l-a prins, dar tu nu.

Ti-am explicat atunci, ca daca nu o sa exersezi si acasa nu o reusesti.
Mi-ai zis ca o sa exersezi.
Apoi am plecat in Anglia o saptamana (la un concurs de dans important; voi stiati de chestia asta pentru ca va informasem)

M-am intors din Anglia si ne-am vazut pentru sedinta doi.
Bineinteles, voi nu ati exersat NIMIC si DELOC.
V-am intrebat si mi-ati spus asta.

In conditiile astea, v-am recomandat din nou sa schimbam melodia si dansul, spunandu-va din nou motivele pentru care vreau sa facem acest lucru.
LIPSA VOASTRA DE TIMP PENTRU A REPETA si LIPSA VOASTRA DE IMPLICARE fiind niste cauze extreme de obiective.
NU ATI VRUT.

Incepe deci sedinta 2… Esec total.. Cu toate metodele mele de a-ti arata pasul de jive TIE, ALIN… Nu am reusit…dar nu m-am dat batut si am incercat sa te invat in continuare…
Tu in schimb, te-ai enervat… Ti s-au activat, ceea ce eu numesc “frustrarile neputintei”. Cu totii le avem.

Apoi, cand ti-am reamintit ca eu pe 15 iunie plec in USA definitiv, te-ai enervat si mai tare si ai zis ca tu renunti, ca nu mai vrei sa faci lectii.
Eu ti-am returnat atunci, pe loc, banii pentru ultima lectie si asta a fost .

(Alin, eu te banuiesc pe tine, personal, raspunzator de tampeniile scrise pe net despre mine; frustrarea bat-o vina, ce sa-i faci)

Sa revenim, dupa episodul asta, tu ai venit pe forumul acesta si ti-ai exprimat frustrarea public , practic dezinformand oamenii de aici despre mine si despre scoala mea.

Uite, eu nu pot permite acest lucru. Tu ti-ai batut joc de munca mea si de numele meu prin acel mesaj.
Lumea citeste, SI CREDE ce ai scris tu acolo. Nu-si mai pune intrebari. Si nu este normal sa deformam realitatea in halul acesta.

Chiar daca tu esti Senior Poster pe forumul asta, si eu am un singur post…

In incheiere, v-as saluta pe voi, dar nu-mi se pare natural, asa ca…
Sorin Radan

Salut insa pe oamenii care nu sunt implicati in chestia asta, dar sunt obligati sa citeasca acest mesaj (care poate nu-i intereseaza). Imi cer scuze pentru asta, dar este numele meu in joc si eu trebuie sa mi-l apar.

P.S. 1 : Am avut cred ca peste 700-800 de perechi pe mana (la ore particulare) de cand ma ocup cu scoala mea de dans. Oameni si oameni… Diverse caractere.. cu nevoi diverse…
O pereche ca voi se iveste…cam la 4-5 luni asa… Statistic este imposibil sa nu se iveasca… Unii cu probleme… Unii pe care NU II POTI MULTUMI, desi tu esti baiat
de treaba si vrei binele lor…Este normal.

P.S. 2 : Am citit in alte posturi ale voastre ca Roxana a pierdut recent o sarcina… Pacat … Nu este motiv de bucurie pentru nimeni…
Dar stii cum se spune : In viata culegi, ceea ce semeni …Si pe asta nu am spus-o eu, este din popor. Succes.

================================================== ==============

Cerere pentru moderatorii acestui forum:

In virtutea faptului asa este normal, va rog ca mesajul acesta
http://www.miresici.ro/showthread.php?p=2019624#post2019624
sa fie editat si sa puneti in el un link catre replica mea.
Daca sunteti un site corect, stiti deja ca lumea care citeste, trebuie sa sa afle si opinia celeilalte part.

cristina_val1986
10.09.2009, 09:57:15
Buna, locuiesc in zona Dristor si sunt interesata de o scoala de dans in zona.

Persoana la care te referi are un spatiu dedicat pentru asa ceva, sau cum procedeaza? Poti sa-mi dai mai multe detalii, te rog (program, genurile de dans pe care le preda, numele si cum poate fi contactata).

Multumesc anticipat.

p.s. preda cumva si dansuri populare, si daca nu, ai vreo recomandare pentru acest gen de dansuri?

buna!

si eu stau in dristor si ma-r interesa datele acestei tipe...are o sala, cum pot lua legatura cu ea...ms mult...ast un pm de la tine..

ElenaMR
14.09.2009, 14:03:40
Buna!
In semnatura puteti vedea valsul nostru (nu este de o calitate prea buna filmarea, dar pana primim filmul... merge si asta) a carui coregrafie am pus-o la punct in 3 ore.
A fost foarte apreciat si am fost pusi sa il dansam de 2 ori :)>- Partea buna este ca nu s-a observat cat de calcata a fost rochia :D

jalin
15.09.2009, 17:24:14
buna!

si eu stau in dristor si ma-r interesa datele acestei tipe...are o sala, cum pot lua legatura cu ea...ms mult...ast un pm de la tine..

si eu te rog

florinam
15.09.2009, 20:08:21
Buna!
In semnatura puteti vedea valsul nostru (nu este de o calitate prea buna filmarea, dar pana primim filmul... merge si asta) a carui coregrafie am pus-o la punct in 3 ore.
A fost foarte apreciat si am fost pusi sa il dansam de 2 ori :)>- Partea buna este ca nu s-a observat cat de calcata a fost rochia :D

Frumos! Mi-a placut! Pacat ca nu e filmarea de calitate.

Gina18071985
20.09.2009, 15:54:38
just_alinutzaa (http://www.miresici.ro/member.php?u=16878) & alexia 33 va rog lasati-mi si mie PM cu datele de contact ale instrucoarelor voastre de dans va rog!!!!^:)^

lauritasmile
20.09.2009, 19:39:57
just_alinutzaa (http://www.miresici.ro/member.php?u=16878) & alexia 33 va rog lasati-mi si mie PM cu datele de contact ale instrucoarelor voastre de dans va rog!!!!^:)^
Buna Fetelor,
As avea si eu nevoie de o recomandare pt o scoala/intructor de dans.

Multumesc!>:D<

alexia33
20.09.2009, 19:46:15

Sper ca te-am putut ajuta.;))..

danezre
21.09.2009, 10:17:33
poti sa-mi dai si mie un pm cu date de contact?
multumesc

ralucadragne
21.09.2009, 13:21:33
multumesc

cauta pe net scoala de dans "in pasi de dans". ti-o recomand :)

succes

ralucadragne
21.09.2009, 13:40:17
Buna Fetelor,
As avea si eu nevoie de o recomandare pt o scoala/intructor de dans.

ti-am trimis un PM cu datele de contact ale instructoarei cu care am facut noi.

Gloriuta
21.09.2009, 14:47:40
Recomand cu caldura clubul de dans "pasi in doi".

mariaa84
22.09.2009, 19:25:22
Va recomand o tanara, instructor dans sportiv, a practicat peste 15 ani dansul sportiv si preda de peste 7 ani la toate varstele. Am fost foarte multumita de ea. A fost ceva minunat si toata lumea a fost incantata.
Este foarte ieftin fata de scolile din Bucuresti si vine si acasa. Pentru detalii lasa-ti un mesaj pe privat.
Multa bafta!!!

alexia33
23.09.2009, 00:25:55
Si eu va recomand tuturor miresicilor ce urmeaza a invata valsul miresei...tipa care mi-a fost profesoara...lucreaza super si poti veni cu orice sugestie doresti.sala e in Dristor si pretul e incredibil de mic...so...multa bafta tuturor eu am fost super multumita<:-P :x

Cat_Eyes
23.09.2009, 10:21:56
pentru cursuri de dans, mai multe stiluri, nu stiti o sala?

cristinamar1
23.09.2009, 13:59:34
pentru cursuri de dans, mai multe stiluri, nu stiti o sala?

Fata cu care am invatat valsul de la nunta s-a apucat de curand sa predea si diferite stiluri de dans, cu grupe. Pana acum nu putea ca nu prea avea sali, lucra doar cu viitori miri. Nu putea sa tina salile ocupate decat dimineata sau seara. Acum am inteles ca a gasit o sala prin zona garii, a inchiriat-o doar ea si poate sa tina cursuri la orice ora. In functie de cum se stabilesc grupele.
Noi inca nu avem filmarea de la nunta, dar cum o primesc o sa postez filmuletul. Am valsat pe Metalica - Nothing Else Matters :D :D :D

EveningStar
23.09.2009, 14:05:02
si eu va pot recomanda o instructoare super pentru valsul miresei...si nu numai, daca doriti alte variante ca prim dans. Sala este situata in zona Universitate, noi am fost extrem de multumiti, iar oamenii au fost incantati de dansul nostru.

yonella86
23.09.2009, 14:30:25
Buna,

Imi puteti recomanda pe cineva pentru cursuri de dans popular? (nu la nivel profesionist, doar sa invatam pentru nunta)

Merci in avans.

Ioana

mariaa84
24.09.2009, 18:23:58
Buna.
Depinde ce anume doriti???

andrau
28.09.2009, 21:12:16
Buna,

Noi am lasat pe ultima suta de metrii cursurile de dans (ne-am apucat cu o saptamana inainte) si am facut 5 lectii particulare cu melodia noastra, tango:)
Am fost la scoala espansivo, este langa Gara de Nord. Am avut un instructor f bun, ne explica f clar ce trebuia sa facem si chiar am invatat multe miscari.Noi nu credeam ca o sa avem timp sa invatam ceva, dar am reusit repede.Succes tuturor!

sab_sab
29.09.2009, 10:24:13
Buna,

Imi puteti recomanda pe cineva pentru cursuri de dans popular? (nu la nivel profesionist, doar sa invatam pentru nunta)

Merci in avans.

Ioana

Buna,
Am avut eu primul curs de dans popular aseara.....e ff misto...sala e la scoala 64,la gara de est, obor. e un tip si o tipa ,tineri,foarte simpatici, iar ca pret este 100 ron pentru 8 sedinte.. eu am fost foarte multumita..si ca prima sedinta am invatat hora, si sarba =)) e tare misto...

Dulceata1
29.09.2009, 21:01:04
fetelor, va recomand scoala de dans "in pasi de dans". Cautati pe google ca au site. Alexandra o cheama pe profesoara si e super de treaba!
Are foarte multa rabdare si noua ne place foarte mult!
Am avut 7 lectii si mai avem inca 4.

a_berky
05.10.2009, 21:55:54
Noi am facut o coregrafie impreuna cu nasii nostri. Dansul l-am inceput pe vals lent iar dupa aproximativ 1,5 min au intrat si nasii si am dansat in sincron un vals vienez. La un moment dat am schimbat perechile si am dansat eu cu nasul si mirele cu nasa din nou in sincron. E de prisos sa spun ca invitatii au fost super impresionati :D

marci
12.10.2009, 14:30:58
a facut cineva cursuri la scoala magic dance??astept impresii...mersi!

andre10
12.10.2009, 20:19:11
eu am fost la cursuri la magic dance, dar acum un an, pt noi, nu pt nunta. Profi sunt oki, dar nu toti. am inteles ca cer 1.5 mil pt o ora in particular. eu zic ca se merita. Si noi vrem sa ne ducem, dar prin martie cred.

ralucadragne
12.10.2009, 21:46:18
eu am fost la cursuri la magic dance, dar acum un an, pt noi, nu pt nunta. Profi sunt oki, dar nu toti. am inteles ca cer 1.5 mil pt o ora in particular. eu zic ca se merita. Si noi vrem sa ne ducem, dar prin martie cred.

eu zic ca e un pic cam mult...cu siguranta gasiti si mai ieftin...

succes

andre10
12.10.2009, 23:00:10
ne mai gandim oricum pana atunci...

marci
13.10.2009, 10:12:02
eu zic ca e un pic cam mult...cu siguranta gasiti si mai ieftin...

succes

eu m-am uitat la oferta pt nunta 5 sedinte -400 ron...:|

andre10
13.10.2009, 12:10:41
mi nu mi se pare asa de mult,,, pt ca te costa 80 lei ab pe o luna de pers. Asa in cadrul lectiilor private inveti sa dansezi exact pe mel pe care vrei u plus ca in 5 sedinte chiar ai timp sa sti f bine.
Noi am avea pe cineva sa ne invete, dar nu avem spatiu si de aceea cred ca vom apela la aceasta sala de dans.

marci
13.10.2009, 12:18:13
mi nu mi se pare asa de mult,,, pt ca te costa 80 lei ab pe o luna de pers. Asa in cadrul lectiilor private inveti sa dansezi exact pe mel pe care vrei u plus ca in 5 sedinte chiar ai timp sa sti f bine.
Noi am avea pe cineva sa ne invete, dar nu avem spatiu si de aceea cred ca vom apela la aceasta sala de dans.

;;) tu ai nunta cu mult inaintea mea, asa ca daca apelezi la aceasta scoala d dans, te rog sa postezi impresii..succes la pregatiri in continuare:*

irip
13.10.2009, 12:24:45
eu ii recomand pe cei de la h o b b y d a n c e ....profesionisti si pret extrem de bun...noi am facut cam 6-7 sedinte si ne-a iesit superb...adevarat ca ne-a ajutat si valsul la blue danube si atmosfera eleganta a restaurantului...

andre10
14.10.2009, 09:22:45
;;) tu ai nunta cu mult inaintea mea, asa ca daca apelezi la aceasta scoala d dans, te rog sa postezi impresii..succes la pregatiri in continuare:*

oki, o sa te anunt.. ;;)

dannemaria
14.10.2009, 12:41:17
oki, o sa te anunt.. ;;)

Daca e vorba de scoala care tine cursurile de dans la FRS (Federatia Romana de Scrima, langa liceul Jean Monet), acolo merg si eu - deocamdata pentru dansuri sportive, dar cu siguranta imi doresc si pentru nunta o coregrafie deosebita (sper sa ma descurc cu al meu iubit care - ca s-o spun cat mai diplomat - nu este un impatimit al dansului :D).
Mi-a placut mult ideea cu coregrafie impreuna cu nasii... in functie de cei care ne vor fi pana la urma, ma gandesc si eu la varianta asta.

a_berky
14.10.2009, 13:00:48
Daca e vorba de scoala care tine cursurile de dans la FRS (Federatia Romana de Scrima, langa liceul Jean Monet), acolo merg si eu - deocamdata pentru dansuri sportive, dar cu siguranta imi doresc si pentru nunta o coregrafie deosebita (sper sa ma descurc cu al meu iubit care - ca s-o spun cat mai diplomat - nu este un impatimit al dansului :D).
Mi-a placut mult ideea cu coregrafie impreuna cu nasii... in functie de cei care ne vor fi pana la urma, ma gandesc si eu la varianta asta.
Pe noi ne-au felicitat foarte multi pentru ideea de a face o coregrafie impreuna cu nasii. Cat despre "picioarele stangi" ale mirelui stai linistita, cu un coregraf bun se indreapta ;-)

MachuPicchu
14.10.2009, 13:08:48
si noi facuram http://picasaweb.google.com/miciuh/CursDans#5381629569224854338

Ballet
15.10.2009, 14:05:22
Fata, cat timp ati repetat pt asta? :O

andre10
15.10.2009, 14:19:42
f frumos.. la voi e tango..nu?

MachuPicchu
15.10.2009, 23:04:56
Fata, cat timp ati repetat pt asta? :O
vreo 10-12 sedinte :))

MachuPicchu
15.10.2009, 23:05:31
f frumos.. la voi e tango..nu?a fost tango, da

Ballet
15.10.2009, 23:12:50
vreo 10-12 sedinte :))
Iooooi......Noi in 8 sedinte am reusit abia pasii de baza de vals si cateva scheme de prostalai...=))

MachuPicchu
15.10.2009, 23:15:04
Iooooi......Noi in 8 sedinte am reusit abia pasii de baza de vals si cateva scheme de prostalai...=))
mie mi s-au parut multe si astea :)) ... nu ca as sti sa dansez tango, dar ma asteptam sa dureze mai putin :-B

Ballet
15.10.2009, 23:17:51
mie mi s-au parut multe si astea :)) ... nu ca as sti sa dansez tango, dar ma asteptam sa dureze mai putin :-B
Nu ai filmarea de la nunta? Sa vad rezultatul final, frumos imbracati...o:-)

MachuPicchu
15.10.2009, 23:21:50
Nu ai filmarea de la nunta? Sa vad rezultatul final, frumos imbracati...o:-)
am filmarea pe DVD de la cameramani (cand o avea chef sotul sa decupeze ca eu nu ma prea pricep) si un filmulet de la prieteni unde nu prea ni se vad picioarele =))
edit: poze cu "pozele" din timpul dansului
http://picasaweb.google.com/miciuh/PetrecereaMirilor#5260024409388373186
http://picasaweb.google.com/miciuh/PetrecereaMirilor#5260024495866401938
http://picasaweb.google.com/miciuh/PetrecereaMirilor#5260024550964922658

Ballet
15.10.2009, 23:25:03
am filmarea pe DVD de la cameramani (cand o avea chef sotul sa decupeze ca eu nu ma prea pricep) si un filmulet de la prieteni unde nu prea ni se vad picioarele =))
Important e sa aveti capetele deasupra podelei, asta e semn ca totul a mers ca pe roate...;))

Ballet
16.10.2009, 00:25:02
edit: poze cu "pozele" din timpul dansului
http://picasaweb.google.com/miciuh/PetrecereaMirilor#5260024409388373186
http://picasaweb.google.com/miciuh/PetrecereaMirilor#5260024495866401938
http://picasaweb.google.com/miciuh/PetrecereaMirilor#5260024550964922658
;;);;)
Ca profesionistii...=D>=D>

mariaa84
18.10.2009, 16:46:09
Pentru cine vrea sa invete sa danseze pentru nunta sau pentru orice eveniment eu va recomand un instructor super tare, care in 5,6 sedinte pe noi ne-a invatat si vals si alte dansuri pentru nunta,cu toate ca noi nu stiam absolut nimic,nu prea dansam la alte petreceri si ne era cam greu sa ne apucam sa invatam am zis sa incercat si am reusit foarte bine si am invatat multe dansuri. Iar dansul nostru a iesit super.Pentru detalii lasati mesaj pe privat si vorbim acolo.Va pup fetelor si succes.

marci
19.10.2009, 09:52:32
Pentru cine vrea sa invete sa danseze pentru nunta sau pentru orice eveniment eu va recomand un instructor super tare, care in 5,6 sedinte pe noi ne-a invatat si vals si alte dansuri pentru nunta,cu toate ca noi nu stiam absolut nimic,nu prea dansam la alte petreceri si ne era cam greu sa ne apucam sa invatam am zis sa incercat si am reusit foarte bine si am invatat multe dansuri. Iar dansul nostru a iesit super.Pentru detalii lasati mesaj pe privat si vorbim acolo.Va pup fetelor si succes.

te rog trimite-mi si mie un pm cu datele de contact...si daca ai filmare cu dansul tau, ar fi minunat...;;)

andre10
19.10.2009, 11:12:13

si mie trimite-mi te rog..

aangy20
19.10.2009, 11:37:34
Buna,

Ai putea sa imi dai si mie te rog pe PM adresa exacta sau un numar de telefon al salii pentru ca as vrea sa urmez si eu cursurile de dans popular,dar pana acum nu am gasit ceva mai convenabil si satisfacator.

Multumesc inca o data.
-----------------------------------

Buna,
Am avut eu primul curs de dans popular aseara.....e ff misto...sala e la scoala 64,la gara de est, obor. e un tip si o tipa ,tineri,foarte simpatici, iar ca pret este 100 ron pentru 8 sedinte.. eu am fost foarte multumita..si ca prima sedinta am invatat hora, si sarba =)) e tare misto...

aangy20
19.10.2009, 11:45:02
--------------------------
Si mie te rog.

cristina_val1986
19.10.2009, 15:32:02

si eu vreau...si o inregistrare ceva

ana_elena
19.10.2009, 18:55:55
si eu. ms ms

clauditz82
10.11.2009, 15:17:12
Initial am zis ca nu vreau cursuri de dans. Sotul meu este mai rigid in miscari si am zis ca decat sa ne iasa eu stiu ce mai bine... El a insistat. S-a dovedit ca si eu sunt la fel de greoaie in miscari ca si el. Dar cu toate astea in 5 sedinte a cate o ora si jumatate fiecare coregraful a facut minuni. Este adevarat ca ne-au tremurat picioarele in ziua aia dar a iesit un moment frumos pe care nu o sa il uitam sigur niciodata. Asa ca merita macar sa incercati sa luati niste lectii. Daca nu va iese macar veti sti ca v-ati distrat.

Suzyca
04.01.2010, 10:38:29
Buna,

Ai putea sa imi dai si mie te rog pe PM adresa exacta sau un numar de telefon al salii pentru ca as vrea sa urmez si eu cursurile de dans popular,dar pana acum nu am gasit ceva mai convenabil si satisfacator.

Multumesc inca o data.
-----------------------------------
Buna,

Poti sa imi dai si mie numele si adresa celor care organizeaza cursurile.

Multumesc

Suzyca
04.01.2010, 11:00:26
si eu va pot recomanda o instructoare super pentru valsul miresei...si nu numai, daca doriti alte variante ca prim dans. Sala este situata in zona Universitate, noi am fost extrem de multumiti, iar oamenii au fost incantati de dansul nostru.

Buna,

Poti sa imi zici si mie te rog cum se numeste sala unde ai facut cursurile.

Merci

Suzyca
04.01.2010, 11:02:24

Buna,

Poti sa imi dai mai multe detalii despre unde ai facut cursuri de dans?

Merci

Suzyca
04.01.2010, 11:08:41
multumesc

As vrea si eu datele de contact intr-un pm.

Merci

cristina_val1986
04.01.2010, 11:21:52

VREAU SI EU UN NR DE TEL...PLS

Suzyca
04.01.2010, 11:26:14
si unde face cursurile? in ce zona? are sala? sau acasa? la cursuri sunteti singuri sau mai multi? ce dansuri faceti?

Buna,

As vrea si eu datele de contact ale instructoarei.

Merci

laurikion
04.01.2010, 12:50:31
Initial am zis ca nu vreau cursuri de dans. Sotul meu este mai rigid in miscari si am zis ca decat sa ne iasa eu stiu ce mai bine... El a insistat. S-a dovedit ca si eu sunt la fel de greoaie in miscari ca si el. Dar cu toate astea in 5 sedinte a cate o ora si jumatate fiecare coregraful a facut minuni. Este adevarat ca ne-au tremurat picioarele in ziua aia dar a iesit un moment frumos pe care nu o sa il uitam sigur niciodata. Asa ca merita macar sa incercati sa luati niste lectii. Daca nu va iese macar veti sti ca v-ati distrat.
Hello!
Poti sa-mi dai detalii despre coregraful vostru in PM, sau numele salii unde ati luat cursuri?
Multumesc frumos>:D<

plush
04.01.2010, 13:25:31
Dragi miresici,

Am si eu o problema legata de aceste cursuri de dans..si anume nu stiu unde sa mergem sa le facem ....pe diferite siteuri vad preturi destul de mari gen 150 ron sedinta..care sincer mi se pare mult avand in vedere ca 5 sedinte nu cred ca sunt suficiente:(...si plus ca vreau ceva cat mai central sau cat mai aproape de casa..gen dristor,iancului,unirii.Daca ma poate ajuta cineva..plsssssssssssss!!

ralucadragne
07.01.2010, 01:25:36
Dragi miresici,

Am si eu o problema legata de aceste cursuri de dans..si anume nu stiu unde sa mergem sa le facem ....pe diferite siteuri vad preturi destul de mari gen 150 ron sedinta..care sincer mi se pare mult avand in vedere ca 5 sedinte nu cred ca sunt suficiente:(...si plus ca vreau ceva cat mai central sau cat mai aproape de casa..gen dristor,iancului,unirii.Daca ma poate ajuta cineva..plsssssssssssss!!

buna

incearca la scoala "in pasi de dans". sunt ok ca preturi, iar instructoarea e super. scoala e in zona eroii revolutiei.

succes

acidutza
19.01.2010, 00:22:00
Buna,
am facut si noi cu ei si chiar a fost f eficient si atmosfera foarte misto

plush
19.01.2010, 15:18:05

da-mi si mie detalii te rog .
cum se numeste exact . poate un site . mersi

acidutza
19.01.2010, 15:48:23
da-mi si mie detalii te rog .
cum se numeste exact . poate un site . mersi
nu au site sunt doi instructorii tineri
orele se fac la scoala 64 care e vis a vis de gara de est lunea si miercurea de la 20 la 22
se invata toate genurile de muzica populara din toate regiunile
pretul cand am mers noi era 100 de lei pe 8 sedinte
poti merge acolo oricand si vorbesti cu ei iti dau pm cu telefonul instructorului
fac si lectii particulare si noi chiar in seara asta o sa sunam sa ne reapucam
sper ca iti sunt de folos datele
succes

plush
20.01.2010, 09:23:01
nu au site sunt doi instructorii tineri
orele se fac la scoala 64 care e vis a vis de gara de est lunea si miercurea de la 20 la 22
se invata toate genurile de muzica populara din toate regiunile
pretul cand am mers noi era 100 de lei pe 8 sedinte
poti merge acolo oricand si vorbesti cu ei iti dau pm cu telefonul instructorului
fac si lectii particulare si noi chiar in seara asta o sa sunam sa ne reapucam
sper ca iti sunt de folos datele
succes

Daaaaaaa de mare ajutor,multumesccc si astept PM-ul cu nr de telefon>:D<

acidutza
20.01.2010, 10:48:46
Daaaaaaa de mare ajutor,multumesccc si astept PM-ul cu nr de telefon>:D<
gata ti-am trimis sper sa ajunga ca iti trimisesem si ieri unul care se pare ca s-a pierdut

dianablue
20.01.2010, 12:46:02
va rog si eu un PM cu numarului instructorului pentru dansurile populare. multumesc anticipat!

cristina_nastrusnicu
20.01.2010, 13:05:47
Pentru Iasi recomand UNIC DANS. www.unicdans.ro (http://www.unicdans.ro), am facut cursuri in particular cu 50 ron/h. Dl. Emilian Paduraru, este un instructor f flexibil, vine cu niste idei inedite, si daca ai ceva opinii.....va ajuta. Mult spor!

ingeras2010
21.01.2010, 17:41:56
Buna, te rog sa ma ajuti si pe mine cu nr de tel al instructorului de la gara de est. multumesc mult:)

tangoshoes
23.01.2010, 19:48:21
Buna, gata mi-am gasit instructor de dans, de fapt instructoare<:-P , este super ok, intelegatoare (i-am spus k nu le am cu dansul asta "fitzos";)) si m-a inteles, sper sa scoata "untul" din mine) iar in curand o sa incep cursurile, o sa dansez 3 dansuri cu coregrafie...blabla..si pretul chiar este de criza (8 sedinte 90 lei, iar daca vreau doar per sedinta 15 lei), iar conditiile sunt super; desi locatia nu este chiar aproape de casa, zic ca se merita sa merg pana-n dorobanti (la fitzosi)...sa inceapa distractia si sa nu ma incurc in pasi=))))

Buna,

Acum citeam posturile tale de la categoria "Cursuri de dans"...si am vazut crsuri de dans 8 sedinte 90 RON???..mai e si in Dorobanti...

Spune-mi si mie, daca e adevarat...

pup

thesame
24.01.2010, 19:14:10
mai ai cumva datele de contact ale firmei pt dans? logodnicul meu cauta pt nunta, pt ca nu le are deloc cu dansul/jucatul.
suntem din craiova si avem nunta in septembrie.
multumesc

DA!Eu le am cu dansul dar al meu nu prea, ne mai dezavantajeaza faptul k eu sunt cu aproape 20 cm mai scunda decat el si am contactat o firma si vreau sa va spun ca azi este prima sedinta.Noi facem mult sport dar in ultima perioada ne-am oprit si se observa la silueta din cauza asta ne apucam asa din timp de dansuri:pt a ne pastra cat de cat conditia fizica si din placere!Suntem din Craiova si nu va spun cat de greu mi-a fost sa gasesc o scoala de dans!Oricum sunt super incantata!
O luna mi se pare binisor,dar depinde cate sedinte pe sapt, am vb cu instructoarea si mi-a spus ca facea intensiv de 2 sapt cu un cuplu in fiecare seara!Acum depinde si de voi,cat de repede prindeti!Bafta!

shaman
25.01.2010, 08:44:10
Draga Alexia, daca mai esti pe aici, da-mi si mie te rog datele de contact.

plush
25.01.2010, 14:49:10
Buna,

Acum citeam posturile tale de la categoria "Cursuri de dans"...si am vazut crsuri de dans 8 sedinte 90 RON???..mai e si in Dorobanti...

Spune-mi si mie, daca e adevarat...

pup

Astept si eu un pm cu nr de tel pleaseeeeeee

plush
27.01.2010, 13:23:29
Gata am vb cu domnisoara respectiva si spre fericirea mea cursurile se tin in dristor chiar la scoala 86 care se afla langa blocul meu.Sunt fericita caci mai bine de atat nu se putea;))

cristina_val1986
27.01.2010, 16:27:48
Gata am vb cu domnisoara respectiva si spre fericirea mea cursurile se tin in dristor chiar la scoala 86 care se afla langa blocul meu.Sunt fericita caci mai bine de atat nu se putea;))

ce tare...cu tipa o sa fac si eu...si eu sunt tot din dristor....da si mie un pm si zimi si mie cat iti ia si ce ai discutat cu ea...pls

Cat_Eyes
28.01.2010, 18:57:45
fetele.. in zona iancului- piata muncii merge cineva? este vreo sala pe aici?
as vrea sa merg la dans si pentru miscare..

ralucadragne
29.01.2010, 13:31:33
fetele.. in zona iancului- piata muncii merge cineva? este vreo sala pe aici?
as vrea sa merg la dans si pentru miscare..

buna

nu stiu nici o scoala in zona iancului..insa iti recomand una in zona eroii revolutiei (ajungi usor cu metroul)

instructoarea este o tipa super si sala de dans este moderna.
daca vrei iti trimi date de contcat in PM.

lady_in_white
03.02.2010, 15:12:40

Imi poti da si mie pe pm te rog niste date de contact si preturi.Si cat dureaza o sedinta?

Multumesc!

balamuc
03.02.2010, 19:34:54

vreau si eu datele, te rog

lady_in_white
04.02.2010, 14:31:03

Buna,

Imi poti da si mie niste date de contact pe pm, te rog?

Multumesc!

lady_in_white
04.02.2010, 14:50:28
Vreau si eu cateva recomandari de scoli de dans, unde am putea invata bine valsul miresei.Vreau si seriozitate, adica o sedinta sa nu fie taiata de exemplu. Nu cred ca e considerata reclama postarea numelui scolii sau a instructorului, daca eu cer expres acest lucru prin acest mesaj.

bombonik
14.02.2010, 18:05:34
buna da si mie te rog un pm cu datele despre dans nunta, pup

bombonik
14.02.2010, 18:06:55
buna

nu stiu nici o scoala in zona iancului..insa iti recomand una in zona eroii revolutiei (ajungi usor cu metroul)

instructoarea este o tipa super si sala de dans este moderna.
daca vrei iti trimi date de contcat in PM.
buna , trimite si mie te rog un pm cu datele instrctoarei de dans.pup

acidutza
15.02.2010, 12:41:31
si eu tot cu ea fac si e super fata

cristina_val1986
15.02.2010, 13:17:07

si eu tot cu ea am sa fac, deja am vorbit;)

elena_08
15.02.2010, 21:32:06
Si pe mine m-ar interesa cursurile scolii de dans din zona Eroii Revolutiei.
Un numar de telefon se poate?

ralucadragne
16.02.2010, 01:45:50
Si pe mine m-ar interesa cursurile scolii de dans din zona Eroii Revolutiei.
Un numar de telefon se poate?

buna

ti-am trimis un PM cu date de contact
sper sa-ti fie de ajutor

mariaa84
17.02.2010, 00:27:04
Pentru toata lumea interesata de cursuri de dans si perechi de dansatori sa imi lase mesaje pe privat, sa va ajut cu cea mai mare placere.

Julyane19
17.02.2010, 03:01:04
Buna Miresici,

Noi vom avea nunta mult mai incolo, dar am vrea sa invatam niste dansuri populare pe care sa le punem in practica la nuntile prietenilor nostri mai indrazneti in ale casatoriei :-" . Stiti cumva daca si unde se dau astfel de cursuri in sectorul 6, prin Drumul Taberei, care ar fi preturile, in ce zile si la ce ore se tin sedintele si care ar fi durata acestora? Am avea nevoie de niste date de contact.[-o<

Asteptam nerabdatori datele de contact pe PM...sper sa gasim ceva :D
Multumim frumos! :D

gabitza08
18.02.2010, 19:00:08
Buna, eu sunt din Timisoara si m-am interesat de cursuri de dans, dar nu am gasit decat ceva f scump, in jur de 40 euro/ sedinta de pers. As vrea sa invatam o coregrafie de inceput, chiar si impreuna cu nasii. Ma poate ajuta cineva cu un nr de tel? cine e din Tm. Multumesc

ralucadragne
18.02.2010, 23:16:59
Buna, eu sunt din Timisoara si m-am interesat de cursuri de dans, dar nu am gasit decat ceva f scump, in jur de 40 euro/ sedinta de pers. As vrea sa invatam o coregrafie de inceput, chiar si impreuna cu nasii. Ma poate ajuta cineva cu un nr de tel? cine e din Tm. Multumesc

40 eur/sedinta/ pers??????????????:O este enorm...mai cauta...sigur trebuie sa mai fie si alte oferte....

succes!

lady_in_white
19.02.2010, 23:59:37
Fetelor,

Nu stiu daca am nimerit 100% topicul.

As vrea sa vad si eu cateva clipuri ale fostelor miresici care au dansat vals pe una din urmatoarele melodii:

Il Divo si Celine Dion - I believe
Shostakovich-Vals rusescSecret Garden - Nocturne
Peabo bryson roberta flask - Tonight I celebrate my love for you

Va multumesc mult si va pup!:* :* :*

ruxu
28.02.2010, 01:50:30
Salutare tuturor!

Sa va povestesc experientele noastre vis a vis de cursurile de dans:
- noua ni se pusese pata sa dansam un tango, pe melodia Por una Cabeza (Parfum de femeie), asa ca eram in cautare de un instructor care sa ne invete o coregrafie adaptata melodiei respective. Am gasit o tipa si un tip, care ne cereau doar 50 ron pe sedinta, dar "trainuiau"cate 3-4 cupluri in acelasi timp....noi eram singurii cu tango, restul cu vals....si fiind in minoritate, dansam pasi de tango pe muzica de vals :D. Ne-au invatat cativa pasi fundamentali, dar cand ne-am dat seama ca nu o sa ajungem nicaieri in stilul ala, am renuntat
- ne-am dus la o tipa, recomandata de o colega de serviciu de-a sotului meu. Tipa, la vreo 40 de ani, blonda, draguta, cam "panarama" mi s-a parut mie de la prima vedere, ne-a oferit o sedinta "demo", la care ea invata 2 cupluri sa danseze tot felul de dansuri latino. Ce sa va spun ca toate miscarile pe care ni le arata (si unele erau dubioase rau :)))) , le exersa dupa aceea cu sotul meu.....dar numai cu el...cu mine nu, de parca eu as fi fost experta in dans si nu as fi avut nevoie de indrumare. /:) In fine.....am plecat destul de rapid, nu-mi convenea s-o platesc pe una cu 100 ron pe ora ca sa ma uit cum imi danseaza sotul :))
- intr-un final, am gasit o scoala de dans axata doar pe tango argentinian, am facut vreo 8 sedinte (ultima chiar in seara dinaintea nuntii), instructorii au fost super ok, tot 100 ron/sedinta, iar rezultatul a fost un dans superb, invitati care nu se mai opreau din aplaudat si domnisoarele de onoare cu lacrimi in ochi de emotie :)

Vinda
05.03.2010, 14:28:48

Ajutati-ma si pe mine, pls.. cu un nr. de tel sau adresa. Multam.

cristimi
16.03.2010, 17:55:30
Buna, ma ajuta si pe mine cineva cu nr de tel al instructorului de la gara de est pt dansurile populare ?. merci

lady_in_white
21.03.2010, 21:59:43
Recomand si eu pentru coregrafii de nunta instructoarea de la Scoala nr 86 din zona Dristor.
Este foarte eficienta si foarte convenabila ca pret.
Noi am invatat toata coregrafia de 3 min si jumatate in 5 sedinte .
Acum mergem pentru a mai exersa pentru ca acasa nu avem unde si pentru a invata si alte stiluri de dans.
Succes.

angy80
22.03.2010, 13:52:58
Recomand si eu pentru coregrafii de nunta instructoarea de la Scoala nr 86 din zona Dristor.
Acum mergem pentru a mai exersa pentru ca acasa nu avem unde si pentru a invata si alte stiluri de dans.
Succes.
vreau si eu pm cu datele de contact...multumesc

broskigi
22.03.2010, 14:00:13
Buna,

Prin Bucurest Dr. Taberii sau Rahova stiti vreo scoala de dans?
Help! Help! se apropie nunta si suntem ca 2 cizme :))
Un PM va rog

Merci

dannemaria
22.03.2010, 15:30:14
Buna,

Prin Bucurest Dr. Taberii sau Rahova stiti vreo scoala de dans?
Help! Help! se apropie nunta si suntem ca 2 cizme :))
Un PM va rog

Merci

Eu locuiesc prin rahova si m-am interesat de scoli de dans prin zona; m-am oprit la Let's Dance (google it), am fost vineri seara pe-acolo sa vad ce si cum; cursurile se tin in sala de sport a unei scoli generale (pe o straduta adiacenta cu sebastian, f aproape de Kaufland), am vorbit cu un tip sorin (instructor), am aflat ca ne costa 90 ron/sedinta particulara si, in functie de cum asimilam si ce coregrafie vrem, ne sunt necesare 4-6 sedinte. Avand nunta la sfarsitul lui august... cred ca o sa mergem pe la inceputul lunii iunie. Pe topicul asta am citit cateva pareri despre scoala asta de dans (putine, din care una negativa); da si tu o cautare si vezi ce hotarasti (sincer, mie mi-ar placea sa mergeti acolo si sa-mi spuneti si mie cum e :P).

>:D<

broskigi
22.03.2010, 16:29:28
Eu locuiesc prin rahova si m-am interesat de scoli de dans prin zona; m-am oprit la Let's Dance (google it), am fost vineri seara pe-acolo sa vad ce si cum; cursurile se tin in sala de sport a unei scoli generale (pe o straduta adiacenta cu sebastian, f aproape de Kaufland), am vorbit cu un tip sorin (instructor), am aflat ca ne costa 90 ron/sedinta particulara si, in functie de cum asimilam si ce coregrafie vrem, ne sunt necesare 4-6 sedinte. Avand nunta la sfarsitul lui august... cred ca o sa mergem pe la inceputul lunii iunie. Pe topicul asta am citit cateva pareri despre scoala asta de dans (putine, din care una negativa); da si tu o cautare si vezi ce hotarasti (sincer, mie mi-ar placea sa mergeti acolo si sa-mi spuneti si mie cum e :P).

>:D<

Merci,

La ei m-am oprit si eu. Sa vad ce zice sotul meu, acum :))

iuliana25
24.03.2010, 21:44:35
Noi am facut cu o fata care a facut din noi super miri dansatori si pentru dansul mirilor dar si pentru celelalte dansuri si ea vine la dominiciu,e super tipa.

gabytzutzy
25.03.2010, 23:40:48

Buna,poti sa-mi dai si mie numarul de telefon al profesoarei?
Multumesc

Cristina170
28.03.2010, 15:56:01

Salut! am citit pe-aici de curand postarile si am lucrat si noi cu fata din bucuresti inainte sa ne mutam din oras.Te pot ajuta eu cu date de contact

Cristina170
28.03.2010, 15:58:13
vreau si eu pm cu datele de contact...multumesc
Buna buna.te pot ajuta si eu cu datele ei de contact

Cristina170
28.03.2010, 15:59:30

buna buna te pot ajuta si eu cu datele ei de contact...trimite-mi un msj pe privat

danutza27
29.03.2010, 13:43:49
Olla fetele....sunt o fosta miresica (sept 2009)...si m-am apucat de cursuri de dans recent...(adik de vreo 6 luni), nemultumita fiind de cum a iesit valsul la nunta mea...si neavand atunci ..in febra pregatirilor#:-S timpul si dispozitia necesare sa iau lectii.
Lucrez tot cu domnisoara de la sc 86 din dristor (am vazut un pliant ...am sunat....am inceput)...si sunt f multumita...:)>- o recomand cu caldura....:)>-
acum fac dans din pasiune...a inceput ca un joc..si din dorintza de a face miscare si s-a tranformat intr-un hobby...intr-un mod de viatza..
va pup:* :* :* si pregatiri cu spor!!!

alida27
29.03.2010, 14:12:16
Succes.

buna. imi poti da si mie nr de tel ? ti-am primis pm. multumesc

ancutan
29.03.2010, 14:33:58
buna fetelor

stiti ceva despre clubul :magic dance ? mi se pare ok pretul lor si as vrea si cateva pareri de la voi, daca cunoasteti

multumesc

cometome
29.03.2010, 16:11:24
credeti ca daca vorbesc cu cei de la salon, pot repeta acolo pe ringul lor de dans cateva sedinte pentru dansul de nunta?ca practic nu i-as deranja cu nimic pentru ca vom fi doar noi 2?

dannemaria
29.03.2010, 16:51:59
buna fetelor

stiti ceva despre clubul :magic dance ? mi se pare ok pretul lor si as vrea si cateva pareri de la voi, daca cunoasteti

multumesc

Eu am fost la ei vreo... 6 luni; am facut dansuri sportive (latino+standard) o luna si jumatate la incepatori (cu Irina), apoi la intermediari (cu Raluca). Cursurile in sine au fost ok (Irina mai ales explica foarte bine, Raluca... stie dansuri, dar nu prea are rabdarea necesara sa "antreneze"). Cu toate astea, am renuntat sa mai merg acolo, motivele principale fiind doua:
- vestiarul este infect (spatiu putin, neamenajat, te schimbi in picioare, iti lasi lucrurile - rucsac, geanta etc. - pe jos);
- plata abonamentului: timp de 5 luni de zile, abonamentul mi-a fost reinnoit cu data inceperii in ziua curenta a platii; in a 6-a luna, abonamentul mi-a expirat, sa zicem, joi, 25 martie, m-am dus pentru reinnoire marti, 30 martie (aveam cursuri martea si joia de la 19 la 20.30) si mi s-a facut abonament in continuare de pe 26 martie... (asta inseamna doua sedinte mai putin....); am vazut pe loc si am spus, iar raspunsul a fost: asa se face, asa a fost mereu, cine v-a reinnoit pana acum abonamentul a gresit.
Adica cum, nene, daca io lipseam doua saptamani, trebuia sa le platesc oricum?? Mai rau, daca nu ma duceam doua luni? (:| Plateam o luna si tot le ramaneam datoare, nu? That's a no, no!

cris80b
29.03.2010, 17:31:43
credeti ca daca vorbesc cu cei de la salon, pot repeta acolo pe ringul lor de dans cateva sedinte pentru dansul de nunta?ca practic nu i-as deranja cu nimic pentru ca vom fi doar noi 2?
Nu cred ca or sa aiba nimic impotriva, mai ales daca vor fi dimineata. Eu am facut ultima sedinta la restaurant cu o zi inainte de nunta pe la 11 dimineata... ospatarii ne-au fost spectatori si ne-au apaudat...

cometome
29.03.2010, 17:34:10
Nu cred ca or sa aiba nimic impotriva, mai ales daca vor fi dimineata. Eu am facut ultima sedinta la restaurant cu o zi inainte de nunta pe la 11 dimineata... ospatarii ne-au fost spectatori si ne-au apaudat...
da, dar eu nu as vrea doar o sedinta.acasa nu am unde sa dansez si ma gandeam sa ma duc acolo de cateva ori, dar seara:( ca oricum nu este restaurant, este doar salon de nunta

cris80b
29.03.2010, 17:57:13
da, dar eu nu as vrea doar o sedinta.acasa nu am unde sa dansez si ma gandeam sa ma duc acolo de cateva ori, dar seara:( ca oricum nu este restaurant, este doar salon de nunta
Daca e cineva acolo nu cred ca e o problema... Voi luati lectii sau invatati singuri?

Laura2nd
29.03.2010, 18:09:38
Noi am facut cu o fata care a facut din noi super miri dansatori si pentru dansul mirilor dar si pentru celelalte dansuri si ea vine la dominiciu,e super tipa.
Ce bine de tine!
Eu am nimerit la un tip care imi mananca nervii si ma distruge psihic..am ajuns sa imi fie groaza sa mai merg la vals..
Mai am 3-4 sedinte si scap..
Inainte sa incep valsul abia asteptam sa merg credeam ca va fi fain..
Sper sa fie bine pana la urma..

cometome
29.03.2010, 18:57:04
Daca e cineva acolo nu cred ca e o problema... Voi luati lectii sau invatati singuri?
nu luam lectii pentru ca o sa il invat eu si pe el:-p

carammell
29.03.2010, 22:38:22
Olla fetele....sunt o fosta miresica (sept 2009)...si m-am apucat de cursuri de dans recent...(adik de vreo 6 luni), nemultumita fiind de cum a iesit valsul la nunta mea...si neavand atunci ..in febra pregatirilor#:-S timpul si dispozitia necesare sa iau lectii.
Lucrez tot cu domnisoara de la sc 86 din dristor (am vazut un pliant ...am sunat....am inceput)...si sunt f multumita...:)>- o recomand cu caldura....:)>-
acum fac dans din pasiune...a inceput ca un joc..si din dorintza de a face miscare si s-a tranformat intr-un hobby...intr-un mod de viatza..
va pup:* :* :* si pregatiri cu spor!!!

te rog mult un nr de tel si numele fetei de la scoala 86 pe privat

lady_in_white
30.03.2010, 11:18:11
Ce bine de tine!
Eu am nimerit la un tip care imi mananca nervii si ma distruge psihic..am ajuns sa imi fie groaza sa mai merg la vals..

Si de ce te mai duci la el?
Eu cred ca ai timp sa-l schimbi. In 3-4 sedinte se invata foarte mult dintr-o coregrafie. Si sincer, cand nu dansezi din placere, nu iese nimic, pare totul mecanic, chiar daca stii coregrafia la perfectie.

Din punctul meu de vedere, o atmosfera relaxata conteaza enorm cand inveti valsul miresei.
In cazul, meu am invatat coregrafia, iar pe langa asta ne arata multe chestii despre pozitia corecta, finete, mimica fetei. Iar atmosfera este relaxata, nu exista crispare sau plictiseala.

P.S: Recomand folosirea pantofilor cu toc sau a celor de mireasa pentru cursurile de dans, chiar si crinolina sau juponul...este extraordinar cum se vede atunci cand faceti intoarcerile din turul salii 8-}

cometome
30.03.2010, 14:22:58
Ce bine de tine!
da ce face de te exaspereaza?ca normal ar trebui sa fie foarte linistitoare sedinta

Laura2nd
30.03.2010, 15:02:44
da ce face de te exaspereaza?ca normal ar trebui sa fie foarte linistitoare sedinta
Pentru ca are un stil foarte agresiv care te face sa te simti inconfortabil, nu are rabdare sa explice pe intelesul unui incepator in ale dansului.
Ca sa fii profesor este si asta un talent.
Unii nu il au.
Acum imi pare rau ca nu am mai cautat si in alta parte dar mi-a fost recomandat de nasi care sustineau ca este foarte ok ca profesor.

cometome
30.03.2010, 17:09:00
Pentru ca are un stil foarte agresiv care te face sa te simti inconfortabil, nu are rabdare sa explice pe intelesul unui incepator in ale dansului.
Ca sa fii profesor este si asta un talent.
Unii nu il au.
Acum imi pare rau ca nu am mai cautat si in alta parte dar mi-a fost recomandat de nasi care sustineau ca este foarte ok ca profesor.
imi pare rau pentru tine.dar cred ca nu e tarziu sa cauti altul.iti spun sigur.as putea sa iti dau niste numere de telefon daca te intereseaza si alta persoana.da-mi un pm daca ai nevoie.
pupici

noi2
01.04.2010, 13:20:41
Si eu tot cu Ana de la scoala 86 din dristor fac cursurile. Avem 8 sedinte si am invatat valsul de 2 min jumate, plus una doua miscari de tango, rock'n'roll, jive, populara, tango si samba. Ramane doar sa le mai aprofundam pana la nunta :D Super de treaba, are rabdare si explica pe intelesul nostru.

ralucadragne
01.04.2010, 14:20:30
Ce bine de tine!

cum il cheama si la ce scoala preda? sa stim si noi sa ne ferim...

fetele au dreptate...sedintele de vals ar trebui sa fie relaxante si placute, nu stresante. asa nu stiu daca invatati ceva. daca vrei iti pot recomanda pe cineva. nu e tarziu sa-l schimbi

Vinda
01.04.2010, 19:25:47
Buna fetelor!

Acum cateva luni si noi ne-am dorit sa mergem la dans, asa ca am ales scoala de dans espansivo, pentru ca avea si o reducere, si am zis sa incercam intai scoala, inainte sa ne angajam mai mult, sau sa recomandam altora, ca vroia sa vina tot colectivul de munca initial. Asa ca ne-am dus doar noi intai. Si a fost o mare greseala! Nu merita banii deloc, feriti-va de scoala asta. Nu sunt deloc flexibili, cand platesti pentru abonamentul lunar, luna de fapt e doar 24-25 zile, daca le anunti din timp ca ai vrea sa vii intr-o alta grupa nu-ti schimba, deci flexibiliatea lor lasa de dorit. Sunt inghesuiti la gramada oamenii, nici nu vezi persoana care iti arata pasii.

Banii platiti la ei sunt bani pierduti. Mai bine cautati o scoala serioasa. ESPANSIVO nu e o scoala serioasa deloc.

Vinda
01.04.2010, 19:29:50
Ah, si mai e o chestie legata de Espansivo. Nu numai ca nu sunt flexibili, dar este un tip, care nu are deloc rabdare. Tipa are si e oarecum draguta, dar bineinteles la ea s-au ingramadit totii... asa ca nici la ea nu intelegi mare lucru daca nimeresti in spate. (Sunt in general cam 17-20 cupluri, intr-o sala mica)

lady_in_white
02.04.2010, 10:57:48
Ah, si mai e o chestie legata de Espansivo. Nu numai ca nu sunt flexibili, dar este un tip, care nu are deloc rabdare. Tipa are si e oarecum draguta, dar bineinteles la ea s-au ingramadit totii... asa ca nici la ea nu intelegi mare lucru daca nimeresti in spate. (Sunt in general cam 17-20 cupluri, intr-o sala mica)

Waooo! ce neseriozitate din partea lor. Pe langa faptul ca probabil practica niste preturi mari, va mai cheama si in grup la dans...Cel putin pentru valsul mirilor, a carui coregrafie trebuie sa o inveti individual (doar voi doi)...ar trebui sedinte doar cu voi doi.
Oricum parerea mea e ca sunt niste preturi foarte mari pentru sedintele individuale la scolile astea de dans. Si nu inteleg ce ofera in plus...in afara de tarife mai mari.

Deci tot Ana-Maria ramane in topuri;-)

ilida
02.04.2010, 13:53:37
Buna fetelor!
Acum cateva luni si noi ne-am dorit sa mergem la dans, asa ca am ales scoala de dans espansivo, pentru ca avea si o reducere, si am zis sa incercam intai scoala, inainte sa ne angajam mai mult, sau sa recomandam altora, ca vroia sa vina tot colectivul de munca initial. Asa ca ne-am dus doar noi intai. Si a fost o mare greseala! Nu merita banii deloc, feriti-va de scoala asta. Nu sunt deloc flexibili, cand platesti pentru abonamentul lunar, luna de fapt e doar 24-25 zile, daca le anunti din timp ca ai vrea sa vii intr-o alta grupa nu-ti schimba, deci flexibiliatea lor lasa de dorit. Sunt inghesuiti la gramada oamenii, nici nu vezi persoana care iti arata pasii.

Banii platiti la ei sunt bani pierduti. Mai bine cautati o scoala serioasa. ESPANSIVO nu e o scoala serioasa deloc.

Am fost si eu la Espansivo ieri, la recomandarea unei colege care urmeaza cursuri la ei. M-am inscris impreuna cu miresoiul meu pentru dansul mirilor. Chiar mi-au placut, au stat sa planificam sedintele dupa cum ne convenea noua.

Sa stii ca ei ofera si pachete speciale, in care in sala nu sunt decat mirii si instructorul! Asadar se va ocupa NUMAI de voi.
Daca alegi abonament obisnuit normal ca vei sta impreuna cu tot ceilalti cursanti! Noi am ales un pachet de 5 sedinte, speram sa fie bine si sa invatam repede, ca oricum mai avem foarte putin timp la dispozitie.

Pentru ca pot fi de ajutor impresiile, voi reveni aici si cu pareri despre instructor, dar asta dupa prima lectie de dans.

Pana atunci: Sarbatori Fericite!

gabi_myx_mail
02.04.2010, 14:16:13
un pm va rog cu datele de contact ale fetei care vine la domiciliu,
multumesc! ^:)^

Vinda
03.04.2010, 08:44:44
Intre timp am reusit sa discutam cu manager-ul scolii espansivo problema noastra cu recuperari, macar a fost deschis sa discute. Cred ca doar de asta era nevoie, de putina bunavointa. Asa ca, trebuia sa postez si acest lucru, sa nu ramana doar lucrurile negative. Din cauza banilor sau nu, dar totusi exista macar vointa de a discuta problemele ivite. Asta mi-a placut. Vom recupera pana la urma sedintele pierdute in termenul abonamentului, si nu mai mergem, dar nah... macar am lamurit o chestie, si nu plecam cu o impresie negativa.

Ah, si ca instructor noua ne-a placut tipa. (Din pacate nu stiu numele). Era si un barbat, dar el are mai putina rabdare, sau noua asa ne-a parut. Tipa explica foarte bine si are si umor.

sweet_november
05.04.2010, 12:16:23
Si eu tot cu Ana de la scoala 86 din dristor fac cursurile. Avem 8 sedinte si am invatat valsul de 2 min jumate, plus una doua miscari de tango, rock'n'roll, jive, populara, tango si samba. Ramane doar sa le mai aprofundam pana la nunta :D Super de treaba, are rabdare si explica pe intelesul nostru.

buna...spune-mi si mie cat te costa 8 sedinta la ana?stii cumva daca ne ducem noi cu melodia pentru vals ne ajuta cu o coregrafie ?

noi2
05.04.2010, 21:44:53
Buna,
pe noi sedinta ne costa 25 de ron, deja suntem la a 9-a sedinta. Si poti merge cu orice melodie doresti... coregrafia o compune in functie de ce va doriti si este foarte deschisa.. Este super ok!

yonella86
06.04.2010, 08:40:41
Cunoasteti pe cineva prin zona Drumul Taberei sau prin zona Piata Victoriei / 1 Mai?

Merci anticipat...

sweet_november
06.04.2010, 10:48:45
Buna,
pe noi sedinta ne costa 25 de ron, deja suntem la a 9-a sedinta. Si poti merge cu orice melodie doresti... coregrafia o compune in functie de ce va doriti si este foarte deschisa.. Este super ok!

mersi foarte mult de informatie...

alida27
06.04.2010, 11:19:40
Buna,

buna. 25 ron este sedinta? adica amandoi? sau este de persoana? aveti idee daca face si seara dupa ora 7 - 8?

noi2
06.04.2010, 11:43:13
buna. 25 ron este sedinta? adica amandoi? sau este de persoana? aveti idee daca face si seara dupa ora 7 - 8?

Pretul este pentru o pereche, iar cursurile sunt in general dupa 6 seara, (noi am avut si de la 10-11 seara) si in weekend.

gabi_myx_mail
06.04.2010, 11:46:02
Pretul este pentru o pereche, iar cursurile sunt in general dupa 6 seara, (noi am avut si de la 10-11 seara) si in weekend.

Multumim de informatie ;;)

alida27
06.04.2010, 12:10:07
multumim. o sa o sun si eu prin mai, ca sa fie mai aproape d nunta, sa nu uitam coregrafia\:D/ sper ca mai are timp liber>:D<

noi2
06.04.2010, 14:35:28
N-aveti pentru ce.
Eu v-as sfatui sa sunati inca de pe acum, sa va aiba cel putin in vedere, pentru ca stiu ca deja are foarte multe perechi. Noi mai avem 3 sedinte si gata, si suntem foarte multumiti de rezultat.
O zi frumoasa!

gabi_myx_mail
06.04.2010, 15:09:46

Abonamentul la cursurile de grup cat costa? ;;)
Acestea, din cate am inteles se fac la scoala 86, imi poti spune si care este programul?
Merci

sweatmoments
06.04.2010, 21:00:43
Hristos a inviat! Salutare fetelor....desi am dat deja avansul si din 15 mai incepem cursurile..va intreb: ce parere aveti de cei de la magicdance....au site scris cum am scris eu cu .ro la sfarsit...nu am vazut topicul inainte ca va intrebam de mult:)

marci
07.04.2010, 09:44:11
Hristos a inviat! Salutare fetelor....desi am dat deja avansul si din 15 mai incepem cursurile..va intreb: ce parere aveti de cei de la magicdance....au site scris cum am scris eu cu .ro la sfarsit...nu am vazut topicul inainte ca va intrebam de mult:)

m-am uitat si eu p site-ul lor...tu ce pachet ai ales?sa ne tii la curent cu impresii dupa prima sedinta;;)!bafta

fllorinela
07.04.2010, 12:20:59

vreau si eu nr de telefon al Anei de la scoala 86[-o<

sweatmoments
07.04.2010, 20:14:01
m-am uitat si eu p site-ul lor...tu ce pachet ai ales?sa ne tii la curent cu impresii dupa prima sedinta;;)!bafta

L-am luat pe cel de 15 sedinte...o sa facem si tango si populara...eventual si alti pasi...plus coregrafia aferenta melodiei noastre...o sa va zic...dar mai e pana pe 15 mai...

noi2
07.04.2010, 21:29:31
Buna din nou!
Am intrebat azi, pt ca ne intereseaza si pe noi dupa nunta, si abia acum formeaza grupa de adulti din 5 perechi. Cursul dureaza cam 2 luni pana se invata cate ceva.... 2 sedinte de 1 ora jumatate pe saptamana , pret persoana 80 de ron/ luna. Orele nu sunt inca stabilite, dar dupa 6 seara cu siguranta vor fi.

Seara frumoasa!

Abonamentul la cursurile de grup cat costa? ;;)
Acestea, din cate am inteles se fac la scoala 86, imi poti spune si care este programul?
Merci

ani_diana
08.04.2010, 11:38:24
Buna,

Buna !

Vreau si eu nr. de tel al Anei de la sc. 86, va roog !

Multumesc.

ani_diana
08.04.2010, 11:55:47
Florinela, multumesc pentru pm. In acelasi moment am gasit pe google blogul ei unde are si nr. de telefon pt contact .
Sper sa fie libera si dispusa sa invete sa danseze patru picioare stangi :)) ( eu si miresoiul meu ).

Spor la dans!

cristina_val1986
08.04.2010, 12:28:10
Florinela, multumesc pentru pm. In acelasi moment am gasit pe google blogul ei unde are si nr. de telefon pt contact .
Sper sa fie libera si dispusa sa invete sa danseze patru picioare stangi :)) ( eu si miresoiul meu ).

Spor la dans!

da si mie te rog adresa de blog pls...

dia_criss87
08.04.2010, 12:49:16
si noi o sa incepem cursurile duminica....abia astept

Cat_Eyes
08.04.2010, 22:33:33
ce mai puteti spune despre Ana? cam in cat timp ati prins ceva?
maine o voi suna si eu..

Deiutza_22
12.04.2010, 10:14:06
da si mie te rog adresa de blog pls...

Buna fetelor!
Ma ajutati si pe mine cu un nr de contact al Anei sau o adresa de blog?
va rooooog!!!

sorinico
12.04.2010, 19:51:17
buna fetele, ma intereseaza si pe mine nr de telefon al anei de la scoala 86 din dristor daca se poate va rog(mesaj privat) .
Mai avem un pic pana la nunta si deja a inceput stresul!!!!!:((:((:((:((:((:((multumesc

lady_in_white
12.04.2010, 20:27:38
buna fetele, ma intereseaza si pe mine nr de telefon al anei de la scoala 86 din dristor daca se poate va rog(mesaj privat) .
Mai avem un pic pana la nunta si deja a inceput stresul!!!!!:((:((:((:((:((:((multumesc

ti-am trimis mesaj privat.

dia_criss87
14.04.2010, 09:59:29
am inceput si noi cursurile duminica...ne-a placut foarte mult...o sa avem 18 sedinte de 2 ore....>:D<:x:x

crisstinnaE
14.04.2010, 15:58:57
Salut! Ce melodie v-ati ales pentru dansul mirilor?

Cat_Eyes
15.04.2010, 11:48:00

Sorinico, ai reusit sa dai de ana?
fetelor, e cineva care are multe sedinte la ea? ati prins multe? mie mi-a placut de ea, dar prima impresie.. sa vedem mai departe.

vasile2na
21.04.2010, 12:28:08
Succes.

Buna,
te rog da-mi si mie un PM cu nr. de tel al dnei respective,avem nunta pe 8 mai si suntem in pom cu dansul :((
ms frumos

vasile2na
21.04.2010, 13:10:25
Succes.

ms din suflet,
am si vb si e super ok
multi pupici:*
ps: duminica am prima sedinta :-p

yulyana_ana
21.04.2010, 13:20:29
Stie cineva un instructor bun in Galati?
Din pacate va trebui sa invatam mult, pentru ca nici eu nici miresoiul nu stim sa dansam :((

mmonnica22
26.04.2010, 13:04:01
Vreau si eu, va rog, nr de tel al tipei din Dristor ...;))

Cat_Eyes
26.04.2010, 20:43:15
Vreau si eu, va rog, nr de tel al tipei din Dristor ...;))
iti dau eu PM :)

GIA_2010
27.04.2010, 12:15:23

Buna ,
Ma puteti ajuta si pe mine cu datele de contact a instructoarei de la Scoala nr.86 , Dristor?
Va multumesc mult,

calliope2010
27.04.2010, 12:19:02
vreau si PM cu nr ei! ;)
nici noi nu stam bine la cap. dans... :)
#-o de fapt, cred ca eu stau mai prost ca el la cap. asta... ca el stie vals...

paula_c
28.04.2010, 12:52:22
Stie cineva o scoala de dans buna in Constanta? si nu foarte scumpa..:D

andruta3
29.04.2010, 19:41:22
as dori si eu nr de tel al tipei din dristor! help pls!

tcv16
30.04.2010, 23:05:48
Te rog Cat_Eyes si eu vreau pm :)

Multumesc!;;)

smilley3107
04.05.2010, 23:21:22
Imi poate trimite cineva pe pm nr de tel sau blogul Anei de la scoala 86?
Multumesc anticipat.

zgatiemica
07.05.2010, 15:04:54
sunt la gara de est, la scoala 64
100 ron / luna , 8 sedinte, luni si miercuri de la 20 la 22

am fost noi aseara. f tare. :))

Buna ,

Ma puteti ajuta si pe mine cu datele de contact ale scolii de dans de la scoala 64 sau 46 (ca inca nu stiu ce scoala e :) ).

Multumesc anticipat!

ingeras2010
12.05.2010, 09:54:56
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu numarul Anei de la Dristor? Va rog!

flory99
13.05.2010, 21:58:43
Noi am dansat un vals al mirilor foarte frumos si am fost felicitati si aplaudati de toata lumea.Noi ne-am simtit extraordinar de bine in timpul dansului si dupa si nu ne-am incurcat deloc.

flory99
14.05.2010, 14:50:33
buna!

Buna!Eu sunt Flori,am avut nunta anul trecut in vara si am avut un dans al mirilor foarte frumos,toata lumea a ramas impresionata de noi si de dansul nostru.Am facut cu o fata,instructor care are o experienta de multi ani in arta dansului.Se deplaseaza si la domiciliu,ceea ce mi se pare o idee super tare,numai trebuie sa iti faci tu timp sa te deplasezi la sala,pierdere de timp si face super meseria pe care o are,de instructor de dans.Nasii nostrii ne-au facut o supriza minunata si ne-au adus perechi de dansatori,dupa dansul nostru,totul a iesit foarte frumos si de neuitat.Daca te intereseaza,iti dau nr ei de tel sa vb direct cu ea.Multa bafta,pup!!!

flory99
14.05.2010, 14:57:51
waaa...fantastic!! foarte reusit!!!
te rog mult pm cu datele de contact alea instructoarei! super a fost..sau adresa de mail
mersi mult! si felicitari!!!!

Buna!Noi am avut nunta anul trecut in vara si am luat lectii de dans cu o fata,instructor de dans,rezultat garantat pt k sunt multi pe piata dansului dar nu stii pe mana cui te dai si te trezesti k se apropie nunta si nu iti place ce a facut persoana aia cu voi.Dansul nostru a fost de neuitat si nasii nostri ne-au facut o supriza si ne-au adus si perechi de dansatori dupa ce am dansat noi dansul mirilor.Cu ea am mai facut si alte dansuri de nunta pt k e bine sa stii sa dansezi de toate,nu doar dansul mirilor si dupa aia sa stai jos k nu stii cum se danseaza.Si ceea ce mi-a placut mult este faptul k vine acasa,nu trebuie sa mai piezi timp pe drum la sala.Daca te intereseaza,iti dau datele ei.Te pup si multa bafta!!!

flory99
14.05.2010, 15:04:48

Buna,Si noi am dansat la nunta noastra de anul trecut dansul mirilor si a iesit cred eu cel mai tare dans al nostru.Am luat lectii cu o fata,care vine acasa ceea ce e super tare k nu mai pierzi timp sa te duci la sala si acelasi pret ca la sala,pe piata dansului sunt multi asa zisi instructori si nu stii pe mana cui te dai dar fata asta are o vechime de ani in practica si predatul dansului si e super instructor,rezultat garantat.Si daca vrei te invata si alte dansuri ca sa nu stai jos la nunta ta sa nu stii sa dansezi si altceva.Nasii nostrii ne-au facut o super supriza si ne-au adus si perechi de dansatori,a fost foarte frumos si de neuitat.Multa bafta,pup

flory99
14.05.2010, 15:09:11
Buna Alexia,

Suna super ok pretul. Poti sa imi dai si mie detalii, te rog frumos!

Merci,

Ioana

Buna.Noi am avut nunta anul trecut si am dansat dansul mirilor,toata lumea ne-a aplaudat si am dansat foarte frumos.Si noi am ramas impresionati de ceea ce am putut noi sa invatam dar si de calitatile excelente ale acestei fete,instructor cu vechime de ani in practica si predatul dansului.Pe piata dansului sunt multe persoane care se dau drept super dansatori si ei nu stiu mai nimic,e mai bine sa iti recomande cineva care a facut cu acea persoana.Daca vrei datele ei mai vorbit si multa bafta,pup!!!

flory99
14.05.2010, 15:18:44
buna!

Buna! Noi am avut nunta anul trecut in vara si am dansat impreuna cu sotul meu dansul mirilor.A iesit un dans foarte frumos,pe care nu il poti uita niciodata atat noi dar nici invitatii nostri.Am luat lectii particulare de dans cu o fata tare buna in arta dansului,instructor cu vechime de ani in practica dansului si in predatul dansului.Si ceea ce ne-a placut mult k vine acasa si nu mai trebuie sa iti piezi timp pretios sa te deplasezi la sala.Nasii nostri ne-au facut o supriza incredibila si ne-au adus si perechi de dansatori,dupa dansul nostru.Totul a iesit asa cum ne-am dorit.Pup si bafta

flory99
14.05.2010, 15:26:30
Buna,

Merci in avans.

Ioana

Buna.Noi am avut nunta anul trecut in vara si am luat lecti particulare pt dansul mirilor,a iesit un dans super de neuitat.Si ne-a mai invatat si alte dansuri pt nunta ca sa nu stam jos,sa nu stim ce sa dansam dupa ce am dansat asa frumos dansul mirilor.Ti-o recomand cu multa incredere,are o vechime de ani in practica si predatul dansului,pe piata dansului sunt multi care se dau drept k stiu sa danseze dar ei nu stiu nimic.Daca vrei sa iti dau datele ei mai vorbit.Bafta si pupici

flory99
14.05.2010, 15:32:21
a facut cineva cursuri la scoala magic dance??astept impresii...mersi!

Buna.Noi am avut nunta anul trecut si am luat lectii particulare de la o fata super dansatoare,nu ca altii care se dau drept k stiu si habar nu au de dans. Te invata si alte dansuri pt nunta daca vrei si este de incredere,o recomand cu multa caldura.Si ce ne-a placut mult k vine acasa,nu mai trebuie sa pierzi vreme,timpul pretios sa te duci la sala.

flory99
14.05.2010, 15:32:59

Buna.Noi am avut nunta anul trecut si am luat lectii particulare de la o fata super dansatoare,nu ca altii care se dau drept k stiu si habar nu au de dans. Te invata si alte dansuri pt nunta daca vrei si este de incredere,o recomand cu multa caldura.Si ce ne-a placut mult k vine acasa,nu mai trebuie sa pierzi vreme,timpul pretios sa te duci la sala.Bafta

flory99
14.05.2010, 15:35:53
eu m-am uitat la oferta pt nunta 5 sedinte -400 ron...:|

Buna.Noi am avut nunta anul trecut si am luat lectii particulare de la o fata super dansatoare,nu ca altii care se dau drept k stiu si habar nu au de dans. Te invata si alte dansuri pt nunta daca vrei si este de incredere,o recomand cu multa caldura.Si ce ne-a placut mult k vine acasa,nu mai trebuie sa pierzi vreme,timpul pretios sa te duci la sala.Am dansat foarte frumos,nu ne-am incurcat si am fost de neuitat pt toti invitatii.Si ca sa fie totul si mai ok,nasii nostri s-au gandit sa ne faca o supriza si ne-au adus perechi de dansatori.Totul a iesit asa cum ne doream,de vis.

flory99
14.05.2010, 15:37:10

Buna.Noi am avut nunta anul trecut si am luat lectii particulare de la o fata super dansatoare,nu ca altii care se dau drept k stiu si habar nu au de dans. Te invata si alte dansuri pt nunta daca vrei si este de incredere,o recomand cu multa caldura.Si ce ne-a placut mult k vine acasa,nu mai trebuie sa pierzi vreme,timpul pretios sa te duci la sala.Am dansat foarte frumos,nu ne-am incurcat si am fost de neuitat pt toti invitatii.Si ca sa fie totul si mai ok,nasii nostri s-au gandit sa ne faca o supriza si ne-au adus perechi de dansatori.Totul a iesit asa cum ne doream,de vis.

flory99
14.05.2010, 15:38:57
te rog trimite-mi si mie un pm cu datele de contact...si daca ai filmare cu dansul tau, ar fi minunat...;;)

flory99
14.05.2010, 15:39:46
--------------------------
Si mie te rog.

flory99
14.05.2010, 15:41:33
si eu vreau...si o inregistrare ceva

Buna.Noi am avut nunta anul trecut si am luat lectii particulare de la o fata super dansatoare,nu ca altii care se dau drept k stiu si habar nu au de dans. Te invata si alte dansuri pt nunta daca vrei si este de incredere,o recomand cu multa caldura.Si ce ne-a placut mult k vine acasa,nu mai trebuie sa pierzi vreme,timpul pretios sa te duci la sala.Am dansat foarte frumos,nu ne-am incurcat si am fost de neuitat pt toti invitatii.Si ca sa fie totul si mai ok,nasii nostri s-au gandit sa ne faca o supriza si ne-au adus perechi de dansatori.Totul a iesit asa cum ne doream,de vis.>:D<

flory99
14.05.2010, 15:43:34
Hello!
Poti sa-mi dai detalii despre coregraful vostru in PM, sau numele salii unde ati luat cursuri?
Multumesc frumos>:D<

Buna.Noi am avut nunta anul trecut si am luat lectii particulare de la o fata super dansatoare,nu ca altii care se dau drept k stiu si habar nu au de dans. Te invata si alte dansuri pt nunta daca vrei si este de incredere,o recomand cu multa caldura.Si ce ne-a placut mult k vine acasa,nu mai trebuie sa pierzi vreme,timpul pretios sa te duci la sala.Am dansat foarte frumos,nu ne-am incurcat si am fost de neuitat pt toti invitatii.Si ca sa fie totul si mai ok,nasii nostri s-au gandit sa ne faca o supriza si ne-au adus perechi de dansatori.Totul a iesit asa cum ne doream,de vis.>:D<

flory99
14.05.2010, 15:45:18
Buna, te rog sa ma ajuti si pe mine cu nr de tel al instructorului de la gara de est. multumesc mult:)

flory99
14.05.2010, 15:46:58

flory99
14.05.2010, 15:47:43

flory99
14.05.2010, 15:49:25

flory99
14.05.2010, 15:51:41

Daca vrei iti dau datele ei:0765023759/0720156732 Madalina.Multa bafta, succes garantat .Sa ma tii la curent,pup!!!

flory99
15.05.2010, 16:03:06
Scuze pt ce am facut,nu am vrut sa fac asta,am crezut k scriu pe privat si acum am vazut k am scris pe forum.Sper sa nu imi dati banned.

petre_gina
15.05.2010, 19:59:39
Buna fetelor,
As vrea si euun numar de telefon al fetei de la scoala 89 pentru cursuri de dans.....plzz sunt un pic speriata de dansul mirilor^:)^

petre_gina
15.05.2010, 20:15:27
Buna Fetelor,
As vrea si eu filmuletul care te invata pasii de vals ( singur ) si in doi .As avea mare nevoie
Merci

petre_gina
15.05.2010, 20:32:17
Buna fetele ,

ma inrereseaza si pe mine numarul de telefon al fetei de la dristor.... merci mult ...:> astept raspuns ^:)^

petre_gina
15.05.2010, 20:37:19
Ajutati-ma si pe mine, pls.. cu un nr. de tel sau adresa instructor de dans $-) Multam.

A_Guy
16.05.2010, 01:12:40
Ma bag si eu ca bondarul in discutie. Imi puteti trimite si mie pe PM numarul instructoarei din Dristor ? Stiti cumva daca are si un loc unde putem exersa, ca la noi in garsoniera mai greu.

aleo
18.05.2010, 09:09:22
si eu am facut coregrafia pt valsul nuntii cu ana de la scoala 86 din dristor...dansul a iesit minunat!!!:)

A_Guy
18.05.2010, 09:37:16
Si cu toate astea nu-mi dai si mie cateva detalii (daca se poate repeta si in alta parte decat la domiciliu) si numarul ei pe privat :)

aleo
18.05.2010, 09:57:19
Si cu toate astea nu-mi dai si mie cateva detalii (daca se poate repeta si in alta parte decat la domiciliu) si numarul ei pe privat :)
iti trimit nr ei pe privat, dar nu stiu daca vine si acasa...suna si stabiliti detaliile, succes!!!

Cat_Eyes
18.05.2010, 12:17:06
si eu am facut coregrafia pt valsul nuntii cu ana de la scoala 86 din dristor...dansul a iesit minunat!!!:)

Aleo, pe ce melodie ai dansat? nu ai un filmulet?
si noi suntem in faza alegerii melodiei si nu ne potem hotari.. merci!

aleo
18.05.2010, 12:44:48
Aleo, pe ce melodie ai dansat? nu ai un filmulet?
si noi suntem in faza alegerii melodiei si nu ne potem hotari.. merci!

a fost o compilatie intre mai multe melodii:vals valurile dunarii si mc hammer....a fost ceva haios :D

noidoi2010
18.05.2010, 20:08:06
Pentru brasovence, daca va e de folos anuntul acesta, l-am gasit pe un site al unei scoli de dans:

"Au inceput inscrierile pentru cursurile de dans pentru miri, nasi sau simpli doritori sa invete aceste dansuri.
Cursurile de dans pentru viitori miri vizeaza dansuri strict pentru nunta: valsul de deschidere (Vals Vienez), Tango, precum si cateva dansuri populare, functie de dorinta fiecarei grupe de a aborda astfel de dansuri (Brasoveanca, Sarba, Hora, Hora in 2, Ciobanasul, Breaza).

Durata unei sedinte: 55 minute
Interval orar: 20:00-20:55
Ziua de desfasurare: Miercurea
Locatie: Brasov, in incinta Scolii Generale nr 15 din Str. Mihai Viteazul nr 100.
Tarif: 20 lei / cuplu / sedinta, achitabili la fiecare final de sedinta.
Bine de stiut:
Aceste cursuri de dans vor aborda in prima parte a sedintei Valsul Vienez (valsul miresei) si spre finalul sedintei de dans, Tango-ul sau dansuri populare specifice la o nunta.
Totodata, instructorii nostri va vor putea sfatui si indruma si in alegerea unei melodii de deschidere a nuntii.
La cererea cursantilor, cuplurile vor fi filmate pentru a putea observa progresele in executarea figurilor de dans predate la sedintele de dans".

noidoi2010
18.05.2010, 20:12:51
Pentru brasovence, daca va e de folos anuntul acesta, l-am gasit pe un site al unei scoli de dans:

"Au inceput inscrierile pentru cursurile de dans pentru miri, nasi sau simpli doritori sa invete aceste dansuri.
Cursurile de dans pentru viitori miri vizeaza dansuri strict pentru nunta: valsul de deschidere (Vals Vienez), Tango, precum si cateva dansuri populare, functie de dorinta fiecarei grupe de a aborda astfel de dansuri (Brasoveanca, Sarba, Hora, Hora in 2, Ciobanasul, Breaza).

Durata unei sedinte: 55 minute
Interval orar: 20:00-20:55
Ziua de desfasurare: Miercurea
Locatie: Brasov, in incinta Scolii Generale nr 15 din Str. Mihai Viteazul nr 100.
Tarif: 20 lei / cuplu / sedinta, achitabili la fiecare final de sedinta.
Bine de stiut:
Aceste cursuri de dans vor aborda in prima parte a sedintei Valsul Vienez (valsul miresei) si spre finalul sedintei de dans, Tango-ul sau dansuri populare specifice la o nunta.
Totodata, instructorii nostri va vor putea sfatui si indruma si in alegerea unei melodii de deschidere a nuntii.
La cererea cursantilor, cuplurile vor fi filmate pentru a putea observa progresele in executarea figurilor de dans predate la sedintele de dans".

Nu va pot da nr de telefon ca va fi sters, dar scoala se numeste cum incepe alfabetul (primele 3 litere din alfabet dupa care puneti brasov si dati cautare in google in primele 3-4 rezultate).

gabita21
20.05.2010, 12:19:35
si eu am vrut sa apelez la cursuile de dans pentru primul dans,dar am facut propria nostra coregrafie,cam asa a iesit,va place?youtybe-zorro de romania,first dance

mihaela1182
20.05.2010, 14:25:53

cum e Ana de la scoala 86 din dristor? putem merge cu melodia noastră si sa ne facă ea coregrafia? cat vă costă o sedintă si cam cu cat timp inainte de nunta trebuie sa vb cu ea? ajutati-mă si pe mine, vă rog mult , cu un nr de telefon sau o adresa de mail sau de blog a ei. vreau sa o sun si eu. multumesc anticipat!

ingeras2010
20.05.2010, 17:44:52
daca faci rost de nr. ei trimite-mi si mie te rog. Si eu incerc sa gasesc datele ei de contact si reusesc. ms

mihaela1182
25.05.2010, 10:59:37
daca faci rost de nr. ei trimite-mi si mie te rog. Si eu incerc sa gasesc datele ei de contact si reusesc. ms

am gasit eu datele de contact ale anei de la scoala 86 din dristor. am vb cu ea si din iunie o sa incep cursurile.<:-Pimi trimiteti un pm daca vreti nr ei de tel sau o adresa de mess sa mai vb.

cristina_val1986
26.05.2010, 12:23:59
am gasit eu datele de contact ale anei de la scoala 86 din dristor. am vb cu ea si din iunie o sa incep cursurile.<:-Pimi trimiteti un pm daca vreti nr ei de tel sau o adresa de mess sa mai vb.
eu am sunat de ceva timp la ea si mi s-a spus ca sa revin la mijlocul lui iulie, nunta fiind la sfarsitul lui august.
nu e prea devreme sa incepi in iunie daca ai nunta in octombrie?

Arcee
26.05.2010, 12:33:21
eu am sunat de ceva timp la ea si mi s-a spus ca sa revin la mijlocul lui iulie, nunta fiind la sfarsitul lui august.
Si mie mi se pare devreme. Noi am inceput pe 11 mai...mai avem 2 sedinte joi si vineri (la restaurant)...si asa al meu uita coregrafia :((

Cat_Eyes
26.05.2010, 12:56:06
depinde de cum va miscati. si noi am zis ca e devreme cand ne-am dus, insa cand ne-am pus pe dans.. am decis sa mergem cat de des putem.
pe langa faptul ca ne miscam, invatam, ne si simtim bine si facem inca un lucru impreuna. mie imi place foarte mult, chiar o sa continuu cursurile si dupa nunta, evident, tot cu Ana. e o fata cu atat bun simt cum rar se intalneste in randul tinerilor din zilele noastre.
succes! :)

mihaela1182
26.05.2010, 14:41:06

am zis ca la inceput o sa mergem la dansuri de grup. o sa invatam de toate. si se fac inscrieri in iunie, am inteles de la ea. apoi o sa o intrebam cd sa incepem pt nunta, individual. pentru nunta noi vrem s ainvatam vals, tango și poate o coregrafie pt ceva latino.

ericals
26.05.2010, 17:14:45
Va recomand cursuri de dans pentru a avea un vals al miresei de vis . Recomandarea mea: www.ourdanceclass.blogspot.com (http://www.ourdanceclass.blogspot.com/) sunt cei mai ieftini din Bucuresti si sunt si foarte buni dupa parerea mea.

erikals
26.05.2010, 20:51:13
Va invit la cursurile de dans sportiv , astept mesaje pe privat pentru detalii.

irisirina
30.05.2010, 01:05:27
sunt multe scoli de dans in Bucuresti toate destul de bune si sunt si profesori de dans care va ofera cursuri de dans la voi acasa daca nu aveti timp sa va duceti voi la scoala de dans. in principiu un profesor bun de dasn va lasa sa va alegeti voi melodia pentru ca fiecare cuplu are o melodie si va invata sa dansati pe acea melodie. bine acum depinde de melodie.... sa nu aveti vreun trash metal :))))) sau cine stie ce alta nebunie :)))))

ElenaRC
30.05.2010, 20:54:14
Salutare,

Va rog frumos dati-mi si mie datele de contact pentru instructorul de dansuri populare de la Gara de Nord si niste preturi aproximative.
As vrea sa stiu si preturile si datele de contact pentru Ana, de la Dristor.

Multumesc mult.:*

ElenaRC
30.05.2010, 21:00:33

Buna,
poti sa-mi spui, te rog, din ce data incep cursurile?

Merci:*

mihaela1182
31.05.2010, 15:28:59
Buna,
poti sa-mi spui, te rog, din ce data incep cursurile?

Merci:*

am inteles ca la inceputul lunii iunie. deci....peste cateva zile, cred. trebuie luat leg cu ana